Občanské sdružení Chlamydie o.s. bylo ustanoveno

Občanské sdružení Chlamydie o.s. byla ustanoveno 29.3.2008. Děkuji tak všem, kteří tady táhnou web od samotného začátku a v průběhu. Chci poděkovat všem, kteří přijeli na ustanovující shromáždění- členům- aktivním, přidruženým i hostům i lékařům ,kteří přijeli / MUDr Klubal R. a MUDr. Kutálková/ a taky majiteli hospody, pokud předáte vzkaz.. Díky všem, kteří se mnou organizovali sdružení a lidem na schůzi , kteří spolpuracovali v komisích, sčítačům,zapisovatelce i výběrčí poplatků a lidem zvoleným do představenstva.. za trpělivost.. Nyní máme 4O členů - prosím ze schůze doposílejte přihlášky, kteří jste zaplatili. Věřím, že nikomu nechybí členský průkaz. Na schůzi byl schválen vstupní/ registrační / poplatek 3O Kč a členský aktivní poplatek 18O Kč.. .Do 9 dnů se budu snažit vyvěsit zprávu, telefony,adresy, a usnesení ze schůze,atd.. a taky účet našeho sdružení u bankovního domu.. prosím o trpělivost... chodím do práce. Přeji všem zdraví.. dra.po.

Díky vám za vaši práci.

Díky vám za vaši práci. Bude možnost shlédnou záznam pro nás,kteří jsme se schůze neučastnili?Např.záznam se schůze, či přednášky MUDr.Klubala a  Dr.Kutálkové? 

EBV pozitivní, únava,silné pocení-zlepšilo se na WP, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD-zlepšilo se na WP,autoimunita štítné žlázy, RS. Na plném WP od 8/07

EBV pozitivní, únava,silné pocení-zlepšilo se na WP, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD-zlepšilo se na WP,autoimunita štítné žlázy, RS. Na plném WP od 8/07 do 3/08. 

Video  či foto  já

Video  či foto  já osobně nemám, ale někdo tam fotil- asi pro sebe? možná  něco zapůjčí? Pokud to čte? zápis bude samozřejmě  vyvěšen..

Taky děkuji za vaši

Taky děkuji za vaši práci a komentáře,informace a trpělivost s nováčky..dík za pomoc a jsme zvědavi,co nového..Taky chci přispět troškou do mlýna,budu informovat o možnostech WP vBrně,nebo info o lékařích..mějte se fajn

Brno , To by byla pro

Brno ,

To by byla pro mě  veliká  šance .Manžel tam přes týden pracuje .Jsem tu krátce a hned se mě lidičky ochotně ujali a pomáhají jak to jen jde.To se dnes málo vidí .Moc všem děkuji a přeji hodně zdraví.

Chtěla bych složit poklonu

Chtěla bych složit poklonu a veliké díky Draze, která měla podle mě vše velice precizně připravené a musela tomu věnovat nepředstavitelné množství času a úsilí. Dále díky všem kdo udržijí tyto stránky, Zdence za odvahu tak dlouho bojovat a Janovi za pevné nervy s nováčky. Mohla bych jmenovat i dále, ale asi bych mohla na někoho zapomenout. Myslím, že všechny co jsem poznala na shromáždění jsou fajn lidičky. Držím nám všem palce v boji s "větrnými mlýny". ahoj K.

Zapomněla jsem napsat 

Zapomněla jsem napsat  ráno- Předseda  MUDr Polcarová, 1.místopředseda Ing Bazala, 2.  místopředseda Ing Rolincová- vše bude   vyvěšeno,prosím o strpení do těch 9-10 dnů..Pokud můžete , pošlete i přidružené členy z  rodiny, nemocné děti  , přátel současně  s  Vaší přihláškou poštou..- lidé kteří Vás podporují a vidí  že jste nemocní..Stojí je to jen ten podpis a soucítění s Vámi....Moc  tím pomůžete všem..

Poděkování všem

Poděkování všem organizátorům, za jejich čas, které stálo vytvoření o.s., a určitě ještě bude stát. Všem přitomným , ža účast na srazu .Ukázalo se v živých debatách jaké potíže se prolínají, zasahují do života, a obdobně dopadají na jeho kvalitu  pro pacienty s diag.spojenou s chlam.  a příp.přidruž. infekcí, nebo jinak  diag. onemocněním. Jaké zdravotní potíže má, a musí mnohdy ve složitých životních situacích zvládat pacient jeho rodina, blízcí, a v nejistotě ustát.  Znovu děkuji autorům tohoto webu, kteří už dlouhodobě předkládají pro ostatní informace a možnosti,výměnu zkušeností a tím určitou cestu. 

Osobně, jako rychle rozhodnutý nováček, tak to všechno ještě vstřebávám.A přeji aby to těm skutečným  chlamýdiím s náma  jako jejich hostitelům,  podle jejich tak záludného útočení nevycházelo . To oni neplatí za ten oběd  od nás, nebo jak to vůbec je.U těch skutečných účastníků srazu, to byla asi, chybička. Je to už srovnané není potřeba tam zajít? 

No Zdenicce by taky bylo

No Zdenicce by taky bylo zahodno obzvlast podekovat za veskerou administrativu spojenou s pripravou, prepisovani dokumentu, seznamy prihlasenych a organizaci. Bylo to dost narocne.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Díky a vydržať!!!Chci se

Díky a vydržať!!!Chci se také přidat s velkým díkem Draze, ing.Bazalovi, dr.gynekoložce,paní účetní(revizor) a všem kteří svou usilovnou prací dotáhli do konce myšlenku OS.Samozřejmě velký dík všem administrátorům za nezasviněný chod tohoto webu a přání, aby se členská základna rozrůstala a všichni pracovali podle svých sil na osvětě...!

Ještě ode mne klobouk dolů dr.Klubalovi, který, zdá se mi věc nepovažuje za úpně šílenou, i když myslím, že přišel hlavně uklidnit vášně, které myslím nenalezl.

Na WP od 10/07pro Chlamydia pneu.,revmat.artritida,bolesti hlavy,nesoustředěnost, neklid a totální nespavost a tím pádem od 06/07 na neschopnosti...

Na WP od 10/07pro Chlamydia pneu.,revmat.artritida,bolesti hlavy(neuropatická bolest),nesoustředěnost, neklid a totální nespavost a tím pádem od 06/07 na neschopnosti,od6/08 invalidní a zároveň intenzivní revmatol.léčba, proto končím s protokolem a uv

Taktez dekuji  vsem, kteri

Taktez dekuji  vsem, kteri se na priprave setkani podileli.  Nebyl jsem sice od pocatku, ale i tak pro mne melo setkani velky smysl.

Zde je nekolik mych postrehu, co jsem si odnesl. Je to muj nazor, ostatni mohou mit samozrejeme odlisny.

1) - Je dulezite, ze existuji lekari, kteri nepovazuji tuto zalezitost za bachorku a takove je treba velebit a maximalne vyuzit.

2) - Je treba postupovat systematicky a organizovane.

3) Chceme na problem upozornit a vyvolat seriozni debatu. Z tohoto duvodu je treba se maximalne drzet faktů. Da se ocekavat, ze lekarska  bila mafie vyuzije kazdou nasi chybicku proti nam, da nam to sezrat a bude se snazit nas diskreditovat.

4) Je to nelehky boj na dlouhou cestu. Odmitave reakce se daji ocekavat a vsichni je dobre zname Pokud nejaky praktik 40let leci podle zabehlych pravidel, nezmeni zpusob uvazovani ze dne na den. Vse nove vyvolava odpor, nejen v lékařství (klasicka otazka je, "když jsem to x dlouho dělal takhle, proč to mám najednou dělat jinak".)

5) Podpora lekaru/znamych jmen je klicova. Známá jména pomohou dodat váhu našim argumentům. Urcite ma vetsi vahu, kdyz neco prohlasi Klubal, nez  nejaky "Franta"  odnekud.

6) Promořenost bakteriem (potažmo Chlamkama v populaci je vysoka). To je bez debat. Vsechny hromadne asi lecit/vylecit nepujde. Je potreba nalezt zejmena odpoved na otazku, jak to, ze u nekoho dochazi k tak zasadnim komplikacim jako permanentni unava, intenzivni poceni, ruzne bolesti atd, zatimco jini i pri kontaktu s nemocnymi jsou v poradku? (respektive nemaji problemy) A dale, za co vsechno mohou byt Chlamky, ci jine brebery zodpovedne?

Off topic: A Zdenku bych na nejake fotce zrovna zverejnil, nema se za co stydet!

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

taky dekuji vsem pouze me


taky dekuji vsem pouze me sere ze to zaplatila dani ze kterou se jsem sedel u jednoho stolu
na Wheldonove protokolu od 20.10.2006 pro bolesti kloubu, svalu,chronickyzanet vedlejsich dutin ,zanet prostaty,teplota trvale 37 a vic bolesti strev prujmy 8 az 11 denne.poceni a spousta jinych problemu

To se muselo vymknou

To se muselo vymknou organizaci, protože by jsme určitě všichni rádi přispěli...jestli to nějak pomůže, tak děkuji a můžu poslat i peníze. 

