Slnko a vitamín D - pozitíva/negatíva

Sem píšte svoj skúsenosti s doplňovaním vitamínu D (doplnkami alebo zo slnka)

Marshallisti prosím nespamujte. 

On Prosinec 2nd, 2008

On Prosinec 2nd, 2008 alegeny says:

Mno jedu SP/WP dle navodu a updatu jen s tim ze za ucelem minimalizovat nasledky Metra tak se snazim tu a tam dat Pyruvat. Od te doby jsem mel vyraznejsi reakce a to dost. Tak jsem Pyruvat vynechal a vratil se ke "klasice". Nicmene problemy s periferni neuropatii se vyrazne prohlubuji. Pred mesicem a pul jsem dal treba 10 denni pulz no a bylo to spatny. Nicmene po ctyrech tydnech vse bylo celkem ok az na tu neuropatii. Tak jsem si dal tridenni pulz a byl jsem na tom jeste hur. Tak ze ted zkusim zase chvili Pyruvat a uvidime. Obecne co muzu rict ze my zase trochu ustupuje unava a myslim ze je to tim ze jsem bez "D" doplnku a letniho slunce. Otazka je jestli je to dobre nebo spatne:o).

Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007(8/2008/Minocyklin), Sumamed, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), 7/2008, Pyruvat Calcia hodinu pred Atb Azi. Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom

Nazdar. U niektorých

Nazdar. U niektorých ľudí môže byť v dôsledku infekcie pečene problém s metabolizáciou vitamínu D, kvôli čomu ako vedľajší efekt dochádza k sekundárnej porfýrii. Zmienka o tom padla v jednej diskusii na cpnhelp, žiaľ neviem ju nájsť.

Za seba môžem povedať, že ja slnko zúfalo potrebujem. Vždy sa cítim dobre cez leto a naopak, prežiť zimu je utrpenie. Úplne mi stačí, že nemôžem kvôli doxy chodiť na priame slnko :-(

Skús vyskúšať, či tvoj problém nie je reakciou na slnko, zatiaĺ čo vitamín D problém nerobí. V najhoršom prípade sa dá protokol bežať aj s nižšou dávkou vit.D, myslím že nie je vitamínom, na ktorom stojí a padá úspech liečby.

Čo sa týka pyruvátu, nemôže podporovať premnoženie kandidy?

WP od 05/2008. Mycoplasma Pn, Cpn, EBV. Chronický únavový syndróm s deficitom imunity (CFIDS)

Únava nebude od D, mne

Únava nebude od D, mne držela pod krkem dva a půl roku, teď podle toho, kolik toho do sebe nasypu, zejména co se týče Entizolu a reakcí na to, co v těle provede. D beru pravidelně, sice jen D2 a letní slunce jsem vesměs prospal, ale i tak byly kruté reakce jako na začátku léčby na ATB. Takže podle zkušeností mé kůže vlastní tam to D ty mrchy nejspíš pomáhá zabíjet, ale jen bůh a ďábel ví, jak to je. Já ne! Ale věřím spíše těm, kteří vit. D považují účinnou zbraň proti vetřelcům. Konec konců staré přísloví „Kam nemůže slunce, tam chodí doktor“ má asi co do sebe nebo snad byli naši předci hlupáci? Na druhé straně, pokud to funguje a ty mrchy pomáhá zabíjet, takže se uvolňuje LPS atd. plus všechny ty reakce s tím uvolněným smetím spojené, i ta únava se s tím dá možná vysvětlit.

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

Jan, odkiaľ kupuješ ten

Jan, odkiaľ kupuješ ten vitamín D a akú značku?

WP od 05/2008. Mycoplasma Pn, Cpn, EBV. Chronický únavový syndróm s deficitom imunity (CFIDS)

VITAMIN D SLOVAKOFARMA

VITAMIN D SLOVAKOFARMA POR CPS MOL 1X300KU

na recept, D2

D3 jsem tu nesehnal

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

Pozor na doplnování

Pozor na doplnování Déčka bez vyšetření. Je to imunosupresivní steroid a špatné hospodaření s nim v těle způsobuje další nemoci /osteoporozu/.

