7. měsíc na WP a dobré zprávy!

Ahoj spolubojovníci, ráda bych povzbudila ty, kteří váhají s léčbou nebo klesají na duchu, že všechno nejde podle jejich představ. Po vleklých dlouholetých zdravotních potížích jsem začala WP koncem března, od té doby můžu s radostí konstatovat tahle zlepšení:

Vymizely: arytmie, (proběhla i nejasná myokarditida), chronická bronchitida, zadýchávání se do schodů, tlak na hrudi, krvácení z dásní, vysmrkávání krve z nosu; pocení - každou noc 2-3 trička; bolesti v krku, bolesti uší, občasné divné zvuky v uchu; úporné bolesti páteře, některých kloubů a chodidel; smrtící únava - taková ta únava, kdy si si s obrovským úsilím uvaříte čaj a pak hodinu odpočíváte; brnění nohou, přechodná necitlivost některých částí těla - např. prsty na nohou, některé ekzémy, svědění ženských orgánů...

Přetrvává: bolest kyčelního kloubu, záškuby ve svalech tzv. fascikulace (frekvence se však zlepšila o cca 50 %), některé úporné ekzémy, mírné zahlenění plic (po 7 měsíční chronické bronchitidě), a vracející se nejasné menší neurologické potíže - tady je jasné, že z nervového systému to půjde pryč nejpomaleji a ten min. rok  léčby je nastavený víc než dobře

Léčba: přesně podle WP - ani jedna odbočka vedle kromě snad několika dnů, kdy jsem zapomněla vzít 2 Doxy a výjimečně zapomenu nebo nezvládnu 2 dávky ACC a vezmu 1 (dávám 2x600 denně). Pulsy po 21 dnech, 2x jsem místo 5 dnů dala 4. Doplňky se snažím všechny, ale ne vždy to vyjde - žaludek nebo zapomenu - ideálně beru každý den C, E, kys. alfalip. a listová, B, Q10, selen, Karnitin a Quercetin méně pravidelně. A samozřejmě každý den lactobacily. K tomu - jelikož mi byla zjištěna zatím jen z krve extrémní nesnášenlivost lepku (celiakie, otázkou je, nakolik ji způsobily chlamydie či jiné potvory a jak to bude v budoucnu), držím nově bezlepkovou dietu.

Pocitově: cítím se jako nový člověk, s novým životem a identitou, energie mám pocitově snad 10x víc než předtím, kdy jsem byla jen přežívající troska, která většinou jen polehávala. Předtím blbých dní v měsíci 30, dnes odhadem max. 7. Až když člověku začně být líp, uvědomí si, že to, že dal prádlo do pračky a pak ho nebyl schopný dát únavou za celý den na sušák, opravdu nebylo normální... 

První měsíce na WP - hodně drsné - vrátily se snad všechny možné záněty, které jsem v životě měla - od uzlin, přes uši (přestala jsem na týden slyšet na jedno ucho, pak jsem v druhém slyšela asi měsíc tikání),  zánět vaječníku, zánět průdušek, zánět šlachy v chodidle, kruté bolesti hlavy, svalů... Chce to ale jedno - VYDRŽET, NEPOCHYBOVAT, VĚŘIT! První úleva se začala projevovat cca 3-4 měsíce po začátku léčby, ještě větší úleva cca po 5-6 měsících. Což je pro mě jasný důkaz, že krátkodobá léčba (ani 3 měsíce) na cpn nefunguje.

Ve WP budu pokračovat, dokud budu mít záškuby svalů a neurologické potíže. Rekace na pulsy se časem zmírňují, ale vždy tak 3-5 dní od ukončení pulsu se výrazně zhorší záškuby svalů a objeví se i třeba chvilková necitelnost prsů na nohou, bolest chodidel..

Podpůrné prostředky, které mi pomáhají: snaha o co nejlepší jídlo, vynechala jsem téměř všechny smažené věci (během léčby zhoršené jaterní testy, takže jedině dobře), hodně rýže, brambory, ovoce, zelenina, čerstvá zelenina a ovoce několikrát denně, žádný alkohol ani kafe, hodně spát, vyhýbat se pokud možno stresu (jde to těžko zvlášť když je člověku na umření), občasné koupele v dubové kůře (plus třezalka a kmín - vytahuje toxiny z těla)

Zdravím všechny, kteří jsou na stejné cestě za uzdravením a přeju všem, aby se začali lepšit a uzdravovat. Věřte, že bude líp! Jsem příklad, že to funguje a doufám, že brzy tato léčba bude zcela oficiální a nebudeme si připadat jako disidenti za starých časů, kteří kopírovali samizdaty. MUDr. Nouza už o léčbě mluví veřejně, a věřím, že se brzy přidají ostatní. Děkuju moc všem za informace na tomhle webu a mravenčí práci, která s tím je! Kloubouk dolů!

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, neuroinfekce, pocení, krvácení dásní i z nosu atd... Za 7 měsíce výrazné zlepšení ve všem

Horalko, moc děkuju (za

Horalko, moc děkuju (za nás nováčky:) za povzbuzení do začátku WP a přeju, ať ti brzo zmizí úplně všechny problémy :) Jen se chci zeptat - jak jsi řešila ty různé záněty na začátku léčby? Brala jsi na to nějaké léky nebo doufala, že to přejde? Já třeba mívám záněty vaječníku často a přemýšlím, jak bych to v průběhu WP řešila, abych něco nepodcenila.. A antibiotika ti píše MUDr. Nouza nebo někdo jiný?

