6 měsíců WP, 7. pulz - dotazy

Můj poslední příspěvek byl laděn ve skrze pozitivně, bohužel během následujících třech týdnů se věci změnili jako mávnutím proutku. Když udělám takovou rychlou sumarizaci, tak do února jsem pozoroval zlepšení. Během března spíše stagnaci no a během posledních týdnů jednoznačné zhoršení.
Vždy to u mě bylo tak, že když jsem jel pulz, tak mi začalo být většinou již od druhého dne zle. Někdy to vypadalo jako chřipka, někdy to byla nesnesitelná únava, bolesti zad a hlavně ta hnusná mentální mlha – už jsem to tu popisoval, takže se nebudu opakovat. Vždy když jsem pulz skončil, cca za tři dny jsem byl OK, pak cca za týden přišel další nápor, zase chvíli klid a během 3týdnů jsem byl připraven na další pulz v celkem slušné formě.
Po posledním pulzu to bylo vše jinak. Pulz byl jako slabší chřipka, pak dva dny OK a poté se to vše jen zhoršovalo a co je nejhorší přišla zase ta mlha a drží se mě už 4. týden!!! Peklo. Žádná zlepšení, mám pocit, že se cítím skoro jak na začátku. Zvládnu jakoukoliv bolest, na to už jsem si zvykl, ale když nemůžu pořádně myslet, když věc o které vím, že ji normálně vymyslím za pár minut řeším den... Je to jako by mi někdo dal přes mysl igelit a já vše viděl přes něj. Navíc mám stavy, že kdyby mě někdo posadil proti bílé zdi, tak do ní vydržím klidně hodinu zírat. Deprese. Děsné deprese. Nechuť k životu. Oči jsou tragické, pálí, jsou přecitlivělé na světlo. Navíc se mi vrátili věci, které už pár měsíců neznám – píchání na prsou, bolestivost v prstech pravé ruky, bolesti kloubů, strnulost pravé ruky, špatně se mi dýchá, bez prášků na spaní neusnu.
No podtrženo sečteno, prostě mi tohle moc nepřijde jako herx. A nebo je to megaherx, ale 4 týdny mimo je fakt přespříliš.
Obvoďák mi neumí pomoc. Ale je aspoň férovej chlap a na rovinu mi řekl, že jsem první koho takhle léčí, takže prostě neví v čem je problém. Navíc přiznejme si, tohle je už za hranicemi toho, co by obvoďák měl/musel znát. Dle mého Cpn spadá pod imunologii, infekční nebo tak něco.
Teď řeším co dál. Další pulz jsem nasadil normálně. Mimo zhoršení deprese se žádné velké představení nekonalo. Teď se mi trochu, opravdu lehce, ulevilo, ale stejně ten koho měsíc v kuse nebolela hlava nepochopí.

Mám kontakt na dva doktory (jeden je plicař, druhý hepatolog), ale nevím jestli mám náladu jim vysvětlovat co mi je, jak se léčím....zejména po tom, jak tu dopadli jiní. Navíc si nejsem jistý, jaký by to mělo smysl. Stejně mi nedokáží odpovědět na mé otázky, pokud takhle nikoho neléčili.

Trochu laboruji s myšlenkou, jestli to zhoršení nemůže mít na starosti sekundární porfylie. A nebo jestli to nemůže být jen samotným braním ATB (no ale to pak předpokládám by reakce na ně asi nebyly stejné jako příznaky nemoci). Taky mám strach jestli ještě vůbec ATB zabírají. Takže ať už půjdu příště za obvoďákem nebo někým z výše zmíněných pánů, chtěl bych dát do kupy to, co bych rád viděl otestováno:

1) Test na Chlamydie – fakt by mě zajímalo, co se s těma hodnotama děje. Očekával bych, že ty antigeny ukazující aktivní infekci vyklesají a zůstává chronická infekce. Nebo si nechat udělat PCR? I když na druhou stranu víme, že testy jsou k prdu. Mě nejvíc chybí nějaky ukazatel toho kolik toho svinstava v sobě ještě mám.
2) Mykoplasmata – na začátku jsem je měl. I kdyby mi něco z toho v těle zůstalo, tak dokud jsem na ATB, tak z toho co jsem se dočetl, nemá smysl na ně dělat test, neb vyjde negativní. Nemluvě o tom, že po půl roce na ATB jsou prostě už mrtvý.
3) Test na kyselinu methyl malonovou nebo B12 jako indikátor sekundární porfýrie.
4) Oči – ta přecitlivělost na světlo je dost děsivá, hlavně teď na jaře, když začíná sluníčko pálit. Takže nevím zda jít na oční a chtít nějaké mastičky, vodičky....stejně budou k prdu z toho co tu čtu. Asi si koupím sluneční brýle.
5) Jaterky