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Na borelioze

Na borelioze sa deklarovaná demokracia zvrhla na Babylon. Pomiešali sa im jazyky (spôsoby liečby) a nikto nikomu nič nerozumie. Vlastná bolesť im temní racio a vlastná krivda ubližuje druhým. "Robte si čo chcete" nebola nikdy dobrá filozofia. Prajeme im viac lásky, ale tej obyčajnej, ľudskej, nevyslovenej, ktorá sa prejaví činom a nie kecaním a predvádzaním sa.

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

proč nenapíšeš,že

proč nenapíšeš,že největší rozepře na Borelioze.cz jsou mezi kapičkářkami a zastánci ATB ??? Tady byly také,co si pamatuji,ale už to velmi dobře vyřešili a na svou léčbu mají klid-nikdo jim nechodí nabízet kapky a nikdo nebalamutí ostatní,že jim zázračné kapičky pomáhají se vyléčit.Na B.CZ musím stále dokola varovat ostatní,že otálení v léčbě může znamenat ochrnutí !!A do toho otálení samozřejmě patří i používání kapiček.Takže si přečti vlevo červený sloupec a potom pomlouvej B.CZ. A na čí straně vlastně jsi ?????

Jak se léčíš Ty ???Používáš kapičky ???? Myslím,že jsem se "s Majkou"- setkal už dříve a mám takový dojem,že mi hodně stoupnul tlak.

od r.2000

Ja bych se radsi venovala

Ja bych se radsi venovala vlastnimu leceni, nez rozebirani diskuzi na spratelenych serverech. Nic ve zlem. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Občanské sdružení- 

Občanské sdružení-  Chlamydie o.s.- 1/ máme nějaké fotky, ale zveřejnit to bude těžké- musíme vědět , kdo si nepřeje, pak by tam mohly být jen fotky všeobecné, kde nebude vidět do tváří atd.. takže napište, kdo nechce být zveřejněn..Zkusíme s fotografem najít něco, kde bude nějaký neutrál , pokud Vás bude více.. Jinak tomu rozumím, že nechcete být viděni..To je O.K.

2/představenstvo se sešlo , tč běží papírování,konečně máme plné moce a tak se dají zařizovat další nutné úřady, účty atd.., chystají se doupravené texty letáčků- které jste viděli na schůzi, které byste si pak mohli stáhnout pro své okolí, kontaktují se lidé okolo zdravotnictví, peněz..a další, kteří mohou pomoci v naplnění cílů o.s., předepisuji se dopisy, běží tvorby dotazníků atd.. Takže moc často na stránky nechodíme.. Ing Bazala poslal svou práci na mezinárodní kongres o chlamydiích..věříme, že bude prezentována. Jsme prvním sdružením na světě, které dokázalo sjednotit lidi ve svém státě, dokázali jsme, že problém je tady a lidé si za ním stojí a volají po nápravě stavu..Přihlaste se a podpořte nás a sebe!! Aktivním i přidruženým členstvím!

3/Já mám nové telefonní číslo, bude zveřejněno- spolu s upravenou prací ing Bazaly, poprosím Adrianu, aby ji hodila na stránky, zašlu jí to během víkendu.. Můj mobil pro cokoliv od Chlamydie o.s.: 732 38 36 43 , mejl: dra.pochlamy@seznam.cz . Pokud to není akutně nutné- prosím volat až po pracovní době po I7-té či až po I8-té hodině nejdříve.. Přeji zdraví.d.

 

 

Já nevím s těma

Já nevím s těma fotkama... mě to vůbec nevadí... já se za to nestydím, že jsem nemocná chlamydiema a že to řešíme tak jak to řešíme... spíš naopak... o takových věcech chce mluvit a poukazovat na ně... o rakovině se také mluví a píše... o HIV také... a o dalších nemocech jakbysmet... tak proč se schovávat s Chlamydiema...???
Já se klidně všude ukážu a všem řeknu, jak jsem dopadla kvůli nevědomosti doktorů a celého zdravotnictví...
Myslím, že se není za co stydět, je to problém všech, i těch momentálně zdravých jedinců, co si třeba jen myslí, že jsou zdraví... ale i na ně může jednou dojít...

Je to můj názor... ale já ať jsem v životě dělala cokoliv, vždycky jsem si za tím stála a nikdy jsem se za to nestyděla... a na tom nehodlám nic měnit...
49 roků, sama se synem, příbuzné nemám. Od dětství všemožné záněty-stále v nemocnicích, snížená imunita. Od r.90 podnikala, pečovala o staré rodiče a tetu(než umřeli) Opakovaně EBV-potvrzené Chlamydie -záněty-kolapsy-teploty-bolesti celého těla...

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

AhojRenatko, prosím Tě na

AhojRenatko, prosím Tě na jaký účet se má poslat poplatek za registraci na chlamýdie? Vyplnila jsem teď přihlášku a nějak to nikde nemohu najít. A je to 210,-Kč???. Díky za info
Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 +22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene200 +28.12. Entizol (18 pulzů), od 9.2.2010 plaquenil (entizol přerušen) + mino od 1.4.2010 (místo doxy)

Je to 210,- Kč a číslo

Je to 210,- Kč a číslo účtu je: 220829072/0300. Jestli je to špatně, tak to někdo opravte a já poslal peníze jinam. Ale mělo by to být správně.

Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Děkuji.

Děkuji.
Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 +22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene200 +28.12. Entizol (18 pulzů), od 9.2.2010 plaquenil (entizol přerušen) + mino od 1.4.2010 (místo doxy)

je to- účet 220829072

je to- účet 220829072 kod b. 0300 adresa sdružení MUDr. Polcarová D.,Chlamydie o.s., Sokolovská 1135, 708 00 Ostrava -Poruba. jinak dotazy dra.pochlamy@seznam.cz , a věřím že stránky www.chlamydieos.cz budou už mít tento týden vše vyvěšeno : 180 Kč / tj O,50 Kč/den /rok+ 3o Kč za průkaz - pro Aktivní členy.. Kdo chce být Přidružený bez průkazu neplatí nic, Přidružený s průkazem platí 30kč. Dnes šlo 12 průkazů...

 

On Červen 16th, 2008

Proboha co se to děje?
Odpověď je jednoduchá... když si doktor neví rady... tak to neřekne na plnou pusu, ale přehodí pacienta "horký brambor" jinému Doktorovi... a kolotoč se opakuje a pacient "horký brambor" putuje od Dr... k Dr... Doktoři nemají kde čerpat informace, v odborných postupech to nenajdou, v lékařské literatuře také ne (tam jsou jen informace 100 let za opicema), tak co od těch "doktorů zaměstnanců" můžeme čekat... Pak se nemůžeme divit, že z nevědomosti nás odbudou a řeknou třeba to, že to má každý... že je to už latentní... že to se už neřeší... atd... toť slova většiny Dr...

Problém neléčené chronické chlamydiové infekce a následné invalidizace pacientů nelze řešit jen na úrovni lékařů, ale musí se řešit na patřičných místech, hnát až nahoru, na Ministerstvo zdravotnictví, Lékařskou komoru atd... A právě o takovéto jednání s úřady usiluje naše občanské sdružení Chlamydie o.s. Pokud s tím chceme opravdu něco udělat a ne jen tady lelkovat, tak je naší morální povinností se do sdružení Chlamydie o.s. přihlásit!!! A třeba také v rámci možností každého i nějak pomoc, přispět a přiložit ruku k dílu...
Toť můj názor...

(Na WP od 1.6.08. Je mi 49r. syn 29r. jinak bez rodiny. Od dětství stále virózy, záněty, snížená imunita. Dále opakovaně -záněty-EBV -teploty-Chlamydie pneu.-Chl.trach.-bolesti celého těla-kolapsy -křeče končetin atd...)

Renatko, myslím že to

Renatko, myslím že to není to pravé ořechové v našem státě. Dlouho zvažuju že se k vám dám také, ale nějak se mi to nezdá. Souhlasím s tím, že se musí do procesu vtáhnout především ministerstvo, ale oni nechtějí. A sdružení je jeden subjekt! To je právě ta tragedie. Odpoví jednomu a mají pokoj. Já se domnívám, že by jim tam mělo chodit denně tři stovky podnětů, každej od někoho jiného a pak by se úředníci dali do pohybu. A chtít peníze! Moc peněz. na to každej slyší.  František


Chlamydie o.s.-1/prosím

Chlamydie o.s.-1/prosím členy Chlamydie o.s., ale i nečleny, keří byly opakovaně vyšetření a byla jim zjištěna

A/jen chlamydiová infekce,

B /maximálně jen jedna další přidružená infekční dg, která pak byla v regresi-

C/či jim byla u chlamy při tom stanovena ev RS, či revmatismus,IM, ... zatím pro tento měsíc

OZVĚTE se mi Potřebuji podklady, pokud s tím budete souhlasit.. další po Internetu.

