Ejhle Novinky!

Zatím jediný příspěvek

Zatím jediný příspěvek v diskusi se o tom samozřejmě vyjadřuje jako o šíření poplašné zprávy a novinářské kachně, či co... Prý (cituji):


"novináři - nemám vás rád - zase šíříte poplašné zpráva,měli by vás už konečně pohnat k odpovědnosti za vaše názory,nejprve tu byli komáři,teď chlamidie,jindy je to ptačí chřipka - kolik vám farmaceutické firmy platí za tyhle skryté reklamy"

 

 Zkus se na to podivat

 Zkus se na to podivat pohledem cloveka,ktery diky clanku objevil tyto veb stanky,nasel zde plno informaci o svych problemech.Tim,ze si tady budes neco psat a nedostane se to k lidem ,kteri to potrebuji tak to asi bude k nicemu.ano ,novinari......,ale  odstavce o W,pneum,-jasne ,prehledne info,kdyz jsem mel velke zdr.problemy a nikdo mi neveril,tak me pomerne clanek ,o chlam. od mudr.Zdichynce povzbudil.plam.                                                                                                   Od zari2009 chlam.pneum. a psitt.,svalove ztuhnuti DK,pichave bolesti hlavy,prevezen na internu,atharalgie,zamlzene videni,ztrata koordinace,bolest na dotek,zaskuby,krece-pusa,ruka..atd.

Od zari2009 chlam.pneum. a psitt.,svalove ztuhnuti DK,pichave bolesti hlavy,prevezen na internu,atharalgie,zamlzene videni,ztrata koordinace,bolest na dotek,zaskuby,krece-pusa,ruka..atd.

Priznavam se dobrovolne, ze

Priznavam se dobrovolne, ze jsem autorovi zaplatila ze sveho duchodu mega, aby tam na nas umistili link.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

A samozřejmě, že to

A samozřejmě, že to novináři šoupnou pod "ženu,vztahy a sex"

 Jo, ten článek moc

 Jo, ten článek moc chválím, jen mi trochu zvedl mandle ten komentář... no jo, internetové diskuse

Myslím, že má - li někdo odtud žaludek na to, aby se zveřejnil na Novinkách (přiznávám se, že já ne), bylo by od něj vrlé přispět inteligentním slovem do pranice

A to zařazení článku

A to zařazení článku mě též poněkud nadzvedlo, protože i mě tu a tam s PLICNÍMI CHLAMYDIEMI někdo posílá k ž enskému lékaři  A spousta lidí se podívá jenom na to zařazení, řeknou si - no jo, babský kydy - a půjdou od toho, aniž by si to třeba jen zlehka přečetli.

 Ale jinak je článek vskutku dobrý, záslužný a užitečný! 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k