Já bych si chtěl opravdu promluvit s někým, kdo ví o čem mluví - s Nouzou? Nevím, z toho co tu čtu, ten pán rád napíše WP, ale na většinu otázek odpovědět nedokáže, protože takhle léčí jen pár lidí a výzkum asi moc nědělá. Nebo bych si chtěl přečíst něco o původním, v tomto případě nepublikovaném výzkumu, chtěl bych vidět záznamy, typu: Subjekt 1 má tyto problémy: blabla, nasazeno blabla pro potlačení, ústup blabla. Jediná cesta jak toto získat je asi kontaktovat přímo Strattona. Dočetl jsem se že:

For those patients (a small number) whom Dr. Stratton treated personally and who continued after the end of the study through the full course of the protocol there was, says Dr. Stratton, "100 percent improvement of symptoms."

Překlad: Ti pacienti, které Dr. Stratton léčil osobně a podstoupili celou léčbu protokolem i po ukončení studie (pozn. ta studie trvala jen 6měsíců), jejich symtomy se zlepšily o 100%, říká Stratton.

Zdroj, odstavec „And Another Thing“

A ještě jedna věc na závěr. Dostala to ode mě asi půlka rodiny. Když mi bylo na začátku dost blbě, byl jsem často doma.

 • Říkám, že 14 dní ATB stačit nebude. Všichni tvrdili, že ano. Byl jsem údajně paranoidní. Díky za osvíceného doktora, který znal WP.
 • Všem doma říkám, ať raději jedí aspoň jednou denně ACC, když jsem na blízku. Kašlou na mě, jsem prý paranoidní.
 • Cca po třech měsících prodělá matka a celá rodina divnou chřipku. Nasazeny ATB, urguji je, aby si došli na testy, že se to náramně shoduje s mými příznaky, co jsem měl na úplném počátku. Kašlou na to, jsem paranoidní. Ty tři měsíce hezky odpovídají běžné inkubační době od chvíle, co jsem přijel do ČR a začlo mi být zle. Ale kdepak, jsem paranoidní.
 • Chřipka se rodině vrací a nějak se jí nejde zbavit. Rodina jde na testy. Máti to má prokazatelně a přeléčila to 6týdny ATB (na radu stejné plicařky, co by mi na počátku dala ATB na 14dní)

Píšeš to hezky a

Píšeš to hezky a výstižně. Jen chybí jak dlouho jsi na protokolu, jaká ATB a kolik jich bereš a kolik pulzů máš za sebou. Možná to tam je, ale nemám čas to znovu číst. Jinak snad ti mohu říci,že podobně na tom jsem byl celá dvě léta a teď se ještě po pulzu občas nestačím divit! Dnes 5. den po 33. pulzu v celé parádě

Doplněného znění Strattonova/Vanderbilt Protokolu: Únor 2006

Pardon, teď vidím nadpis, jsi na 6. měsíci. Čili z mého pohledu na věc na začátku.

Když to tu bylo několikrát zmiňováno, že to je běh na dlouhou míli, nikdo nevěřil. No, já taky ne, myslel jsem s, že tři měsíce nebudou stačit, ale Dr. Stratton ví moc dobře o čem píše ve zmíněném odkazu! A těch 6. měsíců v patentech si moc nevšímej, ti všichni měli vysoké hladiny IgM, to jest měli akutní infekci, nikoliv chronickou! Pokud si dobře pamatuji, co je tam psáno, byť jsem to četl v době totální vlčí mhy na mozku před více jak rokem!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... duben 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

