Dobra rada nade vse! Aneb MUDrosloví

Vložil Jan, St, 17/01/2007 - 00:28

DOBRÁ RADA NADE VŠE!!!!

 

Motto č. 1

"tahle nemoc není v diagnostické knize, tak jste zdravá"

 

Motto č. 2:

(Citát z fóra ŽLUČNÍK)

"Presne tak, navsteva lekare je kolikrat horsi, nez sichta v dole."

Motto č. 3: 

" kamaradka tc. ma reaktivaci Ctr po vyleceni (= 3 tablety azitromicynu). jeji lekar - gynekolog ji obvinil z promiskuity a mentalni nedostatecnosti

:-D..."

 

Motto č. 4: 

"... Pretože človek, ktorý sa chce vyliečiť, je psychicky chorý hypochonder..."


Tak jako já, tak si myslím každý jde k lékaři, maje problému, maje potíží zdravotních a tím např. též osobních, pracovních, společenských - prostě má problém a jde s důvěrou k lékaři, že mu bude pomoženo. Nejde tam ke zpovědi pro rozhřešení za provedení něčeho nekalého, jde tam pro pomoc, s důvěrou! Zdůrazňuji s důvěrou! Jak by se asi cítil řidič, kdyby mu v servisu řekli, že si nemá všímat toho, že mu upadlo kolo...... že má pokračovat v jízdě? Hloupé přirovnání? Já myslím, že ne zas tak moc. Taky jsem jel se zablokovaným kolem, po takové dobré radě ..... A dojel jsem, jen se z toho jaksi trochu kouřilo ... Ale to bylo auto, dalo se to vyměnit, pokud člověk s tím dojel a neskončil na škarpě! Ale když člověk chodí po světě s něčím co pomalu, ale jistě nahlodává jeho zdraví, výkonnost, duševno a příčina není včas odstraněna, těžko se domáhá výměny zdraví! A kde je to věčné nabádání, že se zdravím se nesmí váhat a zanedbávat, hned včas jít k lékaři ..... No a zde jsou ukázky, jak by to nemělo vypadat, ale bohužel vypadá!

Všechny výroky zaznamenali lidé jejichž celé příspěvky jsou ve Fóru těchto stránek nebo cpnhelp. Původně to byla reakce na jeden z příspěvků na besedě na téma

Chlamydie a psychika,

ale protože by to tam zapadlo, dal jsem to sem, než se vymyslí vhodnější umístění.

"..... když se mi psychiatrička snažila vysvětlit, že mám bolesti z depresí ...."

Tak tohle mne fascinuje! A z čeho jako máš deprese podle této "psychiatričky"?!

Ty jsi si nejspíš vymyslela a vsugerovala, abys byla asi zajímavá, co?

Upřímně řečeno, mne ta chlamydie a problémy z ní deptaly dlouho a pořádně. Ono když si člověk s odpuštěním párkrát stříkne do gatí tu v autobuse, tu v chodbách centrálního úřadu apod., tří krát ochrne, má bolesti, že se bojí vůbec pomyslit se hnout, to člověka deptá!

Ale co mne nejvíc deptalo, to byl právě přístup těch, co mají jako základ své profese pomáhat a dokonce na to skládali slib.

Ty přiblblé bláboly, že mám bolesti z depresí, že si to namlouvám, že perservuji na zdravotních potížích, že jsem magor! Kde vzaly např. tu sprostou drzost dvě báby napsat mi do karty "susp. organicita", aniž by tušily, co to znamená! Nejen že se zpronevěřili svému slibu a profesi, ale dokonce se dopustily mírně řečeno pomluvy, urážky atd. Ale o to nejde, jde o to, že místo pomoci se pacient dočká u takovýchto "lékařů" prvopočátečních příčin depresí pramenících ze zoufalství a beznaděje, kdy se člověku hroutí nejen zdraví, ale i společenské postavení, kariéra atd. A to jen proto, že narazil na hlupáka, kterého si ještě k tomu de facto platí prostřednictvím daní, zdravotního a sociálního pojištění a mnohdy ještě jinak.

Dnes a denně slyšíme rady, všechno říci, aby se nic nezanedbalo! A když člověk jde s důvěrou k LÉKAŘI a řekne mu, toto bolí, to dělá to, to zas ono, tak se mu odpoví, že to má každý, že si toho nemá všímat, že nemá poslouchat televizi, že si musí zvyknout, jako např. cituji

"Když jsem se před týdnem lékaře na urologii ptala, zda neřeší chlam. řekl mi, proč by je řešil, když to mají všichni a v konečné fázi je za nás vyřeší krematorium, ale neodpověděl mi na otázku, co mám dělat do té doby než se do toho krematoria dostanu."

nebo

"O pár dnů později jsem musela vyhledat očního lékaře, protože jsem měla pocit, jako bych velmi špatně viděla. Když se mě oční lékař zeptal, jakou práci dělám - a já mu řekla, že převíjím elektromotory, tak si jen povzdechnul "zase jedna, co se jí nechce dělat..."

nebo

"Strašně se rozzlobil a poslal mě, ať jdu tam, kde mě tak dobře léčí...."

nebo

"...This was very annoying, because he asked for the other symptoms and draw the conclusion, that I am simply depressed because a man is missing in my life!! ..."

nebo

"......), tak na mě spustila, že toto mi neudělá, jestli vůbec vím, kolik to stojí atd. atd. , vám totiž nic není, máte jediný problém a to je otěhotnět....."

nebo

"....a jestli se mi to nelíbí, ať si hledám lékaře jiného."

nebo

"Na Homolku jsem chodila dva mesice na rehabilatace, to vubec nepomohlo - doktorka z rehabilitace nechapala, jak je to mozny, ze to preci kazdymu musi pomoct."

nebo

".... nenasla zadny neurologicky substrat ktery by mohla lecit!!!"

nebo

" Kvůli bolestem jsem po 10 dnech hnal na kontrolu k urologovi, ten mi řekl že na chronickej zánět prostaty se neumírá, a že to musím vydržet."

nebo

"On ho léčit nechtěl, že je to drahá léčba. Ať jde k jinému. Ale ti (celkem 3) se mu smáli!! My jsme šíleli. Oni se smáli. A ještě mu tvrdili, že jsem kur.. Ať rychle ode mě uteče."

nebo

"Dale po stiznostech na revmatologii, ze me boli klouby, ze mam chlamydii a chci antibiotika mi bylo receno prosim pekne, ze to mam z toho, ze jsem promiskuitni. Kdyz jsem revmatolozku upozornila,ze mam chlamydii plicni, rekla, ze z toho klouby neboli a ze mam vic sportovat."

nebo

"Navštívila jsem lékaře se svými věrnými kamarádkami chlamýdiemi. Zde je odpověď:

"NECHAT VŠE BÝT.

Antibiotika neužívat. Koupit si na prvním rohu! čaj a ten pít proti bolestem. Zbytek rodiny netestovat. Problém je komplexnější a nemůže pocházet pouze od jedné bakterie. Bolesti má čas od času každý."

nebo

"viděla v TV film o paní, ketrá měla také infekci a také měla závratě a točení hlavy....jistě sugestibilní osoba, nezralá...

dop. zavolat na psychiatrii

závěr: úzkostná porucha

To že tu několikrát měsíčně udávám, že mě bolí v krku, mam hnusný kašel, zvýšenou teplotu, potíže se střevy atd. to nikomu divný není " pozn. měla na mysli tento pořad

nebo

".... Jinak úplně bomba byla, když mě, ještě než mi teda na mojí žádost provedla ty krevní odběry, poslala na gynekologii, že mi tam mají udělat výtěry, že se chlamidie zjišťují pouze na gynekologie. Tak jsem jí odvětila, že na gynekologii mě poslali za ní, že mi nemají z čeho výtěr udělat, když již 6 let není děloha ani nic jiného...."

nebo

"....dle ústního sdělení mé pr. lékařky, která si mě vychutnávala při mé pondělní návštěvě: chlamidie jsou v normě, a jedině vyšly protilátky na EB virus a ještě nějaký citomegalovirus / ani nevím jak se to píše/, takže mi nic není a vzhledem k tomu, že už jsem tam šla značně nachcípaná, tak na mě jen koukla ze židle a řekla: " kupte si dole v lékárně nějaké odhleňovače" jinak ty vaše potíže jsou psychosomatického rázu, můžu vám napsat nějaké antidepresivum"

nebo

" ....A kamarádce dokonce sestra řekla: " jo tak to jste vy, co se vám nelíbila péče paní doktorky, tak to si na vás budeme muset dát pozor".

nebo

"… Na sve strevni potize jsem vyslechla radu diagnoz a chytrych rad jako: mate prilis dlouhe strevo, musite jist svestkovy kompot, pit ctyri litry denne, neda se s tim nic delat atd…"

nebo

"...….. Pri navratu ze sluzebni cesty jsem mela co delat, abych vyvravorala z letadla, pri pristavani se mi extreme rozbolelo ucho a zahy jsem zjistila, ze kazdodenni cesta z prace domu je pomalu nad me sily. Diagnoza znela virosis acuta, kdyz jsem oponovala, ze viroza nemuze trvat rok, bylo mi receno, ze permanentne zvysenou teplotu a bolesti kloubu mam asi z deprese. "

nebo

".......když jsem tam přišla s třesem a ukrutnou bolestí hlavy ........ jednou jsem se o tom tenkrát zmínila, když ho na mě zavolali a to bylo jen " vážně? to se vám jen zdá, vy máte úplně jiný problém, slečno, a vaše příznaky jsou víc než typické" pozn. zavolali psychologa či psychiatra

nebo

"... Vyšetření se neslo v duchu co tam jako dělám tak brzo po ATB a proč mě tam vůbec obvodní posílala a že bych se měl zabývat i něčím jiným než nemoci!!! - tím mě teda dostala...
Na mou otázku: "Myslíte si, že ta chlamídie je teda vyléčená?" odpověděla: "terapie byla dostatečná"

nebo

"..... někdo má třeba 5 infekcí a běhá vesele po světě.... "

nebo

" .... chlamydie trachomatis velmi závažná a vzácná nemoc, která se v našem regionu nevyskytuje."

nebo

"... Mávala mi papírem před nosem už mezi dveřmi, potvrdila chlam.pneumoniae…se závěrem :Iga-negat, IgG-hraniční! Zvolala chlamydiová infekce je přeléčena!Nashledanou! ........

Paní doktorka prý už pro mě nemůže udělat vůbec nic, je to mimo její obor!?"

nebo

"... že na EB viry a cytomegaloviry mám protilátky a proto, že mě bolí celé tělo, ale s tím se prý nedá nic dělat a borelie a chlamidie jsou v normě, ..."

nebo

" Ty výsledky kromě expertů v nemocnici, kam se dnes jezdí asi proto, aby vám poměřili kde co, ale už nemají chuť vás léčit už měl vidět neurolog, internista, ušní, oční, hematolog, primař na rehabilitaci, kam mne již všude vyslali - ale nikdo je nečetl ani neprohlížel na to oni nemají čas,jen když jsem řekla, že jsou tam chlam. mávli rukou. Jen má obvodní je červeně zatrhla pro případ, že by se o ně někdo zajímal, ale sama mi ATB nedala s poznámkou, že ona tomu nerozumí"

nebo

"... To já jdu za chvilku za neuroložkou, která mě preventivně seřvala už když jsem se objednávala, bo prý když mám teploty, tak by mi "někdo" měl nejdříve vyléčit tu infekci a že pak se mi prý hlava přestane motat a klouby a svaly přestanou bolet :-)..."

nebo

"..." to že občas máte křeče které vás paralyzují s tím je třeba naučit se žít a ono to určitě časem samo pomine!.."

nebo

" ........mezitim jsem zkoušela kombinaci různých vitamínu, ale jak jsem říkala je to jak na houpačce..menší zátěž a zase si můžu jít lehnout..a vysvětlete to pak zaměstnavateli..."

nebo

"...Na ruce a nohy a na uši se dívala kožní, co to může být, že snad pustulosis palmoplantaris, ale má tam 5 otazníků, ta že vypadá přece jen jinak, že mám přijít znovu, co se z toho vyvrbí. Masti co mi dala nepomáhají, tak mi řekla, ať zkusím indulonu. "

nebo

" ...V r.1994 se u mě objevily závratě, dvojité vidění. Následovala hospitalizace na neurologii, lum.punkce, evokované potenciály, mag.rezonance. Závěr:není ani vyloučen slabý náznak roztroušené sklerózy. ............. V r.1999 mi začalo bolet na levé noze v klenbě chodidla. Bolest postupovala ke kotníku, neuroložka diagnostikovala plochou nohu, ortoped dal obstřik. ......"

nebo

" ..... ale vždy v nějakym byly pozitivní chlamydie a to pneumonie, trachomatis a i ta psitaci. Měla jsem pozitvní i mykoplasmata. Takhle jsem se trápila do léta a celý léto, pak ze mě už dělali hypochondra a poslali mě i k psychologovi, který problém v psychice neviděl a poslal mě zpět na plicní, kde to nakonec uzavřeli jako chronickej kašel a astma. ...."

nebo

" ... a cítím se někdy jak na 70let i víc.. Lékařka mi řekla, že nasadí atb. ale že neví jestli se toho zbavím, ale nemusím bát, protože to má skoro každý .........

.....druhý lékař mi řekl, "každýho občas něco bolí je to zcela normální s tím se naučíte žít a pak už vám to ani nepřijde" Na moji odpověd, ž si dělá snad srandu.. se usmál a řekl" Nejste jediná"

nebo

".......Možná by mi PL napsala na nějakou dobu neschopenku - i když... vlastně jsem zdravá, nic mi není a neví, co mi způsobuje takové potíže! Jsem jenom stále unavená, bolí mě hlava a k tomu pár dalších potíží...

......Jak mi řekl nedávno zastupující mladý lékař - nějaká epizoda únavy potká alespoň jednou za život každého člověka!"

nebo

Já u něj kolabovala okamžitě, ale zjistila jsem, že nás bylo takových víc, neuroložka mi jej doslova nutila a když jsem řekla, že jej fakt nezvládám, tak mi řekla, že odmítám léčbu, že už pro mne víc udělat nemůže. Šla jsem se zeptat psychiatra, co dělat a když jsem mu řekla, co mi to dělá, řekl, okamžitě vysadit, ...... (pozn. Citalec)

Jo a když už je nakonec úplně pozdě, tak pacientovi řeknou, proč to neřekl dřív, že ho bolelo to a to ......

A jak mně bylo řečeno, když jsem se domáhal doporučení někam, kde něco umějí, protože není přece normální a možné více marodit, než být v práci -

"Já musím chodit také do práce!......" .

Dodnes jsem sice nepochopil pointu tohoto prohlášení, ale to už není podstatné ....

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Nebojte se,

Nebojte se, můžete

Nebojte se, můžete užívat aniž byste byli nuceni stres očekávat. Já mám tuhle krabičku doma a tam je uvedeno dávkování pouze 1 tableta denně.

Dávkování

Dávkování béček-Pročítala jsem si ted v E-zdraví Vitatabs multi B a dávkování je uplně užasné!Doporučují:1 tableta denně,2 hodiny před stresem na lačno!.-).-)No..tohle už vážně nevychytám..-)

Hm, to je asi jako pět

Hm, to je asi jako pět minut před infarktem si dávat preventivně panáka .....

Jinak mi chvíli trvalo, co to tu meleš "....1 tableta denně,2 hodiny před stresem na lačno!.", než mi to došlo. "....2 hodiny před stresem na lačno!.

