Kvasinky, plísně a jejich výskyt při dlouhodobé léčbě ATB

Chtěla jsem se zeptat vás všech co již baštíte ATB delší dobu , na kvasinkové, plísnové infekce..nemyslím jen ženy v oblasti genitálií, ale v celém organismu..vždyt ATB poskytují plísním a kvasinkám supr prostředí?? Myslíte , že pouze lactobacili (probiotika) stačí? Znám pár případů z laboratoře, kde jsme měli pacienty se silnou kvasinkovou, plísnouvou infekcí po braní ATB delší dobu..plísnové infekce, mohou mít obdobné příznaky , které tady uvádíte, bolesti kloubů, svalové slabosti apod..Já ted najíždím na cap, proto se ptám..Díky za odpověd všem

Podivej se do tabulky

Podivej se do tabulky doplnku, jsou tam i doplnky proti kvasinkam. A jinak tady byl takovy seznam-prehled antimykotik, kdyz tak ho najdu a pripojim jeste do sekce doplnky. Nekteri lide s tim maji problemy, jini vubec.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

je to tam Antimykotika a

je to tam Antimykotika a probiotika.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

CANDIVAC R cps. obashuje

CANDIVAC R cps. obashuje 5mg aktivní substance- proti pohlavním zánětům kvasinkového původu / myslím- že helpne i při mykose,pokud upravi prostředí.. /. Obsahuje: Candida albicans,Candida krusei,Propionibacterium acnes,Candida glabrata -- jde o lysáty..+ oxid křemičitý, laktosa, škrob bramborový.. Lze použít u obou pohlaví např. u akné a u zvyš. nespecif. imunity..

Dávka: I cps denně nejlépe nalačno 10 dnů- pak 2O dnů pausa- opět IO dnů užívat- pak zase pausa a zase IO dnů.. Po ukončení cyklu je možno opětovně pokračovat.. I krabička má 3Ocps. k jídlu. což je tedy jeden cyklus. Cenu dodám. Nová věc na trhu.../ Bioveta a.s., + spolu Favea sro./

 Díky dra. po vypadá to

 Díky dra. po vypadá to zajímavě našla jsem cenu na netu 260.- Kč, takže v lékárnách to bude tak 300.-Kč ,

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Zrovna jsem se chtela

Zrovna jsem se chtela zeptat na vas nazor na Candivac - pro x proti? precejen to nejsou probiotika, ale aktivni substance bakterialnich  (ano, inaktivnich) lyzatu..... ale uvazuju nad tim jakozto o preventivnim protikandodovym supportu... navic pokud to zvysuje nespecif. imunitu, tak to je jedine dobre ne?

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy.od 02/2010 misto doxy 100mg mino

No nevím, je to přeci jen

No nevím, je to přeci jen na bázi vakcíny...už v názvu...candiVAC .Přeci jen to s tou imunitou něco dělat bude.Brát asi spíš spolu s probiotikym,než jako náhradu. každé pusobí na jiné urovni

EBV pozitivní, únava,silné pocení, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD,autoimunita štítné žlázy, roztroušená skleroza.

EBV pozitivní, únava,silné pocení-zlepšilo se na WP, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD-zlepšilo se na WP,autoimunita štítné žlázy, RS. Na plném WP od 8/07 do 3/08. 

oregánové kapky-jsou

oregánové kapky-jsou uvedeny v doplňcích k W.P.Dříve jsem brala ATB zřídka v běžné době 7-10 dnů.Problém s kvasinkama se mi objevoval.Během braní ATB dle protokolu,jsem za celé 3 měsíce ani nepocítila náznak kvasinkového onemocnění.Při jarním 07 rozjezdu léčby,kdy zde s protokolem začínalo více lidí se dal myslím i do fora,,doplňky-nákup a zkušenosti"přímo odkaz k intern.nákupu těchto kapek.

Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn atd.Pro těhu léčba dočasně pozastavena.

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Posted Srpen 10th, 2007 by

Udělala se vám někomu během léčby v puse moučnivka? neboli plíseň? Bílý povlak,který při setření bolí,či krvácí?

