Zapper

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s likvidací chlamydií pomocí Ravo Zapperu?

O tom to přístroji

O tom to přístroji výrobci tvrdí, že úspěšně léčí AIDS, rakovinu a spoustu dalších nemocí. Člověku se zdravým rozumem snad netřeba víc dodávat.....

Domnívám se, že výrobce

Domnívám se, že výrobce netvrdí, podobné hlouposti, avšak doporučuje tento přístroj jako úspěšnou možnost k likvidaci parazitů, bakterií a virů. S tím máme my marxisti ovšem problém, poněvadž nechápeme princip působení a navíc nás nezajímají konkrétní výsledky. Odvážný Paracelsus se domníval, že je důležitější vyléčený pacient, nikoliv způsob jeho léčení. Každý lékař tedy musí odmítnout použití podobných hraček, poněvadž alopatie je přece dostatečně zisková. 

Dobrý den, je vidět,že vůbec

Dobrý den,

je vidět,že vůbec nevíte o čem mluvíte. Máme zapper doma a výsledky jsou úplně zázračné.

Pokud samosřejmě věříte na zázrak od nějakého doktora,nechám vás při tom,ale skutečně efektivní léčbu vám nezajistí žádný doktor,

protože nejdou nikdy do příčiny problému,který člověk má. Samosřejmě,že vám žádný doktor nedoporučí léčbu Zapperem,

protože by  byl sám proti sobě,přišel by o práci a farmaceutický průmysl dnes točí takové objemy peněz,které leží v lécích,

že si nemůžou ani takové tvrzení dovolit,protože by takového doktora rozcupovat stát na hadry !!

Přes 2 roky jsem chosil od doktora k doktorovi, ke specialistům a chirurgům se zánětem prostaty, dle vyšetření jsem neměl už po léčbě antibiotiky žádný nález, přitom jsem denně trpěl hroznou bolestí v tříslech a nešlo  o tříselnou kílu.

Po 1 použití programu v zapperu mě bolest ještě před dokončením okamžitě přestala a už se nevrátila,

takže jestli budete tvrdit,že je to náhoda, nebo, že doktoři jsou lepší jste podle mě blázen.

Hezký den,Antonio.

No přečetla jsem si teď

No přečetla jsem si teď na netu princip působení tohoto přístroje a je to holej nesmysl. To je reklama pro blbce, naprosto nemožné a i kdyby, jak to rozliší ty prospěšné mikroorganismy, jako jsou střevní bakterie, od těch neprospěšných. Já bydlim u vodní elektrárny a má to asi stejný působení. 

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Vědět něco, co jste si nikdy

Vědět něco, co jste si nikdy nezkusila? Víte co, jste přesně ten typ lidí, co si neustále na něco stěžují a nikdy se o tom nepřesvědčí !

Hezký den,Antonio.

Princip toho pristroje by

Princip toho pristroje by mel byt v tom, ze uvede bakterii do rezonance, a rozvibruje ji to tak, ze dojde k poruse bunecne steny, aby se bakterie dostala do rezonance, musi jeji rozmery odpovidal vlnove delce (frekvenci pristroje) - tudiz pokud maji bakterie jinou velikost, nez nastavena vlnova delka(frekvence) pristroje - nic se nedeje. Nekde na internetu jsem videl video, na kterem to zkouseli pod mikroskopem s trepkami(Paramecium), nebo virniky - a alespon na nich to fungovalo. Na bakteriich se to zkouset neda, protoze nejsou pozorovatelne v optickych mikroskopech (max. zvetseni -2000x - je odvozeno od vln. delky viditelneho svetla).  To video mam nekde v pocitaci, takze kdyby o nej byl zajem, muzu ho nekam nahrat.

