3 měsíce od ukončení WP

Zdravím všechny. V prosinci jsem ukončila 6 měsíců plného protokolu se vším všudy, pulsy entizolu od prvního měsíce léčby, přidávaný pyruvát. Z toho poslední dva pulsy byly bez reakcí. Zdravotní stav byl excelentní. Odstoupily všchny trable. (teploty, motanice hlavy, únava, bolesti v zádech kloubů, abscesy, gyekologické záněty, záněty močových cest, potíže s očima....možná už si ani vše nepamatuji-zůstalo astma, neyloučen alergický původ). Moji nejbližší se moc neléčili, ačkoli si myslím že cpn a mycoplasmy mají taky, takže mám možnost zblízka pozorovat rozdíly mezi mým a jejich stavem. (partner WP 3 měsíce, dospělé děti vůbec-jen standardní postup ATB po týdnu, když to jinak nešlo).

PO ukončení protokolu jsem pokračovala s doplňky, včetně acc.

Leden: vše ok, jen párkrát mini potíže s krkční páteří- jenže já od ledna z pracovních důvodů vysedávám celé dny u počítače a mám nakřivo obrazovku.... Mohlo to být tím. Začal jsem zlehla sportovat, lednový "rodinný" infekt HCD mě nedostihl.

Únor: cca dvakrát mě zaškrábalo v krku, ale vždy to bylo do večera pryč. Intezita sportu i práce se zvyšovala. V polovině měsíce se  mně k velkému překvapení udělal malý opar na rtu (během dalšího kola infektů hcd, které u nás doma probíhají), ale bez jakýchkoli doprovodných problémů. Trochu jsem ve sporzu polevila, pracovně to nešlo.

Březen. Návrat k tréningu. Práce víc a spánku stíle méně. Stres, ketrému nelze utéct. Parner dostal hnisavou angínu a na ni  ampiciin. Pak kašel a rýmu -stav se mu zhoršoval až cítil znovu nabíhající otoky kolen. Zpozorněli jsme . Nechal si udělat testy: CPN i mycoplasmy positivní v IGA avysoce pozitivní v IGG. Mezitím jsme chrapot a rýmu dostala i já. On začal s azi a doxy. Já jsem si uvědomila, že jsme měla v plánu pulsovat ATB jako zakončení protokolu s postupně zvětšujícími se pauzami, jenže k tomu z různých důvodů nedošlo. Počkala jsem týden, jestli chrapot a rýma přejde, Nepřešla, byl poslední březnový týden, nespala jsme skoro abych stihla dubnové odevzdání terminovaných úkolů, rýma se zasouvala do dutin, začala jsem být víc unavená a vzhledem k okolnostem jsem nasadila - byť podzději než jsem měla původně v plánu- znovu azi a doxy s výhledem cca 3 týdnů braní atb. Po dvou dnech této kombinace okamžitě rýma i chrapot odešly. Začala jsem normálně fungovat, jen jems se nepokoušela o sport. 

Teď jsem právě dobrala  5 dní enti, reakce tatím žádné. Tak uvidíme.           

Když tak o tom přemýšlím, myslím, že moji drahoušci si stále pěstují zologickou zahradu a jsem v permanentní infekční  palbě, které povětšinou odolávám. Prokazatelně se imunita zvýšila. Krom toho si myslím, že v každé "epidemii" infektu kolují namíchané bacily a viry, i když tomu říkají doktoři chřipková epidemie, nebo viroza. Když si do toho někdo vezme jediné širokospektré atb na týden, jak se to obvykle dělá, zabije kde co, ale CPN mu tam zůstane  a vesele pokračuje v destrukci. Myslím, že pokud už budu brát ATB na podobné věci, pak raději osvědčenou kombibaci a na víc týdnů, jinak to udělá víc škody než užitku. A to si myslím že platí, až po několika měsíční léčbě WP, jinak ani týdny kombinací nepomůžou.  Na testy protilátek nelezu, jsou teď k ničemu. Buďto se cítím dobře, nebo ne, a podle toho   se zařídím.  Do budocna se může ukázat, že ve hře je něco, na co tato kombibace nestačí, nebo že nestačí teď plánované 3-4 týdny, pak uvidíme, změna plánu je možná. 

Tak se držte a bojujte jak umíte. AŤ je vám všem o něco líp aspoň na Velikonoce.   

Hm, to infekcni prostredi

Hm, to infekcni prostredi je problem, pokud clovek nevybije chlamku do mrte :/ Ale pokud nemas zadne reakce na lecbu, tak proc nezkusit prerusovany protokol...mozna jsi dobry adept. Tak at to ma zadouci efekt! :) A diky za zpravy z vyvoje..

