Moč

Ahoj spolubojovnici,mam konkretni dotaz a budu rad kdyz mi na nej odpovi co nejvic lidicek.jestli se stydite napsat to verejne,ze jste to zkouseli,tak mi top napiste do inboxu.Vim ze to sem nepatri,taky vas to nenutim delat.Chtel bych vedet jestli jste nekdo zkouseli pit moc,nebo ji jen ochutnali a jakou ma chut.Dneska rano jsem ji po dlouhy dobe ochutnal a je strasna,horka,slana,paliva,no na ....A prave si mysli,zekdo ma infekci ji muze met taky takovou.potreboval bych to prosim vedet.Jestli jitaky mate nejakou tak mi to uklidni,pisi to na rovinu.Jeste jednou dekuji.A potom mi neba byt jak mi je.

no já Ti odpovím-nevím

no já Ti odpovím-nevím sice jak ?zda dobře nabo špatně. ??? ale vidím to takto:po každém použití Wc si máme umít pořádně ruce-proč asi ???před každým jídlem si máme umít atd... takže to co tělo vyloučilo není potravina,ale odpad se vším všudy -bakterie,viry,bacily aj.svinstva,které se podařilo tělu zbavit, a ty je tělu vracíš ???To co bylo pro tělo užitečné,tak si nechalo a odpad vyloučilo. Nic jiného mě nenapadlo ,co bych Ti k tomu napsal
od r.2000

Já mám na to stejný

Já mám na to stejný názor jako dervis.... :-/ je to odpad... (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Máš chuť začít s

Máš chuť začít s urinoterapií?? Tak to bych teda neriskovala.Nevíš,co ti je,bereš léky a to nemluvím o tom,jak je tahle metoda pochybná...Jinak,chutnat ji nebudu,ale předpokládám,že moč nemocného člověka musí být taková,jak jsi napsal.Jinak taky myslím dost záleží na tom,cos večer jedl a pil.Po několika litrech vody a půstu by ti třeba chutnala :)

DORA

Urinoterapie se při

Urinoterapie se při infektech nedoporučuje !!!

Dekuji za vas nazor.ale

Dekuji za vas nazor.ale abych to upresnil:moc nepiju,ale jen jsem ji ochutnal a vyplivnul,jinak nikdy nebudu provozovat zadnou urinoterapii,jen jsem chtel vedet jestli ji nekdo ..a zkonzlutoval to s nim.Jinak dekuji za nazory

Tak si nech udělat rozbor

Tak si nech udělat rozbor moče u doktora a uvidíš jestli je v pořádku nebo ne.

Jirko minuli tyden jsem byl

Jirko minuli tyden jsem byl u Klubala a ten mi bral moc ,a ta byla v poradku.Nebo je jeste nejaky zvlastni rozbor?Jako behem posledniho roku,kdy mi delali taky moc.

Tak to bude v

Tak to bude v pořádku.Pokud užíváš léky ,tak ty mohou ovlivnit zápach moče.

Urinoterapii neprovozuji,

Urinoterapii neprovozuji, ale vím, že jedna paní na borelce se takto léčila... ale pravda je, že to musí být přesné kolik a jak, jinak si může člověk i ublížit. A musí se vystříhat mnoha věcí, aby byla čistá. dej si do vyhledavače urinoterapie a určitě o tom najdeš povídání. Člověkovi musí být asi hodně moc zle, když zkouší i toto a musí tomu hrozně věřit... , ale jak tu píšete o tom mytí těch rukou, souhlasím, ale z vyprávění svého děda vím, že když byli na poli a dovezli jim jídlo jak myslíte, že si myli ruce... no ano, tak.... Lili

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

"Dneska rano jsem ji po

"Dneska rano jsem ji po dlouhy dobe ochutnal.."

No fuj:-)  

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


a uz si ji jindy driv

a uz si ji jindy driv ochutnala?Ja pred 2 lety taky mi bylo spatne ale to bila normalni.ted mi porad neco boli hlavne ted hlava k zblazneni a močv je takova jaka je.

Souhlasím s

Souhlasím s Dervisem. 

CFIDS,Fibromyalgie,velké bolesti,chronická onemocnění.Na Wp II od března 08

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Moč se pije vychlazená,

Moč se pije vychlazená, střední proud a znám mnoho lidí, kteří se vyléčili z rakoviny, já bych neříkala fuj....kdyby pomohla.

"...znám mnoho lidí,

"...znám mnoho lidí, kteří se vyléčili z rakoviny..."  to jako pitím moči? Nehoupej nás.  

Ještě drobnost, jak to doporučuješ pít, brčkem a ozdobené citronem nebo preferuješ limetky?

HLA-B27, bolesti zad, kříže, vystřelování do kyčlí, artritida, astma, blokace žeber ..

 

Zdenka 2

HLA-B27, bolesti zad, kříže, vystřelování do kyčlí, artritida, astma, blokace žeber ..

 

Nevidím tu žádný tvůj

Nevidím tu žádný tvůj blog.  V čem je tvůj problém?  V  propagaci močoléčby?

