Dotaz na Jana a adrianu

Nejdřív prosím přečíst toto: http://chlamydie.info/node/2661

Dle čeho jste usoudili, že tyto 3 smutné příběhy patří zrovna sem, na chlamydie.info? Že ta paní ve třetím příběhu umřela na neléčené chlamýdie, jak se v tomto úvodu snažíte tvrdit? Máte pro to nějaký důkaz?

Protože je sem na tyto

Protože je sem na tyto sránky autoři dali! Toť vše! Protože těm lidem medicína nepomohla! Co bylo pravou příčinou bych nepitval, není to podstatné. Přičina smrti zjištěná na pitevním stole již nebožtíkovi nepomůže! Kdyby k tomu došlo na dálnici, byla by příčinou nejspíš autohavárie či nepozornost nebo také porušení pravidel silničního provozu, ale mohlo by to být také uklouznutí na banánové slupce odhozené neukázněným řidičem.....

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Směšná

Směšná odpověď.

Jinak pro ostatní:
Té paní nikdy chlamýdie netestovali. Takže kdo ví, jestli je vůbec měla. Vše je jen čistá spekulace. Ovšem my si klidně uvedeme tento příběh v článku s podtitulem
"Co je to, když se řekne Chlamydophila pneumoniae?"
A když se pak někdo zeptá, zda to bylo opravdu tak, suše odpovíme:

"Co bylo pravou příčinou bych nepitval, není to podstatné."

Zkrátka pro autory není podstatné uvádět ověřené a podložené informace.

 

Lymessi, udělal bys lépe,

Lymessi, udělal bys lépe, kdybys svoji drahocennou energii upřel vůči kompetentním, aby začali vůbec brát v potaz, že potíže tvé, mé, spousty lidí zde či na borelióze mohou být způsobované  také něčím jiným, než jen jakousi pofiderní psychosomatií. Jestliže někdo to sem dal proto, že má pocit, že to mohla být zrovna ta chlamydie, kterou mu našli, a nic jiného, pak je to tak. Pokud jsi přesvědčen, že za vše může borelie, protože ti ji diagnostikovali, je to tvůj pocit a představa. Nikdo ti jí nebere. Smůla je, že potíže způsobované těmito oběma gramnegativními bakteriemi jsou podobné. A je poněkud směšné, pokud se tu vedou směšné půtky těch, kteří jsou pouhopouhými oběťmi neschopnosti těch kompetentních, kteří by se měli starat o to, aby bylo zadostiučiněno základnímu právu občana na zdravotní a léčebnou péči. Ty máš představu, že za vše může borelie, jiní zase za vším vidí mykoplasmata, někdo psychosomatické potíže a bůh ví co ještě, ale tyto představy nikdy nikoho nevyléčily! Ty se léčíš podle MP, já podle WP. Já výsledky mám, jestli je máš ty nevím, zatím jsi se na moje dotazy, jak se věci u tebe vyvíjejí nevyjádřil. Alespoň ne zde na přímo položený dotaz. Tvé aktivity vypadají spíše jako podrývání jakékoliv snahy donutit kompetentní se něčím takovým vůbec zabývat, ke škodě všech postižených a k radosti všech těch kompetentních, neboť není lepšího argumentu k nicnedělání, než se smát, jak se ta drůbež na dvorečku pere!

Děláš všem velkou medvědí službu!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... duben 2009 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Od samého počátku jsem

Od samého počátku jsem netvrdila, že mám důkaz, že za bídným stavem moji maminky stály chlamýdie. Byla to pouze moje domněnka nebo vlastně přesvědčení. Vždyť v té době neexistovaly tyto stránky, nedělaly se žádné odběry. Já jsem žila s nemoci moji maminky 15-20let. Vím, jak to u ní začalo a jak pokračovalo. Nemá cenu se o tom rozepisovat. A když se nemoc z ničeho nic loni projevila u mne, uvědomila jsem si, že to je jak přes kopirák. Jen s tím rozdílem, že když jsem už nemohla ráno vstát pro únavu a bolesti z postele, vzala mi doktorka testy a potvrdila příčinu mých potíží. Doporučila mi léčbu a zbytek jsem se dočetla na těchto stránkách. Takže vím, co mi je, znám léčbu (snad) a doufám, že nedopadnu jako moje maminka. Podotýkám, že mně nemoc přepadla najednou, uprostřed aktivního života. Jsem (tedy byla jsem donedávna) velkou sportovkyni. dlouho jsem závodně lyžovaly. i teď (před nemoci)jsem byla stále na horách, na sjezdovkách, na běžkách. V létě na kole, plavání....Proč to píšu? Jen proto, že jsem byla aktivní ženská. A nemoc přišla z ničeho nic. Nezvaná, nevítaná. Nebyla jsem unuděná, ufňukaná "panička", která se nudí a tudíž si vymýšlí nemoci. Ani moje mamka taková nebyla. Viděla jsem, jak se pomalu ztrácí a nikdo ji nemůže pomoct. Ne nemůže, vlastně nechce. A klidně bych dala ruku do ohně, že za její problémy mohly chlamýdie nebo jiné potvory. A vůbec bych se nebála, že o tu ruku příjdu.

