pokračování léčby

Ahoj, zdravím Vás všechny,ráda bych se s Vámi podělila o mé zkušenosti s léčbou mé boreliozy a chl.trachom. Po 10 měsících na Wheldonově protokole jsem byla nucena udělat pauzu z důvodu nesnesitelných žaludečních a zažívacích potíží,nějak podvědomě jsem cítila že už nemůžu do sebe vpravit ani tabletku.Zvracení bylo na denním pořádku, a tak jsem s panem Mudr. Nouzou došli k závěru na prázdniny si "odfrknout" a pak se uvidí.Mohu říct že za poslední 4 měsíce na WP mně bylo úžasně /tedy až na to zažívání,ale ostatní šlapalo/ a dalo by se říct že vše vypadalo že musí dopadnout jen dobře a dobře...... 

Jsem asi měsíc bez ATB a minulý týden mě přemohla neuvěřitelná únava,bolesti svalů,kloubů,špatně jsem zaostřovala,kůže pálila atdatd a protože pan doktor je až do srpna na dovolené ubrala jsem se k OL,ten udělal test na borelku a chlamky.Výsledek byl pro mě takový že po roce na WP testy na borelku byly ve všech třídách negativní ale na chlamky pozitivní v IGg třídě.....tedy pan doktor mě řekl že simuluju,že si vše nalhávám a že potřebuju nějaký pořádný problém abych se konečně začala zabývat něčím podstatným jo a prý co psychiatr,jestli nemám zájem,,,,na chvíli mě to zaskočilo,pak jsme chvíli vedli debatu o škodlivosti pozitivních protilátek,leč zbytečně....Takže ležím jak lazar,mírně naštvaná a trošku zklamaná že jsem věci nedotáhla do konce.

Studovala jsem Marshallův protokol a přijde mně celkem bližší,méně se u toho baští léků a hlavně jsem si uvědomila jak jsem se po léta nějak podvědomě vyhýbala právě těm potravinám které jsou v protokolu zakázané,včetně sluníčka které mně už týden nesnesitelně vadí.Prosím Vás kdo jste na MP,napište mně prosím jak to vnímáte,něco jsem si vyhledala...je tu někdo na webu kdo přešel z WP na MP?

Přeji Vám mnoho léčebných úspěchů a hodně pochopení od blízkých a lékařů

Stáňa 

Stano, MP je tu celkem na

Stano, MP je tu celkem na indexu. Mrkni se na borelioza.cz a projdi si diskuse (ve vyhledavaci klicova slova MP, Marshall atd.)

Ale co Ti s urcitosti mohlo pri WP pomoct na ten zaludek by byla zamena Doxy za Minocyclin. Doxy u nekterych jedincu silene prekyseluje zaludek. Nechapu ze Ti to tady nikdo neporadil (nebo Nouza).

Nech si zmerit ty Dcka at vis lepe na cem jsi (rozhodovani pak bude snazsi).

IgG a IgA, bylo mi

IgG a IgA, bylo mi vysvětleno, že IgG jsou stopové prvky, ty že můžou být vyšší, IgA že jsou protilátky? je to tak správně? aby se dalo říci, že člověk je vyléčen, musí být negativní jen IgA nebo i IgG? IgM je mi asi jasné, to značí akutní infekt? 

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd atd atd..

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

Jsou to

Jsou to specificke protilatky - imunoglobuliny, bilkoviny ktere vytvari imunitni system (k danemu patogenu, nebo muzou byt i autoimunitni k vlastnim tkanim). IgM jsou casne (akutni), IgG pozdni (chronicke) a IgA takove casne-pozdni....Jeste jsou dalsi typy podle typu toho co maji oznackovat..

pocti si.

http://www.dynex.cz/Euroimmun

jeste

Tak já jsem byla rok na WP

Tak já jsem byla rok na WP a za pár měsíců jsem na tom byla stejně. Nyní chystám pro syna WP a pokud nepomůže, přejde na MP. Já se chystám na MP.