Na Wheldonově protokolu od 06/2006

Tak ho nahraj na youtube

Tak ho nahraj na youtube nebo posli na chlamydie.info@seznam.cz a ja to nahraju. Mrtvou trepku bych rada videla :o) 
 
Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Dal jsem to na edisk - 78

Dal jsem to na edisk - 78 MB, kdyby to neslo prehrat, muzu to jeste prekonvertovat treba do wmv.

http://www.edisk.cz/stahni/26167/6429f66171394edd.mov.avi_78.41MB.html

Na Wheldonově protokolu od 06/2006

Já jsem taky viděla jedno

Já jsem taky viděla jedno podobné video... Těžko říct, jestli by to mohlo k něčemu být, člověk nechce naletět... 

Chlam. Tracho. IgG, únava, bolesti v podbřišku a snad všechny gynekologické problémy, jaké existují... od 11/08 na Azitroxu (počáteční léčebná kůra MUDr. Klubala) + Entizolu, zvažuji WP

Cpn+Ctr., únava, bolesti v podbřišku, angíny, gyn.problémy,... od 11/08 na Azitroxu, 10denní pulsy Entizolu, 05/09 plný WP, Mino, 09/10 chronické uro-problémy, neuropatie, nepřekonatelná únava... Rifampicin, Dalacin, Augmentin, Klacid, Ciprofloxacin,... A

me to teda nefunguje, ale

me to teda nefunguje, ale mam appla, nemuzes to dat teda na nejakej jinej server?
 
Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

zkus tomu zmenit priponu na

zkus tomu zmenit priponu na .mov, snad to pujde, a casem si zkus poridit normalni pocitac.

Jinak mikroskop, na kterem by to slo zkusit s bakteriemi maji tady: http://www.grayfieldoptical.com/ , problem je trochu s cenou - mam pocit, ze to stoji nekde okolo 150 000 USD.

http://www.grayfieldoptical.com/ergonom_500.html

 

Na Wheldonově protokolu od 06/2006

Zbyva jen pohadat se,

Zbyva jen pohadat se, jestli je lepsi Mac nebo normalni pocitac :o)

stahlo se mi to na starem, ale vidim tam jen plavouci cosi

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Tak to zkus treba na case

Tak to zkus treba na case 21:51, jinak tohle nebylo delano zapperem, ale ten pristroj funguje na podobnem principu.

muzes jeste zkusit tohle: http://video.google.com/videoplay?docid=8019869894488211987&hl=en

autor zde: http://www.skidmore.edu/academics/music/aholland/PlasmaTwo.htm

 

 

Na Wheldonově protokolu od 06/2006

Dobrý den, o Ravo

Dobrý den,

o Ravo zapperu píší, že s nožní elektrofou působí na 90% těla, ale to se mi zdá přehnaný odhad. Bohužel ta zkouška na ničení borelií s Ravo zapperem nastaveným na frekveci borelii burgdorferi nebo boreli afini by navíc stála i dost peněz, s nožní elektrodou cca 10000 Kč. Navíc není jasné jak nastavit na Ravo zapperu napětí a přesah pásma kolem frekvencí těchto borelií a hlavně čas.

Nejvetsi problem Zapperu a

Nejvetsi problem Zapperu a ostatnich pristroju pracujicich na obdobnem principu je ze ty pristroje nejsou overeny alespon in vitro, a dokud to nekdo verohodny neudela, muzeme jen spekulovat, co to vlastne dela.

Jinak zaplatit za celkem primitivni generator obdelnikovych impulsu 10000 - to je docela narez.

Tady je schema zapperu http://www.maestro-zapper.com/E_Schema_MZap4_TN1.html - soucastky tam jsou odhadem tak za 100-150 Kc.

Trochu fyziky k tomu Zapperu - bakterie jsou velke cca 3 mikrometry (E. coli) (3 exp -6 m), pokud vezmeme v uvahu, ze elektrina se siri telem rychlosti svetla - cca 3 exp 8 m/s, a velikost bakterie by se mela priblizne rovnat vlnove delce, pak by mela byt frekvence nekde okolo 100000 GHz (3 exp 8/3 exp -6), cehoz evidentne zadny zapper nedosahuje, jine by to bylo za pouziti akustickych vln, kde by rezonancni frekvence u E. coli mela byt nekde okolo 100MHz (300/3 exp-6), tedy pokud dobre pocitam - rychlost zvuku ve vzduchu - cca 300 m/s, ve vode cca 1500 m/s - to by asi vice odpovidalo lidskemu telu, i tak se to radove prilis nezmeni - namisto 100MHz to pak vychazi 500 MHz.

