Pojdme na kongres

Takových pacientů přibývá, i proto je omezení spotřeby antibiotik jednou ze tří priorit Česka ve zdravotnictví pro dobu předsednictví Evropské unii. V dubnu budeme hostit mezinárodní kongres na toto téma. V Evropě jsou už teď země jako Francie, kde na každého druhého člověka antibiotika neúčinkují. Tamní vláda proto zahájila obří kampaň, která se snaží jejich spotřebu snížit. A daří se. V Česku je takových lidí, imunních vůči antibiotikům, zhruba třetina.

MF-D 15.01.09

'zajimavost' i zajimavost z

'zajimavost' i zajimavost z MFd v souvislosti s lecbou VH. uz se tesim na kongres ;-)

Advocatus diaboli. CAP od 11/08 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM. Chripkove stavy, subfebrilie, unava, skuby a cuky, netolerance prostredi v supermarketech :-)

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

Povedal by som, že horšia

Povedal by som, že horšia varianta je, keď ti dá lekár každý pol rok na týždeň iné antibiotikum, než u nás, ktorí berieme 2 roky jeden druh. Môžeme vypestovať maximálne rezistenciu na doxy a azi, ale tieto antibiotiká sa nepoužívajú na liečenie skutočne nebezpečných chorôb.

Celkovo mi pripadá táto kampaň, čo beží v médiách ako zvaľovanie zodpovednosti na druhého, keďže je zrejmé, že najviac superrezistentných baktérií sa produkuje v nemocničnom prostredí a nie kvôli predpísaniu krabičky antibiotika obvodným lekárom

WP od 05/2008. Mycoplasma Pn, Cpn, EBV. Chronický únavový syndróm s deficitom imunity (CFIDS)

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

 Jo, jsem pro účast na

 Jo, jsem pro účast na kongresu.

 Někde jsem se setkala s termínem "hraběcí kecy", tohle je perfektní ukázka takovýchto.  

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k