Do těla?

Byl jsem "naražen" na tento článek a uvedené lékaře. Má někdo stím osobní zkušenost, jedná se o soukromé rehabilitační zařízení Roseta. Nevím, jak s tím naložit, neb mi to je předstíráno jako jediná cesta, CAP je blbost která likviduje mne a všechny "duševně postižené". Stojím na prahu velmi závažného životního rozhodnutí a sháním tudíž informace o všem... Stojím i o názor, nejen zkušenost. Vyšlo v MF Dnes 7.2.09 v příloze Kavárna.

 http://www.volny.cz/novacka/clanky/clanek10.htm

 

Děkuji 

Môj súkromný názor:

Môj súkromný názor: celý portál na mňa pôsobí dosť nedôveryhodne. O to viac, ak je to čisto súkromné a plne platené pacientom. Náhodne rozkliknuté články sa znovu a znovu zaoberali psychosomatickými príčinami bolestí kĺbov, chrbtice,... Ja osobne by som tam nešiel.

WP od 05/2008. Mycoplasma Pn, Cpn, EBV. CFIDS. Kvôli pravidelným výrazným zhoršeniam počas liečby pridané opatrenia proti sekundárnej porfyrii. Od januára 2009 hnevá reaktivované EBV

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Kdyz uz se ptas na nazor,

Kdyz uz se ptas na nazor, treba tohle ma imo dost co do sebe: "Aby bylo jasno: nejde tu o souboj alternativ a antibiotik, nýbrž o prolnutí výhod pro pacienta z obou stran." .)

Nicmene o konkretnim zarizeni to nic nevypovida. Stranky jsou stranky fyzioterapeutky a z toho se da odvodit napln - a neprekvapi. Nejsou to specializovane stranky pro pacienty s chronickymi infekty a zdravotnimi chronicitami z nich plynoucimi.

Pokud se ptas na Hnizdila, jak tomu aspon rozumim ja z toho jednoho clanku, tak osobni zkusenost nemam, zprostredkovanou uz ano. Ta byla predevsim vzhledem k charakteru jeho publikacni cinnosti pry zklamanim. Mne osobne jeho clanky sveho casu zaujaly.

No a nakonec. CAP je empiricka lecba, rozhodne ne samospasna vec. Jako podpory lecby volim vsechny dostupne zbrane .) Mimochodem tohle tema je tady vnimano trochu jako kysely jabko, vzhledem k tomu, ze spousta pacientu zde byla v ramci ulehceni tezke prace lekaru odeslana na psychologicke / psychiatricke vysetreni, coz je u pripadu s probihajici infekci jako jedina akce samozrejme trestuhodny. Nicmene psychika je podstatna a neni na skodu se venovat taky naprave pripadneho vlastniho konani, ktery prispelo k stavu 'nemoc' .) Tolik moje cintani pentle na tema psychosomatika .)

Preju vsem hezky vecer a zaverem bych chtela zminit, ze laureatem Bludneho balvanu neni dneskem jenom Mudr. Jonas, ale taky nejaky pan vyzkumnik, ktery tvrdi, ze zvysene hladiny homocysteinu delaj v tele paseku .) (nebo tak nejak priblizne .)

Advocatus diaboli. CAP od 11/08 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM. Chripkove stavy, subfebrilie, unava, skuby a cuky, netolerance prostredi v supermarketech :-)

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

rehabilitace je

rehabilitace je rehabilitace, infekce je infekce. nevím, že by někdo vyléčil  meningokoka, žloutenku rehabilitací a psychosmatikou. Vše má svůj čas u každého pacienta v léčbě.  Jsem  neurolog a rehabilitační a nemyslím si, že jsem se  vyléčila  čímkoliv z těchto oborů, ani psychicky na tom nejsem nejhůře.. jen prostě  nemůžu- a to velice často, denně, mnohdy   celé hodiny... 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k