První puls

V sobotu jsem dala první puls 500mg Entizolu.Léčbu jsem začala 28.2 dvakrát jsem musela přerušit,jednou 6 dnu podruhé 3dny,pro uporný prujem a zvracení.Zřejmě to byla viroza,v obou případech to měl ještě někdo další z rodiny.Jediné zlepšení které mám je,že mě nebolí v krku ani nejsem zahleněná.Unava zustává velká,někdy je to lepší,musím si jít vždy po obědě aspon na pulhodinku lehnout,abych mohla do večera fugovat.Pořád mívám husí kuži i v těhle vedrech,nohy mně poslední dva týdny bolí méně,ted si tak uvědomuji,že bolení hlavy jsem za tu dobu měla jen třikrát.Na doxy si muj žaludek už zvykl,ale prujmy jsou čím dál víc upornější,hlavně v dny kdy mám i Azi.Dnes jsem byla desetkrát a jestli to tak pujde dál za chvíli se ztratím.Jsem normálně hubená a ted  mně už pár lidí řeklo,že nevypadám dobře.Moc dobře se to neposlouchá.Puls jsem zvládla docela dobře až na tu hroznou unavu,ale tu přisuzuji těm uporným prujmum.Nemužu jít ani s dcerou ven,musím být v blízkosti WC.Doplnky beru jen ne v takových dávkách jak je psáno,3krát týdně mi píchá kamarádka milgamu.Ještě pozoruju,že nálada je na nule musím se moc snažit.Mám atidepresiva Citalopram,tak je už asi začnu brát,aby moje holky neměly zamračenou mámu.Jetli máte zkušenost s něčím přírodním tak budu ráda,když písnete,té chemie mám už dost.Hurá do dalšího boje a at zvládnem ty letní vedra.

rendo - Tak zkus kočko na

rendo - Tak zkus kočko na ty průjmy černé uhlí a pij silné tmavé čaje a bereš také dostatečně laktobacily? Teď mě zatím nic jiného, než toto, zatím nenapadá... (Na WP od 1.6.08. Je mi 49r. syn 29r. jinak bez rodiny. Od dětství stále virózy, záněty, snížená imunita. Dále opakovaně -záněty-EBV -teploty-Chlamydie pneu.-Chl.trach.-bolesti celého těla-kolapsy -křeče končetin atd...)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Laktobacily

Laktobacily beru,lepicol,černý uhlí to mě absolutně nestaví ani při větších dávkách,ted jsem přidala hylak tak uvidíme.Mám intoleranci na laktozu takže moje střevo je už dávno poškozené a ty ATB mně nepřidávají.Byla jsem na imuno doktor mně řekl at jedu dál,bez problému napsal vše co jsem chtěla a nabral krev.                 

Chci se zeptat zkušenějších jestli mám dát další puls už pět dnu.Samozřejmě jestli během něho nebudu mít nějaké šílené reakce.Četla jsem tu,že reakce na entizol jsou snad až za několik dnu,tak abych se neodrovnala.Díky

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Koukám, že to nemáš

Koukám, že to nemáš jednoduché ;-(( Někde jsem tu četla, že je lepší nějaké Aktivní uhlí... ale ted nemůžu najít ten odkaz... ;-( děvče raději to moc nehroť... přidávej pomalu! Vím, že by to každý chtěl urychlit, ale to se moc nevyplácí... Vydrž!! ;-)) (Na WP od 1.6.08. Je mi 49r. syn 29r. jinak bez rodiny. Od dětství stále virózy, záněty, snížená imunita. Dále opakovaně -záněty-EBV -teploty-Chlamydie pneu.-Chl.trach.-bolesti celého těla-kolapsy -křeče končetin atd...)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

A jak jsi na tom s

A jak jsi na tom s jaterkama po tom pulzu? Pokud se ti rozhodily, tak ti můžou klidně způsobovat tu únavu, tak na to pozor.  

Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Vydrž rendo, já mám taky

Vydrž rendo, já mám taky zjištěnou intoleranci laktozy, střevní potíže a průjmy jsem měla každodenně, musela jsem se zdržovat vždy v blízkosti WC, přátelé se mi často smáli, že mě prožene i suchej rohlík. A od té doby, co jedu WP a beru pravidelně laktobacily průjmy prostě zmizely, neznám je, a když jsou, tak jen výjimečně, když udělám nějakou dietní chybu, respektive se nezřízeně přežeru. 