2/ pokud znáte lékaře, laboratoř a další, kteří ve zdravotnictví s Vámi o chlamydiích vedli diskusi a mají přístupnost k tématu, pošlete mi, prosím odkazy na ně..

3/ Dále představenstvo o.s. pracuje, pokud chcete s problémem pomoci, zapojte se do sdružení alespoň členstvím- více www.chlamydieos.cz, či na mém mejlu tamtéž. držte se.. / chyba -v aktivním členství má být O,5OkČ/DEN TJ 180 kČ + 30kČ K PRŮKAZU.BUDE OPRAVENO O VÍKENDU/

mám pozitivní chl.

mám pozitivní chl. trachomatis z června 2008 CRP metodou, zároveň s revmatologickým nálezem RF IgG 68,366 pozitivní........Ingrid

Dobrý den, mohu

Dobrý den,

mohu poskytnout podklady. Dejte vědět jak. Hezký den.

Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 +22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene200 +28.12. Entizol (18 pulzů), od 9.2.2010 plaquenil (entizol přerušen) + mino od 1.4.2010 (místo doxy)

Nemůžu se dostat na

Nemůžu se dostat na dotazník??????????????????

Od r. 1989 Chronický únavový syndrom, polytopní dorsalgie, esenciální hypertenze,chronická obstrk. nemoc, neurastenie,hepatitis A - v pubertě ,cervikobrochální syndrom, striktura uretry, operace hemeroidů, alergie PNC, spálové angíny, záškrt - v dětství,

Voláte mi ohledně

Voláte mi ohledně sdružení Chlamydie o.s.  atd..- pokud chcete adresu mejlovou: pak dra.pochlamy@seznam.cz    Pokud  hledáte  adresu a bazál o sdružení pak www.chlamydieos.cz  , tam je i přihláška, stanovy..Pokud můžete-volejte raději večer. Děkuji  .

O.S-  kdo  ze zdejších

O.S-  kdo  ze zdejších lidí /nečlenů i členů  o.s./  se chce podílet na napsání objektivního článku,kde budou  fakta o chlamydiích,o zdrav. potížích,  léčbě..- ozvěte se. Více pak na mejlu..

ja si myslim,ze v jednote je

ja si myslim,ze v jednote je sila.Je hezky kdyz bude kazdy sam psat na minister.zdra. a budou tam mit kupu dopisu a mejlu,ale oni ti neodpovi.Kdyz tam bude nekdo nas zastupovat tak to ma vetsi vahu.

Chlamydia psittaci  A 70 -

Chlamydia psittaci  A 70 - má někdo  diagnostikovanou?v 2005-2008? Chci počet lidí- prosím  i do boxu,či na mejl, /rychlejší orientace../

je zajimave , že do Bohnic

je zajimave , že do Bohnic Vás pošle obvoďák, internista, neurolog ,doktor z gastra.>.............. to je najednou odborníků na hlavu

Draho,jsem ochotná pomoci

Draho,jsem ochotná pomoci a dojet kamkoliv,i s nemocným manželem.(chron.chlam.pneumo,polyneuropatie,mnohočetné lož.postižení bílé mozk.hmoty,recid.inf.urogen.,divertikulosa tračníku,cysta jater,revmat.polymyalgie atd.na WP od 27.4.2008

NaWP od 27.4.2008 pro chlam.pneumo,kolapsové stavy,parestéze končetin,bolesti páteře, polyneuropatie nezn.etiologie,mnohočetná ložiska v bílé hmotě mozku,palení na hrudníku a jazyka atd.

No ja uz jsem sesmolila kde

No ja uz jsem sesmolila kde co, takze na nejakem clanku se klidne podilet budu. Ale myslim, ze odborny clanek, ktery  prijme odborna verejnost, muze sepsat jen lekar. 

Jinak jsem podle vysledku taky celkem cisty chlamydik, stale jen chlamydie, kdysi davno mykoplasmy, ktere ale rychle ustoupily, jinak nic nezjisteno.  

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

díky.

díky.

děkuji všem, kteří

děkuji všem, kteří nabízejí dobrovolně své materiály.Snažím se odpovědět každému, pokud někdo byl opomenut , omlouvám se. Vedu si  seznam,nezapadnete.Pokud by šlo během září vše  zorganizovat mi k zaslání, budu  ráda- potřebuji tam mít   pak ještě Vámi podepsanou větu - že s Já   ...Souhlasím se zpracováním svých dat  pro dokumentaci  a zpracování pro Chlamydie o.s. pod kodem- s  datem a  vlastnoručním podpisem, čili  musiíte poslat poštou .  děkuji Pol

Stránky p. spisovatelky

Stránky p. spisovatelky Ireny Fuchsové-http://kdyz.cz/co-je-noveho     -dala odkaz  na    chlamydie. Dost lidí, fanoušků je čte..

Dotaz na všechny, nejen

Dotaz na všechny, nejen členy Chlamydie o.s.-bude zde pár lidí ,rodin-kteří by se zúčastnili zodpovědně práce v tématu chlamydií / doma chovat zvířátko- další info pak jinde/, šlo by o 20-3O skupin lidí s potrvzenou dg. chlamydií, potížemi zdravotními... Potřebuji do konce měsíce..Více osobně.Mám dovolenou 19-24.8- tou dobou nebudu na PC.

Doma chováme morče 4 roky,

Doma chováme morče 4 roky, i kočičku 1/2 roku. Zatím jsou v pořádku. Ale předchozí  morčata byla nemocná  už od počátku ,co byla koupená  samice porodila další 3 tak jsme se o to starali , měli hrozné výtoky z očí, nějaké plísně  na kůži, a potom měla morčice obrovské cysty . Ochrnovali na zadní nožky a měli průjem. Tak jsme je léčili, jednou bylo lépe jednou hůř. Vydrželi asi 5 let, ale bylo to náročné. Zda to je přenosné ze zvířat na lidi a  jaké  chlamýdie, tehdy jsme o tom neuvažovali ale vzhledem k těsnému kontaktu.

Chovat doma zviratko? A

Chovat doma zviratko? A jaky to ma vyznam?  Jsem myslela, ze se sdruzeni bude venovat o dost smysluplnejsi cinnosti v boji s chlamydiemi, nez chovu domacich zvirat. Podstata mi naprosto unika.

Pokud chci napriklad pozorovat u zvirete rozvoj nemoci v dusledku chlamydiozy nebo jine infekce, musim ho chovat v  predem urcenych laboratornich podminkach. Musi to byt specialni laboratorni zvire, testovane na vsemozne infekce, vypestovane tak, aby jine nemelo. Pak ho infikovat a dal ve sterilnich podminach sledovat. V domacim prostredi se nic takoveho neda udelat. I kdyby se nakrasne u zvirete nejaka porucha vyskytla, nikdy nebude jasne, jestli na nej nahodou manzel nekychnul nejaky virus, jestli nechytilo cosi ze zradla nebo cokoliv jineho. Nemluve uz vubec o tom, ze my, kdo bereme NAC, nejspis zadne zvire nenakazime.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Nabídka stále platí, kdo

Nabídka stále platí, kdo chce, ozvěte se, kdo má zájem se podílet.

Já bych klidně chovala ale

Já bych klidně chovala ale jsem teď přezvířátkovaná, na chatě se nám okotí venkovní kočka, taky jsme jí léčili, a vyléčili , tak budu udávat mláďata. Jde asi o podávání i jídla, zbytků  od lidí, něco na tom bude. Kotě máme ho přes půl roku je zatím zdravé, doma vleze všude i do mísy od záchodu, kde je schopný pít vodu. 

zřejmě morče.

zřejmě morče.

No morče... to by možná

No morče... to by možná šlo ;-) ale jestli mě umře, tak to umřu smutkem taky ;-((( kolika let se dožije morče?? já bych potřebovala, aby mě přežilo, protože mě už všichni umřeli (krom syny) ;.-( (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

A o jaké zvířátko by se

A o jaké zvířátko by se jako mělo jednat?? Třeba morče, křečka...? (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Renato, akorat bacha, aby

Renato, akorat bacha, aby vas pak neobvinili z sireni pohlavni choroby jako pornokrale Rosenberga, az se vas krecek nakazi a chcipne. :))  Neb pri demenci mistnich organu by me to neprekvapilo.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

ha ha ha ... no adri, skoro

ha ha ha ... no adri, skoro máš pravdu ;-))) (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Chlamydie sdružení- chci

Chlamydie sdružení- chci Vás požádat všechny zde- protože většinou nejste členy  sdružení Chlamydie o.s.-  a chcete se přesto alespoń  nějak angažovat : pokud máte na lékaře mejlové adresy, které bychom měli oslovit jako  Chlamydie o.s. - napište mi  na  můj mejl - pošlu na daná pracoviště oficiální dopis sdružení. Pokud máte v okolí i jiná zdrav. zařízení- nahažte mi mejly do složek: Nemocnice XY:     interna:mejly lékařů, chira: mejly lékařů. atd.. Členové sdružení již ve svém okolí se již zapojují..  mejlová adresa  je  na http://www.chlamydieos.cz/ , díky. pol