He, he, to by jeden nevěřil. Zde!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Falcone, nikoli otrava

Falcone,

nikoli otrava organizmu, ale mozku. Ne u Tebe, ale u paní doktorky, teď jde o to, čím.

Jak "nashledanou"??! Když otrava organismu, tak snad ohrožení zdraví a života a okamžitě neodkladná péče?!

Takovíhle lidé nemají v ordinaci vůbec co pohledávat! Myslím, že to je i na žalobu. Na stížnost u lékařské komory určitě.

Myslím, že v případě

Myslím, že v případě jedince by se asi ani neobtěžovali nějak zareagovat. Tuším, že tady už má někdo podobnou zkušenost. Soud by si nejspíš přizval "soudního znalce", který by prohlásil, že chlamydie je sexuálně přenosná, a standardní léčba jest 14 dní dle oficiálních doporučených postupů a jak by to asi dopadlo, že.

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Přesně tohle si taky

Přesně tohle si taky myslím, ale v tu chvíli mě to šokovalo a rezignovaně jsem z ordinace vypadl.

Arogance, ignorace, neschopnost, lenost, nezájem, hloupost... tak by se to celé dalo charakterizovat.

Na Wheldonovu protokolu od 01/2007 pro CPN, opakované infekce horních i dolních cest dýchacích, problémy s očima (bolesti, mlhavé vidění, výpadky zraku atd...), závratě, únava, kožní problémy.. atd atd...

I já přispěji jednou

I já přispěji jednou hláškou. Před léčbou jsem se "léčil" na imunologii a když mě opět zkolila nějaká hnusná viróza se zánětem HCD, tak jsem šel za svoji praktickou lékařkou pro neschopenku. Říkám jí, že mi na zjistili chlamydie pneumoniae a její reakce byla:

"Ježíšmarja, no to je otrava organismu... nashledanou".

Co na to říct :).

Na Wheldonovu protokolu od 01/2007 pro CPN, opakované infekce horních i dolních cest dýchacích, problémy s očima (bolesti, mlhavé vidění, výpadky zraku atd...), závratě, únava, kožní problémy.. atd atd...

"Ježíšmarja, no to je

"Ježíšmarja, no to je otrava organismu... nashledanou".

Doufám, že se pokřižovala, zapálila hromničku, vykouřila ordinaci kadidlem a zatloukla okna a dveře bedněním, jako v dobách morových!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Odpověď pacientce s

Odpověď pacientce s CFIDS.

Kopíruju z diskuze CFIDS na doktorce:

"31. 1. 2007 18:00:10, katerina

Byla jsem tento tyden u LPK.Bylo mi receno,ze unavou trpi v republice skoro kazdy,neni to duvod k invalidite a o pojmu CFS se absolutne odmitla bavit."

 

Pozor, aby to někdo

Pozor, aby to někdo nepochopil, že ty "umělce" v lidové slovesnosti omlouvám. Tak to ani omylem, jen se snažím vžít do jejich kůže a pochopit, s jakými pocity se na sebe dívají ráno do zrcadla. Já bych se na jejich místě před sebou dost styděl.

Tam kde nic není, myslím v

Tam kde nic není, myslím v hlavě, stydno nelze předpokládat! Tato vlastnost živé hmoty se projevuje až u vyšších forem života .....

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Vážení, je to úžasné,

Vážení, je to úžasné, tahle "naše perličkárna". Kdybych nechodila v současné době denně na injekce kvůli "chrobalivých zad - bolesti v kříži a mezi lopatkami, omezující pohyb a dýchání, smála bych se tak, až bych se válela po zemi. Úplně skvělá perlička z 17.1.07 ... nemůže vás chtít třeba někdo otrávit..? TO SKUTEČNĚ NEMÁ CHYBU!!!

Myslím, že je jediné co nás dokonale může otrávit je jen přístup těchto "matlánků" s titulem. Takže nám přeji trpělivost, snad se najde někdo = skutečný lékař - ale nakonec to krematorium je také výstižné a vypovídající o snaze léčit. Prostě jejich: co mě nepálí, nehasím.... nepřeji nikomu nic zlého, ale když tvrdí, že to má kde kdo, co až budou mít stejný problém sami? To už se někdo konečně začne zajímat? A nebo si také půjdou na exkurzi do Pelhřimova? (tam je krematorium, ať víš, do čeho jdeš...)

Ája1

Ajo 1, občas mi vrtá

Ajo 1,

občas mi vrtá hlavou: Včetně zubařů můžeme mít v našem státě odhadem 20 000 až 30 000 doktorů. Už jenom počtem pravděpodobnosti musí zákonitě část z nich mít chronickou chlamydiozu, boreliozu, ureaplasmu, mykoplasmu, CMV,.... Tím spíš, že jsou mnohdy "u zdroje" infekcí při styku s infekčními pacienty. Nemůžou být takovéto perly vypuštěny jedincem, který má myšlení "v mlze" díky právě uvedených chronickým infekcím? A když neumějí z chronicity vyléčit nás, sebe asi také ne.

Myslím to vážně, to není ironie, která chce někoho za každou cenu urazit. A pokud to čtou Ti, co jim ležíme v žaludku, podumejte prosím i o tomto.

...ano, to je to pravé

...ano, to je to pravé ořechové. V mlze - to je ten správný výraz, moc pěkně jsi to, Kamaráde, napsal. Jen aby si proboha tu mlhu dokázali uvědomit. Je pravda, řehtala jsem se jak houpací koník, když jsem to četla a když jsem se dosyta vysmála, tak jsem si stejně uvědomila, to co my všichni - v jaké situaci se to nacházíme a co nás eventuelně čeká... No, a to už tak k smíchu nebude. Psala jsem na začátku, že jsem optimista, no tak uvidíme, jak dlouho mi to vydrží a že se budu snažit, to si pište! Pokud to bude jen docela málo i v silách ostatních, bude to lepší, protože při přístupu našich některých "perličkářů" se tedy aspoň zasmějeme... Aja1

"Nemůžou být takovéto

"Nemůžou být takovéto perly vypuštěny jedincem, který má myšlení "v mlze" díky právě uvedených chronickým infekcím? A když neumějí z chronicity vyléčit nás, sebe asi také ne."

Mám obavy, že to je více než reálné a v reálu velice kruté. Osobní zkušenost. Jeho testy neznám, ale přiznal se v nestřeženém okamžiku, že se snažil chlamydie několikrát likvidovat, neúspěšně. Proto je to neléčitelné ...

Jeho testy neznám, ale dopad katastrofální jak pro něj, tak pro pacienty ......

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Jane, takže bingo? Trefil

Jane,

takže bingo? Trefil jsem se od boku? A přímo v reálu toto? Bingo! Tedy směju se pouze do té doby, než nad touto skutečností hořce zapláču.

Prosím jmenovitě toho

Prosím jmenovitě toho doktora - info do mé schránky, abych mu také nevyhrožoval, a nechtěl mu ublížit na těle. Díky Jene!

Všechno je jinak, nasraná Země chrlí tuny žhavý lávy. Děti na stráni hledaj fialový krávy. Jak pravda vypadá, kdo z Vás to ví?

Tak pánové a dámy.

Tak pánové a dámy. Přiznejte se, kdo to byl!

".... Zdá se , že jsem všechny své možnosti vyčerpala.Ocitla jsem se ve slepé uličce.

Narazila jsem pouze na jednoho lékaře, který byl v „obraze , za kterým přišlo přede mnou už několik pacientů, s tímto problémem.Dokonce si postěžoval, že mu vyhrožovali žalobou.(za to, že jim odmítl poskytnout půlroční léčbu ATB..atd,),Měl zájem o vaše stránky…,sebral mi vytištěné dokumenty..Ale to je vše.Jeho názor byl ten , že se nejedná o chlam.infekci…, mám se soustředit na alternativní medicínu a podob..."

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

U dětské lékařky: Mám

U dětské lékařky:

Mám několik měsíců velké problémy se svým zdravotním stavem, nikdo z odborníků mi do dnešního dne nebyl schopen stanovit diagnózu a můj syn začal mít stejné příznaky. Nebylo by dobré mu nechat udělat komplexní bakteriologické vyšetření??

Lékařka: KO má syn naprosto v pořádku, tudíž je zdráv........nemůže vás někdo chtít třeba otrávit?

Potom, co jsem lékařce

Potom, co jsem lékařce vysvětlila, že jsem v takovém stavu, že od ní potřebuji potvrzení pro přerušení školy ze zdravotních důvodů mi odpověděla : Hm, hm a zkoušela jste nějaké bylinné čaje? To zvládnete.

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

No buď ráda, že nedodal

No buď ráda, že nedodal tu závěrečnou větu, co řekl pan Hrušínský ve filmu!

Jo, tělo má jít do hrobu

Jo, tělo má jít do hrobu zhuntovaný! Ale on nemyslil chlamydií a pod., ale bujarým životem! Což je o něčem jiném!!!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Když se neurolog ptal na

Když se neurolog ptal na moje problémy a já začla vyjmenovávat, pokaždé danou věc okomentoval, mj. na ochrnutý lícní nerv odpověděl "a to nic neni, to máte trochu, ani to skoro neni vidět", na pískání v uších "to má dneska kdekdo, co máte dál?" Připadala jsem si jako ve filmu Vesničko má, středisková:-)) Takhle k smíchu, jinak k pláči!

Velká únava, svalová slabost, bledost, bolesti kloubů, pískání v uších a další a další nepříjemnosti. Problémy s krční páteří.

Výpis z dokumentace od mé

Výpis z dokumentace od mé bývalé "neuroložky"

Asi aby mě náhodou někdo nebral i vážně, napsala tam toto:" V poslední době mívala obavy z RSM, nastudovala to na internetu, má všechny příznaky (to vůbec není ironie, že, paní doktorko!) Na psychiatrii dostávala Deprex, ten pak vysazen (no jistě, to bude tím) " Jedna jediná věta v celém výpisu pojednává o mých stížnostech na bolesti a jiné problémy!

A X dalších urážlivých a pohrdavých poznámek na mou osobu, bohužel jsem vždycky byla v takové situaci, že jsem se neuměla bránit, jak taky, když je člověku mizerně a je rád že s ním "MUDRCOVÉ" nevyrazí dveře!

S tímhle by se opravdu mělo něco dělat! Nějaká petice, nebo něco, bojovat za svá práva pacienta a člověka!! Takováhle bezohlednost by jim opravdu neměla procházet! Oni nás mají léčit kruci, ať už s tím někdo něco dělá!

Omlouvám se, ale po přečtení těchto výroků se mi udělalo opravdu zle.

Jane Tvé zápisky by bylo

Jane Tvé zápisky by bylo zajímavé vydat knižně, jenže který vydavatel by do toho šel.

No, zatím je to tu! A pak,

No, zatím je to tu! A pak, to nejsou moje zápisky, to jsou zápisky vás všech tady na těch stránkách a různých dopisů. Já to jen vypíchl!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Mě teď napadla slova mého

Mě teď napadla slova mého bývalého neurologa když jsem mu ukazovala na noze, že mi v některých místech jakoby chybí svaly, tak prohlásil: No máte to i na druhé noze sice méně, kdyby jste byla 18.letá modelka, tak bychom dali nějakou elektroléčbu, ale takhle.........(nedopúověděl). Ke konci mě vyšetřoval jedině oblečenou i s ponožkami (že by byl takový odborník?), Mladá děvčata se svlékala do prádla, jedné dokonce prádélko pochválil a zeptal se kde ho koupila, že by se mu líbilopro manželku.

U obvoďáka: Je mi zle už

U obvoďáka: Je mi zle už 3měsíce, špatně se mi chodí, a ..........
Obvoďák: Co si myslíte, že na Vás budu doplácet!!!!!,
je to běh na dlouhou trať.
To řekl BLB, který kdyby mi dal zezačátku ATB na měsíc, tak jsem byl dnes v pořádku.

 

 

Pane dr. slyšel jsem, že se v cizině léčí ATB dlouhodobě i několik měsíců, já mám pořád potíže a zhoršuje se to.
Dr: To máte stejně jedno, na ulici vás štípne komár a máte borreliozu znovu.

Skvělé Jane!Uvod

Skvělé Jane!Uvod výstižný!Připojuji své zkušenosti.

,,Prosím nešel by udělat nějaký jiný test?Takhle zle mi nikdy nebylo.Myslím,že by se mohlo jednat o EB virozu či něco podobného!"Odpověď lékařky:,,A proč to chcete vědět?" (Později zjištěno že jsem skutečně prodělala mimo jiné i EB virozu)

nebo:,,Paní doktorko,myslím,že nemám v pořádku štítnou žlázu".Dr:,,Proč si to myslíte?",,Našla jsem o tom něco na internetu a příznaky jsou shodné."Dr:,,Prosím Vás internet vůbec nečtěte!"Po prohmatání krku zní diagn.že má štítná žl.je v pořádku.(Za pár dnů na endokr.zjištěna autoimunita štítné žlázy a určena léčba....)

nebo:Po měsíci,kdy jsem pro slabost ani nevylezla z postele a u toho podivné strašné bolesti a spousta jiných hrozných problémů,mě manžel odvezl do fakultní nemocnice ať už se mnou někdo něco dělá.Dr:,,A máte pocit,že zrovna teď zemřete když Vám nebude poskytnuta péče?",,To ne,ale je mi tak hrozně,že to brzo nemusí být nereálné."Dr:,,Promiňte,já si ale nebudu přidělávat další takové pacienty."

nebo:(Rozhovor s primářem gynekol.porodn.odděleni),,Pane doktore,když jsem tedy gyn.v pořádku,proč mám tak hrozné bolesti.Myslíte,že by to mohlo být způsobeno chlamýdií?Mám nález chlam.pneumo."Dr:,,Podívejte se,já s Vámi o tomto nemohu diskutovat.To je příliš odborné.Já vím že existuje ta pohlavní choroba.Najděte si odborníky!"

nebo:,,Paní doktorko jsem zoufalá!Ta ATB vůbec nezabírají!"Dr:,,Vy!Neházejte mi tam psychiku!! "

nebo:(Rozhovor s psycholožkou),,Paní,Vaše problémy absolutně nesouvisí se špatnou psych.Naopak si myslím,že na to co prožíváte se s tím vyrovnáváte velice dobře.Věřím,že se Vám podaří zjistit co se Vám stalo.A možná by to mohlo pomoci i jiným,obdobně postiženým pacientům.Nemám důvod zvát Vás na další návštěvu ale moc Vás prosím,když zjistíte příčinu onemocnění,stavte se za mnou.Mám pocit,že obdobně postižených lidí je více!"

Pěkná práce. Ještě bys

Pěkná práce. Ještě bys mohl doplnit perlu primáře pardubické neurologie MUDr. Ehlera - "Pacienti s chlamydiemi mají malé problémy, ale široce o nich hovoří."

 

A další výrok ze stejného pracoviště po tom, co jsem odmítnul lumbální punkci: "Tak víte co váš teď čeká... Od těď si ručítě za svůj zdravotní stav sám!" (To, že existuje něco jako systém veřejného zdravotnictví a to, že platím nemalé sumy v rámci zdravotního a sociálního pojištění a hlavně to, ž ejsem odmítnul invazivní vyšetření a nikoliv léčbu, to zřejmě oné osobě vůbec nedošlo).

 

A aby toho nebylo málo, opět stejné pracoviště - Pardubická neurologie - "Máte teploty?" "Mám neustále zvýšenou teplotu, kolem 37,5°C, což není pro mě normální, vždy jsem měl stabilní tělesnou teplotu." "Aha, hmm (dlouhý pohled z okna, venku srpnový den) to může být z toho, že je venku teplo, nesoustřeďte se na to."