A jak jsem již dříve psala: moje maminka pracovala dlouhou dobu jako zdravotní sestra u nejtěžších případů na plícním oddělení.

Takže tolik pro objasnění. Bylo to pouze moje přesvědčení, které dnes už nemohu dokázat. Ale hodně věci také nemusíme dokazovat a přitom jsme přesvědčení o tom, že jsou.

Hezký den všem.

 

Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 + 22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene 200 + 28.12. Entizol 1250 

Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 +22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene200 +28.12. Entizol (18 pulzů), od 9.2.2010 plaquenil (entizol přerušen) + mino od 1.4.2010 (místo doxy)

Zase zkreslujes Lymessi,

Zase zkreslujes Lymessi, neni to pod titulkem co to je, kdyz se rekne chlamydophila pneumoniae, ale pod titulkem "Jak to citi postizeni" a je to primy vynatek z blogu, jak to holt subjektivne citila jedna pacientka. A taky je tam napsano, ze na chlamydie nikdy testovana nebyla, protoze testy tenkrat nebyly. Ten popis je vystizny, citila jsem se velmi podobne, umirani za ziva a prokazanou cpn mam. Takze je to proste subjektivni popis.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Já nic nezkresluju (na

Já nic nezkresluju (na rozdíl od někoho). Nenapsal jsem "pod titulkem", nýbž "s podtitulem".

A ten tam je.

Kompetentní člověk k

Kompetentní člověk k řešení svého vlastního zdravotního stavu je každý z nás... nevím, kdo jiný by to měl být?

Měla jsem dojem, že k tomu slouží výměna informací mj. i na těchto stránkách - abychom nečekali, až to "někdo" (třeba v krematoriu) za nás vyřeší. A ono je to prý všechno jinak...

Jak tedy? chlamydie.info jako informační síť nátlakové organizace nutící pomyslné "orgány" k práci? které? jak? proč? No tak Jane, adriano, povídejte...

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Že vás to doprčic baví,

Že vás to doprčic baví, stále sa hádať o prkotiny. To už je prestavba boreliozy.cz hotová, že je použiteľná aj pre bežného nervózneho čerstvo nakazeného užívateľa?

WP od 05/2008.Mycoplasma Pn,Cpn,EBV,Pseudomonas aeruginosa. CFIDS. Kvôli častým zhoršeniam počas liečby pridané opatrenia proti sekund.porfyrii.Od januára 2009 reaktivované EBV.Od apríla 2009 pauza od ATB kvôli zvýšeným hepatálkam

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Co kdybyste sli radej

Co kdybyste sli radej sepsat kloudne info o borelii nebo MP nebo zalozili obcanske sdruzeni, ktere bude zviditelnovat problem, jako my? Ono je mnohem jednodussi neustale vse kritizovat a nic nedelat, ze.

"Kompetentní člověk k řešení svého vlastního zdravotního stavu je každý z nás." To se teda dost pletes. Kompetentni k reseni zdravotniho stavu jsou lekari, ne my. Nebo mas snad pravo si predepsat recepty ci ti snad pripada normalni se x let samolecit na vlastni pest podle nejruznejsich schemat? Me teda ne.

Nebyt soustavneho tlaku pacientu a informaci, tak doktory problem vubec nezajima. Nebo si snad myslis, ze dr. Klubal, ke kteremu chodis, toho tolik vi sam od sebe? Udelali jsme toho spoustu, poslali dopis Julinkovi, kontaktovali poslance, poskytovali informace novinarum, delali rozhovory, prelozili spoustu informaci. Co jste udelali vy krom krafani?

Opravdu nemam cas na dalsi diskuse podobneho razu, mam uzitecnejsi veci na praci, tak bud se zamyslete nad smyslem sveho pocinani a pomozte, aby se to hnulo spravnym smerem nebo alespon neobtezujte osttani, kteri se chteji lecit a lecba jim zaplatpanbuh pomaha. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Skvělá demagogie, jen co

Skvělá demagogie, jen co je pravda. Chtěla jsi nejspíš říct asi toto: "My si tady na svých stránkách budem v klídku lhát dál jak se nám zachce, a vy co na naše lži přijdete, nám dejte pokoj a běžte dělat něco "užitečnějšího"".

Tak teda jo, no...:-)

Jane, cheš mě tady

Jane, cheš mě tady peskovat za to, že uvádím tvé omyly (mírně řečeno) na pravou míru???