Jeste me tak napadlo, ze ty generatory mohou vytvaret i tzv. vyssi harmonicke, ale fakt nevim, zda se i s temi vyssimi harmonickymi dostanou k vyse uvedenym frekvencim.

Na Wheldonově protokolu od 06/2006

Dobrý den, o tom, že

Dobrý den,

o tom, že slabý elektrický proud hubí bakterie, vědecké články jsou, např. http://www.jstage.jst.go.jp/article/tdcpublication/42/2/42_97/_article . Dokonce se už řada lidí pokoušela najít frekvenci, jakou má takový elektrický obvod mít, aby optimálně zabíjel jednu konkrétní bakterii. Taková tabulka frekvencí je známá: 

http://www.electroherbalism.com/Bioelectronics/FrequenciesandAnecdotes/CAFL.htm 

Potíž je spíše v tom, že mi nejsou známé studie, které se zabývaly o použití proudu o těchto speciálních frekvencích na speciální balterie (tj. jestli měly lepší efekt než náhodné frekvence).

Ten Ravo zapper umí nastavit dolní a horní frekvenci pásma a také přírůstek (v podstatě rychlost) jakou se mění frekvence od dolní meze k horní mezi naopak.

Cena ovšem za pokusy s ním, jak už zde bylo zmíněno, je obrovská.

Při průchodu

Při průchodu elektrického proudu se živá tkáň chová jak nehomogenní elektrolytický vodič, nosiče proudu jsou tedy ionty. V případě vedení střídavého proudu vodivost tkáně vzrůstá s narůstající frekvencí. Z hlediska bezpečnosti práce s elektrickými zařízeními je důležitý odpor pokožky, který může rozhodovat o míře úrazu elektrickým proudem při nechráněném dotyku s vodičem pod napětím. Při průchodu střídavého proudu tělem kolem 25 mA dochází k zástavě dechu, 80 mA vede k zástavě srdce. http://kdf.mff.cuni.cz/veletrh/sbornik/Veletrh_10/10_03_Trna.html

 

Pripominam, ze ve vami uvadenem prikladu byly pouzity hodnoty 0,5A a 1A - takze in vivo by se to dalo provest zrejme jen jednou.

Ohledne frekvenci Zapperu - znovu opakuji, ze k tomu, aby se dala bakterie zabit - musi se dostat do rezonance, k tomu je nutne, aby vlnova delka odpovidala delce bakterie, pokud tomu tak neni rezonance proste nenastane,  a s bakterii se nic nedeje. Je ovsem mozne, ze Zapper "zabiji" bakterie jinym zpusobem, pak by me ale zajimalo jak to tedy funguje.

Na Wheldonově protokolu od 06/2006

Alternativa je opravdu

Alternativa je opravdu různorodá a něcoi na ní bude. Červotoč vyhnán silnou reprodukovanou  hudbou vnuka v podkroví u prarodičů, co byl ve skříni i krovech.  U chronicky nemocných pomáhá i hudba, šumění lesa, příliv moře. Nebo zase naopak absolutní ticho . Ve starém Egyptě se léčilo v místnostech speciálně upravených- tichých,  dlouhodobým spánkem, ve kterém byl dotyčný udržován- to se užívá i dnes v medicíně- umělý spánek. A andělské troubení co bourá zdi ? Rezonovat s nějakou frekvencí,zkoušet i tu hudební . Co to dá a má člověk rád.

