Zmínka o chlamydie.info ve Zdravotnických novinách

Zdravotnické noviny, nejčtenější odborný týdeník s dlouholetou tradicí, 28.5.2007 v článku Užitečné webové stránky zmínili i chlamydie.info s následujícím popiskem:

www.chlamydie.info

Hned úvodní slova autorů „Nejsme lékaři a toto není lékařská poradna!“ jasně vymezují, do jaké kategorie tyto stránky o chlamydiích spadají. Jedná se o aktivitu pacientů, kteří sami podstupují kombinovanou antibiotickou léčbu nemocí, v jejichž etiologii hraje Chlamydia pneumoniae významnou roli. Obsah by však v žádném případě neměl být přehlížen či a priori opovrhován. Přínosným se mi zdá zejména počet odkazů na rozmanité odborné servery domácí i zahraniční, které přispívají ke komplexnosti stránek (viz např. sekce „Stránka pro lékaře“).

Je to jenom zmínka, každopádně poteší :).

Tím víc by se mělo

Tím víc by se mělo ohlídat, aby se neobjevovaly trapné hádky a napadání.

Lulda

Co potěší...??? To je

Co potěší...??? To je slabé slovo... je to zase o krůček kupředu... to je ale pokrok!!! A naprosto souhlasím s Luldou ;-) 49 r. syn 29r. žádné příbuzné. Od dětství různé záněty-stále v nemocnici, snížená imunita. Od r.90 podnikala, pečovala o rodiče a tetu(než umřeli) Opakovaně EBV-potvrzené Chlamydie -záněty-kolapsy-teploty-křeče-bolesti celého těla...
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Presne..jinak to fakt

Presne..jinak to fakt potesilo :)

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


kopírujem sem pôvodný

kopírujem sem pôvodný text článku, keďže v poslednej dobe podobné html odkazy miznú v zónach s povinnou registráciou

http://www.zdravotnickenoviny.cz/scripts/detail.php?id=307274

Užitečné webové stránky

Publikováno dne: 28.5.2007, Zdroj: Zdravotnické noviny

www.erc.edu

Jako sparingpartnera českého serveru kardiopulmonální resuscitace zmíněného v minulém dílu našeho seriálu bych si dovolil zmínit server organizace European Resuscitation Council (ERC), s níž Česká rada pro resuscitaci v roce 2004 podepsala asociační dohodu, kterou byla oficiálně uznána za národního partnera. Pokud stránky navštěvujete poprvé, porozhlédněte se po sekci „First time users“, kde jsou v krátkosti shrnuty základní znalosti nutné k uspokojivému pohybu po serveru a jeho využití. K tomu, abyste mohli ze stránek stahovat propagační a jiné materiály, potřebujete mít uživatelský účet, jenž je na serveru ke zřízení zdarma. Z archivu dokumentů („Documents – Archive – Guidelines Archive“) však můžete stahovat i bez registrace.


www.rameno.cz

Kdo si chce osvěžit znalosti týkající se anatomie ramene (a nejen jí, ale kupříkladu i zobrazovacích metod), ať spěchá na adresu rameno.cz. Modrobílé stránky mají velmi jednoduchý design, jsou rozděleny na dva svislé sloupce, z nichž levý funguje coby obsah a v pravém se vybraná kapitola zobrazuje. Autor si dal práci a vyzdvihl význam UZ vyšetření v diferenciální diagnostice zejména u revmatologických pacientů, u nichž je možné nalézt současně několik základních patologických stavů v oblasti ramenního pletence.


www.ieo.it/inglese/index.shtml

Ve slunné Itálii se nachází European Institute of Oncology (IEO), jehož stránky dostupné v italštině i v angličtině jsou doslova nabité informacemi. Hlavní navigační panel se nachází po levé straně a je rozdělen na oddíl pro pacienty, pro lékaře, výzkum a tiskové zprávy. IEO je nezisková organizace, aktivní ve třech hlavních oblastech zájmu, jimiž jsou léčba, výzkum a vzdělávání medicínských profesionálů (tedy nejen lékařů) zabývajících se léčbou rakoviny. Svých cílů se IEO snaží dosáhnout prostřednictvím nejvyšších v současnosti dostupných preventivních, diagnostických a léčebných standardů, důležitou roli hrají rovněž organizační prvky. Z tohoto pohledu je zajímavé IEO Centro otevřené v roce 2002 v Miláně, unikátní diagnostické centrum, v jehož prostorách jsou k dispozici veškeré nejmodernější vyšetřovací techniky.www.chlamydie.info

Hned úvodní slova autorů „Nejsme lékaři a toto není lékařská poradna!“ jasně vymezují, do jaké kategorie tyto stránky o chlamydiích spadají. Jedná se o aktivitu pacientů, kteří sami podstupují kombinovanou antibiotickou léčbu nemocí, v jejichž etiologii hraje Chlamydia pneumoniae významnou roli. Obsah by však v žádném případě neměl být přehlížen či a priori opovrhován. Přínosným se mi zdá zejména počet odkazů na rozmanité odborné servery domácí i zahraniční, které přispívají ke komplexnosti stránek (viz např. sekce „Stránka pro lékaře“).


www.myubo.cz

Kdo jednou propadl kouzlu sdílení uživatelského obsahu, určitě zná pojmy jako Youtube.com či domácí N-joy.cz. Další zajímavou alternativou orientovanou především na sdílení obsahu prostřednictvím propojení technologií internetu a 3G mobilních sítí je poměrně mladý server Myubo dostupný v češtině, slovenštině a angličtině. Ten se od ostatních snaží odlišit, jak již bylo zmíněno, především možností sledovat mobilní TV, živé i on-demand (na vyžádání) video vysílání na mobilních telefonech. Stránka nabízí na výběr z tématicky rozřazených videí, registrace je zdarma.

(rk)

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

ja mam pocit, ze uz jsem to

ja mam pocit, ze uz jsem to cetla, ale kazdopadne potesilo :)

zdravotnicke noviny jsou totiz odborne periodikum a kdyz dojde k prulomu u odborne verejnosti, tak budem mit vyhrano

budem to tu moct zavrit a koukat, jak se o nas krasne staraji doktori :) muj sen...jen vzpominat na internetove zacatky :)) zajdu k lekari, udela vsemozne podrobne testy na bakterie, viry, parazity, nasadi ucinnou lecbu a rekne: bezte si domu odpocinout...

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Safra ty máš ale divoké

Safra ty máš ale divoké sny! 

"...nasadi ucinnou lecbu a rekne: bezte si domu odpocinout..."  

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

jo, to kdyz mne zacaly

jo, to kdyz mne zacaly motanice, tak sem sel na vysetreni, tam mne vysetrili, rekli bezte se domu vyspat a prejde vas to :) Preslo, ale za tyden se vratilo a uz neprestalo :)

WP od 5.11.07 - LB, CHLAM (IgG 4.7, po preleceni LB i CHLAM v IgM...), nasledne aktivni EB..

 

WP od 5.11.07 - LB, CHLAM (IgG 4.7, po preleceni LB i CHLAM v IgM...), nasledne aktivni EB..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k