Cos tím? Jauvajs!!!!!! Laktobacily beru horem dolem, začíná mi z doxy být celkem blivno,není to herx, je to obyčejné blivno,bolí bříško a občas průjmík:-(((

Ten bílý povlak spíš v zadní části jazyku mám také a bude to mít asi většina, kdo bere ant. Nevím, zda to může býti moučnivka, jako mají třeba miminka, Pamatuji si, že jsem synovi jako miminku natírala pusunku hypermangánem, to se tenkrát doporučovalo,. S fialovou pusou by jsi jistě chodit nechtěla. Po čem tak zapátrat? Dobrý je TEA TREE olejíček, mě ale smrdí a na jazyk, to by bylo asi dílo. Jedině ho užívat v kapslích. Možná také orgánový olej  Candimin, ten je tedy také hnusný, tak sehnat též v tobolách (ten má asi Starlife), užívat česnek, kloktat propolisem. Já zatím JEN PLÁNUJI že budu každé ráno nashromážděné neřády za noc odstraňovat "čochtáním " oleje.  Tak lžíce oleje se dá do pusy a alespoň a tak 5 minut se olej převaluji v puse sem a tam i mezi zuby až má člověk pocit, že olej zhoustl.Pak se to z pusy vyplivne a ta tekutina by měla být bílá. Teprve pak klasicky vyčistit zuby a vypláchnout pusu. Je možné i lžičkou seškrábnout povlak,.

 Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Potíže s ústní dutinou

Potíže s ústní dutinou mám také, celý jazyk bílý, horní patro jako nafouklé a pokryté bílým povlakem, v puse husté sliny, stálý pocit sucha v ústech, který nejde řešit tím, že se člověk napije. V lékárně mi dali takový roztok , co se s ním potírají afty, je  v něm trochu oleje, ale že by to pomáhalo, tak to se moc říct nedá. Lili

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

Vero, to fialový nebyl

Vero, to fialový nebyl hypermangán, ale genciánová violeť (je výborným lékem na Candidu albicans).

Áááá... konečne

Áááá... konečne podobné téma... ja mám jazyk biely vzadu v ústach tiež sa mi zdá, že biely povlak, nebolí ma to... z jazyku to ide ako-tak zubnou kefkou dole, ale nie úplne... beriem na boreliózu 1. štádium 2x200mg Doxybene už 51 dní (ešte ma 15 dní čaká)... poradíte niečo?

Dík

Miro

Miro, jak uz tu zde napsal

Miro, jak uz tu zde napsal Lymess:
Genciánová violeť je výborným lékem na Candidu albicans. Candida albicans je
kvasinka, která může způsobit infekci kůže nebo sliznic jak u dětí tak u dospělých. Je volne prodejna v lekarne. 

WP od 6/2007 Azi 250 mg, Doxy 200 mg (bolesti, tlaky do
hlavy; poruchy rovnovahy, buseni srdce, pichani na hrudi, dychavicnost,
blokace patere, brneni ruky, tuhost sije, tikani svalu pod okem, nocni
poceni, nervozita, bolesti kl.)

když se mi po používání

když se mi po používání "dýchacích" léků na astma objevovala v krku candida, tak mi na alergologii doktor napsal nizoral, který se cucal a hodně pomohl. Ale problém je v tom, že všchny takové přípravky pomůžou jen v tom kterém místě ale candida je taky multisystémové onemocnění a tak se musí dodržovat přísná dieta, ale jakmile se zase začne jíst cukr a bílá mouka, tak se znovu objeví. Je to možná složitější boj než jaký bojujeme s CPN ap.

No spíš to vypadá, že

No spíš to vypadá, že to jsou kamarádky, a že ta chlamka je silnější. Pakliže chlamky pojdou, slabší candidy posléze taky. Ale nejspíš se navzájem obě podporují, leč zbavíš-li se candidy, nezbavíš se chlamek, ale zbavíš-li  se chlamek, zřejmě odtáhnou i ty candidy. Alespoň tak to vypadá podle příspěvků na cpnhelp apod.

