8 měsíců WP a urol. potíže

  Mám za sebou cca 8 měsíců WP. Rekapitulace.  Kolena nebolí od dubna, dle poznámky kolegyně  ( 56 let ) na počasí mi došlo, že už  změnu počasí podle kolen a  kostrče nepoznám ( dřív jsem to věděla přesně ), prsa bolely naposledy, nevím kdy, snad v březnu? ( předtím  prý to máte s cyklem, to máte před menses, to máte s ovulací,.... ),  bílá mlha před očima nebyl a od března,  paměť dobrá, - dostala jsem se na fakultu -,   jediné, co přetrvává, je nedoslýchavost a pocit zahleněnosti v uších, to teda ale markantně. .  Hlavní problém- chronické záněty MM - v březnu jsem psala, že intervaly jsou třičtvrtěhodinové a pochvalovala jsem si to, nyní píšu, že jsou dvouhodinové a už jsem měla i nterval 6 hodin!!!!,  9x denně  na Wc. Ještě v listopadu to bylo 30x, interval byl po 4 minutách, musela jsem se vždy aspoň 56 minut přemáhat.  Občas, většinou po prochlazení , se objeví znovu tlak v oblasti MM, když je nesnessitelný, nasadím si Macmiror ,ale po cca 5 dnech to zmizí. Blbě působí káva, mám ji minimálně.   Reakce po posledním pulzu ( a prvním 5denním - 27. 5. -31. 5.) byla až jedenáctý den, ale spíš to byla slabá porfyrie, depka, bolest hlavy,  únava. ZVládla jsem carbofitem a glukozou. K tomu carbofitu, já  ho neberu každý den, jenom když je hůř, a většinou  4tobolky za den, jinak mě zlobí žaludek.  Jo, žaludek ři porfyrii taky zlobi, brala jsem ráno nalačno Ranisan.  Vminulém záznamu do blogu jsem psala, že nevím, zdali mám angínu či reakce, byla to čepová angina jak hrom, dostala jsem V-penicilin, brala jsem ho i s doxy a azi.  Z Ukrajiny mi přišel mycosyst , 28 tobolek, od minulého týdne jsem pociťovala příznaky silné mykozy, váhala jse,m, zddali zase na gyndu pro nějaké mazáíní ( volně prodejné nezabíraují, )  vzala jsem si  tobolku mycoksystu 100 mg a bylo druhý den po problému. Vím, že doktoři s tím dělají obstrukce, nechtějí flukonazol často předepisovat, prý, když mě ho 2x ročně ženský lékař napíše, už mi ho nenapíše, že to zůstává v těle a je toxický,a le já mám poct, že mnohem víc mě ničí to, že se trápím řadu týdnů mastičkama zbytečně, než mi ho doktor stejně napíše, tak ho mám z pharmacy a hotovo. Beztak, než skončím WP, pravděpodobně nějakou ty mykozu ještě chytnu, tak to bude aspoň bez nervů a bez propustek v práci, hezky v lahvičce doma.... Omlouvám se za rozepisování, podstatné je, že se mi ty urologické potíže léčí a to jsem moc ráda.  U dr. Klubala jsem nebyla ani jednou, objednávám se už od ledna, a pokaždé mi do toho něco přijde ( angina, nemoc jednoho dítěte, nemoc druhého dítěte ). Takže k němu jdu poprvé až vzáří, hm, to budu mít za sebou  10 měsíců WP .  jaterky a krevní obraz od OL je vynikající.    Přeju všem  dobré nervy, pevnou vůli  a sílu pokračovat v tom, co cítíte jako správné.  

Ze srdce gratuluju. Jestli

Ze srdce gratuluju. Jestli me neci prispevky skutecne posouvaji k rozhodnuti najet na CAP, tak jsou to ty Tvoje. Budu se tesit na dalsi update, verim ze bude pozitivni.

CTR/CPN, LB, Myco pneu, EBV: intersticialni cystitida, gyne potize, neuro, klouby, systemova kandidoza. Priprava na CAP.

CTR, LB, EBV: intersticialni cystitida, gyne potize, klouby, kandidoza. Na plnem WP od 10/2010 po rocnim najezdu.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k