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Dobrý zprávy ! Kdo

Dobrý zprávy ! Kdo pochyboval tak je to tak trochu podpora (dost). A co vyýsledky rozborů?

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Těm právě moc nevěřím,

Těm právě moc nevěřím, řídím se klinickým stavem. Když je mi dobře, nemám co testovat. Kdyby mi bylo blbě dlouhodobě, pátrám i jinde než jen na  CPN a na  Mycoplasmy.  Ten případ teď není. Ozvu se pak, co  mi provede puls s odstupem týdne.

Michna má dotaz na

Michna má dotaz na Alici

Vysvětli mi prosím podrobněji Tvůj záměr "měla jsem v plánu pulsovat ATB jako zakončení protokolu s postupně zvětšujícími se pauzami" - uvažuji totiž také o ukončení protokolu, ale mám subjektivní pocit, že bych to neměl udělat nárazově - tzn. odbourat ATB v jednom dni... Díky za Tvoji odpověď, AM 

Chronická prostatitida od roku 2004

Chronická prostatitida od roku 2004

ida neni alice, ale domniva

ida neni alice, ale domniva se, ze alice ma na mysli ukoncit protokol tzv. intermitentni lecbou - tedy prerusovanym podavanim vsech uzivanych leciv pulsne vzdy v kratsim casovem useku, pak pauzirovat, pak znovu podat, tedy podobne jak je podrobneji popsano v doporucene literature viz prislusne zalozky.

ida ma dotaz na michnu, jak mu intermitentni podavani pri studiu protokolu, - kterym se michna leci dohromady uz ca devet mesicu - mohlo ujit? .)) 

ps a vzhledem k alicinu momentalnimu stavu si muzeme kolektivne malovat, jake to musi byt krasne byt alici a drzet palce .)

Vita vas malebna obec Doxy .) ATB od 12/08, CAP od 01/09 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

... ida zas řádí ...

... ida zas řádí ... :o))))) 

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd.. WP od 20.7.08 ACC + 13.8.08 doxybene + 27.8.08 azitrox + 6.12.08 entizol

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

Ajda for hostinsky!

Ajda for hostinsky! ;-) 

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi  a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna... 

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

Ciao Ido, az doted jsem mel

Ciao Ido, az doted jsem mel zkusenost jen s prerusovanou soulozi, a vubec jsem nevedel ze se tomu da take rikat interminentni soulozeni, nu o interminentni lecbe slysim ale fakt poprve, doufam ze jsem neco neprosvihnul Ido, i Ty jedna Ido!  Poslechni Ido, rekni mi prosim kde o tom interminentnim prerusovanem davkovani najdu informace, diky AM

PS. Tedy bez znalosti interminentniho davkovani jsem na konci rijna 08 na dva interminentni mesice prerusil lecbu abych zase na ni o vanocich najel, jako bych to cetl Ido  

Chronická prostatitida od roku 2004

Chronická prostatitida od roku 2004

Adame viděls vůbec plán

Adame viděls vůbec plán léčby v odkazu Wheldonův protokol? tam to máš dokonce namalovaný i v grafu, ty, souloži, interminentní :)))) 

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd.. WP od 20.7.08 ACC + 13.8.08 doxybene + 27.8.08 azitrox + 6.12.08 entizol

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

Už na to koukám Megy,

Už na to koukám Megy, pravda slouho jsem to nestudoval a závěrečnému přerušování jsem nevěnoval pozornost, nu až budu ve dvanáctém měsíci, tak začnu přerušovat! Howgh!  

Chronická prostatitida od roku 2004

Chronická prostatitida od roku 2004

přerušovat začni, až ti

přerušovat začni, až ti bude uplně dobře, nebudeš mít reakci na atb, do tý doby je to jaksi klukovina 

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd.. WP od 20.7.08 ACC + 13.8.08 doxybene + 27.8.08 azitrox + 6.12.08 entizol

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

ida zdravi michnu a je

ida zdravi michnu a je rada, ze to pobral neosobne .)

jak pise megy: viz lista .) neni v nasich silach vedet vsechno, ale aspon, aspon mit proctenej ten jeden protokol!!! pak, kdyz clovek aspon vi, co s cim kombinuje, muze treba experimentovat. (pro poradek, osobne si nejsem jista, ze by se dva mesice preruseni daly povazovat za 'intermitentni' lecbu - tys nekdy zkousel prerusit souloz na dva mesice? .) no nic .)

alice je trochu jiny pripad imo, citi se dobre, v jejim pripade bych premyslela podobne (ach!). ty pises jeste potize mas, takze je asi predcasne ukoncovat. samozrejme je to tvoje volba, tady si muzem radit milion veci, ale zdravi je nakonec jedine vlastni zodpovednost.

osobne bych zvazovala jak pokrocit dal, co pridat nebo ubrat - uhli bych nepodcenovala. sajrajt musi ven a pitny rezim nestaci, jsou ruzne typy porfyrinu, viz vyhledavac. dale, re porfyrie muzes vyzkouset B12, glukozu, antiporfyrickou dietu, pozor na candidu! vice viz vyhledavac. a hlavne trpelivost  - te se nam vsem nedostava .)