 

 

 

Chlamydie  obč. sdružení

Chlamydie  obč. sdružení - pokud máte kdokoliv z členů i nečlenů sdružení mejlové adresy - lékařům, nebo si je  vyhledáte z nemocnic, obvodů atd.. - pošlete mi je a napište jaké to je oddělení, odkud   ..., rozsesílám tč. postupně mejly takto  po  celé ČR, oficiálně za sdružení pacientů...Chtěla bych to mít  hotové do konce září, maximálně do půle října , pak je již  čas  na  zase  jinou práci..... Záleží na Vás, zda -o to  stojíte a chcete a by   ve Vašem okolí  brali  tuto infekci vážně, zda  si stojíte  za tím, že chlamydie   Vám  ničí  život....a že si chlamydici  zaslouží, aby se  toto téma řešilo celorepublikově.  Moje mejlová adresa   je na www.chlamydieos.cz              

Ahoj, určitě je dobré

Ahoj, určitě je dobré zprávy posílat i poslancům a senátorům ze zdravotního výboru (ačkoli je to spolek k popukání, tak přece jenom, co kdyby náhodou někdo z nich hnul prstem..) z webu jsem vybrala adresy:

rathd@psp.cz

carbolj@psp.cz

fialovaj@psp.cz

kochanj@psp.cz

kochanj@seznam.cz

krakoraj@psp.cz

boris.stastny@psp.cz

rybinovaj@psp.cz

michalika@psp.cz

krajicek@psp.cz

fotrovab@senat.cz

daniela@filipiova.cz

 

 

Anamn. výskyt protilátek - EBV, CMV; Cpn pozitivní IgG a IgA (ELISA), mírně snížená buněčná imunita, zhoršení zraku, únava, bolesti kloubů a svalů, před 15 lety léčena na Ctr - nyní dlouhodobě negativní výsledky (stěry, IgA, IgM i IgG).

Musím přiznat, že s

Musím přiznat, že s pokusy na zvířetech vůbec nesouhlasím. Jsem pro boj s nemocí na všech frontách, ale nějaké morče nebo křeček za nic nemůže, no vážně, kdo je ochotný doma chovat zvíře s tím, že ho nekazí a nechá trápit, případně i zemřít? Přijde mi to kruté a zbytečné, nějaké práce na tohle téma už proběhly, a když by se  to dělalo navíc takhle neoficiálně, bylo by to v příkrém rozporu se zákonem na ochranu zvířat! Radši bych snad nakazila nějakého extra arogantního doktora, tomu bude jen blbě (hahaha). Nějak pořád nechápu, kde Homo "sapiens" nabral ono něšťastné přesvědčení, že je druhým tvorům nadřazený a že je jeho život cennější než jejich. 

Jinak naše 4 kočky se těší skvělému zdraví (až na mírnou obezitu dvou otesánků), ale informace o nakazitelnosti morčete mě vyléčily z úmyslu pořídit si potkana a kočky ženem aspoň na očkování proti chlamydióze, která se běžně vyskytuje u koček.

Ještě k tomuto tématu, vzpomínám si, že asi před 4 lety nám tak nějak záhadně zhubli a předčasně uhynuli dva pískomilové, veterinář si s tím nevěděl rady.

Trochu z jiného soudku mám takový nápad - kdyby  se vytiskly nějaké informační letáky a roztrousiliy např. po lékárnách, určitě by přibylo lidí, kteří se ozvou a budou chtít věc pořádně řešit. Já se případně hlásím k "zamoření" Prahy 7. 

Chováme morčata 

Chováme morčata  nepřetržitě už  přes deset let od roku 1996 -  jedno morče - samec- bez potíží ,později v roce 1998 se dokoupila 1998  samička ze zverimexu  , ona nejdříve potratila u nás doma - byla už březí- jsme to nevědělií, a  potom  měla znovu mláďata  .  Začaly výtoky z očí, ochrnuté zadní končetiny, průjmy, léčilo se to u veterináře, kupodivu to morčata nějak zvládala asi 3 roky, samička i déle 5 let, potom měla obrovské cysty plné tekutiny v břiše, jsme je nechali všechny dožít, na voňavém seně jak to šlo. Další naše 2 morčata z domácího chovu/dodaná po vrhu nikdo je nechtěl/, teď už máme jen jedno, tím nikdy netrpěla ani se vůbec neléčila. Prostě dožila, ale bez potíží, to poslední je chované už asi 5 let a nebyl u veterináře. Tak opravdu nevím, tehdy nás nenapadlo to dávat do souvislostí, ale je fakt že v roce 1998, jsem já osobně hodně stonala  po nějaké chřipce, potíže se srdcem, svalové bolesti a nešlo se z toho vůbec dostat normální cestou- klasičtí lékaři úplně mimo- tehdy pomohla alternativní medicína. 

Sdružení - prosím Vás,

Sdružení - prosím Vás, kdo mi poslal  čitelné mejlové adresy, na tyto adresy lékařům šly mejly.    Z Prahy   je obeslaná především Thomyaerova nemocnice., nějaká spokroma  centra drobná... V  Praze  je   strašně lékařů,to nemohu zvládnout sama- pošlete mi-  mejlovky na lékaře z fakultek v Praze..či z obvodů  Prahy..

Taky menší lokální nemocnice,. obvody.. v jiných částech republiky.. To není  v mé moci udělat, zamrzla  bych na tom  do jara..  díky ..jsou to tísíce jmen( píšu i  ostatním  ve zdravotnictví setrám,atd- kdo  je vypsán   na oddělení-  kvůil   informovanosti..../ Zatím nikdo nevynadal, spíše poděkoval za informace..

JInak poslanci osloveni byli..PSP, MZd, Szú..a proto chci  po Vás tuto další pomoc.. Vnímáte   Vaše potíže  jako  problém k řešení? Pokud ano, tak se  zapojte..

Děkuji pár lidem, kteří

Děkuji pár lidem, kteří si dali  tu práci  a napsali adresy  mejlové- bylo to 9 lidí   z 2 OOO tady registrovaných .Pokud  chcete , at ve Vašem okolí lékaři vědí o problematice, ozvěte se mi-  řeknu Vám, jestli mám adresy na Váš tip ..To můžete pro sebe udělat, pokud  se chcete alespoň nějak tématu aktivně   zúčastnit a nejen plakat nad  tady tímto  zkysaným mlékem..

Chlamydie o.s.- zrovna jsem

Chlamydie o.s.- zrovna jsem dočetla dopis od beni- známe to všichni- já vím, že od r. 2004  doby se v ČR nic nezměnilo  oficiálně ohledně chlamydií. takže Vás prosím-  musí být  společenská poptávka po tématu- pak jsme schopni jako sdružení se domáhat pomoci.  Zde na těchto stránkách najdete pomoc a informace, které potřebujete ke každodennímu životu s tímto onemocněníém.. Vyjděte hájit svá práva- můžete jako jedinec , anebo podpořte Chlamydie o.s.- nikdo jiný za Vás než  Váš právník, tady tyto stránky a   naše Sdružení nebude pracovat. Asi víte, že oslovujeme lékaře v ČR- máme několik lékařů, které téma zajímá,  nebo s ním již pracovali..  Pokud  bychom měli  2000 členů , což je asi počet lidí zde - to již by byla značná síla.. nemluvě o dalších , kteří o chlamydiích  nikdy  neslyšeli a jsou nemocní..  Nikdo  Vám nepíše léky, nikdo Vás nechce ani vyšetřit , vše Vás stojí nesmírné peníze  abyste si léčbu zajistili , atd.. Pracujeme  jako o.s.  pro Vás , ale s Vámi by to bylo jistě lepší. popřemýšlejte. Je to minimum- poslat dopis na sdružení ,více pak ...www.chlamydieos.cz

 

 

Kontaktovat odborníky,

Kontaktovat odborníky, získat informace ze světa. Jsme součástí EU v Bruselu  výbor pro zdravotnictví členských států, a Světová zdravotnická organizace WHO  přece musí mít taky nějaký přehled hlášení o stavu  a výskytu i chlamydiových onemocnění a nějaký postoj k jejich léčbě a důležitost informací pro veřejnost. Jako např. ohledně výskytu i  u jiných onemocnění HIV, TBC, chřipka .Jak je možné že veřejnost v ČR nebyla a není  dostatečně informována o této nemoci. 

Hanah tak je kontaktuj.

Hanah tak je kontaktuj. Jsme tady vsichni na tom stejne...Vsichni vime, co by se melo delat, lec malokdo ma energii nebo chut neco delat.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Chlamydie o.s.-samozřejmě

Chlamydie o.s.-samozřejmě kontaktujeme v  ČR koho se dá, jinak to nejde..tak je tomu  ve stanovách - cílech    sdružení..Dále se bude pokračovat po tom volebním kolotoči.. Dnes poslalo přihlášky  do sdružení5 lidí, za což jim děkuji..dává to legitimitu k opodstatnění o.s...

