bolest ledvin po čtvtém pulsu

Během čtvrtého pulsu byl docela klid,

až na bolest prsou (nevysvětlitelná normálními procesy v těle), (ale o té tu některé dámy už psaly)i

dále bolest ledvin (jedna pak druhá, pak obě, občas tmavší moč - zatím bolest přetrvává s malými pauzami.)

A ztuhlost svalů za krkem. To jedíiné znám , opakuje se to při každé fyziocké nepohodě.

Jinak nic.  Co vy na to? Nemám se těch ledvin bát? Není to přetížení z ATB, doplňků a pyruvátu? Prosím o vaše zkušenosti.

Alice tmavá moč je

Alice tmavá moč je popisována v příbalovém letáku entizolu, takže té bych se nebála. Jinak bolest prsou a ledvin znám velmi dobře, uvidíš jestli to do pár dnů přejde, když ne, tak můžeš zkusit skočit k lékaři. Já jsem si pořídila urologický čaj s podporou vylučování, bolest přešla. Ale stejně se občas vrací a jak píšeš ty, tuhle jedna ledvina, tuhle druhá nebo obě.

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd atd atd.. WP od 20.7.08 ACC + 13.8.08 doxybene + 27.8.08 azitrox

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

Já to mám s ledvinama

Já to mám s ledvinama podobně... jedna ... druhá... a střídá se to... a také popíjím čaje na ledviny ;-) (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

taky to znam, pokud jsou

taky to znam, pokud jsou chlamky i v jatrech a ledvinach, je to typicke, ruzne tlaky, bolesti, atd.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Díky za uklidnění,

Díky za uklidnění, pokračuju. Možná pošlu obvoďákovi moč, ale dnes už to bylo lepší (asi  jak jsem si postěžovala do blogu).

Dneska cestování bez problémů  autem 500 km, to by dříve bylo úplně nemyslitelné!!! 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k