 

 

Zapper je naprosto

Zapper je naprosto dokonalý. Dokáže do měsíce zničit nejen chlamidie, ale jakékoliv viry, bakterie a plísně. Moje máma měla rok chlamidie, doktoři ji nemohli pomoct, pak vyzkoušela Zapper, který ji zázračně vyléčil. Takže všem nemocným doporučuji. Funguje na 100%!

Martine a na jaké frekvenci

Martine a na jaké frekvenci nebo jak se tomu říká se máma léčila,dnes jsem Ravo zapper koupila,dcera má ty chlamidie,jak jí pomoci....díky Zdena

Zdeno, frekvence na léčbu

Zdeno, frekvence na léčbu chlamydií je uložena v paměti ravo zapperu.

Toto téma jsem začal,

Toto téma jsem začal, protože mne doopravdy zajímalo, zda někdo nemá zkušenosti s přístrojem Zapper, pokud se týká chlamydií. Já nějaké zkušenosti s přístrojem mám (v podstatě pozitivní), ale netýkají se chlamydií a na chlamydie bych si je netroufal přenášet.  Spíš bych považoval za povinost upozornit na zkušenosti a fakta, a to zejména včetně negativích:

1) Dle mých zkušeností má dobrý účinek pouze přístroj, kde se frekvence může nastavovat a automaticky malinko posunovat, a to jsou poměrně drahé přístroje - u nás Ravo Zapper vyjde s nožní elektrodou na cca 10000 Kč. 

2) výsledek nelze garantovat mimo jiné z důvodů uvedených dále

3) přístroj nefunguje na principu, jak tady někdo uváděl, že se mikroorganismus rozvibruje na základě jeho rozměru, ale na základě, že se použije nějaká frekvence, kterou různí badatelé odpozorovali (např. Rife pod mikroskoem, Clarková Syncrometrem)

4) řada mikroorganismů má překrývající se pásma, takže když zároveň zabijete např. nějakého parazita, tak v něm bývají viry a bakterie, které Vám dříve neškodily, ale po jeho zabití parazita opouštějí a vrhnou se na Vás. Bývá z toho lehčí chřipka či průjem (nebo by mohla být také těžší chřipka a průjem - podle stavu imunity), samozřejmě spojené s následným zhoršením zdravotního stabvu jako u každého infekčního onemocnění, což pro člověka bojující s chlamydií by mohl být zřejmě velký problém.

Pokud ani výše uvedené by někoho neodradilo od pokusů, postupujte raději opatrně, zkuste to nejdříve tak 20 minut a počkejte týden na výsledek, zda se nedostaví výše uvedené problémy a potom teprve pokračujte!

 

Tak na jakem principu to

Tak na jakem principu to tedy chodi - co zabiji ty bakterie, a jak je to zabiji ??

Na Wheldonově protokolu od 06/2006

Teda nechci bejt jizlivej,

Teda nechci bejt jizlivej, ale asi bude nejspolivejsi lecba metodou "zabij nositele-zabijes bacila"..  

 

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi  a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna... 

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

 Ale musím uznat že ten

 Ale musím uznat že ten přístroj má cosi do sebe ... alespoň to mají dobře okecané ...hmm kdyby to fungovalo tak můžou lékaři všechny ATB spláchnout do záchodu.Nicméně v rusku už to vynalezli dávno ...prodávali to pod značkou vyderžať pianer.A jak jsou tam všichni zdraví nicméně¨kdyby to někdo opravdu zkoušel dejte vědět jak to funguje a jestli cítí změny (třeba změny osobnosti)

Na Wheldonove protokolu od 8/2008 pro Cpn a Ctr, bolesti a záněty kloubů,urologické potíže a další problémy jako unava ,tenisové lokty (a tenis nehraju)...