 

Bylo by dobre, kdyby mohlo

Bylo by dobre, kdyby mohlo sdruzeni udelat nejaky seznam lekaru, ktere to tedy zajima nebo pracovist, ktere to zajima a kam se clovek muze obratit. Treba ne je zverejnit na webu, ale poskytnout kontakt na vyzadani.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

No, na tom se pracuje,

No, na tom se pracuje, osluvujeme lékaře v Čr.

Chlamydie o.s.-prosím

Chlamydie o.s.-prosím všechny- i nečleny , kdož jsou zde registrovanáni na info - kdož mají chlamydie bez jiné zjištěné infekce a k tomu pak  nemoc  jako RS , Revmat. artritidu, nádor , nebo jiné systémové onemocnění, dále  potraty .. můžete mi poslat  vzkaz, dělám počet lidí -  s komplikacemi - pokud se  zapojíte všichni, budu ráda../  např.  Chlamy  + RS, Chlamy+ RS +RA, atd..ev dovětek ,  pokud nějaký k tomu máte..Dost  to spěchá, čím více Vás se ozve,  tím lépe.. díky

Chlamydie o.s. - děkuji za

Chlamydie o.s. - děkuji za odezvu   tč .10 lidem, kteří na   výše uvedenou výzvu odověděli. Můžete se mi ozvat na mejl: dra.pochlamy@seznam.cz    ?

 Pokud můžete , prosím Vás - ozvěte se i další, potřebuji Vaši pomoc..

Kdo můžete, spojte se se

Kdo můžete, spojte se se mnou, potřebuji  Vaši pomoc ohledně  Vaši   nemoci ,více na mejlu  .či zde, odpovím.Ať máte cokoliv v ruce..díky

Chlamydie o.s- pokud ještě

Chlamydie o.s- pokud ještě někdo chcete, abychom oslovili za o.s. lékaře , na  které máte  mejlové adresy -  nemocnice v okolí, OL, odborné ambulance  atd..- pošlete, dodělávám poslední resty došlého... a koncem př. týdne již s touto aktivitou končím.. je čas  dělat   zase na něčem jiném... Děkuji mj.  tč . velice  Angis  za pomoc při zpracovávání Prahy, kterou postupně dotahuje  do konce a tam je v ústavech tedy mejlů!  

Chlamydie o.s- pokud

Chlamydie o.s- pokud ještě někdo chcete, abychom oslovili za o.s. lékaře , na  které máte  mejlové adresy -  nemocnice v okolí, OL, odborné ambulance  atd..- pošlete, dodělávám poslední resty došlého... a koncem př. týdne již s touto aktivitou končím.. je čas  dělat   zase na něčem jiném... Nyní se ještě dohlásilo 8 lidí.. Děkuji mj.  tč . velice  Angis  za pomoc při zpracovávání Prahy, kterou postupně dotahuje  do konce a tam je v ústavech tedy mejlů! 

Chlamydie o.s- jestli

Chlamydie o.s- jestli ještě někdo chcete,abychom oslovili za o.s. lékaře, na které máte mejlové adresy -nemocnice v okolí, OL, odborné ambulance  atd.- pošlete, dodělávám poslední resty došlého... a koncem př. týdne 15.12.08 již s touto aktivitou končím.. je čas  dělat   zase na něčem jiném... Ozvalo se nově celkem 15lidí..  Všichni, kdo mi píšete a event. posíláte materiály- vydržte do čtvrtku- ozvu se pak určitě, chystám se na akci na úterý, středu, takže finišuji... Jinak Vás rádi  přiivítáme  za členy sdružení- čím více  nás bude,tím lépe pro nás- www.chlamydieos.cz 

Chlamydie o.s- vím, že

Chlamydie o.s- vím, že stále dokola-jestli ještě někdo chcete,abychom oslovili za o.s. lékaře, na které máte mejlové adresy -nemocnice v okolí, OL, odborné ambulance  atd.- pošlete, dodělávám poslední resty došlého... a koncem př. týdne 15.12.08 již s touto aktivitou končím..  Kdo mi píšete a event. posíláte materiály- vydržte do čtvrtku- ozvu se pak určitě, chystám se na akci na úterý, středu, takže finišuji... Jinak Vás rádi  přiivítáme  za členy sdružení- čím více  nás bude,tím lépe pro nás- www.chlamydieos.cz 

Chlamydie o.s - mám

Chlamydie o.s - mám obeslané  lékaře  mejly ..kdo dal odkazy atd... zbývá hlavně  ještě pár  odkazů na Prahu-velice  pomohla Angis- děkuji. Pokud ještě někdo  mejlovku  pošlete, do pátku ještě jsem ochotná poslat  za  sdružení lékařům informace.. Děkuji všem, kteří poslali příběhy- již byl jeden použit  jako příklad vzorový..Budu se snažit všem odpovědět po svátcích, kdo mi píšete.. zde  či na  moji mejlovku..Pomalu jsme upravili  zatím jen pár věcí na stránkách sdružení -  www.chlamydieos.cz  /  poděkováni,odkazy krátce ../ a chci poprosit  :pokud máte zajímavosti ohledně  chlamydií , které naleznete- pošlete mi odkaz -nebo mi zdůrazněte, že je zajímavýa důležitý odkaz zde na infu.. Nestíhám zařizovat různé věci a hledat na IT atd . Všem Vám , kteří tady si předáváte zkušenosti  mezi sebou , přeji pěkné vánoce ..

 

Chlamydie o.s.-  první

Chlamydie o.s.-  první výroční schůze obč. sdružení je 28.3.2009 Pardubice- všem nemocným i členům o.s.. Více informací na www.chlamydieos.cz .Míst bude 50, židle možná bude možno přidat. Hlaste se k účasti. Zakládající schůze byla v Praze vloni, jak se pamatujete, trochu jsme  to posunuli k Moravě, snad to bude  vyhovovat všem ze všech koutů republiky..Děkuji p. P.,p. T. za zařízení ..

Fajn,určitě

Fajn,určitě přijedu......veraokb

veraokb

ok. zapisuji

ok. zapisuji

Drahusko prijedu. Mira

Drahusko prijedu. Mira

Chlamydie o.s.- pokud 

Chlamydie o.s.- pokud  chce  někdo vstoupit do sdružení,  pak schůze  je v Pardubicích 28.3.09 www.chlamydieos.cz , nahlaste se, kromě těch, kteří už se ozvali..Jak tady čtu, situace se moc nemění, ale snažíme se co se dá. Bohužel je to po kapkách a pomalé, a my potřebujeme pomoci dnes,  tisíce lidí jsou ohroženy, protože vůbec  netuší,  že  existuje  CTr. Navíc ve školách  je taková propagace na  úrovni- že jsem dostala ,,vynadáno" od syna  známých , že  to je z promiskuity!! a  že si za to můžu sama. Vůbec se neví,  že existuje  CPn, a co nejhůře -všichni myslí,  že  2 krabičky  Sumamedu ho vyléčí!!! Zapojte se více, pokud Vám o něco jde!

dodatek  Hlásí se  někdo  ještě, má zájem přijet ,schůze  je v sobotu , musím nahlásit orientační  počet lidí !!

 

Ráda bych přijela, ale

Ráda bych přijela, ale zdravotní stav mě to jaksi nedovolí, kdyby to bylo někde v Praze, tak bych dorazila :-(( je mě to líto :-( (WP od 1.6.08.)50r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Taky se přimlouvám za

Taky se přimlouvám za sraz někdy někde v Praze... i mě finance a únava brzdí v rozjezdu.

 

Hlavně se konečně musím dokopat ke členství!!!!! 

A je to zase

A je to zase tady.

ustavující schůze byla v Praze před rokem, to my z Moravy i přes únavu a finance máme stále jezdit do Prahy? Pardubice jsou sice blíž Praze než Moravě, ale aspoň takhle.

Příští rok navrhuji Olomouc a jsem schopen zajistit i prostory.

Ahoj v sobotu.

Mate recht, Pardubice jsou

Mate recht, Pardubice jsou optimalni, zejmena pri cestovani vlakem - z Brna za 1,5 hod, z Prahy necela 1 hod (autem z PHY to same priblizne). Problem je ale v tom, ze vetsina prazaku jsou obecne pak... liny, a vsude je jim daleko, paklize nejde ctvrtecni (patecni) honicky na vikendove hory a chaty, takze z jejich strany moc kompromisu nelze cekat. Od baby, co 120x rocne vysedava v café na Andelu je cestovani do Pardubek skoro "safari".

"Od baby, co 120x rocne

"Od baby, co 120x rocne vysedava v café na Andelu je cestovani do Pardubek skoro "safari"." jo jo... spidere - to máš asi pravdu   Ovšem já bych byla ráda, kdybych na Anděl či jinam byla schopná na to kafe v MHD dojet... v MHD je mě na omdlení (ještě že mám auto)... kolikrát jsem ráda, že si to kafe můžu udělat aspoň doma, jelikož dost často pro bolesti neunesu ani ten hrníček..

