zvyšuju Doxy na 200

Po doporučení Adriany zvýšit Doxy na 200mg jsem si nechala udělat jaterky. Pokaždý se děsím, jak vyjdou, bolí mě z toho celý břicho, jak se stresuju . Vyšly skvěle, držej se celou dobu, co beru léky. Baštím essentiale forte a carbofit, tak to asi pomáhá. Včera jsem večer místo 100mg zblajzla 200mg Doxy (pár lidí psalo, že to tak dělá místo 2x denně 100,což mi asi taky vyhovuje vzhledem k ostatním lékům, jídlu a tak). Už asi 3 dny se mi vrací píchání a pálení po těle, studený ruce, znáte to.. No, dneska v noci mi po tom prášku bylo naopak pořádný horko. Potila jsem se jak prase (pardon), byla jsem ráda, že je noc a ležím v pelechu. Takže že by reakce na vyšší dávku? Chacha, všechno dosud probíhalo celkem hladce, tak jsem zvědavá, kdo s koho :-) - nakonec. Všem chci popřát krásné vánoce, klid a pohodu a hodně síly do nového roku.

No to doporucuje pan

No to doporucuje pan Wheldon a Stratton, ne ja :-) Ale neboj, tyhle reakce ze zvyseni jsou vetsinou otazkou kratke doby, nez se to usadi. Na jatra je podstatny hlavne NAC 2400mg denne a kyselina alfalipoova. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k