Tinnitus a poradna MUDr.Jonáše (alternativní medicína)

To, co zde napíši je pravda. Není to vtip. Je to spíš k pláči.

otázka pacienta : Nevím proč, ale v posledním týdnu se mi značně zesílilo šumění v uších. Strašně mě to obtěžuje. Dále mám problémy se žaludkem. Co mám dělat?

odpověď MUDr.Jonáše : Vaše obtíže ukazují na nervozitu , která je ve vašem okolí. Uši mohou naznačovat, že si nepřejete naslouchat názoru druhých, či jste snad vystavena špatným řečem. Je třeba duševní podněty nepřezírat a čelit jim přímo. Pokud by jste ráda bylinné směsi, je možno.

Tak jako všichni zde na webu, co trpíme tinnitem jsme nenaslouchali názoru druhých a děsně nás asi pomlouvali. A teď to máme !!!Pan doktor si asi neuvědomuje, že jsme v 21.století. A že za tinnitus může třeba infekt. Chudák pacient, co uvěřil. Dodnes asi cucá čaje.

Ivanko, tohle může udělat

Ivanko, tohle může udělat jen opravdu hloupý člověk

Ty totiž opravdu

Ty totiž opravdu neposloucháš jiné. A pokud k tobě hovoří, vysmíváš se mu. No, copak tam píší o žaludku?

Musíš pochopit signály svého vlastního těla, aby ses uzdravila.

Dobrej protivtip na

Dobrej protivtip na 1.4.2008. Boduješ.  I žaludek ti vyléčí čaji, když bude zájem.                                                          Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Alenko, tohle neni stranka

Alenko, tohle neni stranka o samanismu, ale o lecbe chronicke chlamydiozy antibiotiky. Zatim jsem necetla zadnou vedeckou studii, kde by tvrdili, ze za sum v usich mohou pomluvy ve tvem okoli. Tak bez prosim ty nesmysle sirit na nejake alternativni servery, tady nejsme na Papui Nove Guinei. Evidentne te nezajima problematika chronicke chlamydiozy, ale zcela neco jineho.

Jinak Ivanko je videt, ze u pana Jonase je opravdu za co platit. :/

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Tak to je fakt husty

Tak to je fakt husty Ivanko..treba to byl april, kdyz je toho 1., eh..  Alena je normalni provokater.

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Znovu jenom dám svojí

Znovu jenom dám svojí zkušenost. celostní medicína MUDr. Jonáše,  a spousta jeho knih Křížovka života aj. určitě je něčím co se snaží pdchytit zdraví člověka v širším zasazení do okolností jeho života, včetně psychických potíží. Původně je psychiatr. Co jsem vyčetla a asi mnoho jiných, začínal tak, že ošetřoval pacienty s psych. problémy zaslané od jiných lékařů/se nic nenašlo/. Přes EAV- /taky asi známé/ zjišťoval chronická ložiska u těchto pacientů a  tak i jejich vleklé potíže zdravotní, které dopadají aut. na psychiku. Jak šel vývoj dál ? on nějaký výzkum v mezích asi jinakm pojatých taky určitě dělal, nebo i dělá. A kdo tady dělá nějaké jiné seriozní vědecké studie ? Snad jenom Ing. Bazala a kolekt.. A nebo ze světa, viz protokoly. 

Hannah, chci Ti jenom

Hannah, chci Ti jenom napsat, že k MUDr. Jonášovi jsem dojížděla když měl svou ordinaci v Chomutově. Po té co u mě selhala v roce 1999 klasická medicína s klasickým kolečkem končícím víš kde (nemíním to vulgárně), jsem doufala v jiný přístup v alternativní léčbě. Několik prací MUDr.Jonáše jsem četla o únavě, bolestech hlavy,"Křižovatku života "taky. Nemyslím si, že některým lidem nepomáhá, je původně psychyatr to vím, a jeho práci na tomto poli jsem uznávala. Nicméně u mě po změření na EAV přístroji zdiagnostikoval : "že jsou to jenom nervy" . Na jednu stranu jsem byla ráda, že nemám žádnou nevyléčitelnou nemoc, ale na druhou jsem nevěděla co s tím. Po nasazení léčby na pročištění střev se nic nezlepšovalo, tak se muselo hledat dále. Nicméně mě hrozně zarazilo, že pan doktor (ve vší úctě k jeho vývoji))v dnešním světě informatiky může vůbec udělat z pacienta takového blba.   Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Hezký den, mám osobní