Na Wheldonove protokolu od 8/2008 pro Cpn a Ctr, bolesti a záněty kloubů,urologické potíže a další problémy jako unava ,tenisové lokty (a tenis nehraju)...

pro kamil: domnívám se

pro kamil:

domnívám se že zapper funguje na principu, že určitý druh proudu člověk snese, ale některé patogeny nikoliv. Na stejném principu fungují vlastně i chemoterapeutika, člověk je snese, ale určité patogeny ne. Podrobnosti jak funguje zapper nejlépe hledat v knihách vynálezkyně zapperu Dr. Clarkové, její poslední kniha vyšla asi před 3 měsíci i v českém překladu.

pro jardak:

ATB nemůže nikdy zapper nahradit, protože může v nejlepším příůpadě působit pouze tam, co prochází el. proud. A kudy vlastně v těle prochází, to se obávám, že nikdo neumí zjistit a hlavně ani o jak velkou část těla se jedná. 

Myslim, ze Kamil to tady

Myslim, ze Kamil to tady objasnil dostatecne. A jak bys chtel prosim te merit frekvenci takove chlamydie, pokud neco takoveho vubec existuje, kdyz ji laboratore ani neumi kloudne vykultivovat. Chlamydie je tak prtava, ze vetsina pracovist ji se soucasnym vybavenim ani neni schopna pozorovat. A pokud ma vibracemi puknout bunecna stena, tak neni na skodu si uvedomit, ze chlamydie zadnou nema a ze si hovi v nasi vlastni bunce. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Adriano, myslim ze

Adriano, myslim ze chlamydie bunecnou stenu mit musi, jinak by se volne "rozplizla" do bunky-co by ji jinak drzelo pohromade?

Na Wheldonově protokolu od 06/2006

No vidis, jak jsem blba,

No vidis, jak jsem blba, jak furt ctu o tech l-formach, ze jsem napsala takovou blbost. :/ Se vsem omlouvam..a jdu nekam zalezt. :o)

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Proč blbost? Baktérie bez

Proč blbost? Baktérie bez buněčné stěny samozřejmě existují. Cožpak už jsi zapomněla na CWD (Cell Wall Deficient)??? Jsou to např. mykoplasmy, ale i jiné se umí v tenhle bleb převtělit.

opáčko z

opáčko z biologie:

BUŇKA

= základní stavební jednotka živých organismů (viry jsou, jak známo, neživé)

1. rostlinná buňka má pevnou buněčnou stěnu obsahující celulozu

2. houby - raději pominem, tam je to zmatek

3. bakterie

a) grampozitivní: buněčná stěna obsahující peptidoglykany, platí na ně peniciliny, které tvorbu peptidoglykanů blokují, neobsahuje lipopolysacharidy tj. nehrozí žádné "herxy" při likvidaci streptokoků, stafylokoků, enterokoků, listerií, klostridií aj. potvůrek, zato však můžou tvořit odolné spory
b) gramnegativní: buněčná stěna je tvořena hlavně lipopolysacharidy (známý to spouštěč zánětlivé imunitní odpovědi), obklopenými vnější a vnitřní membránou - jsou "záludnější" než výše uvedené, patří sem salmonely, shigely, escherichie, spirochety, helicobacter aj.
c) bez buněčné stěny: mykoplasmy, ureaplasmy a pak různé L-formy obou výše uvedených druhů bakterií, vzniklé nějakým narušením syntézy buněčné stěny, jejich obal pak tvoří pouze tenká cytoplasmatická membrána viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Cytoplazmatick%C3%A1_membr%C3%A1na
noa podle tohoto typu dělení sem vlastně patří také, samozřejmě, naše vlastní buňky -

4. živočišné buňky mají pouze cytoplazmatickou membránu, buněčnou stěnu nemají.

Co se týče chlamek, spadají vlastně pod všechny tři bakteriální formy - EB jsou a), RB jsou b) a kryptické intracelulární formy nebo deviantní formy EB jsou c)

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

huste .) welcome back

huste .) welcome back bunecny guru a diky za pekne shrnuti .) nechces se stavit casteji? zastavila bych vlastni patou ten kefir, co tu dneska prysti vsemi smery .))

