NAC test a jeho výsledek

Tak dnes to bude pátý den co sem do sebe cpal ACC long a to v dávce 2400 mg na den a trpělivě čekal co se bude dít. A nic. Nezaznamenal sem vůbec žádný zlepšení ani zhoršení, prostě nic. Tak sem se chtěl zeptat jestli to mám natáhnout ještě o dalších 5 dní nebo jestli to stačí a co to vlastně znamená, že sem na to vůbec nereagoval??

Ja bych si tipla, ze kdyz

Ja bych si tipla, ze kdyz ani po peti dnech nemas zadne reakce, mohlo by to stacit. Ja mela reakce behem nekolika hodin, mozna ti k tomu napise nekdo vic, treba to meli jini jinak, prislo to az se zpozdenim, kdyz se NAC vic nakumuloval...nevim. Kazdopadne i kdybys to natahnul na tyden nebo deset dni, nic se nestane, maximalne budes trochu zdravejsi :) Pokud fakt nemas zadne reakce, znamena to, ze pravdepodobne nemas zadnou velkou zatez infekcnich elementarnich telisek chlamydie, to ovsem neznamena, ze i tak ti chlamky nemohou zpusobovat problem- pokud se zrovna skryvaji v kryptickem stavu, atd. Zrovna tak ale za tvymi problemy muze stat neco jineho. Takze secti sve potize a vysledky a sud, stoji-li za to zacit cap nebo ne. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Paine - já také neměla na

Paine - já také neměla na ACC long nijak zvláštní reakce...žádná náhlá rýma a pod... a myslím, že něco takového mě potkalo až ted... od pátku sem zvedla přechodně dávky ACC a myslím že se mě reakce projevila... od pondělí ráno hrozná bolest hlavy, ještě víc ucpaný nos a najednou se spustila hustá rýma... upozorňuji, že jsem neměla kde nastydnout, nikde sem nebyla ani neprochladla.. je to fakt u každého jiné... (WP od 1.6.08.)50r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k