Po půl roce WP- celkem úspěšném

Po půl roce WP je čas to trochu zhodnotit.

Léčbu snáším dobře, játra to snášejí taky za podpory doplňků. Reakce na zvýšení Doxy, jak jsem psala minule, opravdu trvala jen 2 dny, pak jsem byla celkem v pohodě přes celé vánoce, jen Silvestr byl trošku slabší, ozvaly se klouby, svaly a píchanice.

Jediné, s čím mám problém, je Entizol. Při posledním lednovém pulzu jsem to v pohodě zvládla skoro 4 dny (bez jedné dávky), ale pak mě tak rozbolel žaludek, že jsem pátý den prostě vzdala.

 

Úplně mi vymizely : tuhnutí šíje, škubání ve svalech, deprese, totální nesoustředění, podrážděnost, pálení sedacích nervů, zadýchávání při malé zátěži

Téměř vymizely potíže (tj. vyskytnou se tak maximálně10x do měsíce ve velice malé míře, slabě a na chvilku): píchání po těle, pálení trupu, bolesti kloubů a svalů, lupání na všemožných místech, únava – zdaleka není teď nijak extrémní a jen na chvilku večer,

 

Nemohu si vzpomenout na nic, co mě trápí pořád, snad jen že zatím se mi nedaří cvičit, unavím se poměrně brzy, asi to chce postupný nástup zátěže. Dobře spím, cítím se odpočatá.

Takže WP funguje, záleží asi hodně na zanešení těla bacily a na celkovém stavu tělesné schránky. Počítám, že se to bude zlepšovat až do vymizení potíží. Jen nevím, jak poznám, že je čas to ukončit. Když nebudu mít žádné problémy třeba měsíc, 2 měsíce, 4? Půl roku? Nerada bych se dočkala návratu všeho. Taky si neumím představit, že bych s tím šla znova za doktorem a chtěla zas léčit … Zatím si myslím, že v mém případě by rok měl stačit, protože zlepšování pociťuji od začátku a stupňuje se. Cítím se téměř zdravá už po půl roce, tak uvidím, co se bude dít v dalších měsících.

Držím palce všem!

Ještě jsem se zapomněla

Ještě jsem se zapomněla zmínit, že po posledním pulzu Enti reakce byla minimální. 

na WP od 07/2008 pro nesnesitelné píchání a pálení HK, DK, trup, bolesti svalů a kloubů HK, únava

na WP od 07/2008 pro nesnesitelné píchání a pálení HK, DK, trup, bolesti svalů a kloubů HK, únava

Paivi, tak at ti to tempo

Paivi, tak at ti to tempo zlepsovani vydrzi. Ukoncit bys mela, kdyz nebudes mit alespon tri mesice zadne potize, zadne reakce a budes mit negativni testy. (pokud nemas RS, tam Stratton doporucuje jeste trochu dele pokracovat po vymizeni vseho)

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ok. Díky za komentář,

Ok. Díky za komentář, konečně mám konkrétní předtavu, jak by měl vypadat "uzdravenej" člověk. Ale pochybuju, že budu mít kdy negativní IgG, i když nic není nemožné. RS snad nemám, ale vzhledem k tomu, že mi doktorka na Bulovce napsala na žádanku na vašetření MRI jen páteř a hlavu nějak zapomněla (i když tam měla být), tak vím prdlajs. 

na WP od 07/2008 pro nesnesitelné píchání a pálení HK, DK, trup, bolesti svalů a kloubů HK, únava

na WP od 07/2008 pro nesnesitelné píchání a pálení HK, DK, trup, bolesti svalů a kloubů HK, únava

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k