Jinak si myslím, že je úplně jedno, jak vyjde laboratoř, když jsou potíže. A k psychiatrovi bych poslala lékaře...

Psschiatr, to je atk

Psschiatr, to je atk jediné , kam umí¨doktoři pacienta poslat. Když nepoznají jaké potíže paceint má, téměř vždy ho posílají na psychiatrii.

Jen nevím , jak bude pasyciatr léčit infekci.

Kyvadélkem s pozitivní

Kyvadélkem s pozitivní energií a možná přijde i kouzelník! Nekecám, osobní zkušenost, dodnes tomu sám nevěřím, co jsem všechno musel zažít!

A ten žaludek bych si nechal vyšetřit pořádným gastrologem! A MP při chlamydiích nevěřím. Zkuste si prostudovat vše o bílých krvinkách, o jejich tvorbě, rozdělení, funkcích, vzniku a zániku, délce života a působení v jednotlivých tkáních a pak tu někdo poreferujte, jak MP může zlikvidovat spící chlamydie a RB uvnitř T lymfocytů všech typů, B lymfocytů, monocytů, astrocytů, Schwannových buňkách, Kupferových b., hepatocytech, endotelu, atd. atd. Jak si s tím vším může poradit třeba mononuklerní fagocytový systém či humorální část imunity.

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.
</

březen 2013 ukončení CAPu 

MP pocita s tim, ze

MP pocita s tim, ze imunitmni system je nejlepsi infektobijec a produkuje nejsilnejsi antimikrobialni peptidy, kdyz ovsem spravne funguje. Problem je v tom, ze ony ty infekce nejprve imunitni system zablokuji a pote muzeme spolehat pouze na vysoke davky atb. 

MP se snazi nahodit imunitni system a pote mu lehce pomahat nizkyma davkama atb. Zkusenosti lidi na MP mluvi za vse, na druhou stranu je fakt, ze tam neni moc lidi s CPN, zato s boreliozou, sarkoidozou, CFS, FM atd spousta.

Muj nazor je, ze je opravdu nemozne lecit jednu konkretni infekci, nase telo je behem zivota vystaveno spouste ruznych druhu bakterii, jejichz aktivni forma se sice povede znicit klasickymi atb, ale spousta bakterii zmutuje do L-forem, ktere postupne blokuji IS vic a vic, a kdyz uz se jich behem let nastrada dostatek, projevi se to chronickym onemocnenim. 

Dalsim pozitivnim faktorem MP je, ze clovek se behem lecby muze ucastnit "neoficialni" studie na www.marshallprotocol.com a teprve az uvidi peci, ktere se mu dostane behem lecby od tamniho personalu, ktery to dela pravdepodobne jen diky tomu, ze jim MP pomohl z problemu, tak si zacne rikat, ze to ti lide asi nedelaji jen pro srandu kralikum a opravdu te lecbe veri. Srovnani pribehu uspesnych pacientu na cpnhelp.org a na marshallprotocol.com taky mluvi o hodne vecech. Sam jsem kontaktoval spoustu lidi, kteri se dle MP leci, nebo lecili a nejsou zdaleka mezi pribehy tech vylecenych, ale jejich zkusenosti jsou temer vzdy pozitivni. Zajimavy je pribeh jedne pani z Aljasky, ktera musela MP ukoncit z financnich a osobnich duvodu po 10 mesicich (bliz to nespecifikovala), ale i tak, no, nebudu to popisovat, snad tady muzu cast dopisu od ni bez uvedeni jmena zverejnit:

 

Hi Wojta,
What I can tell you is just personal experience, I couldn't explain how the MP works or doesn't work. So as long as you know that what I say is purely of my own experience with the MP. I am no longer on the MP, I HAD to discontinue for financial & personal reasons. I didn't want to stop. I tell everyone that it saved my life!
 
I have to say that even though the tinnitis is an extreme annoyance, pushing me to my limits mentally & emotionally, it was still the least of my problems. My FMS/CFS & Lyme were what was causing me severe pain & fatigue.
 
