.

.

A proč si na testy

A proč si na testy nedojdeš a nezačneš s tím něco dělat, dokud to ještě není tak hrozný? Chceš čekat na to, až třeba ochrneš? Nebo se objeví jiná potíž?

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Bunny na testy zajdu, to tam

Bunny na testy zajdu, to tam píšu. Jakmile budu mít příležitost, tak si testy nechám udělat a uvidím - nebudu čekat na nějaké zbytečné ničení tala.

Můj dodatek: Já prozatím hledám informace, protože sama potíže nemám, ale znám několik blízkých lidí, které budu informovat.

Být tebou, tak neotálím,

Být tebou, tak neotálím, mé začátky byly podobné, plíživé, "opilost", svědění celého těla, pálení kůže ... Dnes bych začala léčbu než se to rozjede, ne až je člověkovi tak mizerně. Ale dokud dokážeš běžet, to je dobré, já jsem ráda, že se dostanu do práce a zpět, ale taky to tak nebývalo.
Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

Evelmuto,jak myslíš-aby

Evelmuto,jak myslíš-aby tě pak ale nemuseli na ta vyšetření nosit.....
< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Evelmuto, totiž než ti ta

Evelmuto, totiž než ti ta vyšetření udělají a než ti někdo napíše všechna potřebná atb, budeš ráda že jsi vyrazila....

měj se a hodně úspěchů

 

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Evelmuto, "..... a někdy

Evelmuto,

"..... a někdy mě to táhne stranou i při chůzi..."

já zase myslel, že se vlní celá Zeměkoule a sejít s obrubníku bylo jako šlápnout do propasti a na kole jsem měl pocit, že mám snad šikmé osy, jako bych jel stále do zatáčky, stále jsem slézal s kola a prohlížel, jestli mi náhodou někdo nepovolil matice, jestli mi ta kola nechtěji upadnout - dokonalý magor, lidi na mne koukali jak na zjevení! Jinak to svědění noh a pod. taky známe.

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Tak já nemoho číst cizí

Tak já nemoho číst cizí příspěvky, neboť všude nalézám něco, co jsem zažívala a zapoměla u sebe napsat, že to také mám. Já taky padám...třeba při chůzi jdu a táhne mne to zásadně doprava....Kolikrát jsem si všimla, že mé tělo ušlo 3 kroky...a já ani nevím jak málem pádem doprava. Někdy mne dítě musí vodit za ruku, jinak mám pocit, že prostě ani nebudu chodit!

Kolikrát se držím alespon dopravních značek! A že vážně nepiju!!!!
Mimochodem, pracuji v kanclu a skutečně jsem SPADLA s otáčivou židlí, na které sedím! chápeš to..i se židlí. 2x jsem pád zachránila.... (směju se sobě dodnes při vzpomínce).
Ale já myslela, že to je zablokovaný atlas, protože to se se mnou hlava točila i v leže!!!!! a ani řídit jsem nemohla, i v sedě. A tlak mám taky nízký. Normálně 90-100/60-80, někdy i 80/50. Hlava taky bolí, koho dnes ne?
Čokolády jsem jeden čas taky jedla, ale to byla superhnusná kolegyně v práci, tak já myslela, to je z nervů - z ní.
Ano, někdy chodím skutečně jako stará baba, jen se šourám, jindy, když jsem "normální", mám svou svěží chůzi....

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k