Konec pravidelne administrace

Jak jste si asi povsimli, skoncila pravidelna administrace, protoze zadny z adminu nema chut cist zbytecne diskuse, na konci kterych je uvedeno, necht to admin klidne smaze. Zamyslete se prosim kazdy, jestli toto ma byt web o lecbe zavazne infekce nebo o vsem ostatnim. Jestli vas bavi hledat dulezite informace mezi sdelenimi co mel kdo k obedu a jaka je dopravni situace. Nebo jestli stoji za to nastolit diskuse o odbornych otazkach a pidit se po nejnovejsich informacich. Je to zalezitost cele komunity a neni v moci zadneho jednotlivce, ani me, deni ve forech permanentne uhlidat. Pokud nestojite o stav tlachani jako na doktorce.cz, snazte se prosim sami v ramci svych moznosti deni korigovat. Vam vsem, kteri tak cinite, vrely dik.

Myslím, že je to moje

Myslím, že je to moje vina. Všem se moc omlouvám, nějak jsem se nezvládla (příšerné psychické stavy). Prosím, pokud máte někdo pocit, že bych měla z chlamydie.info odejít, dejte vědět. Nikomu to nebudu mít za zlé.

souhlasím s adrianou, je

souhlasím s adrianou, je tu velké množství zbytečných nic neříkajících příspěvků. Sama jsem se jim možná na začátku neubránila, ale velmi brzo mi došlo, že plácání o ničem tu dalšímu uživateli hledající informace opravdu nepomůže. Tudíž, omezme se pouze na příspěvky týkající se léčby a ty ostatní, kdy chceme někoho pochválit za pěkný příspěvek či přihřát polívčičku, postěžovat si kdo nás kdy, kde naštval atd si pojdme psát do inboxů.  Není přece lepší varianty, než jasné, stručné příspěvky týkající se tématu. Opravdu by to měl být zájem všech uživatelů webu.

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd atd atd.. WP od 20.7.08 ACC + 13.8.08 doxybene + 27.8.08 azitrox

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k