No když chybí vit. D, je

No když chybí vit. D, je to špatné! Křivice, osteomalacie, osteoporóza, chřipka si dělá co chce díky přehnané imunitní odpovědi, protože právě chybí ta imunosupresivní funkce chybějícího D ...

V počátcích průmyslové revoluce v zakouřených dělnických čtvrtích s úzkými ulicemi bez slunka vzniklo nejspíš rčení Kam nemůže slunce, tam chodí doktor...

 

Jinak souhlas, vše konzultujte se svými ošetřujícími lékaři. OSTATNĚ TAK JEST V PROHLÁŠENÍ, VIZ ÚVOD atd. Tyto stánky, natož fórum není žádný návod na léčbu!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

Ireno, prestan sem uz

Ireno, prestan sem uz prosim psat ty nesmysly, co na borelioze, D neni imunosupresivni. Naopak pomaha v boji proti parazitum, viz stranka o vitaminu D. http://chlamydie.info/node/3034 Ty udaje si nikdo nevymyslel.

Doporucuju precist treba taky toto o bezpecnosti vysokych davek: http://www.msnbc.msn.com/id/28004867/

Vtamin D je potrebny, je soucasti lecby a ma vliv na mnoho priznaku.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Adriano, napadal lidi, to

Adriano, napadal lidi, to ti jde skvěle ! Když myslíš, že to, co tu píšu, je blbost, tak to klidně vymaž! Kdo chcem, tak mi napíše na mail!

Nikde jsem nenapsala, že Déčko není v těle k hospodaření potřeba! Vím, že je. Děláš ze sebe Děda Vševěda, neznám tě, ale dost jsem slyšela od lidí, kteří už z WP odpadli a raději sem už ani nechodí. Proč asi? Jednak se jim nelíbí Tvé chování a pak, to, že striktně se tu nesmí psát o ničem jiném, než JEN o chlamydiích, kterým se přisuzuje absolutně všechno! Obsuzovali jste mě všichni, že jsem WP přerušila po roce, protože nepomáhal, ale mým problémem není chlamydia ani borelie ! A přesně tak je to u mnoha lidí, které tu nabádáte užívat až 7 let ATB! Nedivím se jejich aroganci a nervozitě, když si sami kupují ATB,doplňky a další, které stojí měsíčně tisíce a ono jim to ani za roky nepomůže.

Existuje i Marschalův protokol, který je založen na povzbuzení imunity, která by se měla vyrovnat s infekty. Proč nepíšete o tom, že by bylo vhodné, aby si pacienti před zahájením několikaleté léčby ATB nechali vyšetřit D?D 1,25 a D25 ? Kolik lidí to tu má ? Asi málo....a pak se diví, že se jim spíše další nemoci nabalují, když nesmyslnně doplnují Déčko ! Podívej se i tady: http://vitamind.ucr.edu/chem.html

http://findarticles.com/p/articles/mi_hb223/is_/ai_n29387803

Myslím, že nemáš tak docela pravdu, že tu píšu blbosti ! Bud trochu tolerantní a demokratická !

Vždyt tu píšete, že se učíme, předáváme si zkušenosti, nejsme lékaři, ale dle mého názoru není dobré zacílit tady uváděné potíže pouze na chlamydie, Tyto potíže, které tu mnoho pacientů uvádí nezpůsobují jen chlamydie..............a pak berou WP zcela zbytečně !