(WP od 1.6.08.)50r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

A já mám tak v háji

A já mám tak v háji ruce/nohy/IQ, že skoro nemůžu makat a na mimopražskou cestu si nevydělám No a delší cesta by mě fyzicky asi fakt porazila, léta jsem pořádně nebyla mimo Prahu, bléééé Praha!

No někteří bydlí an

No někteří bydlí an Moravě, např. já v Ostravě. A dohoda z minulého roku zněla , že buide sraz na Moravě a tak Pardubice to ej ještě celkem ústupek .

Díky za podporu 

Díky za podporu 

já pojedu ze Sokolova a

já pojedu ze Sokolova a taky si nestěžuju, takže příští sraz ve Varech

Tebe jsme už viděla v

Tebe jsme už viděla v Brně :-),ale ve Varech jsem nikdy nebyla. Ale ty a pavel by jste to měli blízko.-)))).

u pardubic uz zacina asie

u pardubic uz zacina asie :o))

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

No u nás každý ostravák

No u nás každý ostravák říká, že sibiř.

no jistě, za uralem   

no jistě, za uralem   

pristi rok by to mohlo byt

pristi rok by to mohlo byt na sumave, spojeno s bezkovanim, lyzovanim a celkovym otuzovanim organismu:-)

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Pokud přežijem. A

Pokud přežijem.

A alespoň na týden.

proč ne, mám to jen

proč ne, mám to jen slabých 450 km. Ale u nás na moravě je taky nádherně a pěkné město je s druhou nejstarší univerzitou u nás.-).

Reknu to asi takhle, pokud

Reknu to asi takhle, pokud preziju tenhle marast do uplneho konce, pronajmu si luxusni nocni klub v Praze a usporadam maskarni. Nasadim si na hlavu obri krabicku doxybene, objednam to nejlepsi bile vino a budu tancit na stole az do rana :o) Kdo bude chtit prijit, bude muset prijit za vyrok nektereho lekare: napriklad "stejne vsichni skoncite v krematoriu", "za to muze vase geopatogenni zona", atd. Krasna predstava, ze? :-))

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Spidere, doporucuju ti

Spidere, doporucuju ti zacit neco uzitecneho delat, treba pracovat pro sdruzeni. :o) Dra.po te jiste rada uvita.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Chlamydie os. -

Chlamydie os. - Shromáždění  členů- v sobotu nachystána budou kuřata k obědu, polévku kdo chce, předpokládám že program bude  hotový  10-13 hodin nejpozději , zbytek je pak na Vás. Díky  těm, kteří přijedou.Ještě jednou- kdo  chce zaplatit příspěvek, nebudu mít drobné..počítejte s tím..Volno k vstupu od  9,o hodin dle domluvy.

doprčic, kdyby to bylo

doprčic, kdyby to bylo aspoň v pozdějších hodinách, nebo odpoledne, to bych to i nějak třeba se sebou zvládla se dát dohromady.... aj...jak mě to mrzí že tam nebudu

(WP od 1.6.08.)50r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

radio Olomouc ČR: pořad o

radio Olomouc ČR: pořad o chlamydiích v 10-11hod  dne 16.4.09: Ing Bazala,  dr. Polcarová . Eventuálně nás slušně podpořte, pokud chcete.    FM:   106,8 ,  92,8 ,  88,7  , 101,6.-upravuji- chytá Morava radiem a to část:

Jeseníky - Praděd 106.8FM ,Olomouc - Radíkov 92,8 FM ,Lipník nad Bečvou - Helfštýn 88,7 FM,Hulín - Holý Kopec 101,6 FM 

Jinak na  novinky.cz 9.dubna je článek o chlamydiích, a   chlamydiích.info.- ale asi jste ho už četli, jen houšt informací!!

 

 

draho, to je obdivuhodny

draho, to je obdivuhodny vykon!

Vita vas malebna obec Doxy .) ATB od 12/08, CAP od 01/09 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

1Konference chlamydie

1Konference chlamydie zákeřný  nepřítel    dne 23.10.2009 - Praha                                                          http://www.chlamydieos.cz/akcenew.html

dejte prosím vědět eventuálně o akci svým lékařům, sestrám- těm,kdo si chce téma poslechnout- anebo  se zúčastnit  aktivně  s přednáškou , dejte jim tento kontakt- (je to po dr Klubalovi v dubnu , který měl s Medindexem Workshop)  a kromě mých přednášek ( naposledy na sjezdu mladých neuologů- www.smn.cz) poslední letošní větší akce , kde se může setkat dostatek lékařů, sester..odborností a potlačit problematiku snad kupředu..

 

Chlamydie o.s- tak držte

Chlamydie o.s- tak držte palce, podařilo se svolat konferenci pro zdravotníky na 23.10.09, zájem o téma je a myslím, že i do budoucna.    22.10. mám pozvání  TV Nova  den  před konferencí ráno do studia, doufám že obojí klapne - a postupně se posuneme  dále.. Stejně jako zde,  tak i mne chodí denně  mejly a telefonáty zoufalých lidí s prosbou o pomoc- a je to už dlouho, moc dlouhá doba, kdy si pomáháme jak umíme..je již na čase , aby  nám pomohli ostatní...www.chlamydieos.cz ,www.solen.cz  k programu..

Ať se dílo

Ať se dílo daří!

Nicméně pamatuj, bez nás nedobrovolných pokusných králíků se to neposune nikdy a nikam! Bez nás nedobrovolných králíků ze zoufalství a bídy medicíny 21. století by nebylo těchto stránek, ni Chlamydie o.s., nikdo by ani netušil, že nějaká Chlamydophila pneumoniae a její kamarádky jsou tak zatvrzelé, že nějakých 14 dní Lege artis jednoho ATB nic platno jest! Pamatuj, že není třeba pomoci jen budoucím, ale též současným! Že je třeba dopomoci těm pokusným králíkům dokončit započaté dílo, neboť nebude-li umožněno jim dokončit léčbu, nebude léčby ni pro budoucí! Pamatuj, že někdo musí být první, jinak nebude druhých, třetích, žádných! A těm prvním jsou házeny klacky pod nohy za všech stran!!!

Pamatuj, že ti nedobrovolní králíci šáhli po tzv. WP či SP ze zoufalství, ale že jejich vzkaz zní, slovutní lékaři, teď řešte chroniky a do budoucna řešte prevenci, aby chroniků již více nebylo!!!

 

Toť můj prolog k oné konferenci. Viřiď jim to!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... říjen 2009 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Důležité: dnes 21.10.

Důležité: dnes 21.10. od 12.00 hod. on-line "Proč jsem pořád nemocná" na centrum.cz - žena, s paní doktorkou Polcarovou.

Včera jsem byla u své obvodní a ta říkala, že chlamýdie začínají dělat lékařům velké problémy. Velmi rychle přibývá lidí s tímto onemocněním a většina lékařů neví, co s tím. Na konec listopadu mají svolanou velkou schůzi a přednášku na toto téma.

Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 + 22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene 200 + 28.12. Entizol 1250 

Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 +22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene200 +28.12. Entizol (18 pulzů), od 9.2.2010 plaquenil (entizol přerušen) + mino od 1.4.2010 (místo doxy)

Dekuji moc za upozorneni 

Dekuji moc za upozorneni  Budu sledovat IVA2
Klasicka chlamydiova infekce, na WP od 1/11/2010 IVA2

Drzim palce! At se to hybe

Drzim palce! At se to hybe stale kupredu.

Kdo tam jdete?

odpoledni bod konference: Dlouhodobá kombinovaná léčba antibiotiky – klady a zápory – MUDr. R. Klubal

http://www.solen.cz/incpdfs/act-000070-0000_10_8.pdf

 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

ta online diskuze je tady,

ta online diskuze je tady, kdo se chcete zeptat

http://zdravi.centrum.cz/online-rozhovory/2009/10/20/rozhovory/ptejte-se...

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Trochu je lidi podporte,

Trochu je lidi podporte, jinak budem stale tam, kde jsme!

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Klobouk dolu !pred ceskym

Klobouk dolu !pred ceskym zdravotnictvim a ceskymi medii.  Prave jsem pres internet odsledovala Snidani s Novou o chlamydiich. Skvele! A zitra jeste konference. Tady v Belgii o necem takovem ani nesnim, 100 let za Cechy. Tady se to proste neresi a take se o tom nemluvi !IVA2
Klasicka chlamydiova infekce, na WP od 1/11/2010 IVA2

"Klobouk dolu !pred ceskym

"Klobouk dolu !pred ceskym zdravotnictvim a ceskymi medii."

