Transfúze

Napadl mě možná úplný nesmysl...nestálo by za vyzkoušení, aby ti, co mají protilátky na EBV a cítí se dobře (mají EBV v latentní fázi), darovali krev těm, co mají EBV v aktivní či reaktivní fázi a nedaří se jim se s tím vypořádat? Myslím, že pokud je někdo pozitivní na EBV a zároveň trpí chlamydiemi, má menší možnost se chlamydií zbavit. Přitom teoreticky by  mělo být reálné se chlamydií zbavit, ale EBV nikoli, ten je možné jen zkrotit do latentní fáze...jestli je to blbost, má omluva :-)

Můj ty svatá

Můj ty svatá prostoto!

 Jan 

březen 2013 ukončení CAPu 

Ježíííšiii... :-( (WP

Ježíííšiii... :-( (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

No tak se nezblázněte.

No tak se nezblázněte. Sorry, že je mi dobře a přemýšlím, jak vám pomoct.
Anamn. výskyt protilátek - EBV, CMV; Cpn pozitivní IgG a IgA (ELISA), mírně snížená buněčná imunita, zhoršení zraku, únava, bolesti kloubů a svalů, před 15 lety léčena na Ctr - nyní dlouhodobě negativní výsledky (stěry, IgA, IgM i IgG).

Já teda nevím ale

Já teda nevím ale transfůze jsou pro lidi se sníženou imunitou asi vždy trochu riziko. I krev je vlastně něco jako orgán- taková malá " transplantace " a musí mít přesná kritéria dárce-příjemce. Např. přenos i u ledviny, kostní dřeně,  skrytě infikovaným štěpem- a např. CMV-cytomegalovirus- velké komplikace.používá se potom  na léčbu imunní globulin, a asi nějaká antivirotika. Ale opětovně třeba transfůze krve ? I když jsem jednou slyšela že zabírají tzv. autotransfůze - vaše vlastní krev, která se odebere a potom znovu vám dá, tak organismus  na to reaguje  - tento případ byl popsán u velmi těžkého akné , přímo to působylo zázračně.

Transfuzi bych se vyhnula

Transfuzi bych se vyhnula sec to jde, pokud nejde primo o zivot. Darce dosud nikdo netestuje na chlamydie, mykoplasmy a dalsi tuny potvor...

O tom nesmyslu s EBvirem nemluvim. To ze ma nekdo virus v latentni fazi, neznamena ze ho nema. Protilatky nejsou nasledkem ockovani a vybudovane imunity, ale znamkou toho, ze je clovek nakazen.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

To jsme si ale asi

To jsme si ale asi nerozuměli...také nejsem příznivcem transfúzí, přemýšlím jen o mobilizaci imunitního systému. Netvrdím, že by člověk s virem v latentní fázi neměl být nakažen, zajímá mě právě ten moment, kdy jeden člověk má vysoké či nízké množství protilátek na virus podle momentální dispozice (mě se např. několikanásobně během pár let snížil) a cítí se dobře a jinému je blbě a protilátky tvoří problematicky. Psala jsem jen o dárci v dobré kondici infikovaném EBV ovšem bez chlamýdií, mykoplasmat apod. Ale i tak možná omyl. Omlouvám se.
Anamn. výskyt protilátek - EBV, CMV; Cpn pozitivní IgG a IgA (ELISA), mírně snížená buněčná imunita, zhoršení zraku, únava, bolesti kloubů a svalů, před 15 lety léčena na Ctr - nyní dlouhodobě negativní výsledky (stěry, IgA, IgM i IgG).

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k