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Slunce dobíjí energii ,

Slunce dobíjí energii , nejen vit. D,ale do určitého stupně , kdy to asi organismus má sílu snést. Člověk vydržel i jižní polední žár na horách u moře a bylo mu blahodárně. A najednou se to zvrtne, z roku na rok a proč ? To slunce už nesnesete, nebo jenom málo. Vit. D se rozpouští v tucích a  v organismu se může kumulovat.  Záleží také na zeměpisném pásmu, pigmentu -např. černoušci ho přijímají tady přes kůži obtížněji, něco na tom příjmu té správné dávky, aby nebyla křivice , ale i předávkování od slunce, nejen v potravě, už od přírody něco bude.

No ono nepůjde asi tak ani

No ono nepůjde asi tak ani o předávkování vitamínem D, u nás v našich zeměpisných šířkách, ale takový úžeh - přehřátí mozku nebo úpal - při dlouhodobém pobytu v prostředí s vysokou teplotou udělá také své a spálená kůže jak by smet. Nic se nemá přehánět!

Jinak tady nikdy nikdo nikomu nedoporučoval něco do sebe cpát 7 let, jak tady někdo podsouvá. To jen pro pořádek!  Rovněž tak, pokud někdo má problém nepramenící s vlastnictví kamarádek chlamydií, pro něj nejsou tyto stránky určeny. Nikdo nikdy tady netvrdil, že by za všechno mohly nějaké chlamydie! To taky jen tak pro pořádek!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Slunicko nesnesu, okamzity

Slunicko nesnesu, okamzity zhorseni (15 min staci)..a nemyslim si, ze by to bylo v dusledku zabijeni bakterii, to by bylo naky rychly ne? po par minutach? to bych pak mozna ani nemusela jist zadny ATB a jen se slunit.. a asi by se mi taky ulevilo..jenze to ani nahodou. Jen se to vrati do puvodniho stavu. Jeste ze je zima. Ps: nejsem biochemik ale vim jak reaguje my telo.

Podľa mojich znalostí

Podľa mojich znalostí môžu byť príčiny precitlivosti na slnko takéto:

1. fotosenzitivita spôsobená užívaním doxycyklínu. Možno by v takom prípade stálo za pokus vymeniť doxy za mino a skúsiť porovnať stav.

2. kožná porfyrická reakcia. Jeden z typov porfyrínov sa sústreďuje prioritne v pokožke. Porfyríny sú silne toxické molekuly a k aktivácii ich ničivej sily musia obvykle prijať nejaký druh energetického žiarenia, obvykle práve slnečné svetlo. Tu by teda mohlo stáť za pokus vyskúšať niektoré z protiporfyrických opatrení. Asi by som vyskúšal glukózu, B-vitamín a antioxidanty, nie som si istý, či na kožnú formu porfýrie pomôže aktívne uhlie.

3. zvýšená tvorba porfyrínov pri metabolizácii vitamínu D. Ak som dobre pochopil, tak zo slnka vzniká vitamín D3, ktorý je v pečeni metabolizovaný na jeho aktívnejšiu formu (D25?). Na túto metabolizáciu sú potrebné enzýmy založené na základe hemu. Preto pobyt na slnku ako aj doplnky vitamínom D môžu vyvolať zvýšenú potrebu tvorby hemu a pokiaľ táto nefunguje správne, tak sa do organizmu dostanú ďalšie dávky toxických porfyrínov. K tomuto už je ťažká rada - asi skúšať používať opatrenia proti porfýrii a pokiaľ je stav neúnosný, tak asi dočasne obmedziť aj slnko aj vit. D, kým sa stav chlamýdii v bunkách nezníži. S postupujúcou liečbou by porfyrické reakcie mali ubúdať.

4. vitamín D narušuje proces, akým chlamýdie bránia apoptóze napadnutých buniek. (nie som si istý, či to len nie je nepodložená špekulácia z cpnhelp). V praxi by to znamenalo, že z odumretých buniek sa uvoľňujú chlamýdiové toxíny, ako aj prípadné dávky porfyrínov a výsledkom je herx alebo porfýria.

