DHEA

Děkuji všem ,kdo reagoval na můj blog, Adrianě, Janovi, Kamarádovi, Bunny i Li. Nastudovala jsem léčbu, předložila praktickému doktorovi, ale ouha nechtěl s tím mít potíže a jeho argumentace byla, že on tak léčit nemůže, že jen a pouze specialista. Tak zkusím neuroložku. Tam mi nyní došly i testy na chlamydie, volala jsem si tam je to jen v IgG positivní a zvýšené herpetické viry. Uvidím.

Chci ještě poslat jednu informaci kterou jsem našla : Vědci z Vanderbiltovy university v Naschville oznámili, že podání dehydroepiandrosteronu (DHEA) potlačuje Th1 vyvolanou zánětlivou odpověď a zamezuje rozvoji alerg. encefalomyelitidy.(zvířecí model RS)

Jinak DHEA má silný protizánětlivý účinek a je možno jí aplikovat při léčbě chronických zánětlivých onemocněních.

- má imunostimulační efekt

- má antisklerotické účinky

- má antibakteriální a antivirové účinky

podává se 30-100 mg/den

zatím, nevím, jestli se dá u nás sehnat, ale možná by se to dalo přidat do dopňků.

Zdraví Vás všechny Ivanka

.

Ja sa do toho moc nerozumiem

Ja sa do toho moc nerozumiem pretože nie som farmakológ ale súhlasím s Jánom, myslím že by sme nemali experimentovať a  zbytočne miešať všetko dokopy.  Dôležité je dostať sa ku koreňu veci.

Nakoniec imunomodulačný efekt má aj dlhodobé podávanie Azitromicinu.

 

Wheldonov protokol od 21. 12. 06 

Podle dubnového čísla

Podle dubnového čísla francouzského lékařského časopisu Prescrire není rozruch kolem DHEA ničím jiným, než velkým povykem pro nic.

Hormonu DHEA, který byl objeven ve 30. letech minulého století, jsou přičítány až tajemné výsledky při zpomalování stárnutí. Podle výrobců přípravků působí DHEA blahodárně také proti nádorům, předchází kardiovaskulárním potížím, omezuje vypadávání vlasů, udržuje optimální tělesnou hmotnost, snižuje cholesterol a povzbuzuje sexuální apetit.

Lékařský časopis Prescrire však uvádí, že žádná ze 113 studií zasvěcených DHEA tyto účinky nepotvrdila. Dlouhodobé užívání DHEA může podle Prescrire naopak zvýšit riziko rakoviny. Při pokusech s DHEA se totiž u laboratorních zvířat po delší době objevovaly rakoviny prsu, vaječníků či prostaty. Jediným viditelným skutečným projevem omládnutí lidí po užívání DHEA tak byl výskyt akné a větší růst ochlupení, poznamenávají autoři studie.

Zdůrazňují, že přípravky obsahující DHEA zatím nebyly zaregistrovány jako léčiva ani v Evropské unii, ani ve Spojených státech, kde řada lidí užívá tento hormon bez lékařského předpisu jako potravinový doplněk. Francie se od loňska snaží distribuci DHEA více kontrolovat. DHEA se navíc nachází i na dopingovém seznamu a zkušenost s ním mají i někteří čeští sportovci.

Ja nevim, jak DHEA

Ja nevim, jak DHEA funguje. Ale halvne DHEA je hormon a vedlejsi ucinky nejsou asi moc prozkoumany. Neni registrovana. Ono kortikoidy taky mohou pomoct, otazka za jakou cenu... takze asi bych se ji vyhla.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k