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...6. 2007 zlepšení ve všem

Ta candida?   Jan Na

Ta candida?  

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...6. 2007 zlepšení ve všem

 


Posted Prosinec 26th, 2006

Objevili se vám někomu při léčbě kvasinky? V sobotu jsem začal mít teploty 38 další dny to pod peřinou vylezlo i ke 40 a mírné bolení hlavy,dr na to dal paralen :-). MYslel jsem, že je to viroza. V puse se mi zezačátku objevili boláky, ale teď mi příjde, že je to takový šedý pás kolem zubů. Tak začínám mít obavy, že se mi ta candida přemnožila. Bohužel jsem s tím nepočítal a nemám flagyl. Asi budu meset jít na pohotovost a nastěry.

 

Léčil jste to někdo?

 

No to asi nebude kandidoza, jestli u toho mas horecky. Ja jsem s kvasinkama mela problemy prvnich par mesicu, pak se to dost zlepsilo, i na tohle protokol zabira. Ten povlak muzou byt mrtve bakterie a bolaky treba herpes virus nebo me se stridave objevovaly a mizely a bylo to evidentne z chlam. Na kvasinky muzes zkusit jednoduchy test: rano, kdyz se vzbudis, tak driv, nez se napijes nebo cokoliv snis nebo strcis si do pusy, tak plivnes velkou slinu do sklenice vody. Pak budes cekat a po ctvrthodine kontrolovat sklenici. Kdyz se tam vytvori takova dlouha vlakna, ktera budou viset ke dnu nebo chuchvalce, co se vznasi, tak jsou to kvasinky. Kdyz bude plavat jen cista slina na hladine, tak s kvasinkama problem nemas. Je to dost laicky test, ktery doporucujou vyrobci Threelacu, takze zadna odborna vec, ale u me to dost odpovidalo. Muzes to vyzkouset.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Try this Fast and FREE

Try this Fast and FREE Candida Saliva Test!

a

When you awake in the morning, before you put anything into your mouth, work up some saliva and spit it into a clear glass of water. Within 1-30 minutes, look in the glass. If there are strings coming down from your saliva, or if the water turned cloudy, or if your saliva sank to the bottom, YOU MAY HAVE A CANDIDA CONCERN! Healthy saliva will simply float on the top!

(You may want to put out a glass of water in the bathroom or on the nightstand the night before you wish to do the home Candida Saliva test, just to remind yourself not to brush your teeth prior to spitting into the glass.)

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Začal jsem ráno kloktat

Začal jsem ráno kloktat nějaký čaje, vysadil biseptol, nasadil ACC a ejhle horečky do 5hodin pryč, jen 37,3  teploty. Krk se nádherně uvolnuje, ale ty boláky v puse se ráno změnily ve spojitou zmokvanou šedou kůži na celém horním patře, že můžu jen kaše. Taky mě rozbolavěli uzliny a cosi tlačilo na prsou a v plicích. Každopádně, bude-li ještě zítra ráno něco z toho v puse jdu k doktorovy na testy, moc by mě zajímalo co to bylo. A kdyby třeba od dr. kápl flagyl, tak taky dobře.

Ha. Biseptol, kdopak ti ho

Ha. Biseptol, kdopak ti ho dal? Nebo jen tak sám experimentuješ. Nebo jedeš stále Gassera? Vypadá to na reakce na endotoxiny. Vyzkoušel jsem tenhle driák po roce Wheldona a nestačil jsem se divit. Měsíc jsem z toho byl divoký, tedy spíš zmražený. Ten Biseptol asi není dobré brát k ATB při začátku léčby, podle toho, co to dělalo se mnou, teď soudím, že by mne to asi před rokem zabilo v celé té kombinaci! Myslím Wheldon plus kotrimoxazol. Ale asi i jen ten Gasser by mne asi přizabil. Každopádně by neškodilo více přiblížit tvojí dosavadní léčbu pěkně v přehledu. Samotný Biseptol by to spáchat neměl.