Hned v úvodu stránek "o pochopení a léčbě Chlamydophila pneumoniae" se snažíš vymýt lidem mozek strašidelnými chlamýdiovými příběhy, a když se pak ukáže, že chlamýdiové třeba vůbec nebyly, prohlásíš, že je to vlastně úplně jedno?!?!?!

Takhle mají vypadat seriózní stránky?

A furt mi nenuť tu boréli. Já jsem nikdy nikde neřek, že za vším je borélie. To je tvůj výmysl. A už třeba před dvěma roky jsem tady dal zajímavý odkaz. Najdete zde, vřele doporučuju všem, zejména zarytým chlamydikům: http://www.chlamydie.info/node/923

A jestli k tomu chceš ještě něco říct, tak prosím jasně, věcně, stručně. Ty tvoje grafomanský zvratky mi fakt neba...

"..A furt mi nenuť tu

"..A furt mi nenuť tu boréli. Já jsem nikdy nikde neřek, že za vším je borélie. To je tvůj výmysl. ... " 

 

"Takže tu máme další dva

Takže tu máme další dva jasné boreliotiky, co si do teď říkali chlamydik (Jan, Megy). ......"

To řekl kdo?

Jinak jsi mistr v překrucování. Nikdo tě nehodlá peskovat. Ale pokud názor kohokoliv jiného, který se liší od tvého je peskováním, budiž!

Nicméně stále jsme se nedozvěděli nic o tom, jak jsi na tom v boji s tvou nemocí, které protokoly jsi vyzkoušel a s jakým úspěchem. V tomhle smyslu  výměny zkušeností bylo myšleno to slavné "pomáháni si" Radko, ne někomu radit ve smyslu suplovat lékaře apod. Na to nikdo z nás nemá! Jsme jen laici, kterým choroba vzala kus života, oficiální medicína nám nepomohla, nechala nás na holičkách!

Ale jak je vidět, cokoliv je napsáno v jakémkoli smyslu či nesmyslu, holt někdo si to vyloží k obrazu svému a bude pak tvrdit svoji představu bez ohledu na původní pravý smysl. Něco ve smyslu ponaučení, cokoliv řeknete, bude použito proti vám!

No je to skutečně smysluplná debata!

"Já, já, já, já, já a jen já mám pravdu!" tak se tu někdo chová. Já osobně jen říkám, že vím, že nic nevím!  

A to co tu kdy bylo napsáno, pokud někomu pomohlo, to mne těší, pokud to někomu nepomohlo, to mne mrzí. Zrovna tak někomu mohly pomoci třeba jíné stránky, byť s nimi třeba já nebo ten, co mu pomohly, osobně není vnitřně ztotožněn, ale to neznamená, aby jejich protagonisty kdokoli napadal a vůbec jakkoliv znevažoval. Nebýt takových byl bych osobně já v háji zeleném, ale protože jsem si vybral pro mne v dané situaci na těch stránkách užitečné a použil to, pomohly mi, ne třeba přímo v léčbě, ale v jiných věcech. Každý provozovatel dělá co je v jeho silách, o to více potěší věčná kritika někoho, kdo nebýt takových provozovatelů, by neměl kde kritizovat, nejsa sám ochoten či schopen podobné stránky provozovat.

 

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

"A klidně bych dala ruku

"A klidně bych dala ruku do ohně, že za její problémy mohly chlamýdie nebo jiné potvory."

Tak přesně o to šlo. O to podtržené. O nic jiného. Bylo to tak těžké pochopit?

No, já nevím. Asi jsem

No, já nevím. Asi jsem blbá (je fakt, že už nejsem nejmladší), ale mi je úplně jedno, jestli to, co později zapříčinilo smrt moji mamky byla chlamýdie nebo borelky nebo jiné "svině". Mně jde o to, že ani jedno, ani druhé lékaři neléčili a ani je nenapadlo po tom vůbec bádat . Bylo pro ně pohodlnější udělat z člověka blázna a hypochondra. Tak, jak to dělají dodnes - aspoň většina. A o to šlo. Z toho vyšel můj "článeček". Bylo to po tom, kdy jsem došla z infekčního, kde mi doktorka řekla, že ikdyž mám vysoké hodnoty testů na chlamýdie, nic mi není, protože ona je má taky a taky ji nic není!!!!! A já jsem sotva lezla. Marně jsem se ji snažila vysvětlit, že chci pomoct, že se chci vrátit zpět do života, zpět ke sportu, k rodině....A jaký že to mám důvod dělat ze sebe hypochondra? Doposud chodim pravidelně do práce a platím nemalé sumy za léky a vitamíny z mého podprůměrného platu. A umím si představit lépší využití mého volného času, než  seděním v čekárně. A peníze bych si taky raději užívala jinak. A ona mi jen řekla, že chlamýdie nic nejsou a moji mamce podle ni a ostatních doktorů také nic nebylo.

Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 + 22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene 200 + 28.12. Entizol 1250 

Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 +22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene200 +28.12. Entizol (18 pulzů), od 9.2.2010 plaquenil (entizol přerušen) + mino od 1.4.2010 (místo doxy)

No přátelé, Radko i

No přátelé, Radko i Lymessi já bych ráda byla při vás, protože občas máte dobré rady, ale řekněte tedy, jak to je? Chlamydie problém nedělají? Borelie ano. A co ostatní patogeny Mykoplazmata a jiné, taky na těchto stránkách je informací dost. Jediné co tu chybí je informace o boreliích, které Adriana s Janem nepovažují za důležité. Také s nimi nesouhlasím. Pokud tvrdí, že WP působí také na borelie, proč tu není také rozzsáhlé pojednání o nich. Je totak, že to ještě nikdo nepřeložil nebo proto že je Jan a Adriana odmítají? Jak to tedy je? Možná pro lidi, kteří mají všechny tyto infekce by bylo prospěšné dozvědět se o nich co nejvíce zde a nepřeskakovat z boreliózy sem. Tak vidím chybu v obou táborech, nechcete se prostě dohodnout a rozšířit informace i pro nás. Já myslím Adriano i Jane, že by to těmto stránkám neublížilo a pokud bude chtít Radka nebo Lymess informovat jak to s tou léčbou chronických infekcí, proč jim v tom bránit. proč by tu nemohlo být zveřejněno třeba tohle  http://www.borelioza.cz/download/lformy.zip  

nebo tohle

http://www.borelioza.cz/download/gasserova_teorie.zip

nebospousta jiných věcí, vždyť to všechno spolu souvisí. Vždyť to co chcete říct je nejsou za vším jen chlamydie, jen mykoplazmata, jen borelie, jen cosi, je to komplexní problém a jako na takový je třeba se na něj podívat. Já nevím jestli omezenost těchto stránek někomu pomůže. Nevím jestli je to na borelióze lepší. Nevím jestli je dobré říkat já mám pravdu a  ten druhý lže. Proč se nedají dohromady všechny poznatky a neutvářet si vlastní názory. Všechno je to experimentální léčba a někdy je potřeba experimentovat i v rámci experimentu samotného, tak pojďte zrušit to embargo a dejte svobodu informacím bez cenzury, kde můžete samozřejmě vyjádřit své názory. Každý byměl mít právo se rozhodnout sám. Pokud to Jane a Adriano nechcete nezávisle otevřít tak se nedivte,že vám bude někdo říkat něco o omezenosti. Pokud Radko a Lymessi něco víte, tak se to pokuste srozumitelným způsobem předat i nám. Pokud to zde nepůjde pojďme si založit jiné objektivní stránky, které dávají možnost si udělat o věci ucelenější obrázek. Vždyť to přeci není tak těžké i já lama si dokážu představit,že bych se toho účastnila. Ala ani chlamydie.info ani borelioza.cz takovými stránkami teď momentálně nejsou. Nechci tím ovšem přidávat vody na Adrianin mlýn. To je ono založte si nové stránky. Myslím si, že když už tu takové zavedené a celkem dobře připravené stránky jsou, měly by co nejvíce sloužit. Je možné, že Adraiana s Janem budou trvat na tom co objevili před třemi lety a od té doby se vývoj zřejmě zastavil a nic nového se neděje. Žádný jiný pohled na chlamydie není možný. Připadá mi to opravdu ze všech stran omezené a hrdopišské, já založil!-Já říkám co je pravda! Já jsem nemocen jen tím, tak to je jediné správné léčit! Já mám ty samé potížed, tak to nemůže být nic jiného! Především nikdo z vás tady není lékař a nemůže objektivně rozhodnout co je ta pravá a nefalšovaná pravda. Pokud sejí opravdu někdy chceme dobrat. Musí tu být přístupné veškeré informace bez dogmatizmu a to jakéhokoli.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

ja by som to nenazýval

ja by som to nenazýval obmedzenosť alebo cenzúra. Táto stránka má úzku špecializáciu na zbieranie informácií o chlamýdiách a ich liečbe. Nemôžeme z nej urobiť stránku o všetkých baktériách sveta a o všetkých liečebných protokoloch, pretože sa z nej stane beznádejne neprehľadný chaos, kam žiaden lekár nezavíta. Hlavným cieľom je, aby túto stránku začali využívať lekári.

Ja som za to, aby zostala úzka špecializácia webov tak ako je teraz, t.j. každá baktéria má svoj špecializovaný web. Stopercente slobodné weby sú doktorka a abecedazdravi a vieme ako to s nimi dopadlo.

Mykoplazmy tu majú zvýraznené miesto hlavne kvôli tomu, že často tvoria tandem s chlamýdiami a ich príznaky a liečba je veľmi podobná chlamýdiám. Tak sa zužitkujú skúsenosti ľudí s CAPmi. Borélie sa už liečia odlišne a preto by som sem protokoly na borélie nechcel príliš miešať, nováčkovia majú beztak viac než problém spracovať aj tie informácie, čo sú tu teraz.

