návod na postup při podezření na chlamydii

Testy, kde, kdo je provede, platím..?
zdravím všechny, je to tu skvělé, člověk se doví spoustu info...ale proto tu nejsem...chybí mi tu v úvodu(třeba v sekci info pro nováčky), nějaký postup při zjištění zda to co mě trápí je chlamydie. Nevím, komu říct, zda mám na to nárok, zda něco platím, apod. Chtělo by to třeba i novou sekci s tímto postupem. Už jen proto, že pročítat diskuse je velmi zdlouhavé a při zadání hesla, mi to vyhodí články, ze kterých se prd dovím. Nevím, možná jsem špatně hledala...tak se omlouvám...
Předem díky za postup. Stačí to napsat: 1. zajdem tam a tam... 2. nic neplatíš... 3. výsledek bude za týden...apod.
Myslím, že by to pomohlo více lidem, kteří sem jen tak zabrousí, když hledají příznaky své nemoci, tak jako já.
Hezký víkend všem a držím pěsti v léčbě s touto mrchou hnusnou!

Na testy máš nárok,

Na testy máš nárok, může ti je udělat kdokoli, nejkratší cesta vede k OL, kde si je můžeš vyžádat a to bezplatně. Žádat testy rodové a specificky druhové + cHSP 60.  Neplatíš nic. Výsledky dle laboratoře některá do pár dnů, některá i týdnů. Nenechat se oblbnout stěrama. O výsledky si říct do ruky. Leckterý lékař umělec je schopen prezentovat pozitivitu jako "stopy po prodělané infekci". Pokud lékař nebude k testům svolný (jistě pouze z finančního hlediska, lakomec) trvat na svém, dupat v ordinaci dokud nenapíše. 

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd.. WP od 20.7.08 ACC + 13.8.08 doxybene + 27.8.08 azitrox + 6.12.08 entizol

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

Děkuji za odpověď! Už

Děkuji za odpověď! Už sotva lezu a vážně nevím co si raději přát, jestli borelku nebo chlamydie...raději bych byla fakt ten blázen, co si to jen namlouvá... když to tady tak čtu...chjooo hrůza. Tak mi držte palce.

Test bez komplikací ?!

Test bez komplikací ?! Zdravím, tak jen v rychlosti, OL mě odeslala na Revmatologii, kde mi p. doktorka udělala tak důkladné vyšetření, až to bolelo :)...prohmatala a proklepala mi celé tělo a vzala mi testy: FW, CRP, ASLO a jaterní kompletní testy. Měla jsem zvýšené CRP, takže vzala ještě jednou CRP a k tomu RF, ANA, ENA a borelku - ta vyšla neg. a na ostatní čekám. Mezitím jsem si skočila k OL na test na chlamky, a můžu říct, že s tak neskutečně odmítavým postojem jsem se ještě nesetkala! Vůbec nechápala, proč chci takový test a jestli si prý uvědomuji, jak je to drahý test a bla bla bla...no hrůza!!! Nenechala jsem se ale odbít. Zjistila jsem si, že v soukr. lab za něj chtěji 990,-Kč, a sdělila jsem jí, že za celá ta léta co pracuji a odvádím zdrav. poj. jsem si jistě přispěla nejméně na milion takových testů. Nehledě na to, že do této doby jsem byla nemocná cca 2x za 10 let. Takže rada všem, nenechte se odpálkovat, ale nechoďte za lékařem s bezmeznou důvěrou, že vám provede test bez remců, i když máte nárok. Byl to pro mě celkem šok. Navíc všem duchnám předepisuje tuny léků a nikdo jiný než oni jí ani v čekárně neseděl a to určitě stojí více než 990,- Kč!!!
No tfuj teda!!!

Taky mám dotaz, nechala

Taky mám dotaz, nechala jsem si na gindě dělat asi 10x stěr, už jsem chlamky měla, klasicky mi je přeléčila, ale pak jsem tam byla s vracejícími se problémy a příznaky, ale vždy negativní, ten jeden test vyšel něco kolem 300,- mám později nárok na vrácení peněz, protože je doktorka blbá?

Pokud jsi si nechávala

Pokud jsi si nechávala dělat stěr za 300,- předpokládám, že to bude nějaký Clearwiew nwbo tak něco. To je úplně na nic. Když stěr, tak aspoň na PCR, ale ani jeho negativita nemusí znamenat, že jsi zdravá. Nejlépe je nechat si odebrat krev na protilátky. Záleží taky na tom jaký máš potíže, jak dlouho jsi nakažená,... atd.

no jasně, to už jsem taky

no jasně, to už jsem taky byla, v krvi mám protilátky, prý je to normální, z oka mi vytéká krvavý hnis, ale prý to je od prachu. V rýmě mám taky krev, je to normální, vlastně je normální i smrt, tak co tu vlastně děláme:-( Samozřejmě všechny příznaky se mi vrátily, svědění končetin, bolesti v podbřišku, nekonečné bolesti hlavy, bolesti třísel, podkoleních jamek, svědění různých otvorů, brnění prstů, pálení v krku, zadní rýma, pořád něco, asi si hodím mašli, má to vůbec cenu žít? Naštěstí mám skvělého partnera, ale asi ho to taky čeká:-(

taky tady pořád někdo

taky tady pořád někdo řeší ACC, jestli jsem to dobře pochopila, tak když to začnu užívat, má se mi přitížit a tím zjistím, že to mám? Je to ten šumák? No a na ch. tr. to taky funguje, nebo to je jen na plicní?

ahojky, byla jsem u doktorky

ahojky, byla jsem u doktorky a zjistila mi, že jsem nakažená bakterie Chlamydia trachomatis, dostala jsem antibiotka jak já tak i partner. Doma je to ma rozvíod. Protože partner mi řekl, že mi je věrný a že pokuď to člověk dostane pouze pohlaním stykem, tak jsem  musela zahnout já. Ale já mám pouze jednoho partnera. Chci se zeptat, zda se tyto baktrie dají dostat i jinak. Ale zatím jsem zjistila, že pouze pohlavním stykem. Děkuji  

Poupatko doufam,ze jsi

Poupatko doufam,ze jsi zistila,ze chlam.trach. ma 15 serotypu,12nechytis pohl.prenosem,ale treba na toalete nebo v bazenu,a ze to manzel pochopil,smutne je ,ze lekari toto nevedi.plam.                                                                              Od zari2009 chlam.pneum. a psitt.,svalove ztuhnuti DK,pichave bolesti hlavy,prevezen na internu,atharalgie,zamlzene videni,ztrata koordinace,bolest na dotek,zaskuby,krece-pusa,ruka..atd.

Od zari2009 chlam.pneum. a psitt.,svalove ztuhnuti DK,pichave bolesti hlavy,prevezen na internu,atharalgie,zamlzene videni,ztrata koordinace,bolest na dotek,zaskuby,krece-pusa,ruka..atd.

Poupátko mrkni do tohoto

Poupátko mrkni do tohoto odkazu, pan Bazala tam tobě i tvému muži vysvětlí, jak nezodpovědná je tvá lékařka, pokud něco takového o jednoznačném přenosu tvrdí. Přečtěte to oba a hoďte se do klidu :) 

http://chlamydie.info/node/14

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd.. WP od 20.7.08 ACC + 13.8.08 doxybene + 27.8.08 azitrox + 6.12.08 entizol

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k