 

"...boláky v puse se ráno změnily ve spojitou zmokvanou šedou kůži na celém horním patře.." něco takového jsem míval i před Wheldonem, vždycky jsem myslel, že jsem se něčím opařil, pak jsem vypozoroval, že na začátku byl nějaký ten boláček a pak se mi sloupalo celé patro jak hadovi kůže. když jsem to povídal doktorce, měla další důvod uvažovat o mém duševním zdraví a poslat mne k psychoušovi .... Ale ta opařeniny léčit prý neumí, jen duši .....

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Už jsem se tu zminoval. V

Už jsem se tu zminoval. V kupě to bude více patrné:

Po 3měsících doxy(pomalý a zdlouhavý efekt) jsem si dal 5týdeního Gassera(600mg roxi a 4gr biseptol denně) a bolesti kloubů a všecky potíže byly pryč, krom tlaků v krku. Fakt jsem obul pohory a dal jsem 10km rychlou chůzí jako dřív a žádná únava. Biseptol mi ale srazil bílý krvinky o jednu třetinu, tak jsem chtěl nechat tělo 14dní odpočinout. Jenže po 4dnech jsem cítil zase únavu, vracelo se to a tak jsem se tloukl do hlavy. A ta pauza nebyla nutná - játra byla OK a krvinky se za 14dní vrátily na původní úroveň. Během Gassera bylo pár malých herxů, ale rapidní zlepšení.

Tak jsem po pauze najel na Wheldona, ale zlepšení jako při Gasserovi to neudělalo. Protože jsem potřeboval být fit, tak jsem po měsíci Wheldna vysadil doplňky a ACC a přidal biseptol (Gasser, ale jen v polovičních dávkách). Zlepšování nastalo jako poprvé, jenže teď jsem najednou dostal ty horečky, tak jsem se lekl, protože Gasser je bez prevence vůči kandidoze. A myslel jsem, že se mi rozjela ta kandidoza(viz výše). Teď se to ale zklidnuje, přesto jsem dnes ráno na to dostal od dr. dvě balení zinnatu. No bude se třeba ještě hodit :-), ale nechci krátkodobě nasazovat jinné ATB, tak jsem přešel z Gassera plynule, zase na Wheldona. V pondělí budou výtěry z krku, tak by se ta nejistá kandidoza tam našla.

Já bych ten biseptol úplně nezavrhoval, Gasser mě funguje líp než Wheldon, ale nevím proč se to po jeho vysazení tak rychle vrací.

Mám teorii:
Biseptol znehybnuje borelii(snad i chlamydii - to nevím). Tím, že ji zastaví a roxi utlouká, nemůže bakterie škodit - vypouštět toxiny. Jenže jak pomine tlak biseptolu, začne se bakterie zase hýbat,žít,parazitovat a vypouštět toxiny.
NEbo že by bakterie během několika dnů přešla zpět z kryptické formy(kam ji Gasser možná zatlačil) do plně akční, to mi příjde asi moc rychlé.

 

Boláky už taky začínají mizet, ale fakt celé horní patro je ještě celé nateklé, zbělelé, ale už to tak nebolí. Nikdy jsem nebyl takhle zřízen, tak jsem se toho dost lekl, ale přechází to pomale do krku, tak to bude opravdu asi jen nějaká chřipka. Která se díky oslabené imunitě při ATB kůře, rozjela a imunitě chvíli trvalo než se to začlo dařit zvládat.

No zajímavá teorie, ale

No zajímavá teorie, ale chlamydie se sama o sobě tuším nehýbe. Ale je zajímavé, že při tom Gasserovi přešly bolesti kloubů. Já měl naopak prakticky okamžité reakce.

Asi půl hodiny po první tabletě šílené cukání, škubání v pravém lokti. Později kolem žeber, pálení a poškubávání v nohách. Ale pravda navázal jsem hned po pulzu Entizolu.

Bohužel ta malá bestie nechce s námi mluvit a nepoví nám to, co to s ní dělá.