A špeciálna poznámka k donekonečna propagovanému liečebnému protokolu sarkoidózy od TM - je to špecializovaný protokol na sarkoidózu a tvrdenie, že vylieči borélie, chlamýdie, mykoplazmy, únavový syndróm, resp. všetky choroby sveta mi pripadá ako demagógia a nesúhlasím s ním.

WP od 05/2008.Mycoplasma Pn,Cpn,EBV,Pseudomonas aeruginosa. CFIDS. Kvôli častým zhoršeniam počas liečby pridané opatrenia proti sekund.porfyrii.Od januára 2009 reaktivované EBV.Od apríla 2009 pauza od ATB kvôli zvýšeným hepatálkam

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Ajaj, tak koukám, že to

Ajaj, tak koukám, že to asi těžký bylo. To pochopit. Promin gabo.

Dál to nechci rozvádět. Jen ti řeknu, že na borkách, ale i tady v historii najdeš informací k borelióze přehršel.

Ostatně máš tady i vlákno Jiné infekce, nebo tak nějak.

A propos, já nikdy neřek, že chlamýdie nic nedělají. Nepodsouvat.

Gabadur, myslím žes to

Gabadur, myslím žes to vystihla dost přesně. "nejsou za vším jen chlamydie, jen mykoplazmata, jen borelie, jen cosi,.." Omezenost těchhle stránek může lidem ublížit.

V žádném případě  netvrdím, že "chlamydie nic nedělají", vím dobře, co dokážou. Jenže soustředit se jen a jen na léčbu chlamydií, s tím, že ostatní problémy při ní jako mávnutím proutku zmizí - tak to je skutečně nejen omezené - je to nebezpečné. A říct člověku, který se dva nebo víc let léčil v dobré víře, že ty zpropadené chlamydie můžou za všechno, až skončil v horším stavu, než byl předtím, že vlastně "my nic, my jsme tu kvůli ministerstvu zdravotnictví, ať se starají odborníci" je sprostý.

Každý je zodpovědný sám za sebe, ale zatajovat informace, lhát, nepřipustit diskusi, odstraňovat odlišné  názory... tak to není práce ve prospěch ostatních. Potom by si měla asi majitelka položit otázku, k čemu jinému by tyhle stránky měly sloužit, proč do nich vkládá energii, peníze... pokud ne pro lidi, aby jim pomohla, tak proč?

Zakládat nějaké "trucstránky" nebo tvrdit, že jinde je to lepší, to je přece blbost. Pokud má jít o nemocné lidi, a o to, jak jim pomoct, tak by něco takového přece vůbec myslícího člověka nenapadlo.

A jestli si někdo myslí, že sem budou chodit doktoři pro informace, tak asi spadl z hooodně vysokého stromu rovnou na hlavu.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

ak odhliadnem od reklám

ak odhliadnem od reklám dealerov, tak jediný iný odlišný názor, čo sa tu odstraňuje, je neprimeraná propagácia Marshallovho protokolu - dôvody tu boli už mnohokrát rozoberané a schvaľujem ich. Mimo MP sa tu žiadna iná cenzúra informácii nerobí, maximálne sa stránky a texty premiestňujú do blogov alebo do iného diskusného fóra, čo môže vyvolať mylný dojem "zmazanej" stránky.

WP od 05/2008.Mycoplasma Pn,Cpn,EBV,Pseudomonas aeruginosa. CFIDS. Kvôli častým zhoršeniam počas liečby pridané opatrenia proti sekund.porfyrii.Od januára 2009 reaktivované EBV.Od apríla 2009 pauza od ATB kvôli zvýšeným hepatálkam

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

teda s výnimkou, ak

teda s výnimkou, ak považuješ za cenzúru, že premazávam diskusie, kde sa do krvi hádate a urážate. Hlavne keď sa takto vadíte v blogu niekoho cudzieho. 

WP od 05/2008.Mycoplasma Pn,Cpn,EBV,Pseudomonas aeruginosa. CFIDS. Kvôli častým zhoršeniam počas liečby pridané opatrenia proti sekund.porfyrii.Od januára 2009 reaktivované EBV.Od apríla 2009 pauza od ATB kvôli zvýšeným hepatálkam

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

ja neodolam, michale, kdyz

ja neodolam, michale, kdyz uz nekdo musi toho dablova advokata delat .) pokud jsou obcasne zminky o jinych protokolech 'neprimerena propagace', tak tento web je cely neprimerena propagace jedne metode lecby .)) kdyby se clovek totiz vyzdravil, tak by mu asi bylo sumak, ktery protokol mu k tomu dopomohl. jak pise gaba (ac ne se vsim souhlasim) tak je potreba vetsi otevrenosti informacim. kdyz uz jsme u toho, me jako uzivatele znepokojuji oznameni, ze kdyz pacosi nebudou poslouchat, web se jim zavre.

