Sliny

Ahojte vedel by niekto poradit? V poslednej dobe som si vsimla, ze sa mi tvori malo slin...neviete, cim to moze byt...ATB zatial neberiem-len doplnky-ACC, vit C, B6, B12, magnezium, B-komplex, koenzym Q10-obcas, imunoglukan...moze mat nieco s doplnkov na to vplyv? alebo to moze byt priznak nejakeho ochorenia?

co mechanicka blokace

co mechanicka blokace slinne zlazy? nicmene to bys asi poznala podle bolesti / bouli v prislusnem miste. doporucim ti, co by ti doporucili odbornici na pohotovosti v motole: to chce zvykacky a citron. hodne stesti.

Advocatus diaboli. CAP od 11/08 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM. Chripkove stavy, subfebrilie, unava, skuby a cuky, netolerance prostredi v supermarketech :-)

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

My nelékaři říkáme,

My nelékaři říkáme, že je to určitá porucha. Studovaní lékaři neví, o čem je řeč.

http://symbinatur.com/Suche-sliznice-clanek-196.html

já používám bioXtra/gel/, doporučila mi to magistra, běžně to používají lidé při rakovině, poruchách slin, když se netvoří a hlavně po ozářkách. Moc mi gel  nechutná....ale lepší, než sucho.....

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k