(na WP od 10/2007, CFS, EBV, zl. stafylokok, chlamydie pneu, alergie, onychomykóza, bolesti kloubů a svalů, únava) 

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

carbofit - rostlinny uhli v

carbofit - rostlinny uhli v prasku, asi nejlepsi a cecko hodne pij rozpustny, nebo zazvorovou limonadu, ta dela dobre na zaludek, lektvarek.. a pulzy davej tak jak budes moct, podle svyho stavu, prvni jen na zkousku a pak navysovat postupne, nevim jestli je ok hned dat 5 dni plnej. Zkusila bych dva dny treba..ale zalezi fakt na tvym stavu

 

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Listeria

Listeria monocytogenes.Nechala jsem si jen tak pro kontrolu udělat testy a vyšly velmi překvapivě. První výsledky jsou z ledna porvé jsem měla u chlam hodnoty ted to mám popsané jen slovně.

Crp                                    12,5                         5

Borel afzelii IgG                  hraniční                negat

Borel garinii                       hraniční                 negat

Chlam. pneu IgG               positiv                  slabě positiv

Clam.pneu IgA                  hraniční                negativní

Nechala jsem si udělat testy na candidu ty mám negativní,CD4 a CD8 mám v normě,to jsem měla v unoru snížené,takže imunita je v normě.Co nejvíc zarazilo mě i imunologa je,že mám pořád positivní listeriotu.Když jsem si tyhle kontrolní testy nechala dělat tak tohle bylo jediný co jsme si s doktorem byli jisti,že bude negativní.Sám je z toho překvapen,protože doxy se na listeriozu předepisuje a já jedu celého Wheldona a tohle jediný se vubec nehlo.Jinak jaterky,železo,B12 vše v normě.Stav krk dobrý,zimnice lepší,bolest svalu lepší horší je unava někdy opravdu ležím a nemužu zvednout ani ruku,večer většinou lepší.Chystám se na třetí puls zatím jsem ho nedala plnej.Máte někdo zkušenost s tou listeriozou?U ní bolí taky svaly a jsou horečky a ty já nemám.

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Na listerie zabira nejlip z

Na listerie zabira nejlip z tetracyklinu Mino. nechci tady hanet Doxy, ale je to o celou jednu tridu rozdil i kdyz jsou oba tetracykliny 2 generace...

Ahoj rendo!Měla jsem na ni

Ahoj rendo!Měla jsem na ni podezření v průběhu těhu.Bylo to loni touto dobou.Test mi dělal Dr Klubal-vyšlo to OK.To je divné,že ti to opakovaně vyšlo pozit.Zde jeden z odkazů,který jsem si při podezř.pročítala..

 http://www.stripky.cz/nemoci/detska_onem/listerioza.html

CFIDS,Fibromyalgie,velké bolesti,chronická onemocnění.Na Wp II od března 08

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

L. monocytogenes je

L. monocytogenes je fakultativní intracelulární parazit, je schopná proniknout do hostitelské buňky a množit se v ní. Faktory virulence jsou proteiny, které umožňují bakterii žít a množit se v hostitelském organismu.

Za adhezi L. monocytogenes k hostitelské buňce jsou zodpovědné povrchové proteiny Ami[6], bakteriální adhezin, který se váže na fibronektin sliznic[7] a povrchový protein p104 [8], internalin A a internalin B slouží k průniku do buňky indukcí fagocytózy, fosfolipázy, fosfatidylinositol-specifická fosfolipáza C a fosfatidylcholin-specifická fosfolipáza C, společně listeriolysin O, který tvoří póry v buněčné membráně vazbou na cholesterol v ní obsažený, naruší stěnu lysozomu a umožní buňce dostat se do cytoplasmy, kde se množí. Listeriolysin a fosfolipázy jsou zároveň cytolytickými toxiny, hemolyziny.

Baktérie produkuje také Zn2+dependentní proteázu, která působí jako exotoxin, povrchový protein LMaA je zřejmě zodpovědný za indukci pozdní hypersenzitivity a povrchový komplex Ei, izolovaný z buněčné stěny, je strukturou i účinky pozoruhodně podobný[9] endotoxinům gramnegativních bakterií - L. monocytogenes je jediná grampozitivní bakterie, která je tvoří.

