Chronologický popis potíží

1998, podzim – první návštěva urologické ambulance kvůli odkapávání moči po mikci,měl jsem pocit, že to je přecitlivělost na změnu počasí - reakce na chlad

2002, jaro - při medikaci IXELU se projevila kontraindikace uvedená v letáku - objevila se bolest a škubání v prostatě, lék proto asi po týdnu užívání vysazuji. V mezidobí 2000 - 2004 jsem zřejmě prodělával skrytou infekci močových cest, která vystoupila až k prostatě. 

2004, jaro– při jízdách autem postupně narůstající tlak v oblasti prostaty

2004,červenec – návštěva urologické ambulance, rozbor moči, klasifikována chronickáprostatitida, nasazena 2 balení COTRIMOXAZOLU Forte + PROSTAKAN Forte 1 balení

2004,srpen – kontroly na urologické ambulanci s dvoutýdenním odstupem, stav senemění, prováděna masáž prostaty, nasazen XATRAL 1 balení + PROSTAKAN Forte 1balení

2004, září– chvilkový pocit zlepšení stavu, pak návrat tlaku a bolestí, medikován nadáleXATRAL 2 balení, sám užívám WOBENZYM

2004,říjen – střídání tlaku v prostatě s vystřelujícími bolestmi do pánvea kyčlí, tupá, ale krátkodobá bolest po pohlavním styku

2004,listopad, prosinec – chvíli pocit zlepšení, pak opět vystřelující bolesti, tupábolest v malé pánvi, provedeny masáže prostaty, medikováno snížení dávkyXATRALU + DICLOFENAC na bolest, užívám WOBENZYM

V závěruroku 2004 jsem začal mít svíravé až křečovité bolesti v oblasti břicha(obvykle po ranním jídle, nebo v odpoledních hodinách. Vše nasvědčovalotomu, že by je mohla způsobovat gastritida. V dubnu 2005 jsem absolvovalvyšetření břicha, krevní rozbory, a vyšetření na Helicobacter Pylori, výsledekbyl negativní.

Pozdějijsem zjistil, že dráždění žaludku a křeče v břiše zřejmě iniciovalpravidelně na lačno užívaný WOBENZYM v dávce 3x denně 3 tablety předjídlem který kontraindikoval s Helicobacter Pylori, který v žaludku skutečně byl.

2005,duben – návštěva urologické ambulance, kontrola stavu – prostata mírně tlačí,odkapává moč po mikci, u manželky gynekologem klasifikováno podezření natrichomonádovou infekci. Žádné rozbory, žádné průkazy zda tomu tak je. Ke vzniku zánětu u ženy podle mne došlo po nechráněnémpohlavním styku, který jsme spolu měli, tzn měl jsem pocit, že jsem ho inicioval já. Vyžádal jsem si násilně od urologa přeléčení,medikoval mi 1 balení ENTIZOL 250 mg. Po kontrakonzultaci s manželčiným gynekologemmi přidal ještě jedno balení ENTIZOLU navíc s tím, že jedno rozhodněnestačí.

Během cca pěti dnů medikace Entizolu zmizel tlak v prostatě a vystřelující bolesti, a od poloviny dubnado cca konce srpna jsem byl bez jakýchkoliv potíží !!!

2005,podzim – potíže s tlakem a tupou bolestí v prostatě se vrátily,výrazně narostla únava, pro nedostatek času jsem zdravotní stav neřešil a dalšívyšetření jsem odkládal.

2006,leden – obrátil jsem se na primáře Infekčního oddělení ON s prosbou o pomoc, s tím, že mám podezření na chlamýdiovouinfekci. Provedeny krevní rozbory s negativním výsledkem, jsem čistej jako miminko.

2006, únor– návštěva urologické ambulance, tupá bolest v prostatě, vystřelujícíbolest do kyčlí, a tlak v oblasti ledvin na levé straně zad, pozorovaljsem střídání kvality a zápachu moči, tmavší zabarvení ejakulátu, výrazně seprojevovala bolestivé ejakulace.

Provedenakontrola moči pod mikroskopem, rektální kontrola prostaty, konstatovánachronická prostatitida s tím, že nelze vyloučit chlamýdie. Nasazen KLACIDSR 1 balení na dva týdny + IPERTROFAN.

2006,březen – kontrola na urologické ambulanci, při užívání KLACIDU víc jak desetdnů křečovité bolesti v prostatě, výrazná bolest a tlak v oblastiledvin – levá strana zad, bylo mi řečeno primářem, že potíže jsou dlouhodobé, aže se na to neumírá… Kontrola moči provedena pod mikroskopem s výsledkem„jste ZCELA V POŘÁDKU“. (Podle dostupných informací nasazením Klacidudošlo k prudkému vymírání chlamýdií, a to způsobilo Herxheimerovu reakci).