únava, bolesti v podbřišku a snad všechny gynekologické problémy, jaké existují... zvažuji WP a čekám na podrobné testy MUDr. Klubala

Cpn+Ctr., únava, bolesti v podbřišku, angíny, gyn.problémy,... od 11/08 na Azitroxu, 10denní pulsy Entizolu, 05/09 plný WP, Mino, 09/10 chronické uro-problémy, neuropatie, nepřekonatelná únava... Rifampicin, Dalacin, Augmentin, Klacid, Ciprofloxacin,... A

Ahoj Shelby, záněty jsem

Ahoj Shelby, záněty jsem spíše protrpěla, byla jsem v té době v dlouhodobé pracovní neschopnosti, takže jsem to mohla aspoň proležet, jinak na ty uši např. jsem dostala navíc nějaké antibiotické kapky, ale prostě jsem pokračovala ve WP nazdory potížím, brala jsem několikanásobné dávky vitaminu C rozpustného, nebo pila 2x za den sklenici vody s půlkou vymačkaného citronu a pár lžicemi olivového oleje (pomáhá vylučovat toxiny - někdo to tu kdysi doporučoval, tuším že mmichal) a ty neurologické šílenosti jsem zmírňovala koupelemi v dub.kůře, třezalce a kmínu. Každý ten zánět po několika týdnech pozvolna odezněl sám. Oni by ti na gynekologii myslím nic lepšího než WP nedali, ale pro jistotu tam můžeš zajít. To, že se mi začlo ulevovat až po 3-4 měsících mi osobně dokazuje jen to, že krátkodobá léčba antibiotiky opravdu v případě cpn nefunguje.   

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, neuroinfekce, pocení, krvácení dásní i z nosu atd... Za 7 měsíců výrazné zlepšení ve všem

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, arytmie, neuroinfekce, pocení, krvácení dásní i z nosu atdZa 8 měsíců zlepšení ve všem

Horalko taky moc dekuju za

Horalko taky moc dekuju za povzbuzujici update. Jen at to tak jde dal :o)

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Horalko, skvele zpravy!

Horalko, skvele zpravy! dekuju, zrovna dneska jsem to potrebovala. at vse jde podle planu a uz necekas dlouho na ten posledni cuk cvalu pred definitivnim vysazenim :-)

Příprava na CAP Mycoplazma pozitivni IgG, IgM, CPn?. Chřipkové stavy, subfebrilie, 'Falconovo hrdlo', únava, oportunní koky, zimnice, fascikulace - vše mírně. Od 06/2008 NAC 600.

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

Díky  za tak suprové

Díky  za tak suprové povzbuzení.Zejména to o tom prádlu.Přesně tak to mám já.Vše na etapy.Vaření,prádlo,Starost o mimčo které má na 9-ti měsících 10 kg a když ho pár krát za den musím zvednout,třesou se mi ruce a unavou podlamují nohy...

Též ty záněty ze začátku(právě prožívám).-) a spousta jiných věcí,u kterých se těším až je budu moci nazvat minulostí.

Teď mne čkají první pulzy.Vůbec se mi do toho nechtělo(obávám se,že v mém případě to nebude lehké) ale těším se,že to překonám a bude také líp.-)

MOC DIK.-)Li

 CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Ahoj horalko, diky za

Ahoj horalko, diky za povzbuzeni nas novych do lecby! Jsem prave jedna ze zvazujicich, ale zacinam si pripravovat pudu na WP... Diky a doufam, ze podobnych pozitivnich pripadu bude brzo vic a vic! K.

 

Zatím doplňky a uvidí se. Mycoplasma pn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG, EBV IgG, zlatý stafylokok. Únava, zhoršení paměti a koncentrace, tinitus, subfebrilie, kolísavý tlak, parestezie, problémy s očima, potíže s páteří.

Cpn - IgG, H. pylori IgG, EBV IgG. Únava, zhoršení paměti a koncentrace, tinitus, subfebrilie, problémy s očima, potíže s páteří

To je skvělé!!! Také

To je skvělé!!! Také děkuji za vzpruhu do dalšího počínání takové dobré zprávy vždy potěší Držím palc... jen tak dál a ať ti to vydrží a je jen lépe a lépe!!!

(WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Horalko gratuluji a díky

Horalko gratuluji a díky za super zprávy. Myslím, že je všichni potřebujeme. I já mám příznivé informace a jak se trochu zmátořím, tak napíši.
Na Wheldonove protokolu od 04/2008 pro Cpn, únavový
syndrom, záněty všeho možného (žlučník, průdušky, nosohltan, prostata, tlusté střevo a j.), bolesti hlavy, kloubů, svalů, srdeční arytmie, fibrilace a další p
Na Wheldonove protokolu od 04/2008 pro Cpn, únavový
syndrom, záněty všeho možného (žlučník, průdušky, nosohltan, prostata, tlusté střevo a j.), bolesti hlavy, kloubů, svalů, srdeční arytmie, fibrilace a další p

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k