Životní cyklus

Po průniku do organismu se L.monocytogenes adheruje na hostitelskou buňku a indukuje fagocytózu - bakterie je tak pozřena i buňkami, které za normálních okolností nefagocytují. Dostane se tak do fagozomu, ze kterého ale musí uniknout, jinak by byla zničena během oxidačního vzplanutí. Vyloučí proto hemoliziny, které rozruší membránu fagozomu a dostává se do cytoplasmy.

V cytoplasmě se bakterie množí a exprimuje na svém povrchu protein Act A, který se váže na aktin hostitelské buňky a ovlivňuje jeho polymeraci a depolymeraci. Takto se listérie snadno pohybují po buňce a stejného mechanismu využívají k infekci dalších, okolních buněk - pomocí aktinu vytvoří jakýsi "prst", výběžek, který obsahuje živou bakterii - prst se zasune do sousední buňky a listérie "přestoupí", aniž by se dostala do mezibuněčného prostoru.

Při oslabení imunitního systému bakterie napadají i samotné bílé krvinky, monocyty, makrofágy nebo polymorfonukleáry a využívají je jako prostředek k šíření se po celém organismu a do cílových orgánů.

zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Listeria_monocytogenes

Nepripomina vam to neco? 

 

 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Prujmy.Mám čtvrtý den po

Prujmy.Mám čtvrtý den po pulsu.Dala jsem 4dny plný, patej jen 500 bylo mně špatně od žaludku.Byla jsem celou dobu jako opilá,na hlavě a za krkem jako by mně něco sedělo,strašně unavená přepadne mně to náhle třeba na hodinu a to opravdu nemužu otevřít ani oči.Každej pohyb mně nevyvolává bolest, jen to prostě nejde.Ležím a říkám si ted se musím pokusit otočit dávám příkaz mozku,ale tělo nereaguje.Pak mám třeba hodinu energii abych doma něco udělala a pak jako když to na mě hodí musím si zas lehnout.Dokonce jsem si venku musela sednout na schody oči zavřený jsem jakoby mimo a čekám až ta hrozná slabost přejde.Depky jsem u pulsu neměla,protože beru preventivně antidepr.citalopran.Co mě nejvíc sužuje jsou ty střevní potíže,které mém pořád stejné už osum let na ATB se nějak rapidnější zhoršení nekoná.Pokusím se to popsat.Začnu být většinou nafouklá mám nucení na velkou.Jdu normálně nemusím mít nutně prujem,mám u toho šílené křeče a po vyprázdnění místo ulevy pocit otráveného těla hrozná slabost,vnitřní třes naprostá vyčerpanost,která se tak během dvou hodin srovná.Tyto stavy mám i při dodržování bezlaktozové diety.Třeba dnes po obědě jsem měla prujem provázený křečemy.Do postele jsem musela dojít po čtyřech ještě ted v 16h nemužu pořádně chodit jsem slabá a hrozně se mi motá hlava.Znovu podotýkám,že stejné stavy jsem měla i před ATB.Nemužu nikam jít všude první zjištuju kde je záchod.Máte někdo stejné problémy a zlepšuje se vám to na protokolu nebo zhoršuje? V dny kdy nebero azitro si dávám ráno pět tobolek lepicolu,večer biopron občas hylak.Při pulsu vždy v noci dvě černý uhlí.Napište všichni co máte podobné problémy.Díky R 

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Ze by Crohnova nemoc?

Ze by Crohnova nemoc? Nechci malovat certa na zed,ale...

Ja jsem na nachylnost k prujmum taky docela trpel a nejak semi to usadilo po Essentiale (ale asi nebudu takovej tezkej pripad -respektive si to namlouvam. Ted spise nekdy naopak.. :-(

 Urcite se tady najde nekdo s podobnymi problemy..

 

 Příprava na CAP. Mycoplasma pn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Opakované infekty HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, zhorš. paměti, zhorš. hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, tinitis. Castecne zlepseni po doplni

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

Asi před sedmi lety,když

Asi před sedmi lety,když jsem to začala řešit jsem si to nastudovala,přišla na gastro a řekla,že mám asi Crohna.V té době šla ze mě i krev.Tato nemoc byla vyloučena,bylo zjištěno jen že mně chybí enzym který štěpí laktozu.