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech, autoimunita štítné žlázy)

"Aha, hmm (dlouhý pohled z

"Aha, hmm (dlouhý pohled z okna, venku srpnový den) to může být z toho, že je venku teplo, nesoustřeďte se na to."

Ani česky neuměl, asi chtěl říci nesoustřeďujte se, ale co pro něj znamená nějakej dokonavej nebo nedokonavej vid! On je přeci MUDrc! Respektive možná chtěl říci právě teď, příště už nebude třeba se soustřeďovat, bude pršet!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Myslím, že sem taky

Myslím, že sem taky patří perlička z mého blogu:

Moje "takyneuroložka" na infekce nervového systému nevěří /nevím, co se ve škole učila/ a doporučila mi barevný plakát v čekárně, kde bylo 10 psychologických rad, jak se naučit žít s chronickou bolestí. Z neurologického hlediska jsem byl v pořádku, tak si prý na bolest musím zvyknout.

 

Na Wheldonově protokolu od 7. 2006 (chronická únava, zánět míšního kořene, bolest celé nohy a dalších asi 10 problémů) 

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

 Zdroj:

 Zdroj: http://www.viditelny-macek.cz/public/kapitola.phtml?kapitola=new

Soukromý lékař a brilantní publicista Jan Hnízdil napsal do dnešních Lidovek vynikající článek na svůj oblíbený námět, zkostnatělost dnešní medicíny a nedostatek diskuse na toto téma, a v tomto článku následující věty:

Zdravotnictví se nápadně podobá zkostnatělé církvi. Lékař je vševědoucím a mocným knězem, celebrujícím jedinou oficiálně uznávanou biotechnologickou medicínu. Nemocný pacient se odevzdává do jeho rukou, v posvátné úctě naslouchá nesrozumitelným latinským formulkám a místo hostií si poslušně do úst vkládá léky. Závazné "lege artis" léčebné postupy připomínají nábožensko - právní nálezy islámských univerzit a musejí být stejně tak bez výhradně akceptovány. Jakýkoliv pokus o vybočení nebo dokonce snaha o zavedení alternativních léčebných postupů jsou označeny za kacířství a přísně trestány.

Na Wheldonově protokolu od 7. 2006 (chronická únava, zánět míšního kořene, bolest celé nohy a dalších asi 10 problémů) 

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

"..Závazné "lege artis"

"..Závazné "lege artis" léčebné postupy připomínají nábožensko - právní nálezy islámských univerzit a musejí být stejně tak bez výhradně akceptovány. Jakýkoliv pokus o vybočení nebo dokonce snaha o zavedení alternativních léčebných postupů jsou označeny za kacířství a přísně trestány."

 

Mám obavy, že myslel ale jiné alternativy, než my.  Koneckonců by nebylo od věci ho oslovit, co on na léčbu např. RS Wheldonem! Ale vsadím se, že měl spíše na mysli Chlamydil .....

Mnoho " lékařů" by uvítalo povolení různých "alternativních metod" majíce na mysli lukrativních metod z hlediska jejich kapsy. 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

To snad opsal z toho clanku

To snad opsal z toho clanku ode me, ne. :)))

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Souhlasím s Janem a mám

Souhlasím s Janem a mám tušení že měl na mysli právě léčbu chlamydilem a podobně.

Slovo "Alternativní  metody"  je obecně v medicíně chápano jako opak klasických postupzaložených na vědeckém poznání, postupů které vědeckou metedkou obtížně obhájím, třeba různé prvky čínské a indické medicíny, homeopatika a stejně tak postupy šamanů z brazilských pralesů, nebo hudební vystoupení  kyrgizských zaříkavačů .

Léčba podle nějakého ATB protokolu ať je to Wheldon nebo Marshall nebo ějaká jiná kombinace, je zcela logická a z mikrobiologického hlediska jasně zdůvodněná. To znamená že "odpovídá poznatkům současné vědy" to jest nejedná se o alternativní postup. To že naši lékaři v četně vyučujících na lékařských fakultách jsou stolet za opicema je v podstatě jejich problém, který však bohužel odsereme my. Navíc zde určitě hraje ten faktor že když já laik si něco najdu tak se MUDr urazí, to je podmíněno jejich pocitem nadřazenosti. Protože dle nich MUDr= ubermench, pacient=untermench, ktomu jsou v podstatě vychváváni od mládí, vždiť ten co se hlasí na medinu žije už na zš vírou ve vlastní genialitu a když se kouknete natu jejich školu tak je to jen biflování, naučte se latinské nazvy všeeho, dokonce se učí i dignostické kody na zpaměť např H113 pokud i vzpomínám je chlamydiová konjuktivida. 

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima (poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava, cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v krku atd

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima
(poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava,
cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v
krku atd

H113 je Krvácení do

H113 je Krvácení do spojivky

 Nicméně ti co se chtějí něco naučit, se naučí, ale ti většinou nevřískají jako pominutí o tzv. alternativních léčbách. Resp.  ti se rádi poučí i u těch šamanů z pralesů, ale neřvou o tom na lesy. Každá léčba je na něco a za nějakých podmínek právě ta dobrá, když není lepší, ale to co nám tady se předvádí, to je do nebe volající. Ale tady nejde o léčení, tady jde o něčí kapsu! Pacient není předmětem zájmu, on je pouze jakýmsi výrobním prostředkem!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Souhlasím s Janem a i já

Souhlasím s Janem a i já mám tušení že měl na mysli právě léčbu chlamydilem a podobně.

Slovo "Alternativní  metody"  je obecně v medicíně chápano jako opak klasických postupzaložených na vědeckém poznání, postupů které vědeckou metedkou obtížně obhájím, třeba různé prvky čínské a indické medicíny, homeopatika a stejně tak postupy šamanů z brazilských pralesů.

Léčba podle nějakého ATB protokolu ať je to Wheldon nebo Marshall nebo ějaká jiná kombinace, je zcela logická a z mikrobiologického hlediska jasně zdůvodněná. To znamená že "odpovídá poznatkům současné vědy" to jest nejedná se o alternativní postup. To že naši lékaři v četně vyučujících na lékařských fakultách jsou stolet za opicema je v podstatě jejich problém, který však bohužel odsereme my.

Navíc lepší přeci pacienta neléčit, zdravý pacient nic nedá, ale z nemocného můžu trvale ždímat peníze. 

 

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima (poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava, cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v krku atd

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima
(poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava,
cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v
krku atd

H113 jestli máš jane

H113

jestli máš jane pravdu s tím H113 tak to je dobrý, protože to neumí ani ty čísla diagnoz

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima (poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava, cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v krku atd

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima
(poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava,
cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v
krku atd

Ještě k těm

Ještě k těm diagnozám

Mojí sestře asi tak před deseti lety MUDr (prý to byl primář, ale já tam nebyl tak nevím) řekl: "tahle nemoc není v diagnostické knize tak jste zdravá"

no doufám že si to pamatuju přesněje to mnoho let, třeba to bylo tochu jinak, ale myslel to takto

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima (poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava, cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v krku atd

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima
(poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava,
cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v
krku atd

"Pane doktore, chtěl bych

"Pane doktore, chtěl bych Vás na základě mých problémů a faktu, že moje žena má pozitivní nález na chlamydie pneumonie požádat o provedení testů na tuto infekci, popř. o žádanku."

Lékař: to já Vám neudělám, žádanku ať Vám donese Vaše žena z gynekologie".

Wheldonův protokol od 6/2007 pro cpn (IgG), ureaplasmata, únava, subfebrilie, závratě, bolesti kloubů + svalů, cukání ve svalech, problémy s očima, žaludeční nevolnost, tlak v uších, bolest na prsou, v podžebří, v podbřišku

Tak to je moc :)))  Na

Tak to je moc :))) 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Jen tak pro zajímavost

Jen tak pro zajímavost úryvek z

GENERÁLNÍ PETICE (GP) : ,, POMOZTE NÁM, NEBO ODEJDĚTE ,,

Petice zdravotně postižených - Chronickým únavovým a imunitním dysfunkčním

syndromem CFIDS / CFS, jejich rodin, příbuzných, přátel a široké veřejnosti

 

".....

- 23 -

. Citujeme z Protokolů jednání posudkových komisí MPSV příp. ČSSZ např. :

,, … v dokumentaci je uváděn Chronický únavový syndrom, tuto diagnózu nelze akceptovat ……. ,,

,, ….udávané subjektivní obtíže ….. vyplývají spíše z poruchy osobnosti lehkého stupně ….. ,,

,, … Posudkové závěry MUDr. ……(v ČR specialista na CFS) ,, o prakticky nulovém pracovním potenciálu,, nejsou

podloženy objektivními nálezy a PK MPSV je proto nemůže nijak zohlednit ,,

,, Rozhodující příčinou ….. je postižení psychického charakteru ( porucha osobnosti )……. ,,

,, … Subjektivní stesky ( polyformní potíže) přikládá PK MPSV neurotizaci u lehce narušené osobnosti …….. ,,.

,, …. Není prokázána infekční či parazitární nemoc ……. ,,

,, stav po přeléčené neuroborrelióze, kdy v současné době nejsou prokazovány známky aktivity onemocnění ,,

,, atp ……. "

a dále viz Generální petice ......


 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Doufám, že na tu

Doufám, že na tu zabedněnou pakáž z těch posudkových komisí, nebo na někoho z jejich rodin, také jednou dojde....Bez pardonu. Jinak se neprobudí nikdy. Tahle jen dál ničí už zničené lidi. To snad je vrchol nelidskosti.  

 Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Chronická únava, zánět míšního kořene, bolest celé nohy a dalších asi 10 problémů. 

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

mne bolo povedané, že nemám

mne bolo povedané, že nemám žiadnu fyzickú chorobu, len poruchu osobnosti, tvrdili, že mám strach chodiť a podobné hlúposti. Nestačí , že chorobu neuznajú a neveria, ale za každú cenu chcú zo mňa robiť pacienta na psychiatriu. To je cena za to, aby uznali chorobu, inak som zdravý, ako buk podľa tých lekárov.  Je to smutné a treba s tým niečo robiť, už by bol najvyšší čas to zmeniť a preškoliť tých múdrych lekárov, ktorý to aj tak nikdy nepochopia čo prežívame.

Cpn, Mpn, Borelia, EBV, CMV, HPV atď

Vyjadřovat se k

Vyjadřovat se k posudkářům ohledně CFS, to bych musela používat hodně sprostý slovník. A to nechci. Kamaráde, taky doufám, že na ně jednou dojde, ignoranty. Kdo nezažil, neuvěří.

 Člověk,který vymyslel

 Člověk,který vymyslel výše uvedené věci o CFS by zasloužil normálně výprask.Možná má rozežranou mysl od CHlamek.Ale ani toje neomlouvá!

Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn a 1000 dalších problémů.Po měsíci léčby více energie a zlepšení zažívání..-)

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Připomíná  mi to každou

Připomíná  mi to každou návštěvu na gynekologii."Tohle vyšetření neudělám,nevíte jak je to drahé a mě by se to nevyplatilo. Stejně jsou to jen studentská léta nebo je to něco z bazénu. Do bazénu nechodím už rok, protože kvůli zánětům močového ústrojí to není možné,taky jsem to řekla ."Nechodíte do bazénu? No vidíte a já jsem vám nabízel řešení, takže je to promiskuitou."Oklikou se optá, jestli má přítel také jen mě.Při další,asi páté návštěvě a miliónech zaváděcích léků: Řekla jsem, že mám jen jednoho už dva roky. Při jedné z dalších návštěv:"Tak teda uděláme stěr,ale vůbec se mi nevyplatíte. Opovažte se být pozitivní."Pak ještě několik dalších vtipů o mé promiskuitě, taky tvrzení, že chlamydie jsou jen sexuálně přenosná nemoc a tak od koho to zase mám. Tak jsem řekla, že se to asi vrátilo,protože s přítelem nespím, protože mám bolesti a s nikým jiným taky ne.Navíc přítel je negativní na všechny ty nemoci.Odpověď: "Nesmysl!      kyticka
kyticka

Co kdyby přítel zašel s

Co kdyby přítel zašel s tebou a dal tomu blbovi pár facek, aby se mu to konečně vyplatilo? :) 

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech, autoimunita štítné žlázy)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Kytičko, tak ono je to

Kytičko,

tak ono je to minimálně na stížnost u krajského zdravotního rady /okresní byli zrušeni/, nebo u lékařské komory, anebo, jak píše Hunter, na pár přes držku. Páni doktoři navíc nějak často zapomínají, že jsou placeni z našich peněz a ty peníze jsou mnohdy nemalé. Ne my jim, ale takový doktor se NÁM NEVYPLATÍ, TAK AŤ RADĚJI DRŽÍ PAPULU A KROK, a snaží se léčit a ne mít poťouchlé narážky. Nebo mlít pacientovi něco o tom, že se mu nevyplatí. A průběžně se doučovat novinky ve svém oboru. Co to proboha chodí za lidi studovat  medicínu?  Měla by to být elita národa na vysoké úrovni a přitom jsou to mnohdy trapní šašci.  

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Chronická únava, zánět míšního kořene, bolest celé nohy a dalších asi 10 problémů. 

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

".....takový doktor se NÁM

".....takový doktor se NÁM NEVYPLATÍ, ,..."

 

a že jich je požehnaně. Bohužel toť nejspíš oblíbenci našich pojišťoven! Kdy už někdo konečně spočítá, že s takovými hlupci zdravotní systém nejen neušetří, ale naopak se zhuntuje kdeco, nejen finanční zdroje!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Nebo taky výrok obvodní

Nebo taky výrok obvodní lékařky mého přítele.Já u toho nebyla, ale přibližně asi takhle: "Vaše partnerka má chlamýdie a ureaplasmu...a proč by se to (pohlavně přenosné choroby)mělo řešit u Vás. To je věc jejího gynekologa" Dodnes jsem nepochopila. kyticka
kyticka

Ještě mě napadá spousty

Ještě mě napadá spousty dalších. Ještě třeba: "Máte chlamýdie, pak se vyléčíte, pak je zase máte...tak to znamená...no co, no přemýšlejte, máte přece vysokou školu.."   kyticka
kyticka

To znamená, že by paní

To znamená, že by paní "cosi" měla vrátit urychleně diplom a jít škodit a urážet někam do IV. cenové třídy.......

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Pro Hunter: No tomu se

Pro Hunter: No tomu se nesměj, přítel to totiž opravdu nevydržel a protože je moderní člověk,tak mu zavolal a řekl mu,ať si nechá ty pohádky a léčí. Řekl, že má jen mě,pak se ještě o něčem bavili a při další návštěvě se doktor ptal,kde ho teda mám,jako přítele. Bohužel možná bohudík, že tam se mnou zrovna nebyl,jinak mě tam totiž občas přítel vodí.Zní to divně,ale od gyxnekologa vycházím rozhozená. kyticka
kyticka

Právě to vůbec nechápu a

Právě to vůbec nechápu a taky nerozumím tomu, že tenhle doktor je oblíbencem mých kamarádek a vůbec má tolik pacientek. Pokaždý mi přijde, že mě hrozně uráží.Nebo je to možná dojem. Ale každopádně na mě svaluje nějakou "vinu" a mě to mrzí o to víc, že nejsem žádná lehká holka, že mám stálého partnera, že jsem ho donutila- chudáka- jít na testy na HIV i na nepříjemný vyšetření na pohl, přenos. choroby a pak mi nějaký doktor říká, že jsem nezodpovědná...Vždycky to tam vydržím,ale po příchodu domů fakt brečím, jsem slabší povaha. Te´d pracuju na změně doktora,ale fakt nevím,kde ho vzít.Tohle je už můj druhý omyl . První doktorka nechtěla nic řešit vůbec.

kyticka

Kytičko, hlavu vzhůru.

