Konec WP 06/2008, dotaz k pokračování?

Ahojky všem,

 mám na Vás jediný dotázek, zejména na ty zkušenější.Můj blog asi znáte,jen stručně...od května roku 2007 do 06/2008 jsem jel WP pro reaktivaci borelky...Po ukončení vše v pořádku,cítím se zdráv,žádné náznaky vracející se infekce.

Můj dotaz je tento: Ve WP se píše,že po ukončení WP by měli následovat v periodách cca každé 3 - 4 měsíce 14 denní vsuvky antibiotik...kde ve prostřed 14 dní bude puls Enti.prosím Vás je tento postup nutný či nikoliv?Jak moc je důležité toto dodržovat?A v jakých periodách?Děkuji za informaci.

 Milan

No to je postup Wheldona,

No to je postup Wheldona, Stratton zas doporucuje na zaver pridat rifampin a kdyz nejsou reakce, tak ukoncit.  Kdy das ten puls je asi jedno, ja bych dala az druhy tyden, az se zvedne hladina azi. Ale jestli je to nutne, kdyz ti nic neni a nemas zadne reakce, tak asi ne..je to rpste typ lecby, dlouhodobeho brani..

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k