Hezký den, mám osobní zkušenost s tímto celostním institutem (i s jinými...). Opravdu se snaží léčit alternativní cestou. Bohužel musím říci, že ne vždycky jsou byliny a jiné alternativní léky DOSTATEČNĚ SILNÉ (pozor na jejich absolutní diety, je nutné je brát s rezervou, tedy pokud chcete ještě trochu žít :-) a nestarat se pouze paranoicky o každý drobek jídla-to je u každého člověka individuální a ve skutečnosti to není tak důležité). To musím zdůraznit, protože očividně ohledně např. u Chlamidií, v kombinaci s přidruženou candidou apod. mají účinnost asi jako běžné antibiotikum nasazené na týden, pak zřejmě dochází k tomu, že bakterie chlam.  se přizpůsobí a další léčba je již neúčinná. Bohužel říkám proto, že každá méně náročná cesta k úplnému uzdravení by byla přínosem...

pk

pk

Tenhle názor, že za

Tenhle názor, že za tinnitus může nenaslouchání druhým, zabedněnost atd. jsem už taky slyšela. A když prý někomu zvoní v uších tak na něj někdo myslí. Když zvoní v pravém uchu, tak dobře, když v levém uchu tak špatně. Tohle fakt patří mezi babské povídačky pro malé děti. Od Jonáše jsem taková tvrzení ale nečekala. A že to byl původně psychiatr, jen koukám  Už se nedivím, že léčí tak, jak léčí.

(na WP od 10/2007, CFS, EBV, zl. stafylokok, chlamydie pneu, alergie, onychomykóza, bolesti kloubů a svalů, únava) 

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Hannah, pokud o nejakem

Hannah, pokud o nejakem vyzkumu na toto tema vis, at u nas nebo jinde, tak ho sem postni. 

Na Papui Nove Guinei napriklad zadne nemoci neexistuji, protoze kdyz onemocnite nejakou chorobou je to kvuli tomu, ze vas urkl zly saman.  Ve stredoveku se zas verilo, ze tuberu zpusobuji vypary z bahen. A tyhle tvrzeni se nesou asi tak ve stejnem duchu...

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Píšu jak jsem se s tím

Píšu jak jsem se s tím setkala při řešení svých potížích jako  třeba mnozí ostatní, kteří třeba ještě ani na stránky o pomoci chlam. info nedorazili. Prostě lidem oficiální medicína nepomůže tak hledají co se dá. Myslíte , že vás nějaký lékař informuje o těchto stránkách., nebo vůbec upozorní na chlamýdie ?

V celostní medicíně to udělají, já k tomu nemůžu už nic víc říci a ani je tak tvrdě kritizovat. Dokážou říci kde jsou ta ložiska a snaží se org. detoxikovat. Určite nějaké výzkumy mají, ale to je opravdu asi jejich věc.

MUDr Jonáš o tom napsal více knížek. Z hlediska ofic. medicíny nebyl uznáván. A dnes, když vám lékař konečně díky diagnostickým metodám, které jsou stále přesnější nějakou tu chlam zjistí, tak vám nakonec řekne a po 14 denním přeléčení : a zkuste homeopatii, akupunkturu, to taky pomáhá.Obrat o 100 %?

"MUDr Jonáš o tom napsal

"MUDr Jonáš o tom napsal více knížek. Z hlediska ofic. medicíny nebyl uznáván. A dnes, když vám lékař konečně díky diagnostickým metodám, které jsou stále přesnější nějakou tu chlam zjistí, tak vám nakonec řekne a po 14 denním přeléčení : a zkuste homeopatii, akupunkturu, to taky pomáhá.Obrat o 100 %? "

Něco jsem četl, něco jsme taky vyzkoušeli, něco znám pracovně a mohu pouze konstatovat, že bohužel je to popis tvrdé reality, ale to je vše! Je to popis toho, jak běžná praxe uhýbá skutečnému problému a hlavně se vyhýbá skutečnému řešení! Je jedno, jestli příčinou toho všeho je nevědomost nebo hloupost. Bohužel ale asi obojí najednou!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Jen na vysvětlenou:

Jen na vysvětlenou:

Ten Dr. Jonáš, který radí na  netu nemá nic společného s MUDR.Jonášem, který napsal knihy Praktická detoxikace apod. 

Omlouvám se tímto

Omlouvám se tímto MUDr.Jonášovi fakt je to jiný Jonáš. Moc mě ale udivilo,že i tento jiný tvor se takto vyjadřuje. Ale alespoň byl dobrý apríl.                       Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Osobně akupunkturu

Osobně akupunkturu doporučila praktická lékařka, na soubor příznaků zde uváděných. Homeopatii  doporučují někteří revmatologové , co léčí i chlamýdii při revmatoidní. artritidě, snad dovezené bílé kuličky  i z Ameriky. Alternativní medicína, aj. je prostě taková jaká je. A asi není věcí jí rozebírat. Jenom konstatuji , že s dignozou a vůbec navedením jakým směrem se léčit pomohla. Psych. problémy zas tak moc neřešila, spíš  situaci vůbec nějak pomoci, něco řešit.Byla jsem jen u MUDr a jejich názor se týkal i klas, medicíny. Byla jsem po operacích.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k