Kytičko,

hlavu vzhůru. Taky si uvědom, co za týpky z doktorů si vybere gynekologii jako povolání. Nomen omen. Některé doktory gynekology bych já bral s rezervou. No ono někdy i gynekoložky. Tam bude rozhodnutí jít dělat gynekologii zase uplně z jiného soudku než u pánů. Několik mých přítelkyň si stěžovalo např. na to, jak jsou při fyzickém vyšetření gynekoložky hrubé až drsné, bez ohledu nato, jestli to pacientku bolí. To zase gynekologové si s fyzickým vyšetřením prý někteří opravdu pohrajou....A žádná bolest... 

A nebreč kvůli tomu, že je někdo vůl /možná doslova/. 

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Chronická únava, zánět míšního kořene, bolest celé nohy a dalších asi 10 problémů. 

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Je možno podpořit 

Je možno podpořit 

 

Petice zdravotně postižených - Chronickým únavovým a imunitním dysfunkčním

syndromem CFIDS / CFS, jejich rodin, příbuzných, přátel a široké veřejnosti

 

http://me-cfs.czweb.org/ 

 

Já osobně  jako člověk přesvědčený, že mé potíže pramení z neléčené chronické nákazy chlamydiemi sice jsem toho názoru, že vše má svoji příčinu především v kolonizaci tělesných tkání nezvanými hosty, ať  třeba těmi chlamydiemi nebo  jinými  příživníky či  něčím  nedobrým ze životního prostředí a tudíž ne se vším v petici v duchu souhlasím, nicméně nemohu než v celku ji podpořit! Což jsem též učinil.

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Nedá mi to,abych to sem

Nedá mi to,abych to sem nenapsala.I když se to možná netýká přímo onemocnění Cpn-je to autentická zkušenost jedné mé příbuzné.Vše se odehrává tento rok zhruba od unora.Má příbuzná(aktivní paní,55 let,štramanda)nikdy neměla žádné vážnější zdrav.problémy.V unoru byla na plánované operaci močových cest-prováděné gynekologem.Před operací žádné bolesti-po operaci bolesti v oblasti močových cest a břicha.Což by bylo po zákroku normální.Jenže místo,aby ustávaly,se časem začaly stupňovat.Až do nesnesitelnosti.Přidalo se brnění,nespavost,tím pádem nervozita až deprese.Asi 14 dnů po operaci (když se vše začalo stupňovat,jak popisuji výše)navštívila obvodního lékaře pro tyto problémy.Řekla,že má podezření na pooperační zánět.Řekl jí:,,Tak já Vám ta ATB napíšu,když si myslíte.-)že Vám teda pomohou".Napsal-a ona brala.Stav se však zhoršil natolik,že si v noci volala pohotovost.Po příjezdu jí bylo sděleno,že jí nic není,v ohrožení života už vůbec není a že to má asi od nervů.A odjeli.I šla tedy za gynekologem,který ji operoval.Ten jí vysvětlil,že má vše naprosto v pořádku a že:,,To máte možná od páteře,jak Vás po operaci zřízenec hodil na postel!"A navrh ji rehabilitace.To nepomohlo a dožadovala se neurologického vyšetření.Tam jí bylo řečeno,že žádná řádná vyšetření nepotřebuje.Že to je psychikou.A odešla s balením antidepresív.Ta brala-stav se stále zhoršoval.Tak zašla znovu za obvodním lékařem,že jí je čím dál hůřŽe pocituje v těle brnění a nemůže spát .Ten volal na tu neurologii aby se poradil.Rada zněla:Napište jí silnější antidepresiva...Co dodat? NIC.....-)

Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn a 1000 dalších problémů.Po měsíci léčby více energie a zlepšení zažívání..-)

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Pokaždé když se chci od

Pokaždé když se chci od srdce zasmát,tak mě to promiňte,vím že je to spíš k pláči,ale já se tímto opravdu nejvíc pobavím,když si tyhle příspěvky přečtu!Už jsem to četla několikrát,ale pokaždé mě to dostane!Sama jsem od některých dr slyšela stejné věci,až si říkám,jestli jsem nebyla náhodou u stejného lékaře!Jednu perličku mohu přidat i já.To když jsem navštívila svou obvodní lékařku s bolestma nohou(lýtek),že mě bolí nepřetržitě několik dní,již od rána,bez jakékoliv předešlé námahy a nepomáhá mě na to ani žádné analgetikum a na ortop.a na cévním vše oka přesto nemůžu téměř stát na nohách,tak po dlouhé přednášce o kouření,pití alkoholu apod.(nekouřím,nepiji alk.),když už nevěděla co dodat,tak se mě zeptala,jestli už jsem to někdy dříve takhle měla a když jsem řekla,že už asi po 4,tak mě odpověděla,cituji -NO VIDÍTE A PŘEŠLO TO!TO VÍTE ONO KOLIKRÁT NĚCO JEN TAK PŘIJDE A JAK TO PŘÍJDE,TAK TO I ODEJDE! Tohle byl konec našeho dialogu a mé diagnozy!Naštěstí už k týto dr,která léčí dobrým slovem,nechodím!Avůbec,chtělo by to tohle všechno nechat někam navrhnout k otištění!Myslím že by tím byl zbytek národa taktéž nadšen!Teda zřejmě kromě těch našich lékařských spasitelů! Na Wheldonovu protokolu od 12.3.2007 pro kolující bolesti po celém těle,střídavě bolesti hlavy(oblast dutin),bol.páteře(v kříži),bol.nohou(Reiterův syndrom),gyn.problémy atd.
Na Wheldonovu protokolu od 12.3.2007 pro kolující bolesti po celém těle,střídavě bolesti hlavy(oblast dutin),bol.páteře(v kříži),bol.nohou(Reiterův syndrom),gyn.problémy atd.

".....-NO VIDÍTE A PŘEŠLO

".....-NO VIDÍTE A PŘEŠLO TO!TO VÍTE ONO KOLIKRÁT NĚCO JEN TAK PŘIJDE A JAK TO PŘÍJDE,TAK TO I ODEJDE! ...."

 

Hm, tak to znamená, že je tam zbytečná! Když to samo odejde, jak to přišlo. Jestli takto léčí vše, že všechno samo odejde, proč tedy sama neodejde!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Hehe, ja to fakt asi

Hehe, ja to fakt asi vytisknu a dam precist jednomu moudremu panovi. Moje nejoblibenejsi perla je ta s krematoriem a pak ze teplotu ma clovek z toho, ze je venku vedro :-) Skoda, ze ta se ted neda uplatnit.. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

To už je skoro jako vtipy

To už je skoro jako vtipy o blondýnách nebo policajtech.

Taky jsem si vzpomnela, jak

Taky jsem si vzpomnela, jak jsem byla u lekare s opakovanou bolesti v krku a bylo mi receno: to nic neni, to je jen nejaka chronicka infekce..

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

hodně podobné, já jsem

hodně podobné, já jsem kvůli bolestem v krku a stálým zahleněním cca 5-6 let skončila na operačním sále. Celkem 4 krát. Rozvrtali se ve mě vyndali co měli zanechat no katastrofa. Mám již asi 12 let děsný problémy. ORL jsem navštěvovala zhruba 2 krát do týdne. A NIC!!! Tak to všechno způsobovali chlamydky jo? No to by mě nikdy předtím nenapadlo.

Jak už jsem jednou,

Jak už jsem jednou, tuším, psala.... když neurolog u manžela nic (pochopitelně) laboratorně nenašel a jeho problémy trvají víc než 15 let, tedy ochrnování, křečovité bolesti nohou, tak mu předepsal antidepresiva a poslal nás oba sofort k psychiatrovi se slovy, že manželka má utkvělou představu o infekční neléčené nemoci manžela a utvrzuje ho v této své diagnoze, čímž mu dělá vlčí službu, neboť manžel je pod jejím vlivem a myslí si, že má!! bolesti. To že se třeba v akutní bolestivé fázi plazí po břiše na WC nekomentoval...

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

"....To že se třeba v

"....To že se třeba v akutní bolestivé fázi plazí po břiše na WC....."

No to je ono! To je ta vlčí služba. Kdyby neměl manželku, byl by jak křepelka a běhal by jak koroptvička...
 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Neurologové jsou

Neurologové jsou nejhorší. Po celém světě. Na chronickou boreliozu resp. chlamydiozu "nevěří" - řekl mi aspoň ten můj.

A největší experti jsou v Německu. Mají tam víc "psychosomatických" lůžek (na klinikách), než ve zbytku světa.

Lymessi, ty chodíš k tomu

Lymessi,

ty chodíš k tomu mému neurologovi??  No vlastně ona je to neuroložka. Hlášky má ty samé, jsou to asi jednovaječná dvojčata. Jen ta moje nevěří na infekce nervového systému tak nějak vůbec, chronické nebo akutní nerozlišuje. Ale zase má takové hezké lesklé kladívko.:-))  

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Chronická únava, zánět míšního kořene, bolest celé nohy a dalších asi 10 problémů. 

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Hm, tak to já chodím

Hm, tak to já chodím jinam. Mají také kladívko, ale na chlamydii věří. Jsou ale přesvědčení, že by to měli léčit na infekčním ...(kvůli platbám pojišťoven a tak nějak...). Tam ale zase o chlamkách neslyšeli nebo tak něco o 14 dnech doxybene ..... 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

A tim mlati pacienty po

A tim mlati pacienty po hlave, kdyz neposlouchaji. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Jak se v ČR vyléčit?Nijak

Jak se v ČR vyléčit?Nijak .-)buď musíš být standartní případ a mít štěstí -nebo máš prostě smůlu.18.3.jsem psala o své příbuzné a jejím náhlém onemocnění po lehčí plánované operaci.Dnes byla pro vzrůstající bolesti a potíže na interně.Běžná vyšetření nic neprokázala,přesto vzhledem k problému jí bylo doporučeno,co dalšího by si měla za vyšetření zařídit.S tímto byla odeslána k obvodnímu lékaři aby ji na to patřičná doporučení zařídil.Obvodní lékař řekl:,,Tak to teda ne,co si myslíte?Žádná doporučení Vám nedám,víte kolik by to stálo?A proč Vám na interně nabírali krev?Vždyť už jsem Vám ji před časem nabíral!A šla domů.-))To není vtip-to je holá pravda.

Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn a 1000 dalších problémů.Po měsíci léčby více energie a zlepšení zažívání..-)

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

No na zaver te vyleci v

No na zaver te vyleci v krematoriu jako za dob holocaustu. (Jak nam sdelili na oddeleni urlogie...) 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Víte, co bude určitě

Víte, co bude určitě pojišťovna proplácet? No přeci pitvu!!!

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Hm a tam zjistí, že jsem

Hm a tam zjistí, že jsem večeřel vepřo knedlo zelo a tím to bylo! A do hrobu mi pošlou složenku za nedodržení léčebného režimu ....

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Vero, tak to uz je moc

Vero, tak to uz je moc :-))))) Koukam, ze uz ti nemuze byt moc spatne nebo naopak ti musi byt hrozne spatne, kdyz te napadaji takove veci :o) I kdyz je pravda, ze u mladsich jedincu se pitva provadi, ale zaver by pravdepodobne znel: srdecni selhani ci neco podobneho.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

No byl to pokus o

No byl to pokus o vtip.Dobře mi neni, ale když zvládnu sedět u PC tak mozek ještě funguje. Já abych se ze všeho nezbláznila, tak holt občas blbnu. Jenže nemám s kým, tak Sory, už budu jen věcná.

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Ja myslim, ze v tehle

Ja myslim, ze v tehle diskusi se vecnost moc nenosi :) 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Tak příbuzná,o které

Tak příbuzná,o které jsem 18 a 21.3.psala zde v mudrosloví byla pro neschopnost místních lékařů u Dr Klubala na testech.Dnes jsem volala pro výsledky.Přesné hodnoty zatím v ruce nemám ale jde především o pozitivitu Chlamýdie,Boreliozy a Helikobakter.A od svých lékařů na toto obdržela akorát antidepresiva a posléze ještě silnější antidepresiva..-)

Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn a 1000 dalších problémů.Po měsíci léčby více energie a zlepšení zažívání..-)

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Čili neschopní

Čili neschopní doktoři vlastně ničí lidi tam, kde by je mohli léčit!!! Myslím, že nazrál čas, abychom ta lékářská paka začali houfně žalovat! Probudí je pouze tržní zdravotnictví, ti neschopní doufám zkrachujou -  a dále pak nekompromisní žaloby. A mastné odškodné. Ostatní si pak pak už dají pozor.

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Chronická únava, zánět míšního kořene, bolest celé nohy a dalších asi 10 problémů. 

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Dementi :( no comment.  Na

Dementi :( no comment. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Tak si neodpustím svoji

Tak si neodpustím svoji trošku do mlýna - přinesl jsem na urologii výsledky stanovení chlamydií (na urologii je zjistili již předloni!!!) z imunologie, k tomu jsem lékaři přeal Wheldonův protkol, rakce byla následující:

No to je ale hlavně na plíce, problematika urologických orgánů je úplně jiná! - dobrý ne?!

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Úžasný poznatek! Potažmo

Úžasný poznatek!

Potažmo RS je následkem slabých plic ....... 

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Kopiruju z

Kopiruju z boreliozy:

...Snad mě na tyhle testy veme tu krev, no měla by....bude určitě potěšená, že jsem už objednanej na psychiatrický vyšetření, kam mě hnala od začátku, co jsem u ní. Ale jako vážně její verze, že tím jak mě štíp komár se vyvolaly psychický potíže v podvědomí do tý doby schovaný, je dost úsměvný. Další věc k pobavení je, že podle ní je naprosto běžný mít po štípnutí komárem 4-5dní na ruce červenej flekanec jak kráva.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Též z boreliozy, z

Též z boreliozy, z toho samé příspěvku, z kterého cituje Adriana:

----------------------------------------------------------------------------------

Kamaráde tady uvádim výsledky toho Western Blotu, vážně je tam ale všechno negativní.
IgG anti p18(OspF) - negativní
IgG anti p23(OspC) - negativní
IgG anti p28(OspE) - negativní
IgG anti p30 - negativní
IgG anti p31(OspA) - negativní
IgG anti p34(OspB) - negativní
IgG anti p39 - negativní
IgG anti p41 - + .....tady je napsáno jenom to "+",podle dotkorky prej oddělovací znaménko,že od dalších antigenů by se nemělo jednat už o ty boreliové
IgG anti p45 - negativní
IgG anti p58 - negativní
IgG anti p66 - negativní
IgG anti p93 - negativní
pak to samé u IgM, akorát u toho IgM anti p41 je "+/-", prej zase oddělení neboreliových antigenů 

----------------------------------------------------------------------------

Všimněte si "odborného hodnocení" WB na borelie paní doktorkou. Znaménko "+" (pozitivní), nebo "+/-" (hraniční), prý znamená oddělení "boreliových" antigenů nad "znaménkem" od neboreliových pod "znaménkem".:-)) To je hezké, jak přehledně to umějí laboratoře oddělit, ne?? Jednou mají dokonce oddělovací znaménko "+" a jindy "+/-"! To aby bylo trochu veselo při tom oddělování....a pak hodně smutno z "výkonu" paní doktorky. 


Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Aha, teď už konečně

Aha, teď už konečně vím, proč jsem po jednom takovém malilinkatém štípanečku nějaké pidimušky skončil tak, že jsem se týden na nohu nepostavil, měl v ní díru jak tunel pod Strahovem a dva měsíce trvalo, než jsem mohl zase chodit.

 

Jen nějak nemohu si vzpomenout, co to v tom podvědomí tak hrozného bylo schováno! 

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Díra v noze - znám... Nad

Díra v noze - znám... Nad holenní kostí se mi před léčbou vytvořil bolestivý fibrotický uzlík, typický pro chronickou borelu i co do umístění /nejspíš jedna z forem ACA - chronické atrofické akrodermatitidy, způsobené chronickou boreliozou/. Když jsem se do něj nedopatřením uhodil, nalil se krví a abych ji mohl vymačkat, píchl jsem tam jehlou. Necítil jsem vůbec bolest, tak jsem zkoušel, kam až to bude nebolestivé. Bylo. Zhruba 2 cm v průměru a 1 cm do hloubky! Klidně jsem odchlípl kus kůže a tam byl nějaký "vyžraný" prostor. Nebolel. Zcela ochromená nervová zakončení. I tohle umějí bakterie! Dost divný pocit, píchat do sebe jehlou a nic necítit. Bolelo to vlastně až za tím 2cm okruhem. To by mě bez této příhody nenapadlo. Myslel jsem, že bolí samotný uzlík. Hojilo se to asi měsíc až s pomocí ATB. Před tím to tam sedělo neměnně i s tou místní bolestivostí asi půl roku. Samozřejmě to byla noha, která jinak bolela po celé své délce i v kyčli a která dostala v minulosti 2x zásah klíštětem a muchničkou. Oba boláky měsíc svědily a "něco" jsem z nich mačkal. Ale nebyl "flek" a nepoučený člověk si myslel, že bez fleku je všechno OK. A ono setsakra nebylo.  

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie a chlamydie: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

No tak to je taky hezké.

No tak to je taky hezké. Ale ty ACA jsou u chlamek trochu jiného rázu, Jsou malé a hlavně kolem uší, na boltci a lalůčku, na nose a vůbec na celém obličeji. Takové pupence, když se do nich drbne, krvácí to a nechce se to hojit. Občas to cestuje podél cévky. Časem se to znekrotizuje a celé upadne nebo spíše uloupne. Teď po zředění řad chlamek to občas časem zhnisá, ale ne na vrchu jako akné, ale hluboko. Když to vyjde ven, vymáčkne se to, celé to okolo znekrotizuje a po čase se odloupe jako stroupky a zmizí a je tam normální kůže - po dlouhých létech!

 

Jinak u mně ten následek malilinkatého štíépanečku původně vůbec nepozorovaného rozpoznali jako flegmónu, původně jako na pohotovosti ale jen jako "uštipnutie volakým hmyzom, to bude nič" - druhý den jsem tam zpátky sotva dolezl a pak týden z postele neslezl a jen z toho vytlačoval tuny sýrovitého hnisu. Kolem holenní kosti byla byla hotová Macocha i s dalším labyrintem!

 

Ale na to upozorňuje Dr. Wheldon, že jedním z příznaků chlamydií jsou přehnané reakce na hmyzí štípance. Ale tu flegmónu jsem měl v době, kdy jsem ještě netušil, že nějaká chlamydie existuje a vlastně ta má Ch. pneumoniae ještě ani zdaleka neměla své jméno, jen jakýsi TWAR a přesto už se u mne takto projevovala.

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

No ja zas mela ve zprave

No ja zas mela ve zprave souhrnne napsano IgM,IgA, IgG +, cimz bylo mysleno, ze vsechny tridy byly pozitivni, lec pani doktorka pravila: no vidite, mate pozitivni jen IgG, tak to jste zdrava..

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

To mame asi kolektivni

To mame asi kolektivni nevedomi, kdyz ja brala dva tydny atb a rezali mi nohu, kdyz mi opuchla po stipanci a nechodila jsem dva mesice :-) 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

A zajímavé je, že po

A zajímavé je, že po absolvovaní protokolu nebo ještě během něj to zlé podvědomí mizí a po takovém štípanci se objevuje zase normální, slušně vychovaný, svědivý  pupenec a flegmóna se nekoná! Jestli ony v tom nebudou nějaké čáry?

Jo, flegmona cruris se to jmenovalo u mne, tuším 6 neděl jsem s tím marodil. Už ten název svědčí o nějakých čárech!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

To máte ještě docela

To máte ještě docela fajn.... ale jak mám žít já s vědomím, jak svého muže záměrně ničím dávkami antibiotik , tedy samoléčením podle Wheldona, a to vše proto, že jsem psychicky narušená a jen si myslím, že je nemocný!  (Názor odborného lékaře - primáře na neurologii) :o))

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Stavu z brambor na

Stavu z brambor na tebe! 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Bulovka, ambulance dnes.

Bulovka, ambulance dnes. Kopírováno z borelioza.cz.:-)))))

Autor: milanm
[ID:11838]
10:44:12 - 10.05.2007
Tak jsem dneska navštívil infekční kliniku při FN Bulovce v Praze...a byl to zížitek, krevní testy mi udělali...ale doktorka hned jak jsem přišel řekla, že nechce slyšet žvásty z internetu, že je tam všechno blbě, tak jestli nan ní něco mám tak ať to ani nezkouším, vůbec mě neposlouchala, udělala zprávu tak rychle...zavolala sestru, odběr....pak nechali zprávu na stole...a šel jsem ...fakt mazec..nikdo si mě pořádně nevyslechl...Máte někdo zkušenosti s Bulovkou???Nebo co vidíte jako nejlepší v Praze?

Děkuji
Předmět: RE:
 Autor: KerimA
[ID:11839]
11:19:29 - 10.05.2007
Příteli,kdyby jsi si přečetl starší příspěvky,tak se Bulovce(inf.ambulanci)obloukem vyhneš. Ještě jsem na ní neslyšel ani jeden kladný ohlas a sám tam byl hned 2x a vždy jsem měl štěstí na "Dr",které když jsem chtěl ukázat výsledky z mých četných předchozích vyšetření,prohlásila,že nemá čas se hrabat v nějakých papírech,preventivně mně sprdla,pronesla cosi o Švejkovi,nechala nabrat krev a vykopla mně.Za týden jsem dle jejich výsledků byl naprosto zdráv.Zřejmě jsi byl u stejný jako já,nepříjemná baba před důchodem,arogantní a ke všemu ještě "vošklivá".Je to "Dr" Se..........,řek jsem jí,když nemáte ráda lidi,jděte dělat na maják,a bouch jsem dveřma.Bulovku nikdy více !!!

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Tak co, pořád proti

Tak co, pořád proti jmenovitému označování doktorů?  

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

No, kopíruju, jak to hoši

No, kopíruju, jak to hoši napsali. Já bych tu NAPROSTO NESCHOPNOU BABU napsal celým jménem a červeně /ZA TY ŽVÁSTY Z INTERNETU, ZA TO, ŽE NEMÁ ČAS SE "HRABAT" V "NĚJAKÝCH PAPÍRECH", KTERÉ SI DONESE PACIENT, ZA TO, ŽE Z PACIENTA DĚLÁ ŠVEJKA.../, ale díkybohu ji neznám.

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

To ani nemusí, ta paní je

To ani nemusí, ta paní je tady docela profláknutá...jen jsem ráda, že k ní nemusím, ale vždycky jsem měla ty staré hnusné nějak radši...(no já jsem naiva)

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Nezlobte se na mě, ale

Nezlobte se na mě, ale máte co jste chtěli. Chtěli jste zdravotnictví "zadarmo", tak ho máte. Ono pak taky za víc nestojí :o). A docela by mě zajímalo, kolik z vás, co jste volili socany nebo komouše teď chodí (nebo se chystá) ke Klubalovi. A cáluje. A rádo. A kolik z vás taky solí ze svého za ATB ze zahraničních internetových lékáren...

Prosím Tě, co to sem

Prosím Tě, co to sem pleteš,( já tedy ani jedny z nich co tu popisuješ nevolila). V současnosti je to docela začarovaný kruh. "ryba smrí od hlavy",  ale naši politici byli dříve také jen  lidi.Prostě je to v lidech a jejich slušnosti.

  Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Já to sem pletu a ty se

Já to sem pletu a ty se pleteš. Není to v lidech, nýbrž v systému. Pokud systém dovolí lékaři, primářce, ale i politikovi, chovat se neslušně, přezíravě a arogantně, je ten systém špatný. Jen si vzpoměň, jak se za totáče chovaly prodavačky, číšníci, řemeslníci,... A teď? Nebe a dudy. A ty si myslíš, že se všichni změnili jen tak? Zničeho nic? Kdepak. Jejich chování změnil systém. A ten je právě potřeba napravit i v tom zdravotnictví.

Samozřejmě, jenže systém

Samozřejmě, jenže systém se sám nezmění, není živý, změnit ho musí lidé.To tu ale nevyřešíme.

 Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Dnes ještě pro změnu

Dnes ještě pro změnu výborná zpráva z borelioza.cz. Kopíruji.:-)

Předmět: RE: RE: Mohou to být příznaky recentně probíhající LB?
Autor: Pavča
[ID:11855]
15:42:19 - 10.05.2007
ahoj kamaráde! si představ, minulej týden mi neurolog pověděl, že se díval na "boreliozu.cz", že se tam lidé léčí takovou odvážnější atb kombinací, a prý jestli bych to nechtěla zkusit! :) a teda, pak že jsou zaostalí...:)
Předmět: RE: RE: RE: Mohou to být příznaky recentně probíhající LB?
Autor: Pavča
[ID:11856]
15:43:03 - 10.05.2007
...ti doktoři :)

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Kamarade, tak to je fantazie

Kamarade, tak to je fantazie :o))..stesti v nestesti

Lymessi, co to sem pletes, mate, co jste chteli..tys to snad chtel? Ja ne. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Já jen že  když si tady

Já jen že  když si tady všichni stěžují na jednání doktorů, tak by si taky měli uvědomit, v čem je příčina toho jejich (špatného) jednání a jestli na té příčině nemají taky trochu sami podíl.

Jo, až bude systém, kdy

Jo, až bude systém, kdy doktoři budou dostávat peníze teprve potom, až pacienta vyléčí, nebo mu alespoň nějak pomohou, nebo ho alespoň s účastí vyslechnou a něco poradí, když nebude možno pomoci... A pacient jim spokojenost s jejich prací bude muset pro jejich odměnu od pojišťovny podepsat, jinak nedostanou nic ...To to pak bude lítat.:-))))

Když vám instalatér neopraví rozbitý kohoutek, nebo aspoň neporadí, co s tím, taky mu nezaplatíte. Když na vás bude navíc sprostý a bude říkat, že si jen namlouváte, že máte rozbitý kohoutek,  a že byste měli  navštívit psychiatra - tak pana instalatéra šupem vyhodíte bez zaplacení z bytu.

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Krize zdravotnictvi se tahne

Krize zdravotnictvi se tahne od dob komousu vsemi obdobimi, at tu byla leva nebo prava vlada.. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Kamaráde, řekl jsi to

Kamaráde, řekl jsi to přesně.
Adriano, žádná "pravá" vláda tu nikdy nebyla. Aspoň co já pamatuju...

Je to jen a jen o lidech. I

Je to jen a jen o lidech. I ty systémy jsou o lidech. A jak si všichni můžete všimnout na cpnhelp, tak v Americe, Austrálii, Turecku, Německu atd. je to némlich to samé! 

A že by  se prodavačky  zlepšily, no, jak kde.

Buď ten který člověk je  schopný nebo není, taky záleží co má kolem sebe za partu, šéfa atd. , předpisy .....

A nevěřte, že by se totální privatizací něco změnilo. Šmejd vás obere  a pošle ke kámoškovi psychouškovi, ať si taky vidělá ...

 

Jinak přečtěte si Bílou nemoc od Čapka - nic se nezměnilo. Vždycky se bude "stonat podle vědeckých předpisů", jak konstatoval diktátor Marshal, když požádal Dr. Sigelia o pomoc  a ten mu mohl nabídnout  osvědčené prostředky proti zápachu ......

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Holt máme odlišný názor.

Holt máme odlišný názor. A jelikož pravděpodobně všeobecně převládá ten tvůj, je naše zdravotnictví v takovém stavu, v jakém je.

Jinak ten tvůj argument - stojí to u nás za prd, no a co, vždyť v Americe, Austrálii, Turecku, Německu atd. je to stejné - ten je teda fakt dost dobrej...

Tak to jsi velice špatně

Tak to jsi velice špatně pochopil.

 

v jednom se asi shodneme, chyba je v systému

 

Leč toto mi nepodsouvej "....Jinak ten tvůj argument - stojí to u nás za prd, no a co, vždyť v Americe, Austrálii, Turecku, Německu atd. je to stejné - ten je teda fakt dost dobrej..."

 

řekl jsem "....je to némlich to samé! "

 

A to je o něčem jiném.

 

To je pouze konstatování, že si s tím taky neví rady. Na jedné straně černá díra, kde mizí veřejné prostředky, na druhé platící pacient, který si myslí, že je možná vše v pořádku, dokud něco nepotřebuje. Pak bohužel zjistí, že je cosi prohnilého ve starém státě d.....

 

Ale věř, že "privatizace" problém nás chronicky nemocné nespasí, alespoň ne ta, co si tady někdo představuje.

 

Když jsi potřebný, budeš sypat tak jako tak! A jestli si myslíš, že 150 tisíc Kč vyhozených díky téhle mizérii, které tu někdo nazývá zdravotnictvím je důvodem mi podsouvat "....stojí to u nás za prd, no a co, vždyť v Americe, Austrálii, Turecku, Německu atd. je to stejné..", to bys mne dojal!

 

Chtěl jsem pouze konstatovat, že co se týče léčby chlamydií a boreliií, tak to je bohužel celosvětově k pláči, ať pacient žebrá u privátního nebo státního nebo smluvně na pojišťovnu napojeného doktora. Všude jsou arogantní a posílají pacienta do pekel, místo aby hejbli mozkovými závity a pomohli!

 

Bohužel obecně platí vzorec Jeho božské veličenstvo doktor versus otravující potížista bez požadované kompliance na poskytnutou léčbu ...

 

 

 

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Tyto rady dává "odborník

Tyto rady dává "odborník na boreliozu", Dr. Hančil, chronicky nemocným boreliotikům. Kopírováno z borelioza.cz:

"Tvorba autoprotilátek bývá vyvolána daleko častěji jinou příčinou než je lymská borrelioza ( LB). Pozitivní protilátky proti LB má například v Praze 30 - 40 % populace a jsou to pouze takzvané anamnestické protilátky - to znamená, že se tito lidé s LB v minulosti již setkali, a rozhodně to neznamená, že recentně LB prodělávají.
Jinak řečeno LB je v současné době zařazena mezi nemoci " samoúzdravné" - organismus se s tímto onemocněním dokáže vyrovnat v naprosté většině případů sám."

K tomu není opravdu co dodat. Snad jen s Babičkou Panklovou: Svatá ty prostoto!

Přeci jen malá poznámka: Pokud je pravda těch 30-40%, tak pak se nedivím, že Češi jsou na čele v žebříčku nemocnosti....