Advocatus diaboli. CAP od 11/08 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM. Chripkove stavy, subfebrilie, unava, skuby a cuky, netolerance prostredi v supermarketech :-)

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

Jen bych podotkla, ze na

Jen bych podotkla, ze na to, aby clovek zapper vyzkousel, nemusi obetovat tolik penez - staci navstivit nekoho, kdo ho ma. Ja jsem sla nic netuse na EAV vystereni (nejak se uz nemuzu na doktory ani podivat, tak jsem chtela zkusit neco jineho). Po vysetreni jsem byla napojena na zapper neveda vubec, o co jde. Vzhledem k tomu, ze silneji nez moje chlamky a borelky pri vysetreni vyslo neco jineho, nebyly frekvence zamereny zrovna na tyhle potvory, ktere nas zajimaji nejvic.

Vysledek me dost znacne prekvapil, i kdyz to, ze se "neco stalo" mi doslo az v prubehu nasledujiciho dne - ze mam daleko vic energie nez v poslednich letech, ze se citim nejak jinak - bud jako kdybych znicehoz nic byla o deset kilo lehci nebo o deset let mladsi.

Vzhledem k naprosto rozporuplnym vysledkum testu, ktere navic kazdy doktor vyklada uplne jinak (z jednoho a tehoz vysledku Westernblott jeden dosel k nazoru, ze jsem uplne zdrava, a druhy, ze jsem zrala na ATB), jsem posleze dospela k nazoru, ze si testu nejakou dobu nebudu vsimat a budu se starat jen o to, jak se citim.

Jak se citim? Samozrejme ne jako "zazracne vylecena", ale citelne lip. Presneji receno - tri tydny jsem se citila hodne dobre, ted je to uz horsi, ale porad je to lepsi nez predtim.  Takze jsem zvedava, co to se mnou udela priste.

Niečo podobne ako zapper mi

Niečo podobne ako zapper mi požičal moj známy pre dceru este davnejsie, ked som nevedela, že mám chlamky. Dcera mala bradavice na rukach, tak som jej to vzdy pri telke strčila do ruk, nech si to podrží a fakt jej asi po mesiaci bradavice zmizli.  Takze niečo na tom prístroji bude...tamten bol za 250 sk a robil ho doma nejaky kutil. 

janett

Milý Antonio mne sa veľmi

Milý Antonio mne sa veľmi páči "argument" konšpiráciám o farma lobby podliehajúcich jedincov.

A to je tento: ..."farmaceutický průmysl dnes točí takové objemy peněz,které leží v lécích"...

Racionálne a kriticky mysliaci človek vie, že výskum, vývoj, preklinické, klinické skúšanie-klinické overovanie účinkov liekov stojí obrovské množstvo financií a už ani nevraviac o vynakladaní obrovského mentálneho úsilia vedeckých a laboratórnych pracovníkov, ktorí v labákoch na vývoji nových liekov pracujú a študujú .Kým sa nový a ÚČINNÝ liek podarí objaviť a preukázať jeho účinnosť trvá niekedy roky.

Je úplne prirodzené a aj legitímne(nie je to nemorálne), ak subjekty, ktoré boli do výskumu a vývoja ochotné vložiť kapitál, chcú  vložený kapitál naspäť+ nejaký zisk k tomu.

Na rozdiel od amatérskych "liečiteľov" a "spasiteľov" ľudstva, ktorí do svojich akože výskumov nedali ani groš, akurát majú vymakaný marketing a chýbajúcu chrbtovú kosť, zarábajú (často) nezdanené prachy na nevedomosti, naivite,nešťastí (prípadne stupidite) svojich odberateľov.

Posledné poznámky.

Je zaujímavé, že "šarlatánom" na ich živobytie alternatívni pacienti prispievajú bez reptania...

To, že sa tvoj stav "zázračne" upravil môže mať viacero a pravdepodobnejších vysvetlení, ako je to, že zafungoval zapper...

Vymenovávať ich nebudem.Skús pohnúť rozumom.