Jan 

březen 2013 ukončení CAPu 

Myslim ze kdo pije svou moc

Myslim ze kdo pije svou moc uz na tom musi byt dost spatne. Piti moce vylecilo rakovinu? Hm ja taky muzu rict ze mi piti hermankovyho caje vylecilo zaludecni vredy. Nevim, at se kazdej "leci" jak chce. Ale fuj je to pri nejmensim.

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Urinoterapie je léčebná

Urinoterapie je léčebná metoda, založena na síle fungujících přírodních mechanismů.Moč se pije snad z důvodů infekčních převařená. Jak působí příroda ? Na Novém Zélandě určitě. Mladý kluk co měl taky chlam. i borr. se tady léčil, urinoterapií, česnekem, všechny možné léčitelské směry, po doxybene kolaboval, doktoři jako zde popsáno u ostatních-příroda si poradí sama,potom odjel k protinožcům, že se sem už nevrátí.

Cítí se tam dobře, neléčí se , no některá příroda si asi poradí. Zda budeme muset všichni díky neléčeným chlamkám a chabému působení urinoterapie či jiným né tak silně působícím přírorodním silám emigrovat ?

Změna je život, nejen v přírodě, i léčbě, výrobě antibiotik, tak nějak u nás stále beze změn, pokuď se o ně  medicína nepostará./která si to vzala od kolébky až k dospělosti na své starosti/dávají nám různé přeléčovací léky, metody,očkování, a kdyř to potom nefunguje tak ať se stará  příroda ?/, i když je to zjevně potřeba . Do Austrálie, nebo i jinam  se nemůže celá ČR vycestovat.Kdo by tady platil ty léky, lékaře, nemocnice, a ostatní ? Ostatně pak už nebudou ani tam přijímat v tak velkém počtu.Rakovina se léčí chem. silnými prostředky- a to je samozřejmé, a běžné infekce se nedoléčují , a nekontroluje zda nepřecházejí do chronického stavu a následně další a další komplikace, až potom k té opravdu drahé léčbě.

No skúsim zmenu klímy-čo

No skúsim zmenu klímy-čo tak Sibír,možno tam tie chlamky vymrznú,aj so mnou :D

 

Ja myslim, ze lecba velkym

Ja myslim, ze lecba velkym mrazem by taky mohla trochu pomoci (nerikam primo zabit chlamy :-) , ale podobne jako sauna. Nekde jsem o cetl vlivu kryoterapie.... ale dopady budou individualni.

Pokud ma nekdo nakopnuty srdce, tak by mu to asi nemuselo udela tobre...

Příprava na CAP. Mycoplasma pn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Opakované infekty HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, zhorš. paměti, zhorš. hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, tinitis. Castecne zlepseni po doplni

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

Léčba klimatem. Byla

Léčba klimatem. Byla metoda i u TBC, např. v přímoří, nebo naopak v mrazu,vysokohorské klima, kde se dýchal vzduch naprosto čistý od virů a bakterií. Lidé s TBC , mimo jiné se projevuje také únavou-jsou napadené plíce, polehávali na lehátkách venku v přírodě, verandách , na zahradě. nebyla antibiotika.Pokuď se někdy člověk začte do starších povídek a románů, tak popisované různé nemoci, postonávání, léčení v klimaktických lázních,kloubní bolesti, třeba to bylo už tehdy. Moč je dobrá dezinfekce i na rány, pokuď by nebylo nic jiného, a dříve prostě nebylo, tak se zkoušelo asi vše možné.

Vážení,včera mi taky

Vážení,
včera mi taky naznačili, že možná se stanu dalším fanouškem této skupiny. Díky za Vaše příspěvky, ale že bych nich měla klidný spánek to ne. Vypadá to beznadějně.
Zatím naštěstí bez zkušeností, si myslím, a to vycházím ze svého stavu, že je zaptřebí uklidnit mysl, méně se honit: takže meditace a odpočinek. Urinoterapií jsem již začala, i když ještě nemám laboratórní výsledky. A i proto jsem skeptická. Mám totiž zkušenosti, že během max. tří dnů ale zpravidla za tři hodiny, vyléčim, každý svůj kašel, výplachem dutin, dutiny. Prostě zadara a všelék. Budu-li pozitivní, rozhodně se chci domluvit s ošetřující lékařkou na nějaké rozumné době, než lze medakamentózní léčbu odložit a zkusit všechno podle pani dr. Partykové příp. Malochova.
Určitě si myslím , že hlavnou přípříčinou onemocnění je vyčerpanost a neurovnanost myšlenek. Můžete se krmit haldami antibiotik, pokud budete otálet řešení toho, co Vás na tyto stránky přivedlo. Hodně štěstí nám všem!
PS: urina se převařuje ne pro dezinfekci, ale že je účinější

Brekeke fujkeke!To už

Brekeke fujkeke!
To už radši  ClO2 a bazénové chlorové svinstvo CaOCl - MMS 1 a MMS 2. Možná to taky nefunguje ale alespoň to smrdí "technicky".

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Mino 2x denně 100, Sumamed 3x týdně 250, ACC 2x600, D3, pyruvát + doplňky asi 4x týdně

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k