Ale asi ten Gasser nezabírá na všechna stádia a to stádium, které vydrží asi rychle doplňuje řady padlých!  

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

Flagyl je u nas pod nazvem

Flagyl je u nas pod nazvem Entizol a je soucasti W. protokolu, ale to ti na kvasinky nepomuze. Diflucan, Mycosyst, Mycomax..je fluconazol proti kvasinkam.

tak to je jasny, to jsou chlamky

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj Adriano. Na infekční

Ahoj Adriano.

Na infekční klinice v Brně jsem dostal doporučení na doktora, který se zabývá léčbou chlamýdií, byl první kdo řekl, že současně musí být přeléčena celá rodina. Protože s léčbou u manželky se může objevit kvasinková infekce, doporučil zkonzultovat s gynekologem nasazení antymykotických preparátů.

Můžeš mi ještě jednou popsat účinek, Tvoje zkušenosti, a dát doporučení na kvalitní antimykotický preparát? Předpokládám totiž, že gynekolog bude sahat k již zastaralým nebo laciným přípravkům. A to nechci.

Díky K+D

Adriano, vidím, že jsem

Adriano, vidím, že jsem prve zmátl i tebe, ale myslel jsem samozřejmě ten fluconazol. Entizol mám nějaký našetřený.

Eh, opravila jsem predchozi

Eh, opravila jsem predchozi prispevek, uz nevim, co pisu.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Kolbene viz muj predchozi

Kolbene viz muj predchozi prispevek Robovi.

a jinak

Antifungals and probiotics

Caution: most of the information collected here originates from manufacturers so please consider your options carefully.  

Some comments have come from users of these products, but as we know from our experiences with other medication each of us is different and may react differently to these products too.

 

Name

Dosage

Mode of Action

Comments

Acidophilus and other “good” intestinal flora

See recommended dosage by manufacturer.

Replaces intestinal flora killed by antibioticsi and/or imbalanced by Cpn, Candida, etc.

Helps prevents C. Difficile infection from antibiotics.

Best is a multi-flora formulation.

Enteric coated may help better survive stomach acids.

Essential when using CAP’s

Calendula oil

Apply locally

 Antifungal

Cheap

Candex

2 x 2 daily

Fibre digesting enzymes eat candida cell walls

Not cheap. Does not need refrigeration

Caprylic acid

Up to 1500mg daily

Based on Coconut oil

antifungal antiviral

Can irritate sensitive GI mucous membranes

Curcumin/

Turmeric

500 to 1500mg daily

Anti-inflammatory antifungal

Cheap

Diflucan/

fluconazole

200mg 2-3 times per week

by prescription

 Antifungal

Uses p450 liver enzymes for metabolism, so caution if liver is affected.

Fungizone

Administrated intravenously by prescription

Antifungal interferes with candida cell walls

For systemic life threatening infectionsi.

Grapefruit seed extract

Between meals 125mg x 2 daily

Antifungal

Disrupts fungal cell membranes

Reasonably priced

Kolorex

1 cap x2 daily

Herbal antifungal

Not cheap

Lamisil/

terbinafine

250mg daily or as directed

prescription only

Antifungal works by interfering with fungal cell walls

Can affect liver function

N-acetyl cysteine

2x600mg

Possible Antifungal action

N-acetyl cysteine may discourage colonization with Candida albicans

Nystatin

As prescribed by doctor

Antymycotic, antifungal affecting fungal cell walls

Allow lozenges to dissolve in the mouth.

Olive leaf extract

1-2 caps twice a day

Anti-viral, anti-candidal, antibacterial.

Stimulates NK cell production, so is immunei boosting

Oregano oil


Also in capsules

As directed

450mg x2

Antifungal, anticandidal, antiviral

Can be used as preventative or treatment of intestinal candida.   Cheap

Pangamin Bifi Plus

4tbl 2-3x daily

bifidobacteria and lactobacilli, saccharomyces cerevisiae

Cheap, available in Czech Republic or internet.

Probiotic Defense."