Vita vas malebna obec Doxy .) ATB od 12/08, CAP od 01/09 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

1. Nelze přeci vzít jeden

1. Nelze přeci vzít jeden zastrašující příběh, použít ho na úvodní stránce, a jen tak, z moci úřední resp. stránkozakladačské, bez jakýchkoliv podkladů a důkazů ho prohlásit  za chlamýdiový. To je nanejvýš neseriozní, matoucí a zavádějící. A nemělo by se tak dít. Apoň podle mě, teda. TO JE VŠE CO JSEM TIM CHTĚL ŘÍCT. A fakt vám tolik vadí, že jsem na to upozornil? Že se do mě tak navážíte? Do vlákna, ve kterém šlo poue o výše uvedené, připletete pak Marshalla, Občaské sdružení, Julínka, akci Z a já nevím co ještě?

2. Pro mmichala: Nezáleží-li ti na serióznosti informací, pak je to pro tebe prkotina. OK. Ale co když příčinou potíží Zdenčiny matky byly opravdu jiné potvory (velice pravděpodobně) a né to, co rozhodla "diktatura chlamydiátu"? Pak by ani za potížemi některých zde trpících nemusely být chlamýdie, nýbrž jiné potvory, což by pro ně mohlo být závažné zjištění. A to pak není prkotina.

3. Pro mmichala: prej "k donekonečna propagovanému liečebnému" Zmiňujete ho tady poslední dobou akorát vy, wheldonisti. Asi vám pěkně leží v žaludku.

4. Pro mmichla: "že vylieči borélie, chlamýdie, mykoplazmy, únavový syndróm, resp. všetky choroby sveta". To si opravdu myslíš, že všetky choroby sveta jsou tyhle 4? Prozradím ti, že jich je o trochu víc. A taky ti řeknu, že nikdo nikdy (kromě tebe) netvrdil, že MP vylieči všetky choroby sveta. Opět podsouváte, matete, překrucujete, jak typické pro vás, wheldonisty.

5. Pro Jana: Když se tak pořád ptáš. Tady to psát samozejmě nechci. Nechci mít na svědomí prasknutí někoho vzteky, až by si přečetl mé pokroky na MP. Na borky to taky psát nechci, neb ty neseriózní stránky nejsou hodny mých seriózních poznatků a úvah o mé terapii a zdravotním stavu. Něco jsem tuhle stručně sesmolil a postnul na německé LB-stránky. Jestli chceš pošlu ti odkaz. Je to psané precizní němčinou (mojí), tak tomu budeš rozumět. A když ne, tak překladaš to určitě zvládne.

6. Pro mmichla: Nevíš co znamená slovo demagogia.

Napiš to sem česky pro

Napiš to sem česky pro všechny a pro mne napiš ten odkaz na tu precizní němčinu. 

No a pokud založíš svoje seriózní české stránky, nebudeš se muset rozčilovat na tak neseriózních stránkách ať je to borelka nebo chlamka.  Pokud tě tam ale nebudou rozčilovat neseriózní přispěvatelé. Pokud ano, pak jako provozovatel a administrátor je můžeš nechat demokraticky tě rozčilovat nebo je smazat, aby ti pak za to spílali, že je nedemokraticky nenecháš na tvých stránkách dělat ti z tvých stránek Augiášův chlív!

Doporučuji ti si to vyzkoušet!

Gabadur, ty si vyzkoušej totéž.

Ono vůbec, pokud má někdo proti těmto stránkám výtky, nejlepší by bylo založit svoje nové a ukázat nám, jak se to má dělat! Verba movent, exempla trahunt.  Slova dojímají, příklady táhnou!

 

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... duben 2009 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Přesně tak, založ si

Přesně tak, založ si svoje stránky Lymessi a neobtěžuj nás tady. Třeba za Tebou bude taky jednou videt kus práce jako za Janem a Adrianou (a dalšími), kteří tu lidem nezištně pomáhají... No hlavně že víme, že máš precizní němčinu, to nám zajisté pomůže!

Mě trvalo docela dlouho než jsem se v tom tady zorientoval a ty to ještě stěžuješ - škodíš lidem Lymessi!!

A ty rádoby filozofické rozumy si nech někde na koledu...

 

WP od 05/2008. Mpn, Cpn. Únava, závratě, bolesti svalů, teploty, potivost, bolesti v krku, zarulé oči, trvalé pokašlávání, trvalý pocit "že na mě něco leze". Na CAPu postupné zlepšování...

