WP bude

Beru zpět vše negativní, co jsem řekla o svém praktikovi. Když jsem k němu dnes přišla s tím, že po 6 denní kůře AZI je mi sice líp (3 týdny mi bylo fakt super,ale už se to pomalinku vrací), ale představovala bych si něco jiného - dala jsem mu přečíst plán léčby a on s tím souhlasil... Byla jsem v naprosté euforii, napsal mi 10 balení Doxybene. Vypadal, že mu vůbec nevadí léčit mě jak dlouho budu chtít... Začnu hned po dovolené, protože si ji nechci kazit nežádoucími účinky WP. Ještě teď tomu nechci věřit, vzal si materiály na prostudování a vypadal celkem spokojeně, že to ze mě vyrazil :-) - díky všem za tyto stánky!

Já jsem včera u obvodní

Já jsem včera u obvodní také pochodila dobře. Měla půjčene 3 týdny moje vytištěné materiály a všechny je důkladně prostudovala. Pak jsme vedly ještě 1/2 hodinový dialog ohledně léčby. Domluvily jsme se, že uděláme ještě jednou kontrolní krevní testy a pak mi bude psát antibiotika. Zatím mám ještě posilovat tělo vitamíny.
Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 +22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene200 +28.12. Entizol (18 pulzů), od 9.2.2010 plaquenil (entizol přerušen) + mino od 1.4.2010 (místo doxy)

Teda Paivi, taký dr. sa

Teda Paivi, taký dr. sa vyvažuje zlatom (či fľašou?), ani nevieš, akú máš obrovskú výhodu. 

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Jak jsi to , Majko , uhodla

Jak jsi to , Majko , uhodla :-) ? Nejdřív jsem ho pozitivně naladila flaškou, to je fakt, ale asi by to šlo i bez ní...
na WP od 07/2008 pro nesnesitelné píchání a pálení HK, DK, trup, bolesti svalů a kloubů HK, únava

gratuluju! zni to skvele a

gratuluju! zni to skvele a preju ti s lecbou hodne uspechu. myslim, ze tohle je dalsi argument pro to, aby clovek vzal svou lecbu do vlastnich rukou. protoze jestli jako predpis k jakemukoli leku staci lekarum flaska, tak nas ochranuj nevim kdo ;-)

Ido, v takomto prípade

Ido, v takomto prípade človek tú fľašu dá ako odmenu za pomoc s radosťou, nie?   

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

majko, samozrejme, a diky

majko, samozrejme, a diky bohu za to! hned jak jsem to po sobe precetla, tak jsem vedela, ze to neni uplne stastne formulovano ;-) myslim to tak, ze posledni dobou sama zjistuji, ze lekari taky casto experimentuji ;-) a pokud clovek rekne nejaky argument, najednou zjisti, ze lekar opravdu neni zadna bozska moznost s patentem na pravdu (u mne naposledy 'ja ta ATB na 'preleceni' nechci ted, pockam si do pondeli na vysledky testu, abych to do sebe necpala bezduvodne'). chtela jsem tim rict, ze jsem posledni dobou pani doktorku mnohe specializace navstivila s bonbonierou jako odmenou za pomoc, jak pises, a jeji pristup se tak radikalne zmenil, az jsem se zacala bat, ze ted kdyz si reknu, napise mi uplne cokoliv celkem bez souvislosti se zdravotnim stavem, zamyslenim o souvislostech, atd. :-) (toto bohuzel neplati o CAPu, to zda se, je pro vetsinu lekaru prasive tema ;-) zaroven je pravdou, ze tenhle stav 'pozornosti' je povazovan temer za normu... i kdyz ted posledni informace od kamaradky z kozni ambulance pravi, ze ted s temi poplatky uz to neni co to bylo :-) (smutny smich)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k