Bulovka potvrdila svou pověst

Po dnešním telefonátu na infekční FNB mi bylo sděleno, že výsledky z LP jsou negativní. Borrelie nikde. To jsem čekala, chlamydie nehledali, takže žádné překvápko. Z krve prý vyšlo pozitivní IgM, což je údajně falešně pozitivní výsledek. Pak ještě nějaké zkřížené reakce na určité protilátky, ale nic, co by se mělo léčit. Ale proč to sem píšu : když jsem se zeptala, zda mi dají papír s výsledky, paní doktorka mi řekla, že to mám tlumočit svému PL ústně. Že prý na to nejsou zařízení, nemají na to ambulanci a další výmluvy v podobném duchu. Chápete to někdo? Já ne. Už vidím obvoďáka, jak věří pacientovi takto předané informace... Dobrá zrpáva je, že se mi nejspíš podaří sehnat ATB na WP... Napíšu sem, až začnu, mám trochu strach, ale asi není co ztratit. Po 6 denní léčbě AZI jsem těch 6-9 dní měla zhoršení příznaků, pak 14 dní pokoj (to jsem si díky té LP moc nevychutnala) a teď je to se vší parádou zpátky. Píchání, pálení, ach jo... Takže WP to jistí...

Potřebovala jsem výsledky

Potřebovala jsem výsledky a zprávu, protože jsem šla po roce na operaci. prosila jsem, žádala , že si to zaplatíme, na koho se mám obrátit, jde přece o druhou operaci po roce- na srůsty. Marně. Kdybych to věděla , že zprávu nedají, nechala bych si vyšetřit titry i v soukromé laboratoři za peníze. Ne to je prostě marné, nespolupráce, a nezájem o stav pacienta i v tak složité situaci, kdy jde znovu na operaci a čerpá tak zase pojištění.

Na fotokopii sve karty mas

Na fotokopii sve karty mas pravo dle zakona nevim ted presne cisla. Taky mi ji odmitli dat, udelala jsem coro moro a mam vsechno. Ovsem uz se tam nemuzu ani ukazat, protoze reditelstvi je sjelo a jsem tam medialne znama a slavna. Chteli mi dat jen zpravu, ve ktere v podstate nic neni, coz jsem predpokladala. A jelikoz mi delali vysetreni slaufem zhora spoda, hodne osklive, odmitam uz na dalsi jit a jsou tudiz pro me nejdulezitejsi podrobne vysledky.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k