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

To jsou ti papíroví

To jsou ti papíroví teoretici. Kam se na ně hrabe Dr. Grünstein ze Švejka ........se svými klystýry ...

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Přesne tak, jak píšete, a

Přesne tak, jak píšete, a u nás je to, na výnimky, které pomohou a pomáhají dodnes, stejné. U nás totiž na Slovensku sú lekári tak úprimní, že keď chcete, aby vás liečili, tak pri prvej návšteve sa dozviete: Ja to neviem liečiť (slovenská úprimnosť). Pri druhej návšteve, keď prinesiete názov lieku, ktorý chcete povie: Poisťovňa to nepreplatí ! Pri tretej, keď prídem z poisťovne, že jej dajú výnimku a preplatia jej to, spolu s návodom na liečbu, že sa to môže naučiť, tak mi povie: NAUČÍ SA LEN TEN, KTO CHCE! Ach tá naša úprimnosť!! Ale, hovorí sa, čo ťa nezabije, to ťa posilní. Tak sa posilnite aj vy z tej našej "úprimnosti"..., nech jej stretneme čo najmenej.

Maja

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Mno koupi si berle a jsou

Mno koupi si berle a jsou vyleceni.  

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Tak jsem dnes slysela dalsi

Tak jsem dnes slysela dalsi perlu od "dr." ohledne chlamek (receno slecne, ktera zadala na gynekologii testy na chlamydie protoze jeji pritel je pozitivni): Vysmali se ji s tim, že pry moc kouka na Ordinaci v ruzove zahrade, a ze se moc pozoruje...chlamydie je pry mytus a lobing americkejch lekaru..

to mi dneska pekne hnulo zluci, neuveritelny..

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy.od 02/2010 misto doxy 100mg mino

Copak asi by řekl v jeho

Copak asi by řekl v jeho případě Američan? Že je to lobing Evropanů nebo Australanů?

To mi připomnělo Kantorkův kreslený vtip "Děti, pojďte se podívat, kvete blbost".

A co až ponese plody...

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

To snad není pravda, proč

To snad není pravda, proč tu medícínu dělají ??Nemají lékaři  léčit ???  

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Ja myslim, ze lekari primo

Ja myslim, ze lekari primo mohou za tuhle tichou epidemii, protoze i kdyz mohou, neleci a siri se to dal... 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Jeden můj učitel říkal:

Jeden můj učitel říkal: (ne mě) Kdyby blbost kvetla buděš samá růže. Dnes už ale asi kvetou melouny a ty těžké plody z těch kvetoucích blbců taháme my , kterým se nedostalo adekvátní léčby.

 Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

No me se urodila taky pekna

No me se urodila taky pekna dyne. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Hančil je expert

Hančil je expert naslovovzatý

 • Promoval na 2 lékařské fakultě UK Praha v r. 1976
 • I. Atestace z pediatrie v r. 1980
 • II. Atestace se specializací přenosné choroby v r. 1984
 • Od r. 1981 odborný asistent I. Infekční kliniky FN Bulovka 2. LF UK (kde jinde, žejo - pozn. Lym.)
 • Pracovní zaměření - neuroinfekce, zvláštní specializace lymeská borrelioza
 • Otázka:

  Již delší dobu jsem unavená, večer mě bolívá hlava a záda.Můj lékař si se mnou již neví rady tak mě nabral krev na borreliozu. Ta byla pozitivní. Mám borreliozu!, co mám dělat?

  Odpověď (MUDr Hančil):

  Když si s vámi váš lékař již neví rady, patrně na Vás nenašel žádný lékařský nález. Samotná únava, bolesti kloubů bez známek zánětu, přechodné bolesti hlavy a zad do obrazu borreliozy nepatří. V krvi máte pouze anamnestické protilátky. To znamená, že jste v minulosti borreliozu prodělala, Vaše tělo se s ní vypořádalo samo nebo s pomocí antibiotik, které jste užívala na něco jiného. V současné době borreliozu s největší pravděpodobností nemáte.

  Já bych tomu hlupákovi

  Já bych tomu hlupákovi Hančilovi boreliozu povinně naočkoval, aby se s chorobou jen setkal a měl jen anamnestické protilátky a k tomu 75 symptomů chronické boreliozy. Ten by začal zpívat úplně jinou árii. Jinak se specialista na boreliozu nejspíš neprobudí nikdy. Proboha, kde to žijem!

  Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

  Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

  Nabízím také jednu

  Nabízím také jednu lékařskou radu, nebyla tedy určena mě, ale slyšela jsem ji vyprávět dnes v čekárně u lékaře. Možná se vám to nebude zdát úsměvné, ale já jelikož tu lékařku znám, tak jsem se tomu smála asi půl hodiny.Pacient- zahradník- potíže se srdcem. Lékařka byla s rodinou v Chorvatsku a svému synovi tam koupili čepici s vrtulkou. Ta měla pohon na sluneční energii, takže se točila, když svítilo sluníčko. Doktorka ji pánovi ukazovala a doporučovala, aby si ji určitě pořídil. Jenže on ji u nás nemohl sehnat a ona mu vynadala, že se málo snaží a že tím nedbá o své zdraví, jak by mu moc pomohlo, kdyby mu to nad čelem foukalo.

   Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

  Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

  Není nad pořádný průvan

  Není nad pořádný průvan okolo hlavy. Paní doktorka ho má nejspíš už i v hlavě.

  Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

  Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

  No já bych mu ještě k

  No já bych mu ještě k tomu průvanu doporučil šťávičku z brambor, rýžový odvar a solnou svíčku od mé milované obvoďačky, která mne tímto skutečně úspěšně léčila až do úplného konce ....... Co všechno si pacient musí nechat líbit za své peníze uloženého do nejen zdravotního pojišťění, to je do nebe volající!

  Jan

  Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...6. 2007 zlepšení ve všem

  březen 2013 ukončení CAPu 

  pro zajímavost, zítra na

  pro zajímavost, zítra na čt1 v pořadu sama doma se budou řešit chlamky zřejmě tracho když je téma pohlavní choroby, léčba, přenos, následky atd. tak jukněte, třeba se něco nového dovíme 

  WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, chronickou chlamydiozu - zimnice, zhoršení zraku, ztuhlost a třes svalstva, závratě, návaly nevolnosti atd.


  Keiro, dalas to avizo

  Keiro,

  dalas to avizo správně do této diskuze. Myslím, že to bude spíš kabaret, než naučný pořad.:-)))

  Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

  Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

  Jsem ráda že jsi opět

  Jsem ráda že jsi opět pochopil moji myšlenku :-) Ale tak co ty víš, třeba nás překvapí pan doktor! Už dneska něco nakousli o ureaplazmatech, divák psal, že mu byly zjištěny a že trpí bolestmi kloubů a svědí ho pokožka, doktor to zkomentoval tak, že ureaplazamata vytváří zánět pouze v oblasti genitálií a močáku a dále do těla se to nikterak nešíří, takže nepřímo vyvrátil, že by to měl z toho, pohoda džezz prostě.

  WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, chronickou chlamydiozu - zimnice, zhoršení zraku, ztuhlost a třes svalstva, závratě, návaly nevolnosti atd.


  Lidi, neřiďte se

  Lidi, neřiďte se internetem!

  Kopíruju sem "zkušenost" uživatele 1876:

  Před několika dny jsem byl u lékaře o kterém v místních novinách psali jako o špičkové kapacitě. Pokusím se napsat přesně co mi řekl. Vytiskl jsem vše co se na chlamydiích.info doporučuje vytisknout pro lékaře. Pan primář si vše velmi pozorně přečetl a pravil: "To je opravdu úděsné, jaké nesmysly si dnes lidi na tom internetu přečtou. Pane, máte ohromné štěstí, že jste nepřišel včera, když tady byl můj kolega, ten je na ty nesmysly s chlamydiemi dost háklivý, seřval by Vás a vyhodil. Já na Vás řvát nebudu, nebojte se. Chci Vám pomoct.  Zapamatujte si prosím dvě věci: Za prvé - chlamydie je naprosto neškodný mikroorganismus, který má skoro každý. Za druhé - kdyby jste bral antibiotika ne rok, ale třeba jen několik měsíců, úplně Vám to zničí játra, a lékařská věda Vám, milej pane, už nepomůže, prostě zemřete. Já Vás nechci strašit, ale tak to doopravdy je. Vaše potíže jsou psychosomatické. K žádnému psychiatrovi Vás posílat nebudu, protože myslím, že to s Vámi ještě není tak zlé. Vyléčíte se sám, a to velice snadno - přestaňte číst nesmysly na internetu, věnujte se jiným, příjemnějším věcem, a uvidíte že většina potíží zmizí. Možná nějaké maličkosti zůstanou, ale s tím si už určitě poradí Váš obvodní lékař."

  Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

  Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

  Myslím, že by bylo

  Myslím, že by bylo nanejvýš vhodné zveřejnit jména i  pracoviště těchto "lokálních kapacit", kterým pravděpodobně kouká "sláma z dřeváků" a internet ani neumí spustit. Buďme velmi slušní, korektní a především naprosto konkrétní !  

  Na CAPu od 30. 5. 2007 pro chronickou "pětiletou" CTR (+pravděpodobně i CPN). Aktuálně od 6.6. - 500mg azithromycinu (po-st-ne) + doplňky. Cílová dávka kombinace atb je 100mg minocyklinu + 3 x 500mg azithromycinu + pulsy entizolu.

  Na CAPu od 30. 5. 2007 pro chronickou "pětiletou" CTR (+ pravd. i CPN) CAP - 100mg minocyklinu + 3 x 500mg azithromycinu + pulsy metronidazolu. 

  Joriku, už naše

  Joriku,

  už naše babičky věděli: na hrubý pytel, hrubá záplata. Nevím, proč na jednání hloupých hulvátů /nejen z řad doktorů/ reagovat "velmi slušně". To nefunguje.  Samozřejmě si nemyslím, že slušnost je slabost. Naopak. Ale slušnost holt na spoustu lidí neplatí, je třeba důraz, někdy tvrdost.

  Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

  Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

  To je pravda, ale zároveň

  To je pravda, ale zároveň platí, že naší nejsilnější "zbraní" při léčbě  je co možná nejlepší "glastnost" našich lékařů a úsilí směřující k "perestrojce" postoje české lékařské obce při léčbě chlamydií...no a když se přitlačí příliš mnoho bude to kontraproduktivní ! Proto kritizovat ano a velmi tvrdě, ale vždy naprosto konkrétního "MUDr.F.X.Bramboru" z nemocnice  XY a né  anonymně to je na nic...

  Na CAPu od 30. 5. 2007 pro chronickou "pětiletou" CTR (+pravděpodobně i CPN). Aktuálně od 6.6. - 500mg azithromycinu (po-st-ne) + doplňky. Cílová dávka kombinace atb je 100mg minocyklinu + 3 x 500mg azithromycinu + pulsy entizolu.

  Na CAPu od 30. 5. 2007 pro chronickou "pětiletou" CTR (+ pravd. i CPN) CAP - 100mg minocyklinu + 3 x 500mg azithromycinu + pulsy metronidazolu. 

  Jak uz vime- venerologie u

  Jak uz vime- venerologie u Apolinare. 

  Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  Posted Červen 18th, 2007

  Ahojky všichni,opět mám pár perel do "Mudrosloví". Dnes jsem absolvovala kontrolu u své neuroložky. A opět jsem byla jak Alenka v říši divů v kombinaci s kačerem Donaldem. Jelikož mé výsledky jsou nejednoznačné(viz předchozí blogy), doporučila mi lékařka na infekčním provést LP s doporučením mé spádové neuroložky. Tož hurá na ní !!! Jo a to jsem si dala. Dle mé neuroložky to není B. ani RS. Já na to, že nějaká infekce to být musí,když je IgG a IgM hraničně pozitivní. A ona: dobře,ale jsou to falešně pozitivní výsledky, takže je to v pořádku. A já: to asi není,pokud je tam falešná pozitivita na B.,může to být nějaká jiná bakterie příbuzná B. A navíc mám potíže(viz blog), které se pomalu, ale jistě zhoršují. A ona: no,fakt je, že LP jsme nedělali, ale to na věci nic nemění,u vás je to v mozku, a protože na MR nic není, je to psychické a já doporučím psychiatrické vyšetření. A já na to : dobře, není problém,ale já chci LP.

  No prostě jako u blbých na dvorku. A závěr celé diskuse? Opisuji ze zprávy:

  "Recidivující vertiginózní syndrom, organický původ nebyl prokázán, MR vyloučilo demyelinizační proces. Navrženo psych. vyšetření, vzledem k tomu, že pacientka se cítí psych. zdráva, je domluveno vyš. mozkomíšního moku". Jo, a protože nechci do místní okresní nemocnice, tak si to musím domluvit sama.

  Takže zatím se loučí Íja

  Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

  Milí moji spolubojovníci,

  Milí moji spolubojovníci, ja som bola navštíviť psychiatriu lebo som zle znášala, že mám CPN, CTR, borelku a borelku má aj manžel, aj 7-ročná dcéra, aj syn má autoprotilátky (asi zo zlatéko koka) a nemohla som večer zaspávať a nadránom som sa budila s tým, ako ich všetkých vôbec dokážem vyliečiť. Toto som povedala tej KRAVE a ona mi povedala, že trpím somatickou poruchou a do správy mi napísala, že "našla na internete boreliozu a diagnostikovala ju celej rodine". Potom ma poučila, že borelie a chlamydie máme VŠETCI a ja nemám byť múdrejšia ako lekári, lebo aj tak nikdy múdrejšia nebudem! No tak som jej povedala, poučená od tunajších diskusií, ako Adriana a Bunny písali, že chcem antidepresíva 4. generácie umožňujúce spätné využitie serotonínu. To už sa na mňa do konca sedenia ani nepozrela a zakázala mi internet! Tak som jej povedala, že lekárom netreba veriť. Ale dala mi Citalopram a Lexaurin, tak ju vytrpím a nájdem diagnózu ja jej, keď ju nebudem potrebovať, a tak si ju potom vychutnám!

  Chronic. CPN, preliečená borelia, dlhoročná bolesť srdca, cysty a zdurené uzliny (po preliečení LB zmizli) ale únava, dutiny, astma, uši, úzkosť ostali. WP 7/2007

  Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

  Takze az budem mit vsichni

  Takze az budem mit vsichni tuberu,  pani doktorka ji lecit nebude.  Kdyz zaklepe soused backorama, tak zaklepu i ja...co na tom, vzdyt na svete je tolik lidi. Logika hodna MuDrce, vskutku.

  Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  při pročítání těchto

  při pročítání těchto příspěvků jsem si vzpomněla, jak jsem před 5 roky začala mít potíže s únavou, bolestmi ap. a protože jsem měla "málo hořčíku v krvi", tak mi jej PL píchal. Po asi měsíci, kdy se mi nijak neulevilo mi bylo sděleno, že "jsem závislá na bolesti" (myšleno injekce Mg) a byla jsem odeslána na léčení na psychiatrii

  Tak to je asi vrcholny

  Tak to je asi vrcholny prispevek teto diskuse!

  Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  Tak já před týdnem s

  Tak já před týdnem s obvodní lékařkou konzultovala(teda pokusila jsem se konzultovat)nebezpečí bakterie Listerie a ona na mne vyvalila oči,proč se o něco takového zajímám,protože přece nejím ovčí maso a jinde se nevyskytuje!!! 

  Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn atd.Pro těhotenství léčba dočasně pozastavena.