About postponing the MP, to me the benefits of sticking to the MP far outweighed any side effects. I was on it for 1 year. The hardest part about it was convincing people that I wasn't sick because I was on the MP, I was on the MP because I was sick. Its extremely hard to explain the MP to others, especially to others who do not deal with an illness. The immunopathology responses can be pretty bad, that's when your symptoms seem to be worsening, but its actually your body healing because of the MP. The MP moderators explain it so well, so I encourage you to post everything. REGULARLY! DAILY if you can. They respond to every post, answer every question, recommend articles that specifically deal with your concerns & make suggestions that seem to work. It's very personal, you may find that the tinnitis improves with the MP, or that your other symptoms worsen..., but its very individual, we all react differently to any med's & protocols & the MP is proof of that.
 
I can't say the MP cured me, but I can say that I know it helped me recover to a point that I have my life back again. I'm still dealing with FMS/CFS issues & Lyme too, but they are tolerable now & I can function like a person again & I thank the MP for that 100%!
 
POST like crazy on the MP site, I know you will find a lot of support & if you can stick to the program (It is difficult.... it is... but it's very worth the effort) you will get better! Ask about "intolerable immunopathology" & "Taking a break from the MP". They are a great community.
 
My personal suggestion to you is don't postpone the MP because then you'll only postpone your recovery. If you find the MP triggering symptoms, or making anything worse, know that's actually a good sign that it's working, but if it's unbearable, intolerable, or you just can't deal with those symptoms, you can adjust the medications until you find tolerable responses. That's why you need to post regularly, because then the moderators will be able to compare all your posts & give you specific instructions. The MP is NOT for everyone, it IS hard & takes considerable amount of energy, devotion, time & money. But in my opinion is well worth every second & every penny.
 
Keep me posted on how you're doing, K!
Hope you feel better soon, hang in there, I know it's hard, but you can do it!
xxxx
 

 

 

"...MP pocita s tim, ze

"...MP pocita s tim, ze imunitmni system je nejlepsi infektobijec a produkuje nejsilnejsi antimikrobialni peptidy, kdyz ovsem spravne funguje. Problem je v tom, ze ony ty infekce nejprve imunitni system zablokuji a pote muzeme spolehat pouze na vysoke davky atb.. ."

No a o tom to asi je, když jsou bílé krvinky prolezlé chlamydiemi. Kdo pak vyrobí ty  "nejsilnejsi antimikrobialni peptidy" a jak se dostanou dovnitř buněk, kde si chlamky pěkně hoví?

"...MP se snazi nahodit imunitni system a pote mu lehce pomahat nizkyma davkama atb. Zkusenosti lidi na MP mluvi za vse, na druhou stranu je fakt, ze tam neni moc lidi s CPN, zato s boreliozou, sarkoidozou, CFS, FM atd spousta..."

Co k tomu dodat? Snad jen to, že "...MP se snazi nahodit imunitni system..." mi zní asi tak jako nahodit si baťoh na záda. Nic to nevysvětluje a je to stejné, jako s tím kyvadélkem,  je to jen otřepaná fráze, nic konkrétního!

"...Muj nazor je, ze je opravdu nemozne lecit jednu konkretni infekci, nase telo je behem zivota vystaveno spouste ruznych druhu bakterii, jejichz aktivni forma se sice povede znicit klasickymi atb, ale spousta bakterii zmutuje do L-forem, ktere postupne blokuji IS vic a vic, a kdyz uz se jich behem let nastrada dostatek, projevi se to chronickym onemocnenim..."

Něco na tom možná je, ale bakterie nemutují do L-forem, mutace je o něčem jiném! A to je dost zásadní věc. 