No také jsem si libovala

No také jsem si libovala ze začátku, jak se vše lepší, až asi po 4. pulzu přišla rána. Vylízala jsem se z toho až po 3 měsících, kdy jsem ani nepulzovala. Měla jsem deprese a bolesti celého těla, jaké jsem před léčbou neměla. Brala jsem Aulin, ten mi pomohl od zánětu. Pak mi pomohly megadávky rozpustného  vit. C a hlavně Carbofit, ten jsem brala 4x v týdnu. Po tom přišla vždy úleva. Ta bolest hlavy jak píšeš měsíc, to bych asi nevydržela a zbláznila bych se. Také mě bolela a na tu jsem si brala Ibalgin. Neboj se ho brát přitom. Jinak jsem si také myslela, že vím, co mě čeká, ale bohužel, po každém pulzu to bylo jiné, je to prostě nevyzpytatelné. Tak se drž.

Na Wheldonově protokolu od 21.4.2007 pro CPn - epicondylitida obou loktů, bolesti kloubů, únava, cukání ve svalech, pocit cizího tělěsa v krku. DOXY+AZI+ENTIZOL

 

Ukončení CAP 2012. Zcela bez potíží.

to vysvetlenie cez

to vysvetlenie cez sekundárnu porfýriu by asi dávalo zmysel u mnohých na tomto webe, ktorí si pol roka pochvaľovali zlepšenia a potom utrpeli podobné zhoršenie. Môže byť - bunky naplnené porfyrínmi a chlamýdie, ktoré odďaľujú bunečnú apaptózu. Chlamýdie začnú odmierať až po pulzoch metro, po ich likvidácii nasleduje prirodzená smrť postihnutej bunky a uvoľnenie jedovatých porfyrínov do krvi a následné problémy mozgu kvôli homocysteínu a nedostatku B12. Logicky zo schémy vyplýva, že tieto problémy prepuknú práve po tých kritických 2-3 pulzoch.

Skús vyskúšať všetky tie záchranné protiporfyrické vitamíny a suplementy (kyselina listová, B vitamíny, B12 injekcie, viac vitamínu C, prípadne živočíšne uhlie) a daj vedieť, či to malo nejaký efekt. 

Ak je to naozaj porfýria, tak vlastne máš nepriamy dôkaz, že liečba zaberá.

Pozor na oslabenie imunity kvôli hromadnej apaptóze nakazených imunitných buniek. Môže ti potom zdravie skomplikovať nejaká latentná viróza (herpes vírusy, prechladnutia a podobne).

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

 Ahoj ceties Po

 Ahoj ceties

Po posledním pulzu to bylo vše jinak. Pulz byl jako slabší chřipka, pak dva dny OK a poté se to vše jen zhoršovalo a co je nejhorší přišla zase ta mlha a drží se mě už 4. týden!!! Peklo. Žádná zlepšení, mám pocit, že se cítím skoro jak na začátku.

 

Tahle věta mě teď vyděsila nejvíc v životě. Protože se mi po 2měsících jakžtakž vrací ten zrak. A lépe se mi přemýšlí. Vidím lépe prostor. A každý den se vedle ATB koukám na krabičku entizolu a teď se bojím, že si to s tim zhorším.

Zřejmě ten Entizol má vliv na nervy. Hele ty říkáš, že nouza to neumí vysvětlit. Byl sem u něj, znam ho. De o to, že žádnej doktor to neumí vysvětlit. Výzkum živé přírody a lidského organismu není stále na takové ůrovni. Neb žijeme stále ve středověku. ůtěchou může být poze to, že vývoj běží a brzdějí jej pouze nechápaví blbci, co vživotě nezažili to, co tady popisuješ.Mam to stejný, drž se, kdyžtak napiš.

Na WP od února 2008 pro nevysvětlitelné potíže se zrakem, očima,únavou,přemýšlením,neklasickou bolestí hlavy a závratě. Celkový stav nezdělitelný.

Nechci tě strašit, ale

Nechci tě strašit, ale připrav se na podobné stavy. Ne třeba měsíc v kuse, ale moc dobře si pamatuji mé nadšení po prvních 14 dnech, ale i stavy co přišly pak. Pravda je taková, že já tlačím dost na pilu. Všechny léky jedu od začátku v plné palbě a pulzy rovněž někdy i víc než je předepsáno. Žádné pomalé najíždění, takže je možné, že i to má svůj díl viny na té bolavé hlavě. Entizol až zas tak na nervy vliv nemá, to co má vliv jsou endotoxiny vzniklé rozpadem mrtvých chlamydií a v jejich důsledku nedostatek serotoninu a z toho deprese. 

