6 měsíců protokolu

Po šesti měsících plného protokolu jsem se po poradě s imunoložkou rozhodla ukončit. Při posledních dvou pulsech jsem byla v pořádku (listopad a prosinec)- herxy nebyly žádné. Vím, že je to na chlamydie minimální doba, ale  je možné, že problémy byly způsobeny i jinými infekcemi. Měla jsme proilátky jen v igm rodových, mohlo (a nemuselo ) jít o falešnou pozitivitu. Další odběry se zatím nedělaly,  nepřímý průkaz protilátek je nevěrohodný a je nutno postupovat podle klinického stavu. A ten je super, nepamatuju lepší za mnoho posledních let   

Ať byly problémy způsobeny jakýmikoli infekcemi, výsledek léčby WP včetně doplňků a pyruvátu je prokazatelný. Všechny moje dřívější trable pryč. Můžu chodit, lehce jseme začala sportovat.

Jediné co mi zůstalo na památku je astma. Jenže mi konečně po WP začala zabírat antihistaminika a kortikoidy, v době kdy mě sužovaly infekce, to  byla zcela neúčinná léčba.  

Teď mně čeká pracovně velmi exponované období. Uvidím, jestli se mi zase něco nerozjede v důsledku stresu a nevyspání, zvažuji pulsní léčbu po třech měsících 1 měsíc. Co vy na to?

Ahoj alice1. Blahopřeji

Ahoj alice1.

Blahopřeji ke zlepšení! Je to fajn, že zase můžeš sportovat a cítíš se dobře.

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie nejasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie nejasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie, do 07/2010 zmizela

Alice zdravím, kéž by

Alice zdravím, kéž by ti bylo dobře, antihi. a kortikoidy??Neni tahle léčba horší než pokračování s WP???Probralas i tuhle možnost, že třeba je máš usídlěné v plicích????No hodně radosti.... kéž se mýlím

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Já nevím, co se dá

Já nevím, co se dá jiného s astmatickými potížemi dělat, než antihistaminika a kortikoidy - ty používám lokálně- inhalátorem. Astmatické potíže bývají  následekem dlouhodobě neléčených infekci (chlamy i mycoplasmata asi i jiné), lékařka nevylučuje ani  alergickou příčinu, ač se zatím konkrétní alergen nenašel. Je to složité. Předpokládám, že jsem bacilům těmi 6 měsíci zatopila dost, uvidíme jaký bude další průběh. Budu se ozývat.

Milá alice - jedu WP taky

Milá alice - jedu WP taky už nějaký čas, kortikoidy které do mě i do syna bývala imunoložka rvala pod tlakem už nebereme a astma je lepší!!!! dokonce sem mohla ubrat i jedny ze 4 léků na astma ;-) Proto vidím, že je lepší brát ATB dle WP, než do sebe rvát desítky let kortikoidy na bez efektu!!! (WP od 1.6.08.)49r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Alice, to je vyborne, ze se

Alice, to je vyborne, ze se citis skvele, ale sest mesicu je malo, byt bych ti prala, aby to bylo jinak. Po dostatecne dlouhe lecbe by ti melo dat i astma vale. Kortikoidy tyhle mrchy jen podpori.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Jsem připravena se k WP

Jsem připravena se k WP vrátit, pokud by se ukázalo, že to bylo krátké. Vím, že se předčasně radovalo více spolubojovníků. Myslím, že WP  na půl roku je jakési technologické  minimum, které něco v organismu zmůže. Vím, že by možná bylo lepší pro  jistotu pokračovat, ale vzhledem ke všem okolnostem jsem se teď rozhodla takto. Čas to ukáže, jestli budu patřit k těm šťastlivcům, kterým půl roku  postačí , nebo se pokorně vrátím k jediné fungující alternativě - WP- dlouhodoběji.  

No jo, ale nevytvoří si

No jo, ale nevytvoří si tímhle přerušováním ty mrchy rezistenci???  Já bych řek že jo.

Já myslím že ne, je to

Já myslím že ne, je to normální zakončení protokolu,(viz příručka k léčbě) byť delšího. Kombinace enti doxy, azi  snad tedy  nevytváří rezistenci.

Pořád taky beru acc a doplňky.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k