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.
</

březen 2013 ukončení CAPu 

Jene hodim Ti sem par

Jene hodim Ti sem par publikaci a az si je vsechny prectes zamyslis se nad nimi pak to znovu okomentuj. L-formy jsou celkem bezne bakterie, ktere zmenily formu, a dokazou zit bez bunecne steny (pri rozmnozovani si cast bunecne steny dotvori). Jednou z nich je i krypticka forma chlamydie (ale jen jednou z moha - zatim znamych desitek, mozna stovek mozna i tisicu bakterii, ktere jeste nebyly objeveny). To ze nekdo objevil chlamydie o neco driv nez jine xx-dye, ci xx-lie jeste neznamena, ze vsechny potize lidi, kteri maji protilatky proti chlamydiim jsou "jedini ti pravi nefalsovani chlamydici".

 

Marshall a Waterhouse odkazy:

http://TrevorMarshall.com/BioEssays-Feb08-Marshall-Preprint.pdf http://winmlm.neostrada.pl/vitamindbook/vitamindnewresearch.pdf http://AutoimmunityResearch.org/transcripts/waterhouse_lax2006.pdf

http://www.members.aol.com/SynergyHN/shpt 

http://www.ginariggio.com/MP/phase1guide.html

http://winmlm.neostrada.pl/mp/townsend/Townsend_Apr07.PartOne.pdf

http://winmlm.neostrada.pl/mp/townsend/Townsend_Letter_May2007.Part2.pdf 

http://autoimmunityresearch.org/karolinska-handout.pdf 

prezentace T.M. 30 years of Lyme

http://autoimmunityresearch.org/trevor-30th.ram

 Cantwell

http://youtube.com/watch?v=sSst-APMmzA 

http://youtube.com/watch?v=TQm8Xi76AIw  

Bacteria and cancer: cause, coincidence or cure? A review

http://www.translational-medicine.com/content/4/1/14

  E.Klienebrger-NobeL-forms:

http://www.sgm.ac.uk/pubs/micro_today/pdf/080508.pdf 

http://www.pubmedcentral.nih.gov/articlerender.fcgi?artid=440979  

L-forms-vet Brno

http://www.vri.cz/docs/vetmed/51-7-365.pdf  

Lida Mattman: 

http://books.google.com/books?vid=ISBN0849387671&id=mincr2Hi81UC&pg=PP1&lpg=PP1&ots=Hitn-vt9cY&dq=cell+wall+deficient+forms&sig=NMtWhFvtRFsh7Tnexulbscpgu-I#PPP1,M1

 2 hour CBC program on occult pathogens online some time ago at SarcInfo
http://sarcinfo.com/phorum/read.php?f=1&i=5320&t=5320

Borrelie a ALSHEIMER:

http://www.molecularalzheimer.org/files/Biofilm_New_Haven_ppt_Read-Only_.pdf

http://www.molecularalzheimer.org/files/Compiled_Medical_Hyoptheses_6_papers.pdf

Neco o ATB:

http://www.riboworld.com/index-eng.html

Posledni Marshallova prezentace na UCLA:

http://www.vimeo.com/1270611

"...jeste neznamena, ze

"...jeste neznamena, ze vsechny potize lidi, kteri maji protilatky proti chlamydiim jsou "jedini ti pravi nefalsovani chlamydici..." to by tvrdil jen hlupák, který nic neví o biologii. Ale pokud chci donutit "hlavy pomazané", aby se tím zabývali, musím na ně cíleně. To, že mám chlamydie v testech ještě neznamená, že nemám možná Mycoplasma, Bartonelu, Babesii, Laischmanii, BLO a další a další, které mi nikdo netestoval! Ale to není můj problém, to je problém za to placených "vědců", aby to rozklíčovali! My tu jen prezentujeme výsledky léčby WP či SP! Léčby, která nás vytrhla z bídy! MP tu z nás nikdo nezkoušel, tak ho nemůžeme prezentovat, ale taky ani nechceme, protože jak jsem řekl, na jedněch stránkách nelze všechno! A taky nelze všechno zkoušet na vlastní kůži, nelze skákat od jednoho k druhému, to bychom se nedostali nikam! Jinak díky za obsáhlý souhrn odkazů. Nicméně jak si s tím poradí MPS či humorální část imunity mi tu zatím nikdo nesdělil, jak ty potvory např. z Th lymfocytů dostane, aniž by je nezabil taky! Ty lymfocyty, například.

