Soukromí lékaři založili Sebeobranu lékařů - za kvalitní medicínu

Podle Bouzka je

Podle Bouzka je pokladenský systém pro pacienty výhodný. Zatím za ně vše řeší pojišťovna s lékařem. Pacient stojí mimo, takže neví, na co se peníze použijí a zda je mu poskytována kvalitní péče. Nemůže její kvalitu ovlivnit. V pokladenském systému by rozhodoval, na co se peníze použijí.

To by bylo zuzo.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

V pokladenském systému

V pokladenském systému by
rozhodoval, na co se peníze použijí.

To by bylo zuzo.

Už vidím, jak všichni léčí lépe a radostněji a nejen chlamydie ....

Ale co bude perfektně fungovat, to bude  vydávání účtů, o to bych obavy neměl. ALe že by to hlo s chlamydiemi, myslím, že ani náhodou.

 

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

"Lékaři jsou nuceni se

"Lékaři jsou nuceni se zdravotními pojišťovnami uzavírat smluvní vztahy na omezování poskytování lékařské péče svým pacientům, zdravotnická zařízení jsou skupována za účelem produkce zisku spekulativním velkokapitálem zdravotnictví je dlouhodobě podfinancované a mzdy a platy lékařů jsou ostudné," uvádí se v prohlášení, na němž se dnes šestičlenný zakládající výbor shodl a poskytl je ČTK.

Bouzek uvedl, že pokud je lékař vystresovaný, podfinancovaný, řeší jiné problémy, i otázky existenční, nemá čas a možnosti poskytovat kvalitní péči. "Současný systém nutí pracovat lékaře v tomto systému, proto také spousta mladých lékařů odchází do ciziny a hrozí, že brzy nebude mít kdo ošetřovat pacienty," varoval.

V prohlášení požadují členové sdružení pokladenský systém v ambulantní péči "se zachováním dostupnosti a přiměřené kvality pro všechny vrstvy obyvatelstva". Lékařské výkony by měly být ohodnoceny v korunách, dosud je každému výkonu přisouzen daný počet bodů a cena bodu se pohybuje.

Podle Bouzka je pokladenský systém pro pacienty výhodný. Zatím za ně vše řeší pojišťovna s lékařem. Pacient stojí mimo, takže neví, na co se peníze použijí a zda je mu poskytována kvalitní péče. Nemůže její kvalitu ovlivnit. V pokladenském systému by rozhodoval, na co se peníze použijí.

Mzdy a platy jsou ostudné - no a no to jsou v porovnání s nemocničními lékaři !!! Prům ambl. lékař při cca 3000 registr. pacientech x prům. koeficient 36 = 108 000,- kč ! Plus výkony , plus materiál , plus cestovné =  cca někde kolem 150 000,- Kč - dolní hranice !!!  Že se vůbec nestydí něco takového napsat?! A to vystresování  to jsem doopravdy nevěděla jestli se mám smát nebo plakat ... Jakpak je asi vystresovaná prodavačka nebo pekař  anebo zdravotní sestřička , ti berou s bídou do 15 000,- Kč měsíčně.....

Doktoři jsou podhodnoceni,

Doktoři jsou podhodnoceni, chlamydici jsou simulanti a prodavačka dělá za 8000Kč měsíčně!!!!

Mám pocit že každý žijeme na jiné planetě! Za ty blitky co jsem slyšel od lékařů ohledně chlamydií by jim měli odebírat diplomy.

Roman

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k