Sixth Meeting of the European Society for Chlamydia Research June 30 – July 4 2008

Sixth Meeting of the European Society for Chlamydia Research
June 30 – July 4 2008

Říkal jsem si, že na výzkum chlamydií se úplně kašle, ale zdá se, že to není tak úplně pravda. Našel jsem, že tento rok se v Dánsku koná konference zaměřená na chlamydie. Neplánujete někdo se tam jet podívat? Osobně mi přijde, že celkově na Skandinavii se tomu problému víc věnují a o to paradoxnější mi přijde, že právě tam sem tu svini chytil.

Registrace je:
Euro 550.00
Studenti Euro 320.00

Přiznám se, že to trochu zvažuji....dle stavu fyzického, psychického i finančního
No minimálně pokud by někdo z vašich doktorů toužil po nejnovějších poznatcích má šanci

zapomněl jsem link  

zapomněl jsem link

 

WP od 10/2007, Chlamydophila pneumoniae + mykoplasmata, příznaky klasické

WP od 10/2007, Chlamydophila pneumoniae + mykoplasmata, příznaky klasické

ano, víme o kongresu,

ano, víme o kongresu, dokonce tam ing Bazala poslal svou práci, budeme tam mít  jisté  zastoupení  takto jako o.s. v ČR.

Mozna se tomu vic venuji,

Mozna se tomu vic venuji, protoze na severu je to vetsi problem, nez na jihu. Napriklad RS je zalezitosti mirneho a chladneho podnebi. 

Bylo by hezke, kdyby se tam podivali nekteri cesti lekari.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

kONGRES CHLAMYDIOVÝ- jestli

kONGRES CHLAMYDIOVÝ- jestli budeme mít peníze jako Chlamydie o.s. můžeme tam poslat svého lékaře, který v Čr bude s chlamydiemi pracovat- tedy doopravdy..Jinak je to finančně dost náročné- jak za přednášky, tak za abstrakta, tak za prostou účast.. Snad jako Chlamydie o.s. ve spolupráci s lidmi v ČR budeme mít do roka materiály, které bychom mohli prezentovat z praktického pohledu lidí na tuto dg.. Je třeba sponsorů, sbírek..pokud můžete , kontaktujte kohokoliv, kdo by nám s financemi jako Chlamydie o.s. mohl pomoci...
Od státu očekávám zřejmě minimum pomoci do I-2 let, pokud by nám poskytl granty atd.. pak by to by úspěch .. Ale na takovéto kongresy by to zřejmě nebylo možné finančně použít- dle zaměření grantu..Ale hlavně-potřebujeme členy od občanského sdružení, hlaste se.. nen to úplně mrtvé jak to vše vypadá, ale bez práce a podpory Vás to v ČR nepůjde dopředu..

Jel bych, kdybych na to

Jel bych, kdybych na to měl, to jednak, jednak si snad myslíte, že pány vědátory zajímá, co si myslí ubolený pacient? Silně pochybuji! Ale co jim zaslat kolektivní zdravici! Aby věděli, že za tím, o čem budou debatit, jsou tisíce nemocných, na které s odpuštěním kašle celý svět?

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Kongres a dresa internetová

Kongres a dresa internetová :http://www.gram.au.dk/

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k