Resp, já to řeknu zjednodušeně. My s prokázanými chlamydiemi vycházíme z toho, že pokud se jich nezbavíme, resp. neočistíme od nich buněčnou část tělesné obranné soustavy nebo chceš-li buněčné imunity, půjde to s námi z kopce. Tedy zbavením se příživníka předpokládáme to otřepané "nahození imunitního systému"!

Tak, teď je garde na vás, jak chcete dosáhnout "nahození imunitního systému" u MP? Pár řádky. Svými slovy, jak jste to vyčetli z těch všech odkazů, zjednodušeně. Jak to funguje. Taková krátká rekapitulace vědomostí. To nemůže škodit nikomu.

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.
</

březen 2013 ukončení CAPu 

Jane, možná by se ta

Jane, možná by se ta červená písmena vlevo nahoře mohla ještě zvětšit:-)))

Proč se napadat, měli bychom se raději navzájem respektovat a podpořit. Kombinovaných antibiotických protokolů je mnoho, jednoduchý recept na snadnou cestu pro každého neexistuje.

Odlišnost MP? Já to zkusím zkrátit, abych to trochu vyjasnila pro ty, kteří by mohli být touto diskusí poněkud zmateni, a T-lymfocyty do toho raděj tahat nebudem;-):

Viníkem mnoha chronických onemocnění je bakteriální nákaza vnitrobuněčnými bakteriemi. Potud se ještě snad shodnou wheldonisté i marshallisté.

Marshall ale tvrdí, že na konkrétní bakterii nezáleží, nikdo nemá "jen" chlamydie, "jen" borelie... Dále pokládá sloučeniny obecně nazývané "vitamin D" za imunosupresivní. Působením mnoha druhů bakterií, které v průběhu života infiltrují každý organismus, v součinnosti s D jsou časem poškozeny všechny hormonální pochody v těle a imunitní systém není dále schopný zvládat zátěž, kterou představují patogeny uvnitř jeho vlastních buněk.

MP se snaží srovnat hormony pomocí olmesartanu a kombinací antibiotik likviduje bakterie. Jestli opravdu časem tuto práci očištěný imunitní systém znovu převezme, to je zatím teorie, podpořená jen některými reakcemi lidí, kteří se dostali na MP dostatečně daleko.

Současná medicína tvrdí, že intracelulární bakterie nelze nikdy z organismu zcela vymýtit. Můžeme jen doufat, že se tenhle názor nezakládá na pravdě, protože to nikdo dřív vlastně nezkoušel...
Jsme na jedné lodi.

Radka - syn Tomáš, 6 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Ty T lymfocyty jsou

Ty T lymfocyty jsou bohužel dost stěžejní záležitost. Jestliže něco chci, musím to taky pochopit, ne jen věřit. S tou imunosupresí je to poněkud složitější, nejde jen o calcitriol, ale o aldosterony, antidiuretický hormon, renin, kortizol, celou HPA axis atd., ale taky o buněčnou část obranných mechanismů. Ono to všechno spolu souvisí, ale základem jsou buňky, bez nich to nefunguje. A pokud mám tyto buňky paralyzovány nějakým vetřelcem, pak se hroutí i ta humorální část imunity, protože na ty působky jednak nemá kdo správně reagovat, jednak část těch působků nemá kdo produkovat. A podle všeho co vím, prvotní příčinou narušení všech těch souvztažností je nějaký ten vetřelec, rozhozené hladiny hormonů jsou až následek. Krom toho to vše do svých myšlenkových pochodů při tvorbě WP na základě prací Vanderbiltské univerzity autoři zakalkulovaly, a tyhle protokoly jsou primárně stavěné právě na chlamydie, jen na chlamydie, příživníky napadající vlastní imunitní systém, ne na všechno! A my tu mluvíme o chlamydiích, ne o všech bakteriích a všech jejich formách. Takže s tím napadáním bych byl velice opatrný. Pokud by byly někým založeny stránky primárně o MP v češtině, a byly by tam prezentovány zkušenosti s ním lidmi majícími k tomu důvod, tak jako my zde s WP či SP, ho zkoušet na vlastní kůži, nepletli bychom se tam, nevnucovali, přečetli, porovnali....vzali za vděk, co se tam dá dozvědět! Kapišto!