  < p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

  ja byla predevcirem na

  ja byla predevcirem na ocnim - pet let jsem nosila bez problemu kontaktni cocky a ted je nejak nesnasim - cizi teleso v oku,  svetloplachost, takze slunecni bryle nosim pomalu i kdyz je zamraceno. doktor, zrejme placeny vyrobci cocek, me vysetroval asi 2 minuty, podotykam, ze jsem byla u odborneho ocare a ne nekde v optice, dioptrie mi pomalu ani nezmeril, a zacal mlit naucenou basnicku o vyhodach cocek - nabizel mi pulrocni, a na moje dve pripominky, ze ted nesnasim ani ty jednodenni, porad mlel svou. a nakonec, kdyz s propagandou neuspel, mi rekl, at si teda klidne poridim dioptricky slunecni bryle, ale ze budu vypadat jak general jaruzelski /vysvetleni pro mladsi:  byvaly polsky komunisticky prezident/. moc vtipny mi to teda neprislo.

  na Wheldonove protokolu od 04/07 fibromyalgie, bolesti svalu a kosti, unava, problemy s ocima, CPN a dalsi problemy

  Od 09/2016 mino+sumamed, karpální tunely, tarzální tunely, záškuby, noční pocení

  Borelioza, CPN IGG, Mycoplasma IGM, Yersinie IGA, EBV IGG, CMV IGG 

  No jo, utíkala mu provize,

  No jo, utíkala mu provize, tak zapomněl na svoji profesi a na slušné vychování. To je tedy očař k pohledání. Ty prachy některý doktory úplně zblbly.

  Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

  Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

  Lepší péče v

  Lepší péče v těhotenství?CHcete-li ,,nadstandart"máte smůlu!Někteří zde déle léčící se vědí,že jsem kvůli nečekanému těhotenství musela přestat s klasickým W.protokolem. Péče je dobrá,pokud ovšem nechcete(neotravujete)s něčím na víc.Podělím se s vámi o své zkušenosti.V sobotu se mi udělalo slabo,na zvracení,průjem.Později zimnice bolest v krku.Podobné příznaky i manžel,jen mnohem mírněji.V publikacích čtu,že pokud to má těhotná žena tak 2 dny(zejména ty se slabší imunitou)je nutné navštívit lékaře a vyloučit nějakou závažnější infekci.Přes známá opatření a dietu se mi stavdo podělí nezlepšil,tak jsem se z obav o miminko rozhodla řešit to s lékaři.Volala jsem svému gynekologovi-měl dovolenou.Volala jsem své obvodní,ta že to bude určitě dobré a hlavně zda nekrvácím a cítím pohyby,že bych jinak musela do nemocnice.(no nejsem blázen,to vím taky).Listerioza to být nemůže,tu mají jen ovce a ty snad nechovám.Pokud to neustoupí,mám se stavit na test na salmonelu.Mimochodem mne taky poškrábala kočka a podebralo se mi to.Usoudila jsem,že by přeci jen bylo vhodné udělat ,,včasné"testy na Listeru,Toxoplazm.Proto jsem se nevzdala a volala tedy náhradnímu gynekologovi.Popsala jsem mu svůj stav i to,že to má manžel.A že bych pro klid svědomí chtěla žádanku na test na listeru a toxo.Že jsem ochotna si to uhradit,když nejsem jeho pacientka.Pan doktor popřemýšlel a pak mi do telefonu sdělil,že ví příčinu mého onemocnění.Ta je psychosomatického původu.Asi před měsícem jsem se musela s manželem pohádat a ted se mi to takto projevilo,že to tak u těhotných bývá.Zmohla jsem se v užasu už jen na to,že není ale dobře ani manželovi.On však řekl,že jsem jeho slova nepochopila a tím jsme se rozloučili.Asi 10 minut jsem seděla vykulená na židli a nevěděla jestli se mám smát,nebo brečet.Ne nad sebou ale nad tím,co se to v našem státě děje.Pak jsem volala Dr imunologovi do Prahy.Ten ovšem musel nečekaně odjet a odvolat veškeré pacienty.Naštěstí jsem svou situaci popsala sestřičce.Ta byla přístupem šokována a ihned mi řekla,že ona sama by si v mém stavu také dělala starosti.Mohla mi odběry napsat ale bez doktora pouze na,,samoplátce"což je mi uplně jedno.Hlavně ať mám jistotu,že se neprošvihne něco zákeřného.Četla jsem vyprávění maminky,která měla podobné příznaky jako já,časem mnohem bouřlivější.Nikdo s ní nic nedělal.Po 10 dnech začala krvácet-což už bylo samozř.pozdě a mimčo bylo mrtvé.Pitva prokázala u dítěte Listerii.Přitom v začátcích,lze uspěšně tragedii předejít podáním vhodného ATB.Jenže to musí těhotná čekat několik dnů,zda ji to nepřejde.Pak kldyž už leze pomalu po čtyrech tak ji jsou milostivě odebrány krevní testy na jejichž výsledek se ovšem čeká nejméně také týden.A pak už je skoro jedno,co vám najdou,páč už může býti pozdě.Já se před chvilkou vrátila z konečně ,,posháněných"testů a nezbývá než čekat.Tak nějak doufám,že to bude jen nějaká střevní viroza.Ale pro obrázek,že to ani doma nemám lehké jen napíšu,že jsem po příchodu dom si udělala čaj a vzala k tomu pulku suchého rohlíku.Kousla jsem asi 2x,víc pro nevolnost nezvládnu.A pak ke mne přijde synek a řekne mi,že ten rohlíček dával před chvilkou naší kočce a ta ho taky moc nejedla,jen olízala..-)...Já se vzdávám!

  Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn atd.Pro těhu léčba dočasně pozastavena.

  < p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

  Li, musím se smát i

  Li, musím se smát i brečet zároven:-))Zvlášt ten konec mně rozesmál,jinak spíš k breku. Ten náhradní gynekolog je asi blázen,taky bych asi chvíkli musela sedět a z hluboka dýchat....no..hlavně,že ses nevzdala a testy si necháš udělat.Mně je v těhotenství udělali ochotně sami v Motole na gynekologii,zvlást,když jsem si stěžovala na problémy vyhlížející jako infekce,takže se spíš té neochotě divím a jako těhotné ti je měli samozřejmě udělat...je to fakt smutný .Kolik tě to jako samoplátce bude stát?

  EBV pozitivní, únava,silné pocení, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD,autoimunita štítné žlázy, roztroušená skleroza.

  EBV pozitivní, únava,silné pocení-zlepšilo se na WP, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD-zlepšilo se na WP,autoimunita štítné žlázy, RS. Na plném WP od 8/07 do 3/08. 

    Teda Li, ted si me

    Teda Li, ted si me opravdu dostala. Clovek si stale rika, ze ho uz nic nemuze prekvapit, ale jak je vidno tak bohuzel ano. Po takovych doktorech by se melo past a brat se jim diplomy. Pokud by se ti neco stalo, tak on z toho vyvazne bez trestu a dal muze "zabijet". Desne. A to s tou kouckou na konci uz beru jako bonbonek:)  

  WP od 26.6.2007 pro stale se opakujici zanety HCD, migreny, bolesti zad, chronicky unavovy syndrom, problemy s dychanim, zhorseni zraku a dalsi problemy

   

  WP od 26.6.2007 pro stale se opakujici zanety HCD, migreny, bolesti zad, chronicky unavovy syndrom, problemy s dychanim, zhorseni zraku a dalsi problemy

  Já jsem tedy těhotný

  Já jsem tedy těhotný nebyl, i když imunoložka to ze mně páčila, abych se přiznal kdy!! (tu zprávu mám schovanou), ale průjem jsem měl s křečemi dost často a víceméně furt. No asi jsem se v minulosti hodně hádal ..... Že děkuji panu doktorovi za vysvětlení, teď už je mi to jasné. A já blbec vyhodil tolik peněz za léky a vlastně zbytečně, že?

  Jan

  Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...6. 2007 zlepšení ve všem

  březen 2013 ukončení CAPu 

  Předběžná cena je za

  Předběžná cena je za oba testy asi 1300Kč.Později upřesním.Bohužel mé životní zkušenosti ukazují,že mi více pomůže internet a vzdělaní pacienti než lékař.Pátrala jsem,co pro sebe mohu udělat a jeden člověk na internetu radí,v případě obav kvůli infekce z toxo,nechat udělat test samotnému zvířeti.Díky tomu se zjistí,zda pro vás strach z této infekce je opodstatněný,či zda už vás zvíře nemůže nakazit.Takže naše čiči ještě dnes byla také na odběrech a brzo budu jednou pro vždy mít i v tomhle jasno.Jinak všechny zdravím,polovinu těhu už mám za sebou. 

  Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn atd.Pro těhu léčba dočasně pozastavena.

  < p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

  Li, zachovej klid,

  Li, zachovej klid, toxoplasmoza to nebude, viz http://www.internimedicina.cz/pdfs/int/2005/03/03.pdf

  To by totiž měla průjem kočka a ne ty. Ale listerie jaksi může být v potravinách, viz stahování chalupářského bůčku v Kauflandu apod. teď nedávno proběhlé v TV. Ale nejspíš to bude nějaká letní virová střevní chřipka, ale to by krucinál měl běžný doktor podle příznaků odhanout, ne? Je-li teplota, jak vysoká nebo naopak nízká apod. No, dobrá, nenadávej, já byl vždycky nenapravitelný optimista v některých věcech.....

  Jinak na uklidnění a poučení Listerie je záludná, skrývá se i v lososu

  Jan

  Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...6. 2007 zlepšení ve všem

  březen 2013 ukončení CAPu 

  Li, jeste ze ten internet

  Li, jeste ze ten internet existuje, pro spoustu lidi tady je posledni zachranou a ziskani moznosti a vedomosti, jak se lecit. Potom jiz nenachazim odpoved, na co mame doktory... Je mi lito, ze i k Tobe jako k tehotne se takto chovaji, pritom by jsi mela byt ta opecovavana a uprednostnovana. Jsi statecna, jak jsi to vse s doktory ustala. Ono neni lehke dozadovat se u doktoru pomoci, zvlast, kdyz cloveku neni dobre (to jsme tady okusili asi vsichni). Tak drzim palecky, at z te "historky" se synkem a rohlikem zustane opravdu jen vtip, ktery nas tu pobavi ;). urcite vsechno dobre dopadne. Informuj nas.

  WP od 6/2007 Azi 250 mg, Doxy 200 mg (bolesti, tlaky do hlavy; poruchy rovnovahy, buseni srdce, pichani na hrudi, dychavicnost, blokace patere, brneni ruky, tuhost sije, tikani svalu pod okem, nocni poceni, nervozita, bolesti kl.)

  WP od 6/2007 Azi 250 mg, Doxy 200 mg (bolesti, tlaky do hlavy; poruchy rovnováhy, bušení srdce, píchání na hrudi, dýchavičnost, blokace páteře, brnění ruky, tuhost šíje, tikání svalu pod okem, noční pocení, nervozita, bolesti kl.)

  Neda mi to sem

  Neda mi to sem nenakopirovat:

  ;-) psychiatrum neverim!!!

  ;-) psychiatrum neverim!!! co me ozarilo? pry pocitace, mobily, mozna i ufoni ;-) a pry mam spat ve sklepe a vypinat elektrinu a koupat se ve vane a nebo v lesnich rybnicich ;-)

  psycholozce jsem vytisknul svuj denik a WP, tak si to pry precte...

  WP od 5.11.07 - LB, CHLAM (IgG 4.7, po preleceni LB i CHLAM v IgM...)

  AHojky, no konečne budeš

  AHojky, no konečne budeš vieš, čo ti je - a preboha čo ťa ožiarilo? Úzkostnú poruchu s predispozíciou máme predsa všetci, ak by sme chceli byť takí bigotní! Mne psychiatrička pomohla prekonať prvú fázu, ale potom som s ňou skončila (ale až keď mi bolo lepšie). Tiež ber s rezervou tých psychiatrov.  

  Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

  Dneska si jdu pro papirek

  Dneska si jdu pro papirek :D Nebo nevim, proc mne chce videt znova.. a taky chtela casovy harmonogram potizi, moje i alternativni zpusoby lecby a kdyz jsem ji zacal popisovat treba pocity "odchazeni rukou a nohou od tela" nebo "pruhledne cerviky v ocich" zacalo ji to hrozne zajimat :D Tak jestli se uz neozvu, zrovna mne poslali k chocholouskoj :D :D :D

  A taky jeste jedna citace "...je uzasne, jake odborne lekarske terminy znate...", "Vas prehled v homeopatii je obdivuhodny, ja ji studuji....", "..doporucuji Vam si precist na internetu..".... no tak to jsem padal ze zidle :D .... "jak znam chlamydiky a boleriky, vypadate jeste dobre"...

  akorat negativum: "chlamydie se preleci a je to..", "... no bude Vam bud lip, nebo hur, nebo se to zastavi..."....

  PS: pani psycholozka (v mem veku..) je soucasti oddeleni psychiatrie, od ktereho mam papir na "nemoc z ozareni" a ""asi" uzkostnou poruchu s vlivem predisponovane osobnosti"

  Co dodat, snad nic? Ja rikam, jak nic, ja chci vedet vic! Zase blouznim, asi jsem pod vlivem.. ale ceho? :D

  WP od 5.11.07 - LB, CHLAM (IgG 4.7, po preleceni LB i CHLAM v IgM...

   

  Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  pan Doktor , pokud se teda

  pan Doktor , pokud se teda nestydi za svůj názor, by měl zveřejnit své jméno.pokud má nějakou alternativu léčby , ať se podělí. pokud nemá ,MÁ DRŽET HUBU A KROK- POPŘ.STUDOVAT.....PARDON, FAKT MĚ SEŔETE PANE DOKTORE

  Nezávidím vašim

  Nezávidím vašim pacientům, pokud stejný přístup máte i k nim.

  WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 4. jízda Metrem)


  Mam tu tez jednu peknou

  Mam tu tez jednu peknou perlicku z nataceni, ehm, totiz z lekarske zpravy ORL. Cituji:

   'Pacientka poucena - potize budou.'

   Kulantni, neni-liz pravda... ;-D

  'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

  'Pacientka poučena -

  'Pacientka poučena - potíže budou.'

  Tak to nemá chybu, skutečně ne!!!!!

  To muselo být strašně drahé vyšetření. Na to by snad ani obecní blb Pepek Vyskoč nepřišel!

  Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.
  </

  březen 2013 ukončení CAPu 

  .. a za regulacni poplatek

  .. a za regulacni poplatek 30Kc, samozrejme. Jen tak mi to pripomina, ze nam p. Julinek tvrdil, ze kdyz bude pacient platit poplatky, ze se stane klientem a ze se mu za to dostane vstricnejsiho pristupu...

  Halt nekde udelali soudruzi z MZ chybu....

  Příprava na CAP. Mycoplasma pneu. IgG=0,9. Opakované infekty HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, rozbušování srdce, zhoršení paměti, zhoršené hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, cestující bolesti, šumění v ušíc

  WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

  jene jene, ja to tusila, ze

  jene jene, ja to tusila, ze se ozves ;-)

  ale ono je to skutecne skvele formulovano.

  tez jsem se za 30,- dovedela, ze granulace (tzv. Falconovo hrdlo ;-) je pry u kuraku bezne pozorovano na ORL. a ted, mily ctenari, hadej. jestlipak jsem kurak? jak rika adina mandlova, dneska se tomu jiz jen smeji ;-)

  'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

  A kdyz uz jsem v tom

  A kdyz uz jsem v tom mudroslovi rozjeta, tak jeste jednu, vcera:

  'Hmhm, tak vy mate Mykoplazmy, a SLEDUJE VAS S TIM NEKDO?'