Já mluvila hlavně o tom,

Já mluvila hlavně o tom, že spousta lidí tu má všechny tyto diskutované infekce včetně borelií a bohužel po studiu komplexní problematiky musí být každému jasné, že pro tyto lidi, není bohužel jedinou cestou WP. Adriana stále tvrdí, že WP pokrývá vše, ale při nejlepší dobré vůli, kterou mám, tomu nemohu věřit. Jak se má léčit ten kdo má pozitivní chlamydie, mykoplazmata, borelie, helikobakter, EBV, CMV a to všechno najednou, teď mi řekni je opravdu možné to pokrýt jedním protokolem a jakým? Proto je potřeba aby i tyto stránky věnovaly pozornost komplexnímu řešení. Protože i mnozí z těch co si myslí, že léčí chlamydie má spoustu jiných infekcí které jsou někdy jen těžko prokazatelné testy. Je pravda, že nejsme lékaři, ale informace o způsobech léčby a diskuze o nich by opravdu mohly být přínosem.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Neviem, či ešte stále

Neviem, či ešte stále adriana zastáva názor, že WP pokryje všetky infekcie - ak niečo napísala pred dvoma rokmi, neznamená to, že sa s tým stotožňuje aj teraz.

Každý protokol je špecializovaný na svoju konkrétnu baktériu - WP na chlamýdiami vyvolanú sklerózu, SP na chlamýdiami vyvolaný únavový syndróm, Nicolsonov protokol na liečbu mykoplazmy fermentas, Dontov a Sieversov protokol na boreliózu, MP na sarkoidozu a ďalšie protokoly na bartonely, babesie, helicobaktera atď. Tie protokoly sa môžu čiastočne účinkom prekrývať a pokryť aj ďalšie baktérie ale každý je primárne určený na tú svoju konkrétnu baktériu a určite žiaden nefunguje ako všeliek. Pri mnohonásobnej koinfekcii je navyše veľmi veľký problém nájsť fungujúcu kombináciu liekov, pretože sa protokoly môžu navzájom vylučovať, napr. babézia a chlamýdia.  

WP od 05/2008.Mycoplasma Pn,Cpn,EBV,Pseudomonas aeruginosa. CFIDS. Kvôli častým zhoršeniam počas liečby pridané opatrenia proti sekund.porfyrii.Od januára 2009 reaktivované EBV.Od apríla 2009 pauza od ATB kvôli zvýšeným hepatálkam

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Jediny, kdo tu lze, jsi ty

Jediny, kdo tu lze, jsi ty Radko.  Ukaz mi jedineho cloveka, ktery jel dva roky protokol, zhorsil se mu stav a my mu rekli, ze jsme tu kvuli ministerstvu zdravotnictvi. To je vrchol..

"nejsou za vším jen chlamydie, jen mykoplazmata, jen borelie, jen cosi,.." Omezenost těchhle stránek může lidem ublížit. 

Ono nekoho omezuje, ze jsou na internetu vyvesene informace o chlamydiich, hm? Ono snad nekoho nutime na tyto informace klikat? Nikdo nikdy netvrdil, ze za vsim stoji jen chlamydie a jine patogeny neexistuji. Jsou miliony jinych patogenu a vsem tu doporucujeme se nejprve nechat poradne otestovat. A pokud ma nekdo jine koinfekce, tak to resit. Ale nemuzeme se tu zabyvat milionem vsech jinych objevenych i neobjevenych patogenu, protoze by z toho byl nekonecny mismas bez uzitku pro nikoho. Kloudne lecby na nic by se clovek nedopatral. Ostatne tim, ze na borelioze resite borelii jste snad nebezpecni lidem s jinymi infekcemi??? Ja myslim, ze spis temi alternativnimi plky, co se tam siri. Chlamydie je sama o sobe obrovske tema a hodne lidi ma vubec problem dostatek informaci vstrebat. Takze jsme malym stripkem ve svete informaci o mnoha infekcich. Kdo jich ma vic, musi klikat, cist a porovnavat ruzne zdroje. Ohledne pokryvani jinych patogenu WP: osobne jsem se ptala Wheldona, zda jeho protokol pokryva i mykoplasmy nebo zda je mam resit jeste i nejak jinak na zacatku a odpovedel mi, ze by mely byt pokryte. Takze se tim ridim, tot vse a zatim to funguje. Nikde neni psano ani nikdo netvrdil, ze wp resi i viry a dalsi veci. Nicmene je pravda, ze pokud se clovek zbavi imunitniho parazita, muze si jeho imunita po zlepseni poradit lepe i s viry a dalsimi zalezitostmi. To je opet muj pripad s candidou.

Co se tyce takzvane cenzury, posledni dobou nemazu vubec nic, jediny, kdo tu promazava co by admin je mmichal a to z duvodu, co pise. Ani nevim, ze by se tu mazaly info o mp.

Pokud ti Lymessi vadi nejaky subjektivni popis jedne pani, tak si tam dosad muj pribeh a mas to prast jako uhod. Jeli to tak dulezite, muzem tam misto onoho textu nakopirovat kus meho blogu. 

Nechapu proc ale nestourate do tech nesmyslu na borelioze, mate jich tam nepomerne vic.

