5 měsíců WP - průběh, postřehy

Průběh:

21.1 - 3. pulz. Navnaděn z průběhu druhého pulzu jsem před třetím udělal pauzu pouze 14dní, pulz prodloužil na 7 dní a navíc bral 1500mg/den. Dostavily se doposavad nejsilnější reakce. Týden trvající deprese a "vlčí mlha", nespavost, únava...skoro jak na začátku. Po odeznění jsem byl pár dní OK a pak se to tak nějak točilo. Změny a příchody únavy a zatemnění mysli i v průběhu jednoho dne.

16.2 - 4. pulz. 1250mg/den. 5 dní. Měl jsem v plánu jet ho sedm dní, ale po pátém jsem toho měl tak akorát. Reakce jsou jiné než byly na začátku hlavně co se týče hlavy. Vlčí mlhu vystřídala tupá bolest v čele - jako bych měl nafouklý mozek nebo co. Výsledek je nicméně podobný - nemohu se koncentrovat a nic nevymyslím. Jinak klasika: bolest zad, napuchlé oči, trochu únava. A herxy u mě opravdu chodí po vlnách. Cca co týden to jedna, nicméně se slábnoucí tendencí a s většími rozestupy.

22.3 - 5.pulz 1250mg/den. 5dní. Už druhý den škrábající patro a rýma. Dále celkem OK. Průběh trochu jako slabá chřipka, dost kašel. Nicméně týden po pulzu mi dělají radost zejména oči a záda. Na očích je vidět znatelný posun k lepšímu a záda mě po roce bolí jen minimálně spíš vůbec (i když nepochybuji, že při dalším pulzu se ozvou). Reakce byly celkově mírnější nicméně ten pocit nafouklé hlavy byl opět dost nepříjemný. Je to trochu jako bych měl ucpané dutiny, ale ty ucpané nejsou.

Postřehy:

1) Uhlí při herxech pomáhá, ale je fakt umění vměstnat ho mezi tu miliardu prášků co polykám, tak aby tam byla 2h mezera.
2) Entizol je chuťově to nejhnusnější co jsem kdy vpravil do žaludku a to už jsem omylem vypil i deci vyfritovaného oleje (byl v lahvi od Pepsi coly a měl stejnou barvu:). To tomu výrobce nemohl dát lepší chuť?
3) Nejvíc mi chutná kyselina listová a B Komplex také není špatný
4) Nevyplatí se moc experimentovat s délkou a množstvím podávání Entizolu. Těch 1250mg na den po dobu pěti dní je tak akorát, aby si člověk sáhnul na dno, odrazil se, dal se dohromady a pak 14dni byl schopen "normálně" žít.
5) Maloval jsem si, že vzhledem k mé včasné diagnostice a dobré fyzičce bude za půl roku vymalováno. Byl jsem bláhový. Po třech měsících jsem to viděl na půl roku, teď po téměř půl roce je mi jasné, že to bude rok plus aspoň půl roku přerušovaně - tomu věřím jako reálnému odhadu.
6) Délka spánku. Ať už při pulzu nebo mimo, nevyplatí se mi spát déle než 7-8h. Pokud spím třeba 10h mám problém se dostat z postele a jsem rozlámaný celý den. Pokud spím okolo těch 7h jsem ráno celkem OK.
Pokud mi to někdo dokáže osvětlit, sem s tím. Já si to zdůvodňuji tím, že ve spánku umírá nejvíce bakterií (to jsem se tu někde dočetl) a tím pádem čím déle spím, tím víc jich chcípne a tím je mi pak ráno hůř. To dává smysl, ne?
7) Snažím se nechodit na tento web už tak často. Zpočátku mi to tady moc pomohlo, nastudovat všechno, co kde kdy jak s čím začít a v neposlední řadě podpora. Nicméně občas když sem zavítám, narazím na případy, kdy lidé museli vzdát nebo jim to nepomáhá, nemluvě o případech, kdy se sem lidé dostali po letech chronických potíží. To mám pak depresi z toho jestli to u mě zabere a dotáhnu to a v neposlední řadě i z přístupu některých doktorů. Nezbývá mi než téhle léčbě věřit (už třeba jen proto, že alternativa není) - zatím se to vyplácí (ťuk, ťuk)

Naprosto souhlasim, celkem

Naprosto souhlasim, celkem se vsim.  Az na ten spanek :o) Tam teda nemam zadnou hranici a naopak cim dyl spim, tim je mi vetsinou lip. Tak nevim, kdyty mrchy chcipaji :D Asi furt.

Kez by uz system zdravotnictvi zacal poradne fungovat, aby se sem takove silene letite pripady nedostavaly, protoze pak je to doopravdy boj o zivot...

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k