Chlamči a intimní život

Ahoj lidi, mám otázku na citlivější téma, když má přítel Ch. Trachomatis zjištěné v krvi, a výtěry má v pořádku, zatímco já jsem bez příznaků, výtěry  negativní, výsledky krevních testů budou v pátek.

Chci se zeptat,jak moc bychom měli být opaterní při intimnějším životě? - chci říct, jestli je možný pohlavní přenos, pokud gyn, a urologické výtěry jsou v pořádku?

Je mi to trapné ale nikde jsem se to nedočetla. Díky moc všem za odpověď

Ano Chlamýdie trachomatis

Ano Chlamýdie trachomatis jsou také přenosné pohlavním stykem, takže samozřejmě se chránit kondomem, ale rozhodně to není záruka toho, že jeden druhého nenakazíte. Především je hodně pravděpodobné, že už k přenosu došlo. Vždy se doporučuje léčba obou partnerů.

Na WP od 4.9.2008 pro pozitivní Chlamýdie, Raiterův syndrom, brnění končetin a mnoho dalších problémů.

Na WP od 4.9.2008 pro pozitivní Chlamýdie, Raiterův syndrom, brnění končetin a mnoho dalších problémů.

Rozumím tedy dobře, že

Rozumím tedy dobře, že dokud nebudeme oba vyléčeni, je lepší ,,celibát"?

(WP od 1.6.08.)Je mi

(WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

No zeptat jsem se musela

No zeptat jsem se musela zejména proto, že jsme chtěli založit rodinu ach jo :-(

No to by ale znamenalo, že

No to by ale znamenalo, že až do konce života se musí chránit kondomem, aby se nákaza nepřenesla?
09/2008 výtok z moč, trubice, pálení po močení. Diagnostikována Chlamydie trachomatis. Po 14 dnech doxy vyšel stěr pozitivní, tak nastupuji na Wheldona. Není na co čekat..

1. Asi jste si je navzajem

1. Asi jste si je navzajem vymenili uz drive, takze ted provadet neaky extra-drasticky metody jako celibat ;-) neni asi nutno, nicmene urcite opatrnosti  bych se nebranil. Jednak kondom a vyvarovani se nejakych "rizikovych" hratek (pod tim, necht si kazdy predstavi co je mu libo... ;-)

2) stery nejsou uplne spolehlive, spolehlivejsi jsou serologicke krevni rozbory ( i kdyz take ne 100%). uvidis co ti vyjde v krvi. pak se uvidi...

3) Kdyby meli odkladat tehotenstvi vsichni komu  nalezli "nejakou tu chlamydii", tak brzo jako lidstvo vymreme. Ne ted vazne. Je tady na webu spousta zen co jsou tehotne (at planovane ci neplanovane) ac maji chlamy (cpn, ci tracho). Samozrejme ze tehotenstvi je pro zenu velmi narocne (a s chronickou infekci 2x)  a je treba dukladne zvazit vsechna pro a proti.  Samozrejme nepodcenovat, ale pokud nemas potize (to je vetsinou to nejsmerodatnejsi) urcite bych se snazil zachovat chladnou hlavu a nepoustet se do x-lete ATB kury "zbytecne".

Uvidis co bude v krvi. Dej vedet.

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Opakované inf. HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, zhorš. paměti, zhorš. hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, tinitis. Zlepseni po doplnicich.

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

OK děkuji moc za odpověď

OK děkuji moc za odpověď

Určitě si založím blog také a dám sem vše co budu vědět:-)

jsem hrozně moc ráda za tyto stránky a za bezva lidičky.

Věřím, že se všichni uzdravíte

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k