Takže keď to zhrniem, tak prakticky v každom z týchto prípadov je v nejakej forme prítomná nežiadúca porfyrická reakcia a možno to je dôvod, prečo u niektorých sú reakcie na slnko tak nepríjemné. 

WP od 05/2008. Mycoplasma Pn, Cpn, EBV. Chronický únavový syndróm s deficitom imunity (CFIDS)

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Ja muzu jen rict, ze

Ja muzu jen rict, ze vitamin D dlouhodobe beru a moje imunita se dle testu z imunologie lepsi, ne horsi.

Za b) ty testy na D, co pise Marshall,  jsou k nicemu, protoze hladiny 1, 25 (OH) 2D jsou ovlineny mnoha faktory- kalciem, fosfatem, PTH a dalsimi faktory. Dokonce napr. zalezi i v jake fazi menstruacniho cyklu zrovna zena je, protoze i estrogen ma vliv na renalni produkci 1, 25 (OH) 2D. 

zdroj: http://stuff.mit.edu/people/london/universe.htm

Coz se taky pise v tom tvem linku, Ireno.

 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

No ja nevim co si mam

No ja nevim co si mam myslet, ale reknu Vam svou zkusenost a nazor. Loni na sklonku podzimu jsem se citil jako uz dlouho ne v podstate jsem se zbavil vsech problemu a silne se omezila i unava. Jediny problem ktery jsem mel byla streva, a to tak ze to bylo celou zimu horsi a horsi. Dokonce jaterni testy, ktere jsem mel v lete predtim spatne byly v unoru naprosto v poradku. No a pak prislo leto a vse se obratilo. Objevily se problemy, ktere jsem radu mesicu nemel - ne nijak zasadne, ale pripomely se, unava se zhorsila zasadne, taktez oci, a neustale jsem mel rymu, kterou jsem mel cely zivot a pak najednou se na pul roku ztratila. Jedine co se vyrazne zlepsilo byly streva. No a ted uderil podzim a vse se zase obraci. Tak ja nevim, ale rekl bych ze to souvisi jednoznacne s Vitaminem D. Jestli mate nekdo lepsi napad tak sem s nim. To je i duvod proc premyslim o MP. Uz mam doma OLmesartan i Mino, ale nejak se nemuzu rozhodnout, jestli a kdy zacit. Ono to muze byt tak ze vit D zlepsuje odezvu imunity a proto zhorseny stav a nebo tak jak pise Marshal ze vyssi koncentrace 1.25D (OH) ma spoustu negativnich projevu a jednim z nich je unava. Tzn. vic vitaminu D znamena narust 1.25 D diky L-formam a taktez potencionalne horsi funkci imunitniho systemu a tudiz puvodni projevy nemoci. Co jsem take cetl, ze projev Herx pomerne uzce souvisi se zhorsenim pocitu ve strevech. Na druhou stranu my protokol hodne pomohl nicmene jak uz zde bylo mnohokrat receno od urciteho okamziku je posun pozvolny ne-li neznatelny. Je to tezky vybrat zpravnou cestu. Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007(8/2008/Minocyklin), Sumamed, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), 7/2008, Pyruvat Calcia hodinu pred Atb Azi. Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom
Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007(8/2008/Minocyklin), Sumamed, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), 7/2008, Pyruvat Calcia hodinu pred Atb Azi. Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom

"...Tzn. vic vitaminu D

"...Tzn. vic vitaminu D znamena narust 1.25 D diky L-formam a taktez potencionalne horsi funkci imunitniho systemu a tudiz puvodni projevy nemoci..." ad absurdum vzato totéž platí pro NAC či jakékoliv přidané ať co do síly či druhu ATB. Čili díky dejme tomu NACu dojde k "potencionalne horsi funkci imunitniho systemu a tudiz puvodni projevy nemoci." Respektive spuštění řídké rýmy a kýchavky po NACu není ten tzv. herx, ale projev nemoci díky právě oslabené imunitě tím NACem..... rozumím tomu dobře?