Nechci ti brát iluzi, to dělají všechno jen  nemocní, samí nemocní,  zkrátka se snaží to české zdravotnictví probudit, ale ono se ne a ne probudit! Spinká tvrdě jak Šípková Růženka!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... září 2009 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Ano, ale uz se alespon neco

Ano, ale uz se alespon neco deje. A i to je uz pokrok. IVA2
Klasicka chlamydiova infekce, na WP od 1/11/2010 IVA2

Po delší odmlce,pro

Po delší odmlce,pro zhoršení potíží ,se připomínám,že mě ještě chlamky nesežraly.Drahušce a všem zůčastněným na zítřejší konferenci držím palce,aby vše klaplo a hlavně bylo ku prospěchu všech nemocných.Pokrok vidím,že v mediích prošla zpráva k únavovému syndromu,vědci potvrdili,že příčina je vir!!Tak doufejme i ve zlepšení přístupu k léčbě chron.chlamydiozy.Jakmile se trochu zmátořím a dám dohromady výsledky od mudrců a dr.Klubala kam jedu 3.11. vše napíši do svého blogu. Držme se Jaruka

NaWP od 27.4.2008 pro chlam.pneumo,kolapsové stavy,parestéze končetin,bolesti páteře, polyneuropatie nezn.etiologie,mnohočetná ložiska v bílé hmotě mozku,palení na hrudníku a jazyka atd.

Chlamydie o.s.- zítra

Chlamydie o.s.- zítra dorazí 2 televize na Konferenci,držte palce..A atˇse  lékaři, kteří přijedou doví věci, které jim pomohou pochopit naší svízel..

dra.po - super, drzim

dra.po - super, drzim palce

Na WP od října 2007,pro unavu ,bolesti svalu ,kloubu,mlha v hlave,střidave bolesti snad všeho na těle....

Na WP od října 2007,pro unavu ,bolesti svalu ,kloubu,mlha v hlave,střidave bolesti snad všeho na těle.... Od dubna 2010 na MP

Držím palce,gratuluji a

Držím palce,gratuluji a děkuji-za nás všechny!!! 
DORA

TV NOVA- pokud mám dobré

TV NOVA- pokud mám dobré info, pak se snad objeví  naše  téma  ve Střepinách- dnes ? jindy? pokud bude vhodné tématicky k zařazení. Renáta je měla  doma, natáčeli  s  ní po  23.10.09 po  Konferenci -zaslala jsem následně i   článek o chlamydiích za o.s.- takže  držme palce, ať pořad,pokud   opravdu  někdy půjde , vyjde  objektivně, jak si všichni přejeme..(hovořilo se o Střepinách,-možná zařadí ev  jiná  dokumentaristika  na Nově? ) .

 

1Konference Chlamydie

1Konference Chlamydie zák.nepřítel-  díky Angis za shrnutí, jak  KOnferenci vnímala. Na stránkách Chlamydie o. s.  pak vyvěsím shrnutí akce, ale jsem zavalená úřadováním- snad do měsíce to tam bude..

ČT 1 a Chlamydie - př.

ČT 1 a Chlamydie - př. týden v Sama doma poběží chlamydie, pořad aktivovala ČT- doufám, že pomůže varovat, uvidíme  o čem budou pozvaní lékaři hovořit. Na pátek 22.1. Ostrava oslovila mne, doufám, že vše bude platit a pořad bude ku prospěchu věci , které se poposunou sice pomalu pro nás, ale přece jen zase kousek kupředu ku prospěchu celé společnosti..  draha

Tak to je paráda,pokud

Tak to je paráda,pokud tomu  věnují celý týden,chápu to dobře? Snad pozvou aspon trochu informované lékaře,kéž by..třeba by mohli pozvat alespoň dr.Klubala, necháme se překvapit.

DORA

  18. 1. 2010 od 12:30

 

18. 1. 2010 od 12:30 uvidíte:

1. Chlamydie - obecně + imunita - MUDr. Roháčová

 

19. 1. 2010 od 12:30 uvidíte:

1. Chlamydie - děti - MUDr. Marešová

 

20. 1. 2010 od 12:30 uvidíte:

1. Chlamydie – pohlavní nemoc - dr. Machovcová

 http://www.ceskatelevize.cz/program/1148499747-20.01.2010-12:30-1.html

 

 

Klinika infekčních nemocí Fakultní nemocnice Na Bulovce 

Dozvíte se zhruba toto:

  ...výskyt je Cpn minimální, ale má to každý 

  ..léčí se jen onemocnění, které se projeví jako zánět plic... 

.... používají se antibiotika makrolidová, u dospělých a dětí nad 12 let i tetracyklinová po dobu 14, maximálně 21 dnů....delší léčba je zbytečná, naopak nemocného poškozuje....

....jedná se o běžná antibiotika a pojišťovna je samozřejmě hradí....

a hlavně spoustu dalších mýtů bez ohledu na skutečnost, kterou zažíváme my chronici.   

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Dnešní pořad Sama doma 

Dnešní pořad Sama doma  18.1.2010

  stále si hrajeme na hru "Chodíme kolem horké kaše ... a zatloukat a zatloukat"  

Sama doma  19.1.2010

Vážení, hlavně zachovat klid, jste všichni obětí titrů! Nic vám není! 

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... leden 2010 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance. 

březen 2013 ukončení CAPu 

 mrknul jsem ze záznamu a

 mrknul jsem ze záznamu a babky už byly v obraze- věděly o dlouhodobé léčbě některých a dávaly dotaz na Mudra. Krom toho plkání a blablabla ,tak závěry bílých pláštů jsou : nejsme pro dlouhodobé podávání ATB (stačí tři týdny). To platí jak u chlamydií ,tak i u LB. Samozřejmě to pronášejí zdraví lidé- zdraví Mudři. Potom tedy z toho plyne otázka : co s lidmi,kterým tři týdny nepomohly ?? a cítí se na umření a někteří zvládnou jen ležet a ležet- roky a roky ? Nejde do TV oznámit "stačí tři týdny",je potřeba řešit stav nemocných-pomoci jim. Ale nepovažuji za pomoc ,když takové lidi posílají na psychiatrii ; s infekcí - nevyléčenou během třech týdnů. Takže bych byl rád,kdyby se někdy někdo vyjádřil- co navrhuje bílý plášt,krom odeslání na psychiatrii,když si neví rady s infekční nemocí ! Já tvrdím na psychiatrii NE ; oni tvrdí "tři týdny ATB stačí; a co když nestačí ? Už je na čase ,aby se probudili z hlubokého spánku a našli řešení. Hodně lidí na to řešení čeká a dokud se nedočkají,musí se léčit sami za své, pomocí ATB protokolu-třeba i několik let. Máte-li jinou variantu (mudři),tak prosím nabídněte ji . Potřebujeme pomoc !!!

LB od r.2000;neuroborelioza od r.2006 ?: na MP od července 2008-největší problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen CFS a morgellons

od r.2000

 http://www.ceskatelevize.c

 http://www.ceskatelevize.cz/program/1148499747-22.01.2010-12:30-1.html

 

Být doma neznamená hloupnout

Chat:

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Chlamydie o.s.- 21.4. 2010 v

Chlamydie o.s.- 21.4. 2010 v Praze na  MZd jdeme s Koalici pro zdraví na tiskovku pac. sdružení.. Držte palce.
Schůze Chlamydie o.s. výroční 24.4.2010  Olomouc- více na stránkách  sdružení.
Na Chlamydie o.s.  vyvěsíme proběhlé akce za rok 2009, pokud chcete, koukněte,  má to správce webu již na starosti  vyvěsit během týdne.
Dotazník bude ohledně chlamydií-  již pořešujeme poslední věci, vyvěsíme informace zde i na   našich stránkách.. tak- aby  výsledky  byly  do  II. lék. konference Chlamydiová infekce zákeřný nepřítel  v  Olomouci  18-19.6.2010 ( www.solen.cz- zde naleznete pak i odkazy  na 1.konferenci  v prob.  akcích - 23.10 2009,  vč,. abstrakt, odkaz dáme pak přesně i na  Chlamydie o.s. po schůzi)..
Jinak informuji, že přístup již některých lékařů se mění, což tedy s radostí velikou přijímám..Např. včera v Brně mi naslouchalo jistě  60-80 lékařů odhadem? či více ?, podobně v Pardubicích..
Věřím, že s pomocí podpory postupně společnosti  a  chlamydiků se vše bude měnit.
Velké díky zdejším  tvůrcům webu za jejich práci - zdravím je a pilně na zdejší stránky odkazuji lékaře i  nemocné. 

"Jinak informuji, že

"Jinak informuji, že přístup již některých lékařů se mění, což tedy s radostí velikou přijímám..Např. včera v Brně mi naslouchalo jistě 60-80 lékařů odhadem? či více ?, podobně v Pardubicích.." To rád slyším a ostatní jistě také, je už také načase, aby se ledy hnuly! 


Má to bohužel ale ještě jeden z mnoha podstatných háčků, totiž např. přístup OSSZ resp. ČSSZ plus vyhláška č. 359/2009 Sb., o posuzování invalidity, což suma sumárum mnohým v naději bere veškerou naději! I tohle je nutno řešit, jinak se mnozí změny chování lékařů nemusí jaksi včas dožít, resp. je jim ta změna houby platná, když jsou už teď bez prostředků! Jedna věc je totiž uznání choroby jako takové, druhá věc je léčba a třetí jsou podmínky k léčbě! Pokud nejsou podmínky zajištěny, buď to postižený nešťastník nezvládne finančně nebo to vzdá, protože to prostě při zaměstnání nejde nebo o něho rychle přijde, pokud už o to zaměstnání nepřišel dřív, než přišel na to, co se s ním vlastně děje!  

