dnes začínám první DOXY

Po dovolené, která proběhla v klidu, byla jsem fit a celkem bez potíží, se mi vrací píchání a pálení. Asi se ozývá únava posledních pár dnů. Přece jen 8 dní s dětmi 24 hodin denně je svým způsobem náročnější než chodit do práce. Večer vezmu první Doxybene a pak děj se vůle Páně... Doufám, že se to obejde bez výrazného zhoršení. Přeju všem pěkné léto, i když asi bez sluníčka pro ty, co berou ATB, a držím palce.

Po 9 měsících jsem

Po 9 měsících jsem udělala taky přestávku, slunce a větší pohyb v přírodě bez zátěže antib. to zatím vyhrál- ukončeno 22.6.. Piji čaj vilcacora 3x denně, a probiotika,lactobacilus,mutaflor, a hodně přír. vitamínů jak dorůstají. Co to udělalo, zatím se stav nezhoršil, co bude dál to teda opravdu nevím, jako  sebestudium   je to teda dobré. Manžel je taky pozitivní, zatím to přes to léto neřešíme. Pálení a bolest celého tela jsem měla a zažila po nasazení homeopatik na viry herpetické viry, to bylo úděsné, řešila jsem to lexaurinem, antibiotika jsem tehdy ještě vůbec neužívala .

A jak se po těch 9

A jak se po těch 9 měsících cítíš? Taky mám nějaká homeopatika (Lycopodum a natrum sulfuricum), doktorka mě upozornila, že mi může být hůř... Jak dlouho jsi homeopatika brala? Já jsem ještě nezačala, počítala jsem, že to nasadím k těm ATB jako doplňkovou léčbu - ve smyslu, že uškodit to nemůže... Nerada bych skončila na neschopence, až s tím začnu...

na WP od 07/2008 pro nesnesitelné píchání a pálení HK, DK, trup, bolesti svalů a kloubů HK, únava

na WP od 07/2008 pro nesnesitelné píchání a pálení HK, DK, trup, bolesti svalů a kloubů HK, únava

Po 9 měsících se cítím

Po 9 měsících se cítím skutečně lépe.neměla jsem ani během  braní antibiotik  žádné  výrazné potíže, jednoznačně  jen ústup . Zlepšeno i laboratorně KO -leukocyty ze zvýšených 10,8 na 6,4 /Ref. mez. : 4,0-10,0/, ústup infekce přítomné a lab. zachycené v moči - vynulované zvýšené hodnoty  eryt. ,leukocytů,/kultivačně před i po moč negativní i na chlam trach./ co tam dělalo infekci ?/ Zlepšení trávení, bolestí krční páteře- a bez cvičení, srdeční potíže tachykardie a bolest na levé straně, mandle bez tvorby čepů a ty byly dělány lkultivačně  a negativní /. V podstatě se zlepšily i lab hodnoty. chlam. klesly. Klesla hladina cholesterolu z 6,79 na 5,7mmol/l/váha 50 Kg, bůček, sádlo, nesnesu od mládí-potíže s trávením tzv. těžce strav. jídel, smažených,majonéz ap. tak ten cholesterol má jiný důvod/. Triacylglyceroly 0,78. Zlepšily se i oči- takový úporny tlak za nima, a rozmazanost- nutnost ostření/asi už taky vetchozrakost /- stejně se to zlepšilo.  Všechno jsem to ale postupovala především ohledně úporných každodenních bolestí břicha po chir. zákrocích, srůsty na střevech, zúžená uretra, no a po těch se ty bolesti a vše vystupňovalo tak, že  den a zatínající bolest a nikdo to nechtěl řešit.Kromě léků jako DHC continus, a noax, které mi nedělají dobře, jsem jak opilá a nemohu po nich nic moc dělat . Tak tyto stránky a postup podle nich a možnosti co vůbec jde ještě podniknout a neskončit na infuzích s bolestma. Bolesti se o 50 % zmírnily/už se to lépe vydrží/, včetně vedlejších příznaků/ hubnutí/- co dělá zbytek bolestí jsou asi zase srůsty a ty už léky neovlivním. Léčila jsem se před antib. léčbou jenom homeopaticky, z důvodu strachu o střeva . je možné spočátku mírné zhoršení, ale upravila se tehdy i labor. chlam. klesla z IgA na IgG a přesto jsem se potom rozhodla jínak- antibiotiky byla účinnější, skoro okamžitě.Byla jsem i upozorněna , že skutečně se jedná i u homeopatky o záněty na střevech,ale  i zasahuje zán. moč. měch., i oblast gyn., Divila se sama, že nejsem léčena klas. medicínou, bylo tam podle ní více příčin. No co můžete dělat. Oběhala jsem všechny spec. a nic se neléčilo, jenom pomohla imunologie a informace těchto stránek.Jak to bude postupovat dál po vysazení - jsou to 3 týdny, je i věcí psychiky, že vůbec něco zabralo, to je opora. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k