Krom toho místo "napadání" bych použil raději jiná slova, jako třeba tříbení názorů, vědomostí či tak podobně. Ono se v tom vyznat není vůbec jednoduché pro slovutné akademiky, natož pro laiky, ještě k tomu postižené chorobou, a vlčí mhou způsobenou tou devastující chorobou! A protože nikdo z nás není ani medik ani biochemik či fyziolog, patolog, histolog atd., spousta věcí se bere jaksi občas ne zrovna racionálně a snadno se uvěří něčemu, co nemá zdaleka racionální jádro. já tu mohu šoupnout tisíce odkazů na podporu WP, ale kdo si to přečte, když leze po čtyřech s vyplazeným jazykem? Krom toho tu jsou, viz oranžová lišta. Proto jsem řekl těch pár řádků zjednodušených, jak to vidím já. Ale z vaší strany skalních zastánců MP jsem dozvěděl jen to, že tomu věříte, resp. "MP se snaží srovnat hormony pomocí olmesartanu a kombinací antibiotik likviduje bakterie." Pro toho kdo neměl nikdy co do činění s předměty výše zmíněnými to vypadá jako zaklínací a vše vysvětlující formulka, ale pro toho kdo s nimi měl co do činění to je jen fráze hodící se na vše, ale nevysvětlující nic.

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

No tak to Jane vytáhni z

No tak to Jane vytáhni z blogu STANA2 a můžem tříbit názory:-) Já si ale myslím, že tady zkrátka podrobnější informace o jiných protokolech nemají místo. Tak jste se rozhodli, tak se toho držte. Nemám v úmyslu někoho přesvědčovat. Proč a o čem? Copak je to nějaká soutěž?

Pokud by nedala výzvu majitelka tohoto blogu a pak ty sám, jistě by se tu nikdo "nepletl, nevnucoval..."

Radka - syn Tomáš, 6 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Nějak si odporuješ.

Nějak si odporuješ. Někdo tu začal něco propagovat a já reagoval, nic víc, nic míň. Pokud něco propaguji, musím to umět jednoduše zdůvodnit. Tímhle jste mne nepřesvědčili. Ale zase jsem si procvičil angličtinu, to jo, a docela jsem překvapen, kolik jsem toho byl teď schopen přelouskat, před WP bych to četl ne 3 hodiny, ale tři roky! Viz

http://www.vri.cz/docs/vetmed/51-7-365.pdf

kde mne zaujalo mimo jiné např. 5.1.2. Relationship between CWD-forms of M. a.paratuberculosis and Crohn’s disease. Měl jsem takové nějaké odporné potíže, ale již nemám, po WP! Ale pravda, jen bůh ví, co se to tam uvnitř děje, a i když vím hodně, nevím zase tolik, abych se mohl tvářit, že je mi to 100% jasné, podstatné ale je, že na to WP zabral!