Na WP od6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Takze alergie na mlecne

Takze alergie na mlecne vyrobky? Mozna placam, ale mohla by to take byt reakce/alergie na ruzna plniva, aditiva a pomocne latky u leku. Co na to pribalove letaky?

Laktobacily a jiny pripravky na podporu strevni fauny a flory beres??

Příprava na CAP. Mycoplasma pn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Opakované infekty HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, zhorš. paměti, zhorš. hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, tinitis. Castecne zlepseni po doplni

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

Laktoza se bohužel

Laktoza se bohužel přidává skoro do všech léku.V lékárně vždycky dlouho hledám kde je jí nejmín.Třeba Bkomplex bez laktozy sehnat nejde.Laktobaciy samozřejmě beru.musela jsem si vzít reasec,protože je mně fakt zle. 

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Rendo ahoj, ja ti jen muzu

Rendo ahoj, ja ti jen muzu rict, ze to co popisujes po tom  vyprazdneni mam taky, zadny krece ani prujmy, ale misto pocitu ulevy mam pocit otravy a slabosti, ktery taky odezni tak do hodiny. Divny dost, vsimla sem si toho uz driv. A pak me jeste napadlo, asi budes pekne zasrana toxinama, i pred atb, takze asi zkusit vic detoxikovat, chlorellu, carbofit v prasku, hodne cecka? zazvor je vyborny na zaludek. proste co nejvic detoxikovat. a ty reakce na entizol mam uplne stejny a v podstate hned po snedeni, treba uz hodinu po, coz asi nebude herx? takhle brzy? jak kdyby me nekdo prastil kladivem po hlave, uplne mimo. drz se.

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Ahoj, no jeden z mych

Ahoj, no jeden z mych nejvetsich problemu byly taky streva a taky to byla jedna z veci, ktera se nejpomaleji hybala kupredu. Ja nemela problemy s prujmem, ale chronickou zacpou a to od narozeni. Tohle zmizelo na atb uplne, ale nejsem schopna presne rict za jak dlouho, kazdopadne je to zazrak. Myslim, ze tak po roce byl velky pokrok a po dvou to bylo uplne pryc. Pak jsem trpela na hrozne krece po jidle, kdykoliv jsem snedla vetsi jidlo. A to se me drzelo hodne dlouho, ty krece jsem mela pres deset let. Ted uz je bezne nemivam, coz je taky excelentni, vahovy prirustek 8 kg :), ale po silnem pulsu (jsem si experimentalne zvedla davku na 1500mg tini denne) letos na jare se mi to opet vratilo napr. a vydrzelo nekolik tydnu, uplne ten efekt vyprchal az za tri mesice. Nebo kdyz si to necim podrazdim, napriklad zapiju hrst prasku malem vody, ozve se to. No a permanetni bolest nekde v oblasti nad slepym strevem stale jeste pretrvava, odtud pochazeji ty krece. Takze asi tak. A tam citim po pulsech nejvetsi aktivitu, jakoze se tam neco deje. Takze ted treba jedu dal jen standardni pulsy a radej neexperimentuju. Pokud ti trochu pomuze takovy popis...

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Poslední dobou

Poslední dobou přemýšlím,že si budu muset nechat vyšetřit tlusté střevo.Hadici jsem polykala už mnohokrát,tl.střevo jsem měla vyšetřeno rektoskopií,kolonoskopii jsem odmítla.Uvažovala jsem o vyšetření pomocí kapsle s kamerou.Počítala jsem tak s 10 000kč a ono ouha 17 500.Budu muset začít víc šetřit,jenže z čeho,když jsem na mateřské a práce vzhledem k mím problémum nehrozí.Možná bych si mohla otevřít veřejné záchodky,měla bych práci a čistoučké WC na dosah. 

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Vyšetření tenkého

Vyšetření tenkého střeva pomocí kapsle jsem četla hradí pojištovna.Je to tak nebo jste něco dopláceli? 

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Na WP od 6.3.08,positiv.chlam.,borel.,EB,listeriozu,unavový syndrom,záněty HCD,gynekologické....DOXY,AZI

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k