žádná reakce na ATB?

zdravím všechny je tady také někdo kdo má prokázané chlamydie pozitivita v IgG i v IgA a nemá žádné reakce při braní ATB v mém případě je to Azitromycin +Doxybene+ ACC ... po měsíci braní nemám žádné odezvy nebo něco co by se podobalo Herxu snad jen po tom azitromycinu vždy po třetí dávce mírné zvětšení bolesti kloubů ale toje jen dohad ..ty bolí někdy víc někdy míň i bez ATB,před tím jsem bral ještě cotrimoxazol.Mé problémy jsou nejspíše autoimunitního charakteru.Chlamky mi nejspíše vybuzují imunitu a ta mi napadá klouby.Způsobuje to vysoký protizánětlivý faktor v krvi.Samozřejmně bolesti kloubů.Jediný teda co mi zatím pomohlo zbavit se bolestí na nějakou dobu je chytnout chřipku to mám potom pár týdnů od bolesti kloubů pokoj.Hmm jenže nemocný (myslím tím klasickou nemoc) jsem už dlouho nebyl.Tak mně napadá že revmatolog mi určil správně diagnozu ReA což je reaktivní artritida.Je správné uvažovat o tom že když vyhubím chlamky WProtokolem že autoimunitní reakce ustanou?Nebo jde nějakým jiným způsobem imunitu zklidnit?Žádné protizánětlivé léky mi nějak nepomáhají ..jako coxtral,meloxicam a podobně.

Kdyby na tyto otázky

Kdyby na tyto otázky někdo uměl odpovědět, byl by velice ctěn námi všemi.

Ale především asi není na místě neustále rozdělovat  problémy na nejspíše autoimunitního charakteru, neurologického apod. To je právě ta zrada u těchhle potvor, u každého se projevují drobet jinak v souvilosti s mnoha faktory jak vnitřními, tak vnějšími, tak časovými. Ale to si musí bohužel každý sám z dostupných materiálů dát dohromady. Tady ve fóru na to odpovědi nejsou, tady se jeden dozví jen to, co to s jinými dělá, ale proč, to je otázka pro mediky, laboratoře, výzkumné ústavy, které bohužel ale v této věci jaksi mírně řečeno selhávají a dokola jen levně bagatelizují celý problém. Proč taky ne, že, když ledvinky se musí jíst čerstvé! 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... duben 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Nevím, mi pomalu lezly

Nevím, mi pomalu lezly nahoru 2 markery pro   revmatické podezření, práskli jsme  Solu Medrol a zalezly..a pak jsem  najela na WP., IgG, IgA jsem taky.ale mám potíže  větší- svalové

Já začala brát Doxi 1.6.

Já začala brát Doxi 1.6. včera jsem měla první Azi, je mě pořád stejně blbě, všechny potíže jsou stejné, není ani líp ani hůř... akorát mě bylo malinko víc špatně od žaludku po Azi... tak zatím žádné herx reakce... ale zatím je to u mě krátká doba a hlavně, mě je fakt stále strašně zle, tak že ty herx reakce nemůžu ani poznat ;-(( leda, že by mě začalo být líp ;-)) to bych asi teda poznala ;-))) (Na WP od 1.6.08. Je mi 49r. syn 29r. jinak bez rodiny. Od dětství stále virózy, záněty, snížená imunita. Dále opakovaně -záněty-EBV -teploty-Chlamydie pneu.-Chl.trach.-bolesti celého těla-kolapsy -křeče končetin atd...)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Také jsem neměl žádné

Také jsem neměl žádné reakce, ale bez ATB jsem byl na dně a při braní ATB je to taková houpačka s prodlužující se dobou kdy mě je docela dobře. Zklamáním je, že antibiotika beru 3roky/ podle doktorů bych už měl být po smrti/, ale když přestanu tak se vše vrací!

Roman

Romane, to je trošku

Romane, to je trošku demotivující slyšet, ale jak to je, tak to je, nicméně můžeš upřesnit, jak ta antibiotika tři roky bereš? Bereš je přesně podle WP včetně doplňků?? Ta kombinace WP je zatím nejvymakanější systém, není sice zatím prověřený dlouholetými výzkumy, ale řada nemocných s tím úspěchy má a řadě lidí se výrazně ulevilo od mnoha potíží a zlepšili se v mnoha směrech. Jak vysazuješ? Nesmí se rovnou ze dne na den, ale stále se potom pulzují určitá antibiotika, a musí se brát dlouhodbě aspoň ACC. Upřesni tedy tvoji léčbu, ať je víc jasno. Díky. 

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, neuroinfekce, arytmie, pocení, krvácení dásní i z nosu atd... Za 3 měsíce zlepšení ve všem

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, arytmie, neuroinfekce, pocení, krvácení dásní i z nosu atdZa 8 měsíců zlepšení ve všem

Romane, 3 roky jedes ATB a

Romane, 3 roky jedes ATB a koukam ze si tu registrovanej uz pekne dlouho..tak jak je mozne ze tu jeste neni tvoje vypraveni? Myslim ze to nezajima jen me! Protoze 3 roky tu snad nikdo ATB v kuse nejede!

, WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Romane, nenašla jsem

Romane, nenašla jsem žádný tvůj blog, kde bys popisoval co ti je abychom byli v obraze... Já bych mohla také třeba napsat, že beru ATB už 49 let... a byla by to pravda... jenže to bylo stejně jako u všech tady co jim vždy napsali Dr. na 14 dní a basta... a stejně to bylo k ničemu... proto jsme tady... Tak nám prosím popiš tvůj příběh a co a jak bereš, at jsme v obraze. (Na WP od 1.6.08. Je mi 49r. syn 29r. jinak bez rodiny. Od dětství stále virózy, záněty, snížená imunita. Dále opakovaně -záněty-EBV -teploty-Chlamydie pneu.-Chl.trach.-bolesti celého těla-kolapsy -křeče končetin atd...)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Reakcia alebo to nie je

Reakcia alebo to nie je reakcia?

Na začiatku sme dali NAC:   5 dní 2400 mg - žiadna reakcia. Ďalších 5 dní 3600 mg, pri tomto dávkovaní ma začala pravidelne podvečer bolieť hlava a mal som opuchnuté mandle a stvrdnuté uzliny na krku, pod ušami. Neviem či to bola reakcia organizmu na zvýšené dávky NAC alebo reakcia NAC a CPN – teda NAC flu. V nežiaducich účinkoch NAC sa píše: bolesti hlavy a pod. Ťažko povedať.

Následne pridané: Sumamed 250 mg (pondelok/streda/piatok), po týždni Doxybene 100mg denne (2 týždne), od zajtra idem na Doxybene 200 mg denne. Zatiaľ žiadna reakcia na atb podľa môjho názoru. NAC som musel znížiť na 2400mg denne, inak sa mi vyhadzovali také vyrážky  ako po uštipnutí komárom a svrbelo to.  Alebo sa mi vyhodila žihľavka. Môže to byť reakcia na vybíjanie cpn ale aj alergická reakcia na kombináciu ATB + NAC?

Ak mal niekto reakcie, po akej dobe?

Dik

Reakciu velku som mala po

Reakciu velku som mala po dvoch mesiacoch kombinacnej atb liecby a nasledne prvom pulze entizolu. Az vtedy som mala pocit zapalu pluc a liezli zo mna 100 rocne hlieny. Do tej doby iba kozne hnisave vredy a to vzdy po trojdnovom summamede. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k