kingella

Přeji všem dobrý den,

asi před měsícem jsem dceří (2,5) "diagnostikovala" chlamydie. Skoro 2 roky průjmy, únava, bolest bříška, červené žilky v očích, výtok a měnící se skvrny na jazyku. Dle naší dětské MUDr. nesmysl, ale testy za poplatek provede. Nyní jsme po neštovicích, tak ještě čekáme na vhodnou dobu. Nicméně, navštívili jsme léčitelku, která diagnostikovala bakterii jménem KINGELLA. Nikdy jsem o tom neslyšela a ani na netu jsem toho moc nevyčetla. Neporadil by, prosím,  někdo?

Vzhledem k tomu, že mé IgA na Chlamydie pneumo je 1,031 (0,9 - 1,1) a IgG 1,078 (0,9 - 1,1), myslím, že je dcera chytla ode mě, přesto by mě zajímaly i nějaké poznatky o té KINGELLE.

 Pokud někdo znáte, prosím, poraďte

Díky moc, mamka Monika   

Zde máš

Zde máš odkaz:


http://www.zuova.cz/informace/smd/smd199.pdf


Na Wheldonově protokolu od 21.4.2007 pro CPn - epicondylitida obou loktů, bolesti kloubů, únava, cukání ve svalech, pocit cizího tělěsa v krku. DOXY+AZI+ENTIZOL

 

Ukončení CAP 2012. Zcela bez potíží.

Díky moc, tak teď

Díky moc,

tak teď nevím co je lepší :-(  Už abychom se konečně dobrali správné diagnozy. Akorát když budem všechno platit, tak se asi nedoplatíme :-(  Asi se poohlédnem po nějaké jiné MUDr.

Díky moc za info a všem tady držím palce.

mM

 Kingella kingae "Zdá

 Kingella kingae

"Zdá se, že tento neobvykle závažný průběh souvisí s pozdním rozpoznáním původce nemoci."

"Vyjma několika dětských pacientů s primárním imunodeficitem nebo s leukémii vznikla infekce Kk u jinak zdravých dětí. V literatuře je dokumentována možná predispozice dospělých k infekci Kk v podobě systémového lupus erythematosus, cirhosy jater, revmatické artritídy, diabetu, konečné fáze onemocnění ledvin, transplantace ledvin, nádorů a AIDS.
Onemocnění dětí často začínalo příznaky zánětu horních cest dýchacích, stomatitídou, nebo průjmem. Příznaky byly zpravidla mírné, průběh byl nehorečnatý. U dětí s osteomyelitídou byl v KO počet leukocytů v mezích normálu, stejně jako hodnota sedimentace krve a C-reaktivního proteinu. Zdá se, že tyto časné známky akutního procesu mají při infekci Kk jen malou diagnostickou cenu. "

"....Při artritídě se atb podávala po 17 dnů až 3 měsíce, při osteomyelitídě po 3 týdny až 6 měsíců...."

Je zajímavé, že u někoho stačilo pár dní a u někoho ne! Jak podobné s tou naší chlamydií nebo jestli taky nejdou ruku v ruce, aniž by to kdo tušil a taky hledal?

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... duben 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k