Vita vas malebna obec Doxy .) ATB od 12/08, CAP od 01/09 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

2ida-ida: Můžeš mi

2ida-ida: Můžeš mi prosím říct, co to je antiporfyrickou dieta nebo kde bych se o ní dozvěděla něco? Lili

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

lili .)

lili .) tady:

http://chlamydie.info/node/2411 ca v polovine stranky

a taky trochu tady http://chlamydie.info/node/3456 v prvni petine strany ca,

a zminka i tady http://chlamydie.info/node/3019.

cast z toho clovek uz stejne dodrzuje (zadny alkohol, dobry pitny rezim) nicmene pak muze byt lehce problematicke zakladni slozeni stravy v 70% karbohydratove, glukosu, dale bile mas, vynechat zcela tmave maso, z ryb ale zase nejist tunaka, atd. atd. (pokud drzis nejakou jinou dietu, tak uz v podstate zbyvaj k jidlu naky dva korinky .)))

 

Vita vas malebna obec Doxy .) ATB od 12/08, CAP od 01/09 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

Ano, Adame, já jsem Alice,

Ano, Adame, já jsem Alice, a opravdu se jedná o zamýšlenou intermitentní léčbu, jen musím zvážit frekvenci a délku. Jinak. 3 dny po konci enti pulzu- vše v pořádku, bez reakcí.

Tak uplynulo 10 dní od enti

Tak uplynulo 10 dní od enti pulsu v rámci přerušovamé léčby po ukončení  6 měsíců  trvajícího protokolu. Výsledek dobrý. Jen se mi na pár dní zhoršilo astma. Interpretace může být dvojí: Mohl to být ten prach ze sahary (psali o tom i na novinkách, že se zhoršily problémy mnoha astmatikům) a kvetení všeho možného na zahradě.  A nebo to mohl být herx- časově by se krylo obojí.  Partner evidentně lítá znovu  v chlamkách - zvýšené iga  a igh +návrat potíží s klouby. Závěr revmatologa: artritida při chronické infekci cpn. Tak babo raď: mám vrátit se k plnému protokolu, i když já se teď cítím dobře (na rozdíl od zbytku rodiny)? Nebo zase za 3 týdny  zkusit přerušovanou léčbu a počkat, zda se astma zase zhoupne? Nebo se léčit nárazově , až zase podlehnu místní infekční epidemii?  Ach jo. Zdravím Vás. Jdu si zasportovat, to vždy ukáže jak mi doopravdy  je.  

nuž, ak sa cítiš naozaj

nuž, ak sa cítiš naozaj bezproblémovo, asi by som zbytočne antibiotiká nebral. Zostal by som na NAC, možno by som s odstupom 2-4 týždňov zopakoval ešte jeden kontrolný pulz, trebárs 20 dňový a potom si dal pauzu. Ak sa budeš mať stále dobre, tak môžeš opakovať kontrolný pulz každých 6 mesiacov, resp. raz za rok.

WP od 05/2008.Mycoplasma Pn,Cpn,EBV,Pseudomonas aeruginosa. CFIDS. Kvôli častým zhoršeniam počas liečby pridané opatrenia proti sekund.porfyrii.Od januára 2009 reaktivované EBV.Od apríla 2009 pauza od ATB kvôli zvýšeným hepatálkam

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

To je hrozné

To je hrozné rozhodování. Když vidím ty konce svých domácích  marodů. Hrůzou ani nevím, jak se vlastně cítím. Ale hrůza není racionální postup. Já vím. Nechtěla bych v tom lítat jako před rokem. Asi fakt budu zatím jen pozorně  sledovat co se děje. Pokud se mi něco nebude zdát, obuju se do toho.

Jeěte dotaz: U dcery diagnostikovali iontovou disbalanci.- extrémní nedostatek Na a K. Měl jste to někdo během infekce? Přešlo to na protokolu? Nebo nějak jinak?

Jo, ja jsem mela nedostatek

Jo, ja jsem mela nedostatek drasliku, nevi se proc. Ted v poho. Ja jsem zastancem toho lecit az do konce, pokud to jde, pac cim dyl clovek zacne, tim hur a za dyl se toho zbavi a astma neni zrovna normalni stav.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k