2006,duben – imunologické vyšetření v Praze, krevní rozbory, zjištěn zlatýstafylokok v krku, imunitní odezva v IgG na chlamýdia pneumonie,vyrobena autovakcína na zlatého stafylokoka.

2006,srpen – vyšetření na nefrologická ambulanci v Českých Budějovicích,předcházel tomu tlak v oblasti ledvin, závratě, tlak za očima, provedeníkrevních rozborů, ultrazvuková kontrola prostaty a ledvin, vše bez nálezu,negativní výsledky, proveden stěr z uretry na chlamýdie – negativnívýsledek

MedikovánCAPISTAN 2 balení á 60 tablet, vitamín A, vitamín E, vitamín B-FORTE, po dvouměsících užívání Capistanu a vitamínů se klinické potíže vůbec nemění. Opakujese tlak za očima, pocit oteklého obličeje v oblasti čela a očí, vlčí mha –rozmazané vidění, červené spojivky. Zdravotní stav se výrazně zhoršuje.

2006,říjen – imunologie v Praze, požádal jsem o krevní rozbor s cílenýmzaměřením na chlamýdie, mykoplazmata, ureaplazmata. Byl proveden také odběrvzorků na průkaz zlatého stafylokoka.

Výsledky:zlatý stafylokok byl autovakcínou zlikvidován. Prokázala se ale stálápozitivita chlamydie pneumonie v IgG 1,67, pozitivita mycoplasma pneumoniev IgG 15,07. V moči zjištěn Acinetobacter. Imunolog považuje slaboupozitivitu za zcela normální jev, bez vlivu na mé potíže, nepřikládá jim vůbecžádný význam. Hodně zapomínám a ztrácím schopnost se soustředit!!!! Stáletrvají červené oči večer, ráno i přes den, tlak za očima, pocit otoku obličejea rozostřené vidění. Občas se objevuje závrať – po vystoupení z auta,obrovská únava při řízení, nutnost přerušit na chvíli jízdu při cestěz Prahy.

2006,listopad – objednal jsem se na UROKLINIKU na Karlsplatzu, vyšetřeníprostaty rektem velmi bolestivé, doktor hovoří o zánětu malé pánve a nutnostiléčit celou oblast spodní pánve… Informoval jsem ho o podezření na chlamydiovouinfekci, předal jsem práci ing. Bazaly. Pozval mne na kolec listopadu – mám donéstvzorek ejakulátu a ranní moče (neinformoval mne, že bych měl zachytit PRVNÍproud).

2006, konec listopadu – krevní rozbory celé rodiny v SZÚ, Národní referenčnílaboratoři pro chlamýdie, u mě zjištěna pozitivita IgG 1:64 +, IgA 1:16+ udruhově specifických protilátek proti chlamýdiím, IgA 0,83, IgG 0,90, IgM 0,85u rodově specifických protilátek proti chlamýdiím se blíží hraniční hodnotě1. U ženy a staršího syna zjištěna aktivní infekce chlamydia pneumonie.

Přímýprůkaz DNA u chlamýdie trachomatis byl u všech členů rodiny negativní.Schopnost soustředit je velmi špatná!!!

2006,prosinec – návštěva UROKLINIKY, výsledek rozboru ejakulátu a moči bylnegativní, provedeno měření parametrů vymočení počítačem. Doktorovi jsempředložil výsledky z NRL pro chlamýdie, na které vůbec nereagoval.K Bazalově zprávě řekl, že veterinárním doktorům nevěří, a že se u mnejedná o abakteriální prostatitidu. Objednal mne na leden 07 na výtěrz uretry. Kecy o psychice, odpoutání se od bolesti prostaty, argumenty ainformace o totální únavě, vyčerpání, problémech s očima, záškuby svalůignoruje.

2006,prosinec – krevní odběry na Infekční klinice FN v Brně, na základědoporučení prim.,  pokračuji v řešení zdravotního stavu s  dr. XY, s léčbou chlamýdií prý mázkušenosti, při osobním setkání sděluje, že Wheldonův protokol zná, ale že jeto americký způsob léčby, a že naordinuje kombinaci evropskou. Další schůzka nakonci ledna, kdy rozhodne o nasazení kombinace na základě krevních rozborů.

2007,leden – návštěva UROKLINIKY, špatně jsem si zapsal termín výtěruz uretry, další termín až za měsíc jsemvypustil a výtěr jsem již neabsolvoval.

2007, únoraž červen – kombinovaná ATB léčba Ciprinol, Summamed, Doxycyklin, Entizol.Průběh léčby a průvodní potíže a výsledky v samostatné zprávě.

2008, došla mi trpělivost, objednávám medikamenty z Ukrajiny a od poloviny května 08 najíždím na Wheldona. 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k