dotaz nového člena a prosba o radu

Jmenuji se Marika a jsem na těchto stránkách poprvé, ikdyž s touto nemocí

bojuji již dlouho. Doufám, že jsem správně mezi pacienty, kteří trpí plicními chlamydiemi!!! Je to dilema: Mám silné astma a chronickou bronchitidu. Již přes 8 let se mi tvoří v ústech a především na jazyku povlak. Zpočátku mi bylo řečeno, že je to plíseň, tzv. sorr- z přemíry užívání antibiotik. Před dvěma roky mi zjistili navíc diabetes, helicobacter pylori a plicní chlamydie. Vyzkoušela jsem vše dostupné v lékárnách i na NET, ale zabrala mi opět pouze antibiotika. Nyní mi už lékařka, vč. plicní odmítají aplikovat další antibiotika s tím, že to podporuje vznik dalších plísní. Paradoxně u nás nemají lékaři s touto plicní chorobou téměř žádné zkušenosti, dokonce můj bratr lékař si při zmínce o chlamydiích vybavil pouze ty pohlavní. Bizardně je však tato choroba smrtelná, pokud se neléčí. V západních zemích i ve východní Asii vědí, že se tyto bakterie usazují v kloubech, srdci a posléze i v mozku a následně způsobují selhání těchto orgánů ( epilepsie, demence i u mladých, infarkty a mrtvice ). Jazyk mám oteklý, bolestivý a co je nejhorší- odcházejí mi hlasivky. Jsem naprosto bezradná- přes telefon si nedokáži téměř  nic zařídit, jelikož mi volaní špatně rozumí.

Přiznávám kouření, přesto věřím tomu, že mám chlamydie již delší dobu a pozdní diagnostikování této choroby mi způsobilo veškeré výše popsané paralelní choroby. Výčet následků způsobených chlamydiemi, které jsem uvedla, je pouze orientační. Jedná se o dalších více chorob, např. třes, tetanie, zrohovatění pokožky atd. Najdu někoho, kdo by mi byl schopen aspoň v něčem poradit??? Dík! MarikaT 

Mas stastie, ze mas brata

Mas stastie, ze mas brata lekara, donut ho, aby isiel na tieto stranky a pomohol ti s liecbou. Nech ide hlavne cez hornu listu na stranku pre lekarov. On sa uz rychlo zorientuje.

Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09.

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

To, že kouříš, není

To, že kouříš, není samo sebou, že máš plicní chlamydii, ale to může být klasická plicní obstrukce, já nekouřím a přesto mám plicní obstrukci ato mi zjistili z krevního rozboru. A to, že máš zrohovatělou kůži a to nevím kde, mohlo by se jednat o sklerodermii. Ale, záleží na kterém místě to je.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k