 

 

nechcem sa zastavat nejako

nechcem sa zastavat nejako metod, ktore su mimo dosah overenych veci zapadnej mediciny, ale musim, lebo fura z tych veci jednoznacne funguje...v podstate najvtipnejsie je, ze kopec veci bolo vramci mediciny uznavanych, no boli uplne potlacene do ustrania a uzadia, nahradili ich lieky...nemyslim, ze je ale nespravne sa k tym veciam vraciat, ktoe boli kedysi medicinou uznavane...vela aj aternativcov ide tym smerom dajme tomu akejsi starej mediciny, nie starodavnej. k zapperu samotnemu, Rife nebol ziadny kokutek sprosty. bol to ocny doktor, ociar, normalny bezny doktor pracujuci aj vo vedeckej sfere s mikroskopmi a napokon aj generatormi frekvencii, kedze bol optik a mak zalubu v mokroskopoch si co to mohol aj nasledne tym mikroskopom overit.

neviem preco maju ludia tendeciu spochybnovat veci, ktore vzivote neodskusali a rovnako nemaju ani sajnu o tom co za nimi stoji a kto za nimi stoji, takym prikladom je aj Vjanca alias Rucolla, ktora zakazdym vsetko co je mimo mainstream spochybnuje...a je jasne, ze sa chyta tem, ktore sice nema na vlastnej kozi odskusane, ale je na ne najvacsi odbornik.

najvacsi expert na biofilmy, cest jeho pamiatke vo svojom videu tiez tvrdil, ze na drtenie biofilmov a tychto zhlukov prevazne v oblasti kam sa ATB len tazko dostanu sam ma overene posobenie roznych frekvencii a ultrazvukovych vln, no dnesneho dna sa stavia na jeho zisteniach o biofilmoch a vdaka nemu sa o nich vie, ale to co Vjanca nevycita na nejakej ceskej alebo slovenskej stranke to ako keby ani nebolo...len asi jej nedoslo, ze v ceskoslovencine su povacsinou infosky stare niekolko rokov preentovane ako aktualne...

osobne som rife zapperovanie nikdy neodskusal ale nespochybnoval by som az tak to, ze tu Antonio mal s nim uspech v obasti prostaty kam len tak nieco neprenikne, ale frekvencia, ultrazvuk ANO!!

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Ad.:"spochybnovat veci, ktore

Ad.:"spochybnovat veci, ktore vzivote neodskusal"

Racionálne mysliaci človek (ale aj dieťa , či dokonca nižší živočích)sa dokáže poučiť zo skúseností iných...

T.j.nemusí na vlastnej koži pocítiť účinky ohňa, aby zistil, že páli...

Človek, ako tvor schopný sa učiť aj iným spôsobom,ako pozorovaním druhých, má obrovskú výhodu. Vie sa učiť, čítať, bádať, porovnávať, merať,vážiť,....Informácií o tom, čo a ako funguje, može fungovať, či naopak fungovať nemôže je k dispozícii toľko, že stačia aspoň na to, aby niektoré veci neskúšal

Ale...v zásade mi je úplne ľahostajné, čo na sebe skúšajú iní ľudia...dospelý človek, pokiaľ je plne spôsobilý na právne úkony, môže robiť čo len chce ( a čo nie je zákonmi zakázané) Cool

 

ty vies hovno Vjanca ;-)

ty vies hovno Vjanca ;-)

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Tvoje hlboko"myselné vstupy,

Tvoje hlboko"myselné vstupy, viď.posledný, sa proste nedajú nemilovať.Zálohuj si  to ako epitaf na svoj náhrobný kameň, alebo to aspoň ukáž svojim potenciálne možným budúcim?potomkom.Budú iste pyšní.Cool

stara zenska co pise v

stara zenska co pise v muzskom rode na zatretie svojej osoby jak nejaky uchylak na pokeci malym detickam ma nemoze rozhadzat, rozvrateny psychopat Vjanca :D papa primitivka

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Úplně miluju ty, co tvrdí, že

Úplně miluju ty, co tvrdí, že zabere ta jediná jejich vědecky podložená léčba. Ruccolo, uvědom si jediné platné už staletí a to je: Vím, že nic nevím. A že existuje farmakolobby, a nejen ta, která dělá z lidí blby, ví už každé malé dítě, které zmiňuješ.