  To by si clovek skoro myslel, ze jedine, co zdravotnictvi povazuje za adekvatni reakci na takovy nalez, je hlavne to vsechno 'sledovat'. vlastne... vzdyt ono to tak je...! tak to hlavne musime sledovat, co to s nami udela ;-)

  Příprava na CAP Wheldon, Nicholson, beru cokoliv ;-)Mycoplazma pozitivni IgG, IgM, CPn?. Chřipkové stavy, subfebrilie, 'Falconovo hrdlo', únava, oportunní koky, zimnice, skleněný zrak, fascikulace - vše jen velmi mírně. Od 0

  'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

  cerstva perla od udrzbaru.

  cerstva perla od udrzbaru. po predlozeni papiru s - mimo jine - udajem 'Mykoplazma pozitivita IgM' (!) lekar zamyslene zamhouri oci a pravi 'A nepozorujete se moc?'

  nasleduje oblibena slovni ekvilibristika: 'Zvysena teplota? To neni zadna teplota... to muze byt od cyklu.' :-D 

  kuci, a vod ceho mate teploty VY??? :-DDD aha, vlastne. Od namahy!

  Mycoplazma IgG + IgM, CPn IgG. Chřipkové stavy+zimnice, subfebrilie, únava, oportunni koky vsude kam vlezou, fascikulace mírně. NAC, Doxy 200, kontrola, plny WP plan prosinec.

  'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

  Jeste ze te neposlal

  Jeste ze te neposlal do Pelhrimova, at vis do ceho jdes..  Takovy ukon brzy zavede aj MZ, a bude rovnez za 30,-

  Ja vim, blbej vtip, ale humor, byt cerny, je jednim z mala obrannych mechanismu v tom nasem marastu...

  WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Opakované inf. HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, zhorš. paměti, zhorš. hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, tinitis. Zlepseni po doplnicich.

  WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

  Ida od cyklu? Nesmysl,

  Ida od cyklu? Nesmysl, zvysena teplota je bud z depresi nebo z toho, ze je venku vedro. Taky dost lidi ma zvysenou teplotu z toho, ze bydli ve spatnem vyssim patre. Kdyby se prestehovali do prizemi, hned by jim klesla..Scifi teorie zvysene teploty jsou zrejme nevycerpatelne.

  Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  covece adri, a zapomnelas

  covece adri, a zapomnelas uplne na 'nejite prilis pikantnich pokrmu? chilli, kari a podobne?' :-D  rofl

  Mycoplazma IgG + IgM, CPn IgG. Chřipkové stavy+zimnice, subfebrilie, únava, oportunni koky vsude kam vlezou, fascikulace mírně. NAC, Doxy 200, kontrola, plny WP plan prosinec.

  'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

  Holky, ani jedna z vas nema

  Holky, ani jedna z vas nema pravdu. To mate z toho, ze se proste moc sledujete a ctete internet... LOL 

  WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Opakované inf. HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, zhorš. paměti, zhorš. hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, tinitis. Zlepseni po doplnicich.

  WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

  "...napiste stiznost na

  "...napiste stiznost na doktora nebo doktory a my se s tim budeme pak nekdy zabivat..."  

   

  Více Ahoj.Tak asi pred pul rokem 

  březen 2013 ukončení CAPu 

   Tohle sem také musím

   Tohle sem také musím přidat, je to víc jak výmluvné a vystihující přístup nejedné "odbornice" ...


  "Naprosto souhlasim,p. doktorka Svestkova neleci nybrz opovrhuje :)))"

  viz http://www.chlamydie.info/node/5250#comment-50404


  březen 2013 ukončení CAPu 

   "...ked som hovorila

   "...ked som hovorila lekarke obvod.že som stale unavena vyčerpana tak mi povedala aby som si kupila vitaminy aj ona je vraj unavena ..."

  http://www.chlamydie.info/node/5280

  březen 2013 ukončení CAPu 

   Co dodat .... "... Pořád

   Co dodat ....

  "... Pořád mi brali krev a různě do mě píchali a zkoumali,

  po čase naprosté lékařské beznaděje mi bylo na plicním oddělení řečeno něco ve stylu jako,

  že když jsem s tím žila do dnes,

  že budu žít dál ..."

  březen 2013 ukončení CAPu 

  Tohle je sice citát z

  Tohle je sice citát z diagnostiky a léčby dyspepsie, ale sedí to i zde jak nočník na zadek.

  "Jak odesílající lékaři, tak specialisté považují za velmi obtížné těmto nemocným porozumět a léčit je, protože nespadají do žádné jim dosud známé kategorie nemocí.“

  březen 2013 ukončení CAPu 

  veraokb.....tou kategorií

  veraokb.....
  tou kategorií nemoci je u mně ATEROSKLEROZA...
  skrytý zánětlivý degenerativní proces,který probíhá léta na úrovni tkání...tedy vaziva.
  Jak jsem k němu přišla?Dědičně/mám papír z genetiky.
  Že by mi zjistili aterosklerozu?To ani náhodou.Jen mutaci genu..../jsem tedy mutant/......jde o deficit enzymu,jehož nedostatkem v těle z "potravy vzniká kyselý odpad zvaný HOMOCYSTEIN..........ten je příčinou aterosklerozy,ne CHOLESTEROL......jak hlásá dnešní vědecká medicína....
  ATEROSKLEROZA.....zánětlivý,degenerativní proces..............způsobeným homcysteinem z nedostatku
  enzymu a koenzymů/kys.listové,B6,B12...........z této jednoduché NEZNALOSTI.......vzniklo poškození tkání
  s těžkými následky.......a toho využívá tato vědecká medicína,která není nic jiného než byznys.
  veraokb

  "" Na chlamydie jeste nikdo

  "" Na chlamydie jeste nikdo neumrel!"...prispivam touto malou prupovidkou meho praktickeho lekare do mudroslovi, mejte se.....
  Klasicka chlamydiova infekce, na WP od 1/11/2010 IVA2
  Klasicka chlamydiova infekce, na WP od 1/11/2010 IVA2

  "...Na můj dotaz, jestli to

  "...Na můj dotaz, jestli to může souviset s chronickou chlam. infekcí, kterou mi určil MUDr. na plicním, se ORL blbě ušklíbla a řekla, s přiblblým úsměvem, že chlamydie jsou NÍŽ!!!..." viz Mám pořád problémy s

   

   "...Mimo jiné jsem se dozvěděl, že testy jsou drahé a oni tam zachraňují umírající lidi. Na to jsem mu řekl, že bych chtěl zachránit teď a ne až budu umírat..." 

  březen 2013 ukončení CAPu 

  Známý měl výrůstky -

  Známý měl výrůstky - ostruhy na chodidle, bolestivé. Na revmatologii ho nejdřív poslali na laser, potom na rehabilitaci, pak na masáž. Když to 1/2 roku bylo stále horší, tak se vzpěčil, že to tak už nejde. Tak že teda půjde na operaci. Když se zeptal, proč ho tam neposlali rovnou, ráčil mu pan primář sdělit, ža ta rehabka, laser a masáže se přece taky musí uživit........

  Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní ACC 1 - 2x600, 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin

  Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

  Přihodím svůj nedávný

  Přihodím svůj nedávný rozhovor s panem doktorem:
  -Borelióza? To byste vypadala jinak
  -Jak bych vypadala? 
  -No to byste ležela na infekčním... Drogy neberete? 
  -Ne 
  -Určitě?
  :))

   

  lehká společenská

  lehká společenská konverzace s doktorkou na ortopedii.

  (téma:  -náct let trvající epikondylitida, zasahující všechny úpony na pravé ruce - tenisový, golfařský loket zároveň - , na veškeré běžné rehabilitace nereagující. bolí celá ruka, bez pekelných následků nelze skoro ani napsat čumkartu. téměř znemožňuje řádné zaměstnání, jakož i dostudování. loket v některých směrech tak nerozcvičitelně zamrzlý, překroucený, že sestra na rehabilitaci myslela, že jde o kosterní vývojovou vadu... RTG v pořádku)

  "paní doktorko, až dokončím ten protokol, kde si ten loket můžu nechat kvalitně operovat?"

  "no to nevím, tyhle epikondylitidy jsou na operaci, ale to vám nikdo neudělá. na to nikoho nenajdete."

  "a proč na to nikoho nenajdu?"

  "oni to nechtěj dělat."

  "a proč to nechtěj dělat?"

  (rozšafným tónem) ... "NO... ONA JE TO OTRAVA."

  a lehká společenská

  a lehká společenská konverzace s doktorkou na flebologii:

  (téma : "díra" ve stehně, spojená nejspíš se žilní nedostatečností - na území několik x několik cm prakticky chybí sval, díru překrývá zhnědlá, seschlá, osypaná kůže, progrese spíš směrem k horšímu, obavy z potíží typu bércový vřed.)

  "paní doktorko, co se s tímhle dá dělat?"

  "noste sukni... nebo kalhoty."  Klasická odpověď mojí PL

  Klasická odpověď mojí PL po tom co viděla, že mám pozitivní testy v IgG:
  Mudr: "No to má dneska každej, komukoli ty testy nechám dělat, tak ten to má. Ale to nic neznamená."
  Já: "Když to nic neznamená tak proč mám teda potíže?"
  Mudr: "Hm.. v práci třeba nemáte nějaký problém?"
  Na WP od 03/12 pro únavu, nízký tlak, bušení srdce, návaly, světlo-plachost, bolest na hrudníku, bolest zada a nohou, tuhnutí svalů, pocity nachlazení, zvětšené uzliny, závratě, tinitus - Chlamydie, Borelie, Mycoplasma, EBV, Ehrlichie

  Odborný lékař reaguje na

  Odborný lékař reaguje na mou odpověď na jeho otázku, kde se léčím: "Ježišmarjá, vy chodíte ke Klubalovi, ale tam se přeci platí!" Já na to říkám: "Ale já platím všude!" Lékař: "Všude, jak to?" Já: "Jenže u Klubala mi nevadí za kontrolu zaplatit 2000,-, zatímco u vás jsem naštvaná, že musím platit 30,- Kč." Mou upřímnost téměř neustál .... :-)

  "Ureaplasma? Co to je za

  "Ureaplasma? Co to je za nesmysl? Urea je močovina a plasma krev..."
  :))

  Borelióza, hr. bartonella, cpn, chsp60 4,51, ebv, hsv, streptokok, 'uretrální syndrom', CFS, hypotyreóza a milion potíží...

   

  To kde ti tohle rekli?

  To kde ti tohle rekli? Hadam, ze na urologii :))))))))))))))))

  Internista: "Herx-reakce?

  Internista: "Herx-reakce? Slečno, to je reakce na léčbu syfilitidou, která dávno neexistuje".

  Infektolog: "Imunolog,  který vám napíše antibiotika, by měl vrátit diplom". "Potíže nemáte kvůli chlamydiím. A proč máte obtíže. No, to já opravdu netuším." "To potvrzení infekce v moči nic neznamená, to jsou úplně normální výsledky". "Jediné chlamydie, které dělaji problémy, jsou ty pohlavní, jiné ne" (!!!)

  Plicař: "Kdo chce být dneska in, vymyslí si chlamydie".

  Obvodní: "Vy jste si volala ZÁCHRANKU? Ach bože, objednám vás k tomu psychiatrovi sama".

  Imunoložka: "Chlamydie, to umí být hodně nepříjemné. Ale na co vlastně máte teď ta antibiotika?".

  Záchranářka: "Uvařte si bylinkový čaj, ono se to zklidní".

  A internetové poradny vypadají podobě:

  http://www.ulekare.cz/poradna-lekare/zrychleny-tep-20127


  Tak já taky něco

  Tak já taky něco přidám:
  Vy berete sama atb.? Ale já Vám dokážu, že nemáte chlamýdie (haha to opravdu nemám, ani jsem si to nikdy nemyslela)., já Vám dokážu, že to máte od zad.... 

  ...slíbili zaškrtli v žádance nějaké testy a neudělali je...pí doktorko, kde jsou výsledky těch testů? Proč jste  je neudělali, když si myslíte, že tu nemoc mám? Protože jsme chtěli vyloučit to ostatní...a k čemu mi to jako je?..EEE...

  ...Ty pozitivní mykoplazmy jste si 100 mg Doxy na den dostatečně přeléčila, to mi řekli na infekčním, volal jsem tam (Tak to mě dr. zaskočil), tak se po chvíli ptám jeho MUDy kolegyně... to myslí pan doktor vážně, že je to dostatečná léčba? Ne není, zajděte si k obvoďačce pro Azithromycin (kdybych na ni nevyrazila, tak by to neřekla)...

  ..návštěva u neurologa (nemohla jsem si najít nos mezi očima a hýbal se mi obraz zprava doleva a naopak) chacha tak to jsem ještě nikdy neviděl, až budete vědět, co Vám je, tak hned přijďte na kontrolu(jelikož neinicioval žádné vyšetření např. MR mozku, které mi posléze napsal endokrinolog, bo nikde nebylo možno a kde jsem měla hroudu přes půl hlavy, tak už se to chudák nedozví...)

  ...závěr z nemocnice, kde jsem byla hospitalizovaná s podezřením na akutní neuboreliozu: provedené vyšetření na EBV, HIV, mycoplazmu a Boreliozu ELISU v Klinlabu z krve, výtěr z nosu který neprovedli, spotřebovali 11 ampulí krve + moč (bo jsem měla krámy, tak ji vylili před mými zraky, ale výsledek měli)...celý týden mi doktorky chodili kapat atb., ale jenom pusou (skutek utek), jakožto úplně jasnému případu...no a k tomu závěru...přišel pan velkomožný MUDr. Bůh, začal mi vyprávět pohádku o nějaké holčičce, která dlouho ležela v postýlce a že bych jako ona měla vstát a jít, že doporučuje procházky po lese a jestli si náhodou nestrkám prst do krku...

  ...toť jedna moje návštěva v jedné nejmenované nemocnici... jelikož jeden doktor si myslel, že jsem anorektička a dvě doktorky si mysleli, že mám jasnou Borelku a převahu měl chlap, tak to dopadlo jako vždycky...tím nechci vyzdvihovat nás ženy :-), neb ty měly pravdu...


  Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

  Jakmile se kolem tebe něco

  Jakmile se kolem tebe něco mejkne - choroba, úraz,...stav se zhorší - ale pak zůstane tak. A takhle budeš po těch schodech hopsat pořád dolů, až tě to sežere jako vlk Karkulku.

  Zdenka 2

  HLA-B27, bolesti zad, kříže, vystřelování do kyčlí, artritida, astma, blokace žeber ..

   

  Tak aj ja prispejem.. Test z

  Tak aj ja prispejem..

  Test z infekcneho mi podali do ruky pred dverami ambulancie:"mate boreliozu,najdite si lekara co vas bude liecit.."

  alebo

  imunolog:"Mudr.Durovska??!!-nedovolim aby vas zabila..ja to najdem co vas trapi..ved to predsa nie je ihla v kope sena- ale v ziadnom pripade nemate boreliozu!!!"

  5 rokov hladal..nasiel desiatky diagnoz,ktore sa nepotvrdili a minule mi povedal"ja uz  vas poznam nejaky ten rok- uz viem diagnozu"

  A konecne ju nasiel - PSYCHICKE PROBLEMY:)))

  alebo

  profesor neurolog:"Neexistuje aby ste mali boreliozu-to by ste uz mali davno  autoimunne ochorenia"

   

   

   

  Miriam

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

  Powered by Drupal - Modified by Danger4k