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Treba to tak tezky

Treba to tak tezky nebude..Mrkni trebas do toho linku, co jsem sem pastovala, je to uzitecny zdroj, i kdyz je to moc dlouhe a narocne cteni. Nic jineho nam nezbyva, nez jako novinari nikdy se nespokojit s jednim zdrojem, ale vse overovat z vicero. Ale ty umis anglicky. Jed jen po nadpisech a cti detailne jen to nejdulezitejsi. Nemam silu takove veci prekladat. Chce-li se clovek dohrabat k pravde, musi tomu casto venovat znacne usili. Nicmene v pripade vlastniho zdravi si myslim, ze se to vyplati.

Pak hodne informaci o vitaminu D je taky na http://www.vitamindcouncil.org/

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Honzo, Honzo, ja netvrdim

Honzo, Honzo, ja netvrdim ze vim co je pravda, ale snazim se ji najit. Myslim ze je lepsi analyzovat vsechny teorie, ktere maji logicky zaklad a mozna radu uspechu nez je slepe vynechavat. Muze nam to pomoci najit spravnou cestu a vyvarovat se chybam. To mimochodem delaji i Mudrove a my je zde za to kritizujeme tak nebudme stejni. Jasne ze tim negativnim projevem nemyslim Herx stavy ktere asi dobre zname oba, ale treba zhorseni plisni, candidy atd. Nerikam ze me problemy s neuropatii jsou zpusobene zhorsenou imunitou. Take netvrdim ze SP je blbost, nicmene bych tedy nedal ruku do ohne za to ze neexistuje lepsi cesta. Do budoucna urcite existovat bude a dali panbuh nebo alespon strana jeste se zmeny dockame:o).  

 

Andy, dik vetsinu uz jsem cetl. Asi jsem toho cetl uz moc. Take jsem prohledl vsechny MP presentace, dokumenty, videa z konferenci. Vis co my chybi, kdyby to co M. tvrdi byla takova blbost, myslim ze by mu na ty konference nejezdil nikdo a ne dokonce kandidati Nobelovych cen atd. Neverim ze by si nekdo lajznul lecit deti na zaklade bludu. Verim, ze kdyby existoval presvedcivy dukaz ze M. nema pravdu uz by byl Marshall bez sance. Jedine co jsem videl byly dve naprosto odlisne teorie a u te jedne jsou uvedeny logicke zavery, ta druha se opira o statistiku, ktera vzdy muze byt prekroucena. No kazdopadne tim ze verim SP asi zatim na nem vydrzim neb jeste nejsem presvedcen, ze tato cesta nevede k cili, a jak si vsichni myslime mozna letni zhorseni stavu je skutecne Herx a ten muze mit mozna i takovy negativni dopad jako ovlivneni imunity a projevy oslabene imunity jako ja mel od srpna-opary, chripky, plisen atd. Jediny co potrebuju vyresit je ted neuropatie. V podstate nemuzu pulzovat jinak necejtim chodidla a je to pulz od pulzu horsi. MAte nekdo nejakou radu?

Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007(8/2008/Minocyklin), Sumamed, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), 7/2008, Pyruvat Calcia hodinu pred Atb Azi. Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom

Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007(8/2008/Minocyklin), Sumamed, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), 7/2008, Pyruvat Calcia hodinu pred Atb Azi. Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom

A jsi lečen na Crohnovu

A jsi lečen na Crohnovu chorobu, a dlouhodobě sledován na nějaké gastroenterologii, ty příznaky mají pacienti s touto dg. obdobné a dosud se nezná příčina, o infekčním původci se také uvažuje, ale není jednoznačně znám. A co případně na tuto léčbu podle  Wheldonova protokolu říkají. Dcerka od známých jí dostala ve 13 letech, než se na to přišlo tak  málem zemřela před očima odborníků, potom jí bylo odoperováno 20 cm tenkého střeva a protože byla v růstu skončila v podpůrném korzetu, zbortila se jí celá páteř. Její stav se po operaci zlepšil ale ja nadále už asi 15 let pravidelně sledována a její stav kontrolován. Pomáhá jí strava, a užívala speciální bylinkový čaj od NESTORA - to byl magistr farmacie a míchal. speciální bylinkové směsi, měl vlastní lekárnu mimo Prahu, rodina si ten čaj nechávala z ní posílat, má i recept - co směs obsahuje- byl kdysi uveřejněn v pravidelné rubrice Květech - Nestor  vám radí jak na Crohnovu chorobu . V případě zhoršení jí berou na přeléčení do nemocnice. Pacientská organizace s toto chorobou má také svoje stránky, a některé potíže co tam popisují jsou hodně podobné, jako jsou uváděné zde. 

Muj zdravotni stav se po

Muj zdravotni stav se po pobytu na slunci zhorsuje. Na krevnich testech se to projevilo celkovym snizenim poctu bilych krvinek (taky neutrofilu) a na hladine zeleza, ktera klesla na nizke hodnoty. Takze podle me, kdyz pochcipaly bile krvinky, infekce se opet rozmohla, mimo jine mi vyzrala zasoby zeleza a zpusobila to, ze je mi hur. 

Wheldonuv protokol (09/2007) pro Cpn a mykoplazmy;CFS, IBS/IBD, brneni rukou, cukani svalu svalu pod okem a jine podivne „ukazy“

Wheldonuv protokol planuji pro Cpn a mykoplazmy;CFS, IBS/IBD, brneni rukou, cukani svalu svalu pod okem a jine podivne „ukazy“

Nebo se ty bílé krvinky s

Nebo se ty bílé krvinky s něčím perou a nestačí se v tom fofru doplňovat. Tohle by chtělo pořádného  imunologa, který se vyzná v absolutních a diferenciálních počtech bílých krvinek. Ale to by musel vědět kompletní počty všech bílých krvinek, % zastoupení a ostatní souvislosti. Bílé krvinky se sice nejdříve objeví v krvi, ale pak z ní mizí do tkání, kde mají práci a když z krve vycestují, musí se zase doplnit novými z kostní dřeně, brzlíku atd. Je to složité a málokdo tomu rozumí a málokdo umí výsledky z krve interpretovat! Bývá prý zvykem, že středoevropan když vyrazí na jih za sluncem, dostane rýmu, z horka? Většinou také průjem. Příčiny mohou být různé. Někdo dostane průjem po slunci, někdo po azitromycinu. No mne se to už naštěstí netýká, ale byly doby, že jsem polkl Sumamed a pak se děly věci takovým fofrem, že jsem se nestačil divit. A bylo mi mizerně, strašně mizerně, ale že by to bylo opětným rozmohnutím infekce, to snad ne, to spíš naopak, uvolněným LPS z těch chcíplých potvor, co nestačily bílé krvinky, neutrofili hlavně, pospolykat. Selským rozumem mi musely počty neutrofilů taky rychle klesnout...Ale ví bůh, já je nepočítal, já hledal záchod..

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj Berry ,ja mam

Ahoj Berry ,ja mam nedostatek zeleza uz od zacatku ,doktorka mi predepsala ho uzivat ve velkých davkach ale ani jsem si ho nevyzvedla ,protoze jak tady nekdo psal je to potrava pro chlamky....2.mesice beru Revalid na vlasy a tam je taky zelezo ,tak jsem mela dilema ,ale jelikoz mi ty vlasy padaly hodne ,tak jsem to riskla...ty bílý krvinky mi litaj ,jednou dobrý ,jednou nizký.

Na WP od října 2007,pro unavu ,bolesti svalu ,kloubu,mlha v hlave,střidave bolesti snad všeho na těle....

