Naléhavé

Začátkem března, když jsem si spočítala, že  28. 3. mi dojde doxybene ( ostatní  ATB v půce dubna ), jsem s předstihem, abych nezůstala  bez prášků, zatelefonovala sestřičce dr. Nouzy  o ATB. Dostalo se mi odpovědi, že p. doktor chce všechny své pacienty vidět a  že mě musí objednat . Termíny na květen a duben jsem v "nouzi" nejvyšší uhádala na  dnešní březen, tedy  pouhopouhé dva dny před vypršením zásoby doxybene.  Horko těžko a s velkými obtížemi se mi podařilo domluvit se v práci, že skončím dřív, neboť jsem  200 km od Prahy,  a se stresem jsem sehnala hlídání svých robátek  ( nebudu popisovat, jak mi hlídačka vybouchla na poslední chvíli ).  Byla jsem velmi ráda, že jsem to všechno zvládla, a že ATB dostanu, neboť na WP jsem od října a nechci ho porušit, neboť pevně věřím, že mi pomůže.  Jaké však bylo moje překvapení u dr. Nouzy!  Vyzval mě, abych mu popsala dosavadní průběh, já upřímně popsala  a dozvěděla jsem se, že nejsem případ pro WP, že se mám obrátit  na urologii, že mi napiše léky, ale  ofloxacinové, nikoliv doxy, azi, enti.   Ofloxiny, norfloxiny, macimirory, nitrofurantoiny , triprimy atd atd jsem užívala 2 roky na přeskáčku bez efektu.  Nejsem ani výmluvný ani průbojný člověk a p. Nouzu jsem považovala za odborníka, takže jsem byla řádně zaskočená. Můj šok byl korunován zaplacením 1000 Kč.  Benzin do Prahy  a zpět stál také 1000 Kč. Prosím vás, zoufale vás někoho prosím, máte-li možnost prodat mi  alespoń jednu krabičku doxybene 100, ( nebo 2 ), napište mi do inboxu.   Pokusím se sehnat atb jinak, asi z pharmacy 1010, ale než to přijde, tak to nějaký týden potrvá, a já  nechci přerušit braní doxy na několik týdnů, mám z toho strach. Děkuju moc.

Skús poprosiť tvojho

Skús poprosiť tvojho obvodného lekára, teoreticky 1-2 krabičky doxy by predpísať mohol a ak máš stále problémy, tak by to dokázal aj odôvodniť pred poisťovňou.

Pokiaľ máš aspoň zásobu azi, tak v najhoršom prípade môžeš vydržať týždeň na samotnom azitromycine. Samozrejme, že to nie je ideálne zbytočne prerušovať alebo vynechávať dávky, ale riziko rezistencie chlamýdií podľa všetkého nie je až tak dramatické, inak by určite Wheldon ani Stratton nezačínali protokol tak nízkymi dávkami.

Mimochodom ofloxacin má podľa všetkého tiež nejaký protichlamýdiový účinok a taktiež zopár ďalších antibiotík. Domnievam sa, že dôvod, prečo ich stratton nepoužíva je asi v ich vyššej toxicite v porovnaní s doxy a azi a možno tiež že doxy a azi má najlepšiu odolnosť voči prípadnej rezistencii. 

WP od 05/2008. Mycoplasma Pn, Cpn, EBV. CFIDS. Kvôli pravidelným výrazným zhoršeniam počas liečby pridané opatrenia proti sekundárnej porfyrii. Od januára 2009 hnevá reaktivované EBV

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Děkuju vám všem, bylo to

Děkuju vám všem, bylo to přímo úžasné, ozvalo se pět!!! lidiček, jedna mi  předala  doxy hned v pátek, další mi pošle poštou, jinak spousty rad, jak to udělat ( goldpharma, veterinář ), takže přímo super. Teď mám na 10 dní, čekám na tu poštu a pak z pharmacy 1010. Až jsem brečela, jak jsou lidičky hodní.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k