 

A ještě jedna věc, CWD organismy jsou drobet o něčem jiném, než jsou chlamydie. Ony totiž mají co se týče buněčné stěny jisté odlišnosti od ostatních baktérií ve všech stádiích, ne jen u těch spících tělísek. Čili srovnávat cryptické chlamydie s CWD organizmy moc nesedí. Není to prostě tak jednoduché! Ale tím neříkám, že by to neměla být výzva pro vědátory a lékaře, aby to vzali v potaz, že když někomu nezabírají "klasické způsoby" léčby, že by to mohlo být jinak, než se učili! Je smutné, že se tím musí zabývat lidi, kteří mají problémy a ne malé, zatímco ti, co jsou za to placení z jejich dani a pojištění, na to s odpuštěním kašlou a z pacienta dělají všechno možné, jen ne nemocného a potřebného, jen aby zakryli svoje mezery ve vzdělání! 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Co k tomu dodat? Snad jen

Co k tomu dodat? Snad jen to, že "...MP se snazi nahodit imunitni system..." mi zní asi tak jako nahodit si baťoh na záda. Nic to nevysvětluje a je to stejné, jako s tím kyvadélkem, je to jen otřepaná fráze, nic konkrétního!

Ono kazde zjednoduseni zni jako otrepana fraze, ale proc si to tady vysvetlovat, pokud bys mel zajem, zacetl by ses treba do tady toho:

http://www.marshallprotocol.com/forum2/

a mel bys o cem premyslet. MP vysvetluje spoustu veci, netvari se ze je to nejaky zazracny postup. Opravdu staci cist. 

Děkuji Vám za

Děkuji Vám za odpovědi,přiznám se že rozhodnutí kde a jak začít je těžké,uvidíme...

prosím Vás kdepak se dají nechat udělat ty testy Th1 bez žádanky OL? Tam se pokusím začít.

Stana 

V Praze na: Odberove

V Praze na:

Odberove centrum - Karlovo nam 32,

V Brne:

http://www.firmy.cz/detail/143864-rndr-zdenek-cechacek-brno-zabrdovice.html

Lepsi je mit to udelane primo v Praze...nedojde pak ke komplikacim se zmrazenim vzorku pro test na 1,25D, cena cca. 3000 dohromady, ale na ten 1,25 se nekdy ceka i par mesicu :(, to ale nevadi, pokud clovek nesuplementoval tezce vitamin D, tak uz samotna snizena hladina 25D mluvi dost jasne pro nejake onemocneni, vysoka hladina 1,25D ho pak jen potvrdi.

Já si tento odběr nechala

Já si tento odběr nechala dělat asi před 2 měsíci v Praze.Na vlastní žádost.Trošku tam byla sestra u pultu zmatená,pak volala nějakou paní inženýrku která to tam má na starosti.Paní inženýrka se tomu trochu divila,ještě někam i volala.Pozor!Ze začátku mi chtěli dělat nějaké celodenní odběry,nebo mi rozmlouvali že to je drahé a na co mi to je.Ale nakonec se přece jen krev odebrala.Na oba testy.Poměr jsem si musela vydělit sama-ale to už byla maličkost.-)Výsledek jsem měla asi do 14 dnů.Li(výsledek 3,14) 

CFIDS,Fibromyalgie,velké bolesti,chronická onemocnění.Na Wp II od března 08

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Li, muzes sem prosim napsat

Li, muzes sem prosim napsat nejen ten pomer, ale i obe hodnoty D? Dik.

Mno, me uplne staci, ze

Mno, me uplne staci, ze Marshall keca co se tyce vitaminu D. Protoze ten muze byt zrovna tak imunosupresivni jako imunitu naopak povzbuzovat.  Zalezi na mnoha dalsich faktorech, coz si kazdy muze overit na pubmedu. Vedecke studie mluvi dost jinak, nez Marshall. Hazela jsem sem uz nekam i odkazy. Navic v jeho teorii je prilis podivnych otazniku. Ano, taky pouziva antibiotika, takze nejake mrchy urcite hubi, proto verim, ze nejake vysledky mohou byt, ale to "nahazovani imunitniho systemu" je pro me taky nic nerikajici. Marshalla jsem "potkala" mnohem driv, nez Wheldona, ale mou duveru si neziskal. Navic krypticka chlamka je neco jineho, nez l-forma, je to anaerobni organismus, tudiz na ni normalni atb nezabiraji, jen chemtorepautika na anaerobni organismy. Moc si neumim predstavit, jak se s tim imunitni system dokaze sam vyporadat.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k