Poprvé

Ahoj lidi,jsem tady poprvé...už Vás sleduju delší dobu a čtu si tady většinou samé depresivní věci :-) Jsem nováček,chlamydie mám diagnostikované teprve 3měsíce a mé hodnoty jsou IgM 2,9 a IgA 3,2 IgGnegativní...čili mám akutní infekci....mé problémy jsou deprese,brnění všude možně,obličejové potíže,necitlivost tváře a pálení a suchost očí...Kvůli brnění jsem byla na lumb.punkci a čeká mě ještě rezonance...kvůli vyloučení RS či něčeho jiného...Výsledky ještě nemám.Chtěla bych se zeptat na léčbu....Máme tady lékaře z infekčního,který to léčí léky jako WP ale krátkou dobu,bez doplňků a jiným postupem...Nasadil mi Doxyhexal 200mg na 30dnů a k tomu mám každou sobotu jakoby entizolový pulz,ale jen ráno a večer 500mg.To je zatím vše...první měsíc...pak nevím,co mi dá...Chtěla jsem se zeptat,jestli je možné v této časné fázi infekce vymydlit ty mrchy i běhe třeba 3měsíců takovéto léčby,nebo jestli je vážně nutné najet na WP.Ten Nouza a Klubal léčí i lidi,kteří to mají takhle krátce jako já???Chci se vyléčit...mám to chvíli,ale ty deprese jsou hrozné,vůbec se nepoznávám...nechutná mi jíst,nic mě nezajímá,koukám do zdi nebo bulím...nevyburcuje mě nic...Poradí mi někdo,jak to zlomit?Díky moc.A.

 

 

Ahoj, mno tot otazka, jak

Ahoj, mno tot otazka, jak dlouhou dobu to mas, kdyz mas neurologicke potize. Ty se vetsinou za kratkou dobu nevyleci.  Deprese muzes mit i z jinych pricin, ale kazdopadne, pokud jimi trpis, tak pozor na entizol, protoze ten je muze vyrazne zhorsit. Chlamydiova infekce jednak muze narusit hladinu serotoninu, jednak zpusobuje sekundarni porfyrii, jejimiz projevy jsou i uzkost a deprese. Muzes tedy nejdriv zkusit detoxikovat telo od jedu velkymi davkami uhli a koupit si silna Becka (100mg), napriklad od Swansonu a sledovat, zda to pomuze. A pak sledovat reakce na antibiotika. Za jak dlouho se vylecis, ti nikdo nerekne. Obecne to ale vetsinou u chroniku trva nekolik let.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

U koho se léčíš? A

U koho se léčíš? A píšeš,že jsi na WP od 2/2006,to už jsou 3 roky...to stále bereš léky?Mám si koupit klasické černé uhlí????A kolik ho jíst?Neváže na sebe pak i ty antibiotika,že to vyjde ven a nepůsobí?Mám z toho hrůzu,že se nikdy nevyléčím...to jsou asi ty projevy deprese...Nechce se mi začít užívat nějaká antidepresiva,to si myslím,že není cesta...ale mám tu mlhu v hlavě a úzkost v břiše pořád...chudák rodina...to takhle budu fungovat už napořád??Mám ještě pokračovat v léčbě tady nebo se objednat někam na WP? Poraď prosím a díky

predne si precti prirucku k

predne si precti prirucku k lecbe, prosim, tam najdes skoro vsechno, vcetne tabulky doplnku a davkovani, pak ti to bude jasnejsi a pokud te zajima moje lecba, procti moje blogy

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k