Věřím, že někdo by mi mohl dát odpovědi na moje otázky. Jsem člověk zvídavý a navíc technik, proto se jentak s něčím nespokojím. Beru to jako že organizmus je jen (mnohem) složitější systém. Z těch otázek co mě zrovna teď napadají: 

 • Proč jsem ráno ztuhlý jak po flámu a mám pocit že je mi 70?
 • Proč když spím víc než osm hodin jsem pak ve stavu horším než kdybych nespal vůbec?
 • Proč je mi cca po 22:00 lépe než po celý den?
 • Proč mnoho lidí s chlamydií trpí nespavostí?
 • Proč mě tak bolí oči?
 • Co je to ten tlak v hlavě a jak souvisí s očima (občas mi přijde, že ta bolest vychází z oči a bývá mi lépe, když je zavřu)
 • atd.

 Nemyslím odpověď typu... Jóó to chlamydie dělá, ale vysvětlení proč a v důsledku čeho se to děje. Jestli mi na tohle dokáže někdo odpovědět budu spokojený a zase pár měsíců pojedu léčbu bez řečí a s větší nadějí.  

WP od 10/2007, Chlamydophila pneumoniae + mykoplasmata, příznaky klasické

WP od 10/2007, Chlamydophila pneumoniae + mykoplasmata, příznaky klasické

Mně na to odpověděla

Mně na to odpověděla posudková takto: "Já bych to nejedla!" ........ mimo jiné moudrosti! Co pak můžeš chtít, od takových chytráků!

Jinak tohle časem přejde, alespoň mně ano. I když dnes jsem taky jak po přejetí parním válcem, ale to jsem 4. den po 33. pulzu Entizolu!

 • Proč jsem ráno ztuhlý jak po flámu a mám pocit že je mi 70?
 • Protože tvůj imunitní systém a i jiné tělesné tkáně se staly hostiteli a inkubátory chlamydií zároveň. Chlamydie kradou energii - ATP, hned jak ho mitochondrie vyrobí. Imunitní systém nemá pak sílu na boj s dalšími infekcemi, případně útočí na vlastní tkáně. Není to přesně, ale já taky nejsem ani biochemik ani mikrobiolog ani infekcionista. Jsem jen stejně postižený, jako ty. A dále, poškozené nervy špatně inervují, celý neurohumorální systém či systém hypothalamus, hypofýza a ledviny je rozhozený - tzv. HPA axis! Jede ti auto s posunutým rozdělovačem nebo ucpaným karburátorem? Nejede, resp. netáhne!

 • Proč když spím víc než osm hodin jsem pak ve stavu horším než kdybych nespal vůbec?
 • Protože se nevyspíš, protože ani pořádně nespíš, když tě bolí celý člověk a pořád se budíš s ucpaným nosem a pod.
 • Proč je mi cca po 22:00 lépe než po celý den?
 • Tak to mi taky bylo záhadou, asi něco s hormony, melatoninem atd. Každopádně celý den v mrákotách a jak jsem chtěl jít spát, jak jsem lehl, měl jsem poledne! Všechno jsem dělal po jedné v noci, přes den to nešlo a ráno jsem byl jak kdybych dostal pendrekem po hlavě!
 • Proč mnoho lidí s chlamydií trpí nespavostí?
 • Asi ten melatonin. Taky se doporučuje v rámci doplňků k léčbě.
 • Proč mě tak bolí oči?
 • Poškozené nervy = špatné zaostřování = únava....
 • Co je to ten tlak v hlavě a jak souvisí s očima (občas mi přijde, že ta bolest vychází z oči a bývá mi lépe, když je zavřu)
 • Tak to neumím, ale zase to bude mít něco společného s celkovou rozhozenou neurohumorální regulací
 • atd.
 • Taky bych byl velice rád, kdyby se tím někdo už konečně seriózně zabýval, místo toho, že z nás dělají blázny!

