Vitamíny a doplňky od Vitaharmony

Nedávno jsem náhodou narazila v lékárně na přírodní vitaminy a doplňky od firmy Vitaharmony. Naše lékárnice mě je doporučila že mají slušnou cenu. Vždycky mě dobře poradí, co se složení týče, ale i ceny. (no vždyt tam taky nechávám spoustu peněz)
Léta jsem brala vitamíny a doplňky, které jsem také prodávala, když jsem ještě měla svou provozovnu, ale tyhle jsou levnější a fakt dobré. V lékárnách většinou nemají celý sortiment, ale firma je posílá na dobírku a ještě za lepší cenu než v lékárně. Tady jsem vám našla odkaz na jejich stránky - http://www.vitaharmony.cz/

A nebo tady:

A nebo tady: http://www.vitaminy-mineraly.cz/ (WP od 1.6.08.)50r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k