2 roky WP

ahoj všem, po dvou letech protokolu (WP) se znovu hlásím,abych Vám napsala,jak jsem na tom. Řekla bych podobně jako Alegeny, většina potíží zmizela, zůstaly jen lehce urogyne potíže,které bych snad mohla zlikvidovat do léta,kdy bych chtěla najet na přerušovanou léčbu a pomalu skončit. Testy zůstávají pokud jde o chlamy stále stejné, jen potíže jsou jaksi téměř pryč (i když se to v počátcích léčby tak nejeví stejně jako v mém případě ani po osmi či deseti měsících léčby). Zůstává mi lehce zvýšená sedimka, ale celkové IgG mi konečně už dvakrát po sobě vyšlo v normě. Testy netesty mohu říci,že se cítím jako téměř zdravý jedinec a doufám,že to zůstane. Pravdou je, že léčba je náročná a postup pomalý, ale je a vede k pomalému ústupu problémů a návratu do normálního života. Všem Vám držím palce a přeji co nejrychlejší uzdravování.Šárka

Šárko gratuluju a

Šárko gratuluju a závidím.Přeju ať už je jen dobře a díky za takovou pozitivní zprávu

Taky gratuluji, takové

Taky gratuluji, takové zprávy se hezky čtou, přeju další úspěchy. 

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

A co oči? Vrátil se

A co oči? Vrátil se alespon trochu zrak, nebo zlepšila se uvolněnost očí,bolest očí, schopnost číst, vnímat prostor, polohu hlavy, zlepšila se paměť, postřeh apod.? Já už beru WP 1rok,Občas mi je trochu míň zle, než to bylo když sem nebral žádná ATB, to už sem skoro nic neviděl. Pořád si to nedovedu vysvětlit., tolik trápení a přitom nikde nic se nenachází. Nedá se s tim kvalitně žít..Je pravda, že ATB na chvíli pomůžou, ale jejich efekt postupně slábne a slábne..:-(
Na WP od února 2008 pro nevysvětlitelné potíže se zrakem, očima,únavou,přemýšlením,neklasickou bolestí hlavy a závratě. Celkový stav nezdělitelný.

Sarka píše, že už po

Sarka píše, že už po měsíci dobře a líp viděla......Pavle, u tebe to bude hodně rodové a pak, máš rozhozené asi všechno, ale trochu. Máš imunitu i hematologii a opravdu vše OK ??? Já ti věřím, že se s tím nedá žít, jen přijít na to, CO je to u tebe ! Ale nevzdávej to !

Sarko, parada! Mam to

Sarko, parada! Mam to podobne, testy stale stejne a pri tom zdravotni stav casto blizici se normalu. Gratuluju, ze jsi taky vydrzela, zalozime zlatou ligu.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k