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... duben 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Díky za snahu Jane, hla

Díky za snahu Jane, hlavně s tím autem si mě pobavil :) 

WP od 10/2007, Chlamydophila pneumoniae + mykoplasmata, příznaky klasické

WP od 10/2007, Chlamydophila pneumoniae + mykoplasmata, příznaky klasické

A nepřipadal jsi si snad

A nepřipadal jsi si snad někdy v autoservisu podobně? Mudrovali, mudrovali a on pak jeden přerušený kabílek v rozdělovači, který mi našel soused, ale v servisu nic! On totiž byl zlomený a třeba 500 km to jelo a pak to začalo škubat, skákat jak koza na ledě. Ten kabílek měl ale neporušenou bužírku a byl dlouhý asi jen 4 cm, přímo v rozdělovači a na potvoru se v servisu spojil a motor běžel jak hodinky. Taky takový hypochondr auto. Na dálnici si vzpomněl ten drátek se rozpojit a já tam stál jak trouba a nikdo mi neuměl poradit! A jak to je s našimi nervy, to ví asi jen bůh! Někde se poruší a někde to bolí a nic také není vidět! A to porušení může být v hlavě, míše, kořenech, periférii....., může to být poškozený mydlin, axon, dendrit, nervosvalová ploténka, synapse mezi neurony, nedostatek acetylcholinu, noradrenalinu, dopaminu a jiných nervových mediátorů a kdo ví co ještě. A nic z toho není vidět! A poškození může být mechanické, infekcí, dědičností, jedy, autoimunitou různých příčin a zase nic není vidět. Jen člověk třeba kulhá, bolí ho paty, klouby, svaly a nic není vidět! A tohle všechno se musí a ještě mnohem více vzít v potaz a tohle všechno musí doktor znát a umět, ale co s tím, když zrovna v době vyšetření ten nervíček funguje! Jseš hypochondr!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... duben 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj, pripojuji s k

Ahoj,

pripojuji s k Janovi. Klicem k unave (pokud neni pricinou neco jineho) je  zrata funcnosti (respektive ) oxidacni poskozeni funkce mitochondrii (viz LTR od Prof. Nicolsona v sekci Mycoplasmy), jako generatoru energie na bunecne urovni. (ATP)  Problemem je nadbytek volnych radikalu- oxidacnich prostredku (ktere vznikaji pusobenim chlamydii, mykoplasem, ci proste starnutim organismu, atd), kter zahlcuji bunky a ve finale diky poskozeni procesu deleni bunek mohou zvysit riziko vzniku rakoviny. Jednou z casti CAPu je i podpurna lecba vitaminy a doplnky - antioxidanty.

Jako antioxidacni prostredky slouzi mimo jine NAC (ACC Long), Essential Forte (fosfolipidy -  s tim ma osobne dobre zkusenosti na odstraneni unavy), flavonidy atd... 

Pravdou je, z delka spanku nerika nic o kvalite spanku.  Jeste nejsem na CAPu, ale od te doby co jsem najel na doplnky (NAC+Essentiale+Q10+kys. listova, vit. B vit C. atd..), tak u mne osobne doslo k dilcimu zlepseni problemu a rano se budim odpocatejsi a i manzelka rika, ze v noci mene chrapu! .

 

Příprava na CAP.  Mycoplasma pneu. IgG=0,9.  Opakované infekty HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, rozbušování srdce, zhoršení paměti, zhoršené hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, cestující bolesti, šumění v ušíc

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

tak přesně tyto otázky

tak přesně tyto otázky si kladu taky, mám naprosto totožné problémy, i když nyní ne snad již tak intenzivní.

 

Na Wheldonově protokolu od 7.3.2007 pro chronický únavový syndrom a chlamydii pneumoniae, chřipkové stavy, teploty, slabost, výpadky paměti, vyčerpanost, bolest celého těla, problémy s pletí, 200Doxy + 250Azitro, Entizol 5x 250 denně - pět dní co tři

Na Wheldonově protokolu od 7.3.2007 pro chronický únavový syndrom a chlamydii pneumoniae, chřipkové stavy, teploty, slabost, výpadky paměti, vyčerpanost, bolest celého těla, problémy s pletí, 200Doxy + 250Azitro, Entizol 5x 250 denně - pět d

No,tak s tými otázkami si

No,tak s tými otázkami si trafil klinec po hlavičke,ja tiež chcem vedieť prečo,prečo,prečo....A ešte:Prečo ja!