Jeste k tematicke vylucnosti zdejsi lecby. Vanderbiltsky vyzkum o chlamydiich je zatim nejrozsahlejsi a nejkomplexnejsi, co kdy kde na svete dosud bylo ohledne chlamydii zpracovano a testovano. Alespon podle dle toho, co vim. Je to univerzitni vyzkum, dnes uz trvajici dvacet let. Pokud nekdo prijde s tim, ze se nekde jinde deje neco podobneho nebo navazujiciho a ma to pro nas vyplyvajici vysledky, budu prvni, kdo po takovych informacich skoci. Do te doby se budu radeji ridit vysledky slovutnych profesoru. A nikdo z nas ani nasich lekaru nema na to, aby od stolu vymyslel nejakou lepsi lecbu, aniz by zahajil narocny a dlouhy vyzkum.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Hezky napsáno adriano i

Hezky napsáno adriano i pravdivě. Pravda je, že se tady nikdo neobjevil komu by protokol nefungoval, protože všichni takoví byli před rokem a půl smazáni, na základě toho odešel Lymess, bunny a jiní a nepovažovali za důležité to změnit. Takže se tady se sice nic nemaže, ale taky už nikdo neodporuje. To že tu vznikají takovéhle hádky je právě pro to. Takže Lymessi napiš zprávu jak ti je a jak funguje MP a my ti to tu možná necháme viset. Samozřejmě se nedá ošetřit vše najednou,ale vzkazy typu, s boreliózou běž někam my léčíme chlamydie se v případě chlamydií říkat nemá. Tak to tu napsal Jan, který jak myslí ji nemá, ale je tu spousta jiných, který ji tu majía mohlibyse dozvědět, že tu je třeba někdo kdo má borelii dokonce vyléčenou, napříklan Funny, protokol měl ale pozměnněný, protože léčil chlamydie i boreliózu, myslím, že bral mino, jenomže proti tomu se tu taky bojuje za takzvanou čistotu protokolu.

Já jsem ráda, žetu ty stránky jsou, díky mmichalovi a injenierovi tu máme i pár nových překladů. A začíná po tom útlumu zaseněco fungovat, ale co by bylo, kdyby mmichal nepřišel? Já mám útku k vám díky vaší zásluze o tyto stránky Adriano a Jane, a pravda je, že způsob Lymessovi komunikace je někdy provokativní, ale diskuze typu nepruď s boreliózou a di jinam působí opravdu divně a odpověď Janova na začátku tohoto fora, taky diskutabilní, tak se nedivte, že se podaří vyprovokovat takovou debatu. Vy si myslíte, že to co napíše Lymmes nikoho jiného nezajímá a že to je jen provokace, ale nás ty otázky napadají také, jen se neumíme takhle zeptat. Tak když odbydete jeho provokativní otázky shozením ze stolu, může to naštvat i někoho jiného. Jen proto, že byl kdysi účasten nějaké hádky tu a že odešel a bere MP, nemusíte všechny jeho otázky brát jako provokaci a pokusit se odpovědět normálně a objektivně. Nikdo nikoho nenapadá jde nám o společnou věc a tohle jsou jen úvahy o tom, kde se stala chyba.  

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

"Pokud ti Lymessi vadi

"Pokud ti Lymessi vadi nejaky subjektivni popis jedne pani...". Jsi adriano fakt tak úplně mimo nebo to jen tak děláš? Ještě jednou to zopakuji:

"Nelze přeci vzít jeden zastrašující příběh, použít ho na úvodní stránce, a jen tak, z moci úřední resp. stránkozakladačské, bez jakýchkoliv podkladů a důkazů ho prohlásit  za chlamýdiový."

A proč já bych si tam dosazoval něco jiného? O mě přeci vůbec nejde. Mě jste tím neobalamutili.

O tom co komu vadí nebo nevadí. Když vám nevádí založit filozofii těchto stránek pouze na domněkách a ne faktech, je to váš problém. Já to můžu jen zpochybňovat, nic víc. Pak by se ovšem slušelo napsat do úvodu upozornění třeba ve smyslu:

"Některé téze a vývody zakladatelů stránek se nezakládají na faktech nebo důkazech, nýbrž pouze na jejich domněnkách." To by bylo košer.

A když pak doplníte ještě větu, že "jakákoliv kritika či zpochybňování výroků zakladatelů stránek je zde nepřípustná", už ani nepípnu.

Jinak koukám, že exponenti diktatury chlamydiátu se chovají nemlich stejně jako kdysi exponenti diktatury proletariátu. "Tak soudruhu, tobě se nelíbí, co řekl náš Generální tajemník a chtěl bys to veřejně kritizovat? Vždyť tím škodíš pracujícímu lidu!!!" 

A už jsem řekl, že tady o svém MP nic psát nebudu (respektuji přání majitelky webu).

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k