Jan Na WP a SP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... leden 2010 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Dívejte se dnes 21.4 večer

Dívejte se dnes 21.4 večer v 19.00 na ČT1 na Události, bude tam cosi z té tiskové konference.

(WP od 1.6.08.)50r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

A také na novu na pořad

A také na novu na pořad Vizita o RS - pro ty, kteří se tomu vyhli a měli z toho strach tak jako já.

 

  http://www.televiznistanice.cz/vizita-dil-online.html


březen 2013 ukončení CAPu 

MZ vydalo příručku ke

MZ vydalo příručku ke zlepšení bezpečí pacientů, je i na webu

27.4.2010, Zdroj: ČTK
Ministerstvo zdravotnictví vydalo nákladem 100.000 kusů příručku ke zlepšení bezpečí pacientů ve zdravotnických zařízeních. Rádce pacienta bude od příštího týdne k dispozici zdarma u praktických lékařů, v nemocnicích a rozdávat jej budou také pacientské organizace. Novinářům to dnes řekla ministryně zdravotnictví Dana Jurásková. Příručka má zlepšit spolupráci při léčbě a pomoci pacientům, aby znali svá práva a uměli je uplatnit.

"Rádce pacienta obsahuje řadu užitečných informací a rad v oblasti komunikace se zdravotnickými pracovníky, dále doporučení, jak si zvolit lékaře či nemocnici, seznamuje s jejich právy dospělé i dětské pacienty a obsahuje rovněž všechny důležité kontakty," uvedla ministryně.

Součástí publikace jsou kontakty na pacientská sdružení, jejich zástupci byli dnes přítomni na tiskové konferenci Juráskové.

"Jsem velice ráda za tuto iniciativu ministerstva. Pacienti potřebují znát svá práva, orientovat se a mít dostatek informací. Informovaný pacient lépe dodržuje léčbu a ví, co a proč dělá," řekla výkonná ředitelka Koalice pro zdraví Jana Petrenko.

Na publikaci spolupracovali přední čeští odborníci z lékařských i pacientských organizací. Elektronická podoba je na webu ministerstva zdravotnictví. Příprava textu, autorská práva, tisk a distribuce stály 4,5 milionu korun, ministerstvo je hradilo ze svého rozpočtu.

Práva pacientů jsou jedním z důležitých témat v celé EU a neděle 18. dubna byla vyhlášena 4. Evropským dnem pacientských práv.

březen 2013 ukončení CAPu 

Neni nekde link na archiv?

Neni nekde link na archiv? Nejak jsem to nestihla a nemuzu to najit!


Na Wheldonove protokolu od 02/2006 +
  D3 + rifa od 26/10/2009 pro Cpn a Mpn, tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

 Ani pes

 Ani pes neštěkl!

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/obsah/110443-h...

březen 2013 ukončení CAPu 

Chlamydie o.s.- takže mne s

Chlamydie o.s.- takže mne s vyjádřením na MZd  vystřihli ze záznamu-po přislíbení práce na tématu!!-takže : je to omyl  či záměr?- více, jakmile  budu mít čas ohledně akce  21.4.2010 později, hodím  to tam do 14 dnů na naše stránky  Chlamydie o.s.

každá "cenzůra" má

každá "cenzůra" má nějaký důvod. Ta za komoušů nějaký měla a ta dnešní má také. Musíme si říci proč; co by se stalo uveřejněním "problému" ?
Mají strach, že vznikne lavina a "nespokojení" pacienti s infekcí budou žádat PROTOKOL v celé čR. Zatím uvedli, že stačí na přeléčení trochu ATB a MY máme věřit a jiní také věřit. Kdyby uvedli ,že nestačí a PROTOKOL je na vyléčení nutný ,tak vznikne uragan ,který neutichne a ti,co doposud bojují s příznaky za pochodu do práce budou žádat léčbu a čR bude paralizována.........,Mudři odvisílat pravdu nedovolí

LB od r.2000;neuroborel. od r.2006 ?: MP od 7. 2008-nej.problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen : pozit.krev(IgG,M);pozit.mok(DNA); CFS a morgellons a pocit ,že zešílím; vnitřní třes- v prosinci ukonč.MP(1,5r.)příprava na boj s para
od r.2000

Přesně....WP boří

Přesně....WP boří všechna dlouholetá moudra mudrů........
.........to by museli přiznat,že vlastně nic neléčí,jenom potlačují..........přece nemohou přiznat,že to dělají blbě.
veraokb

...tak nic,chtěla jsem sem

...tak nic,chtěla jsem sem dát odkaz na článek,nejde mi to)

DORA

a čo to bolo za článok?

a čo to bolo za článok?

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Z časopisu

Z časopisu Practicus-4/2010,Chlamydiová infekce-zákeřný nepřítel,autor Dra.Po.. 
DORA

http://web.practicus.eu/sites

http://web.practicus.eu/sites/cz/Stranky/Default.aspx

TADY JE TEN ODKAZ

Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 +22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene200 +28.12. Entizol (18 pulzů), od 9.2.2010 plaquenil (entizol přerušen) + mino od 1.4.2010 (místo doxy)
Na WP od 23.8.08 NAC 600  + 1.9. NAC 1200 + 14.9. Doxybene 100 +22.9. Azi 250 + 7.10 Doxybene200 +28.12. Entizol (18 pulzů), od 9.2.2010 plaquenil (entizol přerušen) + mino od 1.4.2010 (místo doxy)

jo, jo,i můj PL tento

jo, jo,
i můj PL tento článek četl a troufám si odhadnout, že svůj názor na chlamydie pomaličku mění...........

Tak mu přidej na

Tak mu přidej na přemýšlení tohle ještě 

Combination Antibiotics as a Treatment for Chronic Chlamydia-Induced Reactive Arthritis

A Double-Blind, Placebo-Controlled, Prospective Trial

Jen si musí ale říci, že ta potvora C. pneumoniae je horší a tvrdší oříšek, než ta trachomatis. 


 

březen 2013 ukončení CAPu 

!ČR-DOTAZNÍK CHLAMYDICI-

!ČR-DOTAZNÍK CHLAMYDICI- POZOR!!!- na  stránkách Chlamydie občanské sdružení     Chlamydie o.s.   si  prosím najeďte na úvodní stránce do dotazníku pro všechny takto nemocné v ČR. (ev. zde přes odkaz na  Info  na  stránce vlevo, který je funkční  ! )
  Je to akce, o kterou se pokoušíme již 3 roky a  nyní  máme tuto jedinečnou šanci- sběr dat od nás pacientů- potíží, léčby, nákladů zdravotnictví či Vašich  atd.. Je to jediná a  zřejmě i poslední možnost pro nás, jak získat data, se  kterými  bychom mohli dále pracovat. Nikdo jiný  to pro nás chlamydiky zřejmě oficiálně  asi neudělá- stojí to nemalé peníze. čas, zájem o téma  atd..
  Proto Vás všechny, kteří chodíte na  tyto a další stránky, protože máte své chlamydické potíže, druhotné komplikace -prosíme  Vás- zapojte se!  Vím, že jste unavení, bolaví , psychicky  zdeptaní atd.- ale můžeme při Vašem zapojení získat velký soubor pacientů a prospěšná data..
  Doba vyvěšení dotazníku do půle- konce února 2011 předpokládám, uvidíme, zda ev. pak  ještě pár dnů navíc..
  S výsledky po zpracování budete seznámeni.
Děkuji  Vám všem za  spolupráci.
MUDr. Polcarová D., Chlamydie o.s.,
tf : 732 38 36 43 , pouze  po 21,30-22 hod
dra.pochlamy@seznam.cz

Slováci ne? Proč? Já si

Slováci ne? Proč? Já si myslím, že data třeba z Austrálie mají stejnou váhu, je to tam totiž némlich to samé! Proč se zříkávat předem cenných informací? Jinak doporučuji si nejdříve stáhnout otázky ve Wordu a udělat si obrázek, jinak se v tom zamotáte! Bohužel dotazník poněkud nevzal v potaz, že spoustu otázek lidi nebudou umět, např. hned 1. bod

1/
Vyber variantu :
A/Jsem pacient jen s chlamydiemi plícními
B/Jsem pacient jen s chlamydiemi trachomatis
C/Jsem pacient s chlamydiemi psittaci
D/ Jsem pacient s vícero druhy chlamydií současně
E/Jsem pacient s chlamydiemi a dalšími infekcemi


"... chlamydie hraniční, anamnestické protilátky, nevysvětluje pacientovi potíže, doporučení na psychologické vyšetření ..."  v různých obdobných variantách za téměř 10 let čtu ve zprávách! Nikdo mne de facto neléčí, tedy nejsem ani pacient!  


nebo body 4 a 6, dále bod 7, nevím jak je ošetřeno v ostrém dotazníku pohlaví

Infekce  gynekol.

      ano