lekarna.cz / zkusenosti s nakupem

pridavam pro zajemce zkusenost s lekarnou.cz. za ca dva a pul dne (!) od objednani dodano sluzbou 'obchodni balik ceske posty' na uvedenou adresu, vse v poradku, dobre zabalene, uvnitr kopie faktury. pri nakupu nad 1100,- kc postovne zdarma (to je hned ;-) ac nikdo nebyl pritomen k vyzvednuti, trackingove cislo fungovalo ve vyhledavacim systemu na webu ceske posty perfektne. na pobocce posty na zaklade trackingoveho cisla, resp. prijmeni adresata, bez problemu vydali.

shrnuto 1* spokojenost lekarna.cz i ceska posta.

(bonus - nektere doplnky v lekarne online az o ctyricet procent levnejsi nez v kamennem obchode, a to i ty bez akci a slev...).

Taky jsem měla tu

Taky jsem měla tu zkušenost, teď už ovšem v čechách nekupuju vůbec nic protože je to drahý. Tím vůbec nic myslím nic ani vit.C zkus se podívat na ty ceny sem. http://www.swansonvitamins.com/ poštovné je sice dražší, cca 40 dolarů,  ale i tak se to vyplatí.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Gabadur, prosím, do jaké

Gabadur, prosím, do jaké částky nakupuješ, aby se to vyplatilo, aby to bylo bez cla?  Jasně, že nekoupím jen vit. C, i když přijde na 100,-Kč, když přeprava je asi 800.-Kč. Dolar letí nahoru, byl 15, ted je asi 21,- Kč.

ireno, podivej sem

ireno, podivej sem http://www.chlamydie.info/node/1926#comment-34285 melo by to byt kolem 660 kc.

u nakupu z ciziny clo nemusi byt hlavni duvod, proc by se nakup nevyplatil, podstatne narocnejsi castkou muze byt postovne...

gabo, dik za doplneni. myslim, ze je dobre mit nakupni strategii :-) nektere veci se v americkych lekarnach sehnat nedaji a pri trose stesti a pocitani se i u nas da vyhodne nakoupit. na americke nakupy si nechavam veci, ktere jsou u nas extremne predrazene nebo spatne sehnatelne az nesehnatelne, jako je napriklad neefervescetni NAC, melatonin, methylcobalamin, ALC atd. tento prispevek byl urcen jako informace pro ty, kteri jsou zatim odkazani na ceske lekarny, nemaji platebni kartu, ktera je akceptovana v americe, nebo si zatim netroufli. oproti kamennym obchodum v CR je kyberlekarna porad levnejsi cestou. moje jedina zkusenost byla dobra, tak proc se nepodelit, at tady mame taky nejake pozitivni zpravy a ne jen samej pozitivni revers :-)

pro nakupy v USA a pro peclive nakupci prikladam prevodnik men, aby to bylo komplet :-) http://www.xe.com/ucc/

Mycoplazma IgG + IgM, CPn IgG. Chřipkové stavy+zimnice, subfebrilie, únava, oportunni koky vsude kam vlezou, fascikulace mírně. NAC, Doxy 200, kontrola, plny WP plan prosinec.

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

No mě to je jasný, že

No mě to je jasný, že když někdo nemůže nakupovat kartou přes internet, tak nakupuje v čechách, ale když nakupuješ v lékárně cz taky přes internet, tak to už si to můžeš objednat rovnou z ameriky, to je jedno. třeba ten vitamin C

lékárna cz aby to bylo 1000mg  120 tablet  za 185 Kč http://www.lekarna.cz/gs-vitamin-c-1000-se-sipky-tbl-120/ 

swanson 1000 mg 250 tablet  5 dolarů i kdybych připočítala v  5 dolarů dopravný na krabičku (dopravné celé zásilky do 40 dolarů samozřejmě vyjde méně na krabičku) tak je to dejme tomu 10 dolarů tedy 210 Kč to je o polovinu laciněji. http://www.swansonvitamins.com/SW106/ItemDetail?n=4294967189 

a tak je to prostě se vším, nehledě na to, že některý doplňky česká lékárna nemá v gramáži ani v obsahu k dostání. Nakupuji tak aby nákup i s poštovným nepřesáhl 100 dolarů a clo neplatím vůbec. 

Nechci hádat, a jestli chce někdo nakupovat v české lékárně tak to je jasně jeho volba. Já ale věnovala hodně a hodně času na průzkum a věř mi, že mám zkušenosti, protože jsem v invalidním důchodu a peněz fakt málo. Připadá mi škoda, když už jsem ten čas tomu věnovala, někomu neporadit. Tak třeba se to ale někomu bude zdát opravdu lepší. Chtěla jsem jen pomoct.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Já bych ráda objednávala

Já bych ráda objednávala levněji odkudkoliv, třeba z ameriky, ale jeksi neumím anglicky a to je ten problém...!!! (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Gabadur, když jsi měla

Gabadur, když jsi měla celou zásilku do 100 dol, neplatila jsi vůbec clo?

Já měla naposledy (před 14 dny) asi za 98 dol a platila jsem clo 147,- Kč. Chtěla jsem na celní správu zavolat, podle čeho to vyměřují, no , nestíhám ...

Jinak tu obrovskou pikslu vit C mám taky, objednávala jsem i kys. lipoovou a zřejmě objednám i B- komplex. Někdo tady nedávno psal přepočty ceny a obsahu a vycházelo to líp než české B-komplexy forte.

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie nejasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie nejasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie, do 07/2010 zmizela

Já taky ne, na jedný

Já taky ne, na jedný liště mám otevřený stránky a na druhý slovníček, člověk se dost naučí http://slovnik.zcu.cz/online/ 

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Teď mi to naposledy taky

Teď mi to naposledy taky napočítali, ale před tím jsem neplatila nikdy. Teď naposledy jsem měla zásilku i s poštovným za 130 dolarů asi a platila jsem 250 Kč no i tak jsem tam měla asi 20 lahviček to je i s poštovným a clem 1000 Kč  ale stejně se to dost vyplatí. Já využívám nějaký jejich akce a slevy a protože jsem stálý zákazník chodí mi nabítky slev, tak teď mám 50% slevu do konce října na všechno co koupím. No sou to zajjímavosti. ale nacpala jsem tam už dost peněz. Taky někdy nakupuji na vitaminlife, ale tam žádný akce moc neprovozujou. 

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Dobrý den, rád bych se

Dobrý den, rád bych se podělil o osobní zkušenosti s nákupem přes internet v ČR na http://www.sos-lekarna.cz/ nakoupím za dobré ceny, poštou nebo za pár korun si nechám balíček poslat přes zásilkovnu. A nemusím si dělat starost s celnicí.

 

Cyrile a co za dobrůtky zde

Cyrile a co za dobrůtky zde nakupuješ? Víš ty, co shání nemocni na zahraničních lékárnách vůbec a za jaké ceny? Jsi nějak mimo mísu.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k