Na WP od října 2007,pro unavu ,bolesti svalu ,kloubu,mlha v hlave,střidave bolesti snad všeho na těle.... Od dubna 2010 na MP

Alegeny, negativni pristup

Alegeny, negativni pristup cpnhelp k Marshallovi nevyplyva z nejakych blbosti, ale prave z detailnich analyz, jako jsem napastovala tady dole. Takze staci cist a cist a cist, ale je to narocne. Jinak nikdo netvrdi, ze ty nekolikery antibiotika a protizanetlivy benicar, ktery pouziva, nemaji na telo zadny ucinek, to by bylo spis s podivem. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Alegeny velike davky B

Alegeny velike davky B vitaminů na neuropatii, vyzkousel jsi? Jinak co na to doktor?

Ohledne tech strev ti jinak muzu rici, ze u me to jde taky extreme pomalu, ale stale vpred, s tim, ze obdobi reakci trvaji klidne i mesice. Nasledky pyruvatu jsem citila mesice. A nekdy je tezke odlisit, co je co, kdyz se to rozjede. Chystam se napsat update, ale vzdycky napisu neco jineho misto toho

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Jinac argument o zajmu moc

Jinac argument o zajmu moc neberu, kdyz se podivam, kolik lidi do sebe cpe chlamydil, hlivu nebo pise na stranky o astrologii a urinoterapii, neprekvapi me nic. A jeste tvrdi, ze je to vylecilo z chronicke boreliozy, chlamydiozy apod.(tim nechci srovnavat M. s necim co jsem jmenovala)

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Pomoc na neuropatii - podle

Pomoc na neuropatii - podle mé zkušenosti může pomoct vitamin B - jmenuje se Neuromax, je to vysoká koncentrace vitamínů B celé řady, jak jsem to studovala, tak je to něco jako mnohanásobný B-komplex, dobře vyvážený, mně ho doporučil neurolog právě na bolesti končetin, páteře, bolesti chodidel, hlavy, mravenčení různě po těle, záškuby, když jsem měla neuroinfekci - sekundárně právě z chlamydií, tehdy to bylo jako rány elektrickým proudem, hrůza, co krok, to slzy v očích... Doporučil mi tehdy obden jednu tbl. V lékárně to běžně nemají, je to drahé (balení kolem 400 Kč), ale mně to vždy objednají. Beru to pořád, jen teď už méně často, sem tam pak v pauze to proložím B12 a B1 (taky z lékárny - jmenuje se to Benofagma, německý vitam. B1) . Tak to můžeš zkusit, mně to ulevilo. Navíc je to dobré na regeneraci nervů, jen bohužel ta cena... Někdo radí i kvasnicové pomazánky, kde je taky koňská dávka B - levnější varianta bez podpory farmaceutic. průmyslu, do toho se chci taky experimentálně ponořit 

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, neuroinfekce, arytmie, pocení, krvácení dásní i z nosu atd... Za 8 měsíců zlepšení ve všem

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, arytmie, neuroinfekce, pocení, krvácení dásní i z nosu atdZa 8 měsíců zlepšení ve všem

Berry, me se tyhle

Berry, me se tyhle imunomarkery zacaly lepsit az po roce a ctvrt na protokolu. Nejdriv dokonce pocty bilych krvinek mohou klesat, jak vymlacujes infekci, s mrtvou cpn umira i nakazena bunka a nez se vytvori nove a  zasoby se doplni, jak pise Jan, mohou pocty klesat.

Vycerpani zeleza z organismu chlamydii taky nejakou delsi dobu trva, podle toho, co mi je znamo, nedeje se tak pres noc.  Chtelo by to znat hodnoty pre lecbou a pak prubezne pri.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Hodnoty bilych krvinek v

Hodnoty bilych krvinek v predchozich testech byly byly v norme - vcetne zeleza. Urovnalo se to na protokolu. Od minulych testu se v me lecbe zmenila jen delka vystaveni slunecnimu svitu.

