Trachomatis

Dobrý den, trpím častými mykotickými záněty, můj gynekolog mi udělal stěry a zjistil chlamýdie trachomatis. Dal mi jedno balení Sumamedu a tím to pro něho skončilo. Četla jsem někde, že to rozhodně nestačí. Máte někdo zkušenost s léčbou Sumamedem??? Ještě se chci zeptat, jaké vlastně konkrétní příznaky tato nemoc má? Kromě zánětů pochvy nemám problém...nemůžu tyto základní informace nikde najít. Díky moc Kami

http://chlamydie.info/node/6

http://chlamydie.info/node/678

pokud se to chytne v zacatku melo by par baleni atb stacit, my to v zacatku nechytli a lecime se kombinaci a hodne dlouho..takze to je otazka jak dlouho tim trpis..uvidis jak ti pomuzou ty atb, ale chtelo by to asi vetsi poalbu, jedno baleni je hodne malo tedy.


dík za radu...dnes jsem

dík za radu...dnes jsem mluvila s imunologem, je u nás docela kapacita a ten mi radí brát min.4 balení Sumamedu, tzn. 12tablet...prý ta prvotní léčba musí být takhle drastická, protože pokud se to vrátí, léčí se to pak o to déle!!! taková dávka antibiotik mě ale zabije!Kami

ronald - informace

ronald - informace potřebné k léčbě najdeš nahoře v oranžové liště!!! ronald - to je nick jako chlap ;-))) (Na WP od 1.6.08. Je mi 49r. syn 29r. jinak bez rodiny. Od dětství stále virózy, záněty, snížená imunita. Dále opakovaně -záněty-EBV -teploty-Chlamydie pneu.-Chl.trach.-bolesti celého těla-kolapsy -křeče končetin atd...)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

"taková dávka antibiotik

"taková dávka antibiotik mě ale zabije!" Nikoho, kdo jsme tady taková ani jiná dávka ATB nezybila... jak vidíš jsme stále tady... Ovšem kombinovaná dlouhodobá léčba ATB dle protokolu Wheldona či Strattona by měla zabít konečně nejen chlamydie, ale i další mrchy, které nám léta znemožňují plnohodnotný život!!! Pro potřebné informace PROSTUDUJ HORNÍ ORANŽOVOU LIŠTU!!! (Na WP od 1.6.08. Je mi 49r. syn 29r. jinak bez rodiny. Od dětství stále virózy, záněty, snížená imunita. Dále opakovaně -záněty-EBV -teploty-Chlamydie pneu.-Chl.trach.-bolesti celého těla-kolapsy -křeče končetin atd...)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Ale nezabije. Jsou tu lidi

Ale nezabije. Jsou tu lidi na atb rok a déle a stále žijí a lépe než předtím. 

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k