WP 3 měsíce

Tak už to bude 3 měsíce, co se léčím. Před 3,5 týdny jsem dala zkusmo 2Entizoly. Včera jsem skončila se druhým pulzem - 3 dny. Ještě před týdnem mi bylo celkem fajn. Ten pocit trval asi tak 3 týdny a bylo to super. Minulý týden mě začalo zase píchat všude možně, pak přišel pulz. Při něm se to zlepšilo, ale dneska je to tu znova. Jsem zvědavá, jestli to časem zase ustane, nebo co se bude dít dál. Člověku to nepřidá, když se zase sešoupne o kousek zpátky... Nezbývá než vytrvat. :-)

co na to říct.... jen abys

co na to říct.... jen abys vydržela ;-) 3 měs je krátká doba... Entizol si myslím začala brát dost brzo, ale sama uvidíš jak to půjde... já zatím beru Doxi a Azi a je to stále jak na houpačce... tak že nepoznám co je či není herx-reakce... trochu se zlepšili oči, jinak zatím nic moc... (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k