Now Foods

1x3 daily

Probiotic Homeostatic Soil Organisms

Not cheap

Saccharomyces boulardii

150mg taken between meals

Probiotic yeast survives antibiotics

Do not take with Nystatin, Diflucan, sporonox or other antifungals. Not expensive

Tanalbit

30 Mins before meals 2 caps 3x per day

Tannin based antimycotic, attaches to fungal cells preventing colonisation

Not cheap, casein based

Threelac

1 or 2 sachets daily

Probiotic, microencapsulated

Very expensive

Undecyclenic acid

 

450 – 750mg daily in 3 doses

Antifungal 6 times more effective than caprylic acid

Can irritate sensitive GI mucous membranes

 

Although the terms antifungals and probiotics are often used synonymously their actions are slightly different.

 

Antifungals work by using the differences between human and fungal cells to kill off the fungal organism without harming our own body cell.   However some antifungals can irritate the gut especially if it is particularly sensitive.

Probiotics work by supplying us with the necessary good bacteria or yeasts our GI tracts need for healthy operation. 

Lactic acid bacteria (LAB) are the most common organisms used.

Homeostatic Soil Organisms HSOs are probiotics comprising organisms that destroy fungus.   HSOs were originally found in soil and subsequently cultivated.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..


dobry vecer muzete me nekdo

dobry vecer muzete me nekdo prosim poradit je mi 29lůet a od27 mam na jazyku candidu a zadny lekar neni schopen mi ji vylecit,nevite nekdo co na to opravdu zabira?dekuju moc

Jenom na jazyku, nebo

Jenom na jazyku, nebo systémově? Co už jsi všechno na to brala?
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Pokud mas dlouhodobe kandidu

Pokud mas dlouhodobe kandidu a nelze ji vylecit, muzes si byt skoro na 100% jista, ze za tim je i nejaky jiny infekcni problem. Takze je potreba udelat podrobne testy. Pokud tedy neberes antibiotika, imunosupresiva, atd., ktere rust kandidy primo provokuji. Kandida je bezny komenzal, ktery ma v sobe kazdy.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

ad fluconazole a celkovo

ad fluconazole a celkovo azoly, na poslednej conferencii ILADS som postrehol, ze Burrascano dava na cisty azoly a radi tocit 14 dni ON, 14 dni OFF a takto pokracovat
bola tu uz viackrat tema, ze ako brat napr fluco...takze mozny priklad...

inak ja idem albendazole 400mg uz nejaky ten tyzden, mienim ist mesiac...reakcie su po kazdom brani...rozcukane mam po tom neskutocne nervy, skackaju, nervove tiky vsade mozne - chrbat, ruky, nohy, prve dni po zobrati do hodinky hned zachod s megavyprazdnenim...kks toto tam nieco slusne lincuje, neviem ci toto by mohlo byt z vedlajsich ucinkov ci ako...no nic, chcem ho ist mesiac a potom sa radit u azolov 14dnovkami ON,OF

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./03/12 start heavy metal detox/05/12 start parasite killing(prazi,vermox,albendazol,ivermectin,fluco,DE)/06/12 start CAP(rifa,doxi,azi,artemisia)/11/12 vitC heavy dosing

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

No ty myslis, ze albendazol

No ty myslis, ze albendazol ma vliv i na candidu? Ja myslim, ze to muze hubit v kombinaci s atb i nejake krypticke/cysticke potvory a proto mohou byt reakce. Mam na to podezreni i u jinych azolu jako treba clotrimazol. Durovska zas pouziva ketokonazol. Bylo by dobry vedet, jak to je, lec se obavam, ze to nikdo moc nezkoumal.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

skor na plesne ako take...a

skor na plesne ako take...a samozrejme parazity+cisty
ano Durovska v podstate tiez pouziva azoly na cisty...
ja osobne chcem tocit fluco, albe, 14stky a v pauzach ivermectin

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./03/12 start heavy metal detox/05/12 start parasite killing(prazi,vermox,albendazol,ivermectin,fluco,DE)/06/12 start CAP(rifa,doxi,azi,artemisia)/11/12 vitC heavy dosing

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k