"Prečo ja" - tuhle otázku

"Prečo ja" - tuhle otázku neřeš. Odpověď neexistuje a myslet na to by tě akorát víc a víc užíralo.

WP od 10/2007, Chlamydophila pneumoniae + mykoplasmata, příznaky klasické

WP od 10/2007, Chlamydophila pneumoniae + mykoplasmata, příznaky klasické

Tak samozrejme som to

Tak samozrejme som to nemyslel úplne vážne,ja viem,že je to neriešiteľná otázka a škoda ňou strácať čas :D

Jak se nemoc rychle

Jak se nemoc rychle rozjíždí, tak také ustupuje. rychle rozjetá  může rychle ustoupit do uzdravení ale i do rychlého konce. Pomalu rozjetá asi zase pomalu odchází . Léčba chronických infekčních nemocí se ze současné medicíny vytratila, jen na léčbu symptomatickou.Podstata proč přešla do chronické, a co s tím dál, se moc neřeší. Snaží se podporovat imunita ,autovakcíny,a sledovat celkový stav organismu po případném zhoršení. Záleží hodně na energii prostředí, např. panelák, geopatogení zony, přechemizovaná strava, elektrosmog, syndrom nemocných budov-skleníky s aklimatizací,vypařování  látek z nových koberců-.nábytku aj. Bioenergie z přírody od moře, lesa, z míst nenarušených - biomasa- má vliv i na léčený organismus antibiotiky.I zásah energie léčitele/který to umí předat, protože má dar to čerpat a udržet , předávat- ale né pro každého je vhodná/ má určitě vliv. O únavovém syndromu se říkalo , že je to nemoc až příliš aktivních lidí-pracovně, studiem. O nespavé nemoci je psáno v knížce Sto rokú samoty- kde se jí nakazila celá vesnice, a bylo to v souvislosti i že touto nemocí trpěli představitelé indiánských královských-to je zajímevé rodin, což mělo za následek i úpadek. Té vesnici potom pomohl cestovatel.dobrodruh, který z ní odešel a docela včas se vrátil a věděl o co jde , přines a dal jim nějaký bílý prášek, který celý vesnici zabral , a ta začala zase spát, přestala se pohybovat jako v mátohách a život se obnovil no je o spis. fikce , nebo něco ze skutčnosti ? Ten prášek mohl být taky chinin.,co tehdy bylo známé , nebo nějaká jiná chemie ? To jen tak , když se také ptám proč, proč, asi. 

Může to rozházet (ty

Může to rozházet (ty chlamydie) třeba i růstový hormon STH apod. ? To je taky otázka. Ale když to napadá nervy, tak to může dělat prakticky cokoliv. Taky si vzpomínám teď že mě bolely paty a že se mi jakoby při otáčení hlavy ,,sekal" pohyb. To si vzpomínám zpětně, takže to musim mít už dlouho, akorát můj imunitní systém to pořád držel a propuklo to v nejnevhodnější dobu, tj. na střední škole a léčba začíná taky v nejnevhodnější dobu tj. při maturitě. No nic, du se učit, dokud mohu číst.

Na WP od února 2008 pro nevysvětlitelné potíže se zrakem, očima,únavou,přemýšlením,neklasickou bolestí hlavy a závratě. Celkový stav nezdělitelný.

Ja si dovolim jen malou

Ja si dovolim jen malou poznamku ohledne tech Strattonovych pripadu, kde doslo k stoprocentnimu zlepseni symptomu, tedy k vymizeni. A k tomu, ze on ma skvele vysledky jiz za sedm, devet mesicu. Tak to je tim, ze oni dlabali entizol nonstop. Jak toho docilil nevim a neumim si to predstavit. Kazdopadne to bylo na specializovanem pracovisti s tim nejlepsim personalem, o cemz my si muzem nechat zdat. A tak musime pulsovat, abychom to udejchali sami.

Ceties ja ti muzu rict jen, ze jsem zazila to same, ze jsem se vzpamatovavala tri mesice z lonskeho jarniho naporu. Takze jedina rada asi zni, docasne uber plyn, nez bude lip. V prirucce je nova stranka o reakcich, tak tam mrkni, jestli ti neco nenapovi.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k