Neviditelná tělesná stráž

Velice zajímavý článek, bohužel ne celý.  

 http://www.geo-magazin.cz/geo-sezona/neviditelna-telesna-straz  (bohužel odkaz již nefunguje)  

Neviditelná tělesná stráž

Např. vysvětelení slova antigen "...V odborné terminologii se tyto součásti nazývají antigeny (Jejich označení může být zavádějící. Nemá totiž nic společného s "geny", nýbrž pochází z anglického "antibody generating" = vyvolávající tvorbu protilátky)..." a další zajímavosti.

Stálo by za to získat celé znění.  

 Toto je k zamyšlení:

 Toto je k zamyšlení: 100 bilionů "hodných" bakterií (desetkrát víc, než je počet buněk lidského těla)...... Tak trochu těch všech bakterií a nejrůznějších potvor je v nás a na nás více než je nás samotných.... A pak se divme, že jsou situace, kdy jen velmi stěží ovlivníme jejich boje.....

Opakované infekce, CFS, atop. ekzém, postinfekční myositis, astma, únava, komorová arytmie, bolesti a křeče svalů, zánět v očích,subfebrilie, návaly pocení,...

Pavle: Homeopatie:

Pavle: Homeopatie: Dokonalý podvod

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k