Chlamidie trachomatis-kloubní příznaky

Zde je ke stažení dokument (než ho někdo stornuje) nebo k prohlédnutí či pro někoho, kdo tu může dát tuto odbornou stať na tyto stránky (pokud tu již někde nejsou)

http://www.nlk.cz/nlkcz/uvod.php?id_m=289

 

Krásný výčet i dalších možných onemocnění a projevů.

pk

"...9. Terapie reaktivní

"...9. Terapie reaktivní artritidy
A. Kauzální léčba infekce
Použití antibiotik (ATB) v léčbě ReA je stále otevřeným problémem. Zdá se, že při enteroartritidách nemá použití ATB zásadní vliv na průběh a prognózu onemocnění. Při urogenitálních infekcích vyvolaných chlamydiemi a mykoplazmaty je opodstatněné podávání tetracyklinových, makrolidových nebo chinolonových ATB, zejména tam, kde jsou projevy iniciální infekce. Doporučuje se dlouhodobé podávání ATB - až 3 měsíce, protože chlamydie mohou perzistovat intracelulárně v metabolicky inaktivní formě (vždy je nutné léčit i partnera). /1/...."

Celé je to příšerně zmatečné! Není tam pořádně řešená léčba. 3 měsíce nestačí, osobní zkušenost! Z mého laického pohledu se hledá složitost, kde není! Takhle mne zkoumali, takhle ke mně přistupovali a tak jsem taky dopadl!

Je-li tam infekce, musí řešit infekce a ne kde co. A je jedno, jestli je to chlamydie nebo  beta-hemolytický streptokok skupiny A atd. Celé se to dá smrsknout do jednoho - na počátku byla infekce! Tu je třeba řešit, ne až následky a tvrdit, že byla jen na počátku, ona je tam pořád! V tom je jádro pudla! 

Ne ovšem vždy a všude, ale ve většině asi ano!  Ale to je na profesionálech, ne na nás nemocných, chronicky nemocných! Nicméně já jsem důkazem, že minimálně  v některých případech mám pravdu! 

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Tohle je ale třeba

Tohle je ale třeba zajímavé z články k ReA: 

Terapie
- Všeobecná opatření - pacienta hospitalizovat, po celou dobu aktivity imobilizovat.
- Antiinfekční (protistreptokoková léčba) - penicilin v injekční formě po dobu 10 dní (v případě přecitlivělosti na penicilin se podává erytromycin nebo cefalosporiny), na léčbu bezprostředně navazuje dlouhodobá profylaxe, a to podáváním Pendeponu comp. inj. (1x měsíčně po dobu 5 let, u mladistvých do 18 let v případě akutní ataky bez postižení srdce, při postižení srdce se podává do 25. roku života). /18/......

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj lidicky.Tak ten muj OL

Ahoj lidicky.Tak ten muj OL mi vubec nechape.Rekl jsem mu mi potize a ze to je cim dal horsi,vubec nic to s nim nedelalo.Jo rekl,oblednam te na Neurologii na srpen a udelame kontrolni testy.Rekl jsem mu ze mi boli zili na rukou a nohou,v krku uzliny a bolest hlavy a tim padem hur vidim.Chtel jsem napsat Azitromycin,pry nemuzu porad brat ATB.Bral jsem je 5 tydnu.A neco se zlepsilo,ale porad  je co lecit.pristi tyden jedu konecne ke Klubalovy tak jsem zvedav.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k