Někteří tady nemohou pochopit

Někteří tady nemohou pochopit o čem je tento web.Přeci. o tom,že když někdo vyzkouší nějakou věc a pomůžemu to ,tak to sem napíše a ostatní buď to taky vyzkouší a nebo k té nové věci nemají důvěru a ,tak jí nevyzkouší,ae nebudu psát,že je to pitomost.Přeci na netu si mohu najít spoustu jiných diskusí a nastudovat,co nám tady kdo píše jestli je možný,aby nám to pomohlo.Jinak aď je to pro mě zlatej Klubal nebo Ausburg(na něj nemám peníze) tak všude zkouší jaké Atb a v Aus.i bylinyby nám mohli pomoci.Jinak Klubal nevím jestli už začal a nebo to má v plánu z krve "vybrat"zdravé "buňky" a vrátit nám je zpět.Nová form léčení.

14 hod 22 minut je tu

14 hod 22 minut je tu momentálně Antonio a právě popsal zázrak. Bohužel jen ten zázrak, nic víc, nic míň, prostě se stalo, že to tu napsal. Jestli je to pravda nebo jen skrytá reklama á la business, bůh suď, to ví jen on. No a pak ruccola, která to jistě na sobě samé vyzkoušela, a proto tomu tolik rozumí... nicméně bohužel faktem je, že 99% na internetu jsou blbosti, jen těch zbylých nic moc % má jakýsi smysl, jen je v tom moři blbostí ale najít, problém je, jak poznat, co je lež, co je pravda, co je dělání si blbé srandy z postižených, co je snaha si na chudákovi vydělat a namastit svoji chamtivou kapsu, co je léčení si mindráků, co je skutečně pravda... Zdravý člověk o tom nemá tuchu, o téhle hrůze, nehledá to, nemá proč. Nemocný se chytá všeho, ale jen málokomu se povede najít, co by mu mohlo pomoci...

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj všichni. Se "zapperem"

Ahoj všichni. Se "zapperem" mám také jednu zkušenost, tak bych se ráda o ni podělila s ostatními.

Asi před 2,5 lety jsem chodila k nějaké paní, která měla prý doslova "dělo", za asi 150 tisíc korun, ale bohužel se u mě nic nezměnilo. Problém je v tom, že po mě chtěla donést přesnou diagnózu, aby věděla, na co přesně přístroj a na jaké frekvence nastavit. Tehdy jsem ale diagnózu neměla, respektive to byly jen dohady, protožej sem ještě nechodila k MUDr. K.

Paní tehdy říkala, že normálně stačí tam přijít jednou, maximálně 2x. Každopádně taky říkala, že kdyby tomu nevěřila, tak by to nenabízela a ani se mi nezdálo, že by byla ten typ, co nabízí něco jen kvůli byznysu. Evidentně to provozovala spíš jako "koníčka", protože jí živí manžel a byla velmi dobře situovaná. Ale kdoví.

Protože jsem tehdy víceméně neměla diagnózu, tak jsme to nastavovali na různé nemoci, které mě později i diagnostikované byly, byla jsem tam celkem asi 5x, i s manželem a pejskem :o))), ale bylo mi potom stejně blbě jako předtím. Jediné pozitivní bylo, že jsem si super zarelaxovala a popovídala během sezení s tou paní, která byla velmi příjemná. Každopádně to nechci zcela zavrhovat, ale chce to, aby si to každý vyzkoušel a posoudil sám. Jeden nikdy neví, a i psychika hraje důležitou roli....

Já nejsem já....  :o(

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k