Wheldonuv protokol od 9/2007 pro Cpn a mykoplazmy;CFS, IBS/IBD, brneni rukou, cukani svalu svalu pod okem a jine podivne „ukazy“

Wheldonuv protokol planuji pro Cpn a mykoplazmy;CFS, IBS/IBD, brneni rukou, cukani svalu svalu pod okem a jine podivne „ukazy“

Blokatory proteinove

Blokatory proteinove syntezy brani replikacni forme. Pokud je poctive beres v kombinaci, tezko se ti muze infekce rozjizdet. Slunce na mechanismu ucinku atb nic nemeni.

Proc mas horsi testy, ti tu asi nikdo nerekne, neb nikdo z nas neni doktor. Ja jen vim, ze muj stav porad kolisa a stale se neco meni...(treba telo zacalo obnovovat cervene krvinky a potrebuje vic zeleza, treba slunce pozabijelo nejake potvory a telo je ted likviduje, nebo je za tim nejaky virus nebo neco uplne jineho..)

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ja akorat vim, ze nas

Ja akorat vim, ze nas vysavac ma tlacitko UV, ktere kdyz se zapne, tak pod sebe sviti uv svetlo a tim dezinfikuje. A taky, ze kdyz prijdu do Carefouru, tak tam na zachodech sviti fialovobile svetlo, protoze likviduje bakterie, plisne a viry.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Mno, nechci ti do toho

Mno, nechci ti do toho kecat, ale ty UV lampy v Carfourech (ted vlaste TESCO), Mekacich a jinde jsou tam zejmena kuli smazakum, aby nevideli zily :-)))))  takze asi tak....

 

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Opakované inf. HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, zhorš. paměti, zhorš. hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, tinitis. Zlepseni po doplnicich.

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

Hm inja uz predbeh:))

Hm inja uz predbeh:))

Ty svetla tam sou hlavne

Ty svetla tam sou hlavne kuli smazkam, aby si nevideli na zily:)

Mnojo, inzo, ono to na

Mnojo, inzo, ono to na hajzlech asi hlavne nebude uv svetlo, nybrz modre svetlo. Mas recht, uv by do lidi neprali. Nicmene na dezinfekci se uv pouzivava.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Diky za rady, becko beru

Diky za rady, becko beru hlavne Pyridoxin ten funguje skvele, ale bohuzel nejak to nezvlada pokryt nasledky hubeni tech mrch. Jenom pro nazornost uvedu co se mi zhorsilo s letem a slunecnimi paprsky - a to jsem deckem nesetril:o) - unava, bolesti kloubu, oci, paleni na prsou, plisne-celkem nepatrne ale trochu ano, candidoza, neuropatie - jenze ta mi startovala uz v breznu tak tu slunci nepricitam, navic zhorsuje se i ted, ryma.  Ted to postupne vsechno zase ustupuje. Mate nekdo take podobny prubeh?  

Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007(8/2008/Minocyklin), Sumamed, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), 7/2008, Pyruvat Calcia hodinu pred Atb Azi. Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom

Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007(8/2008/Minocyklin), Sumamed, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), 7/2008, Pyruvat Calcia hodinu pred Atb Azi. Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom

Ahoj Alegeny a jak se ti

Ahoj Alegeny a jak se ti projevuje ta neuropatie?Me posledni dobou hodne jakoby bolej,brnej, mravencej nohy a jako se vnitrne klepou,tezko se to popisuje  a nedej boze ,abych si mirne zacvicila tak to je sila,mas to podobne?

Na WP od října 2007,pro unavu ,bolesti svalu ,kloubu,mlha v hlave,střidave bolesti snad všeho na těle....

Na WP od října 2007,pro unavu ,bolesti svalu ,kloubu,mlha v hlave,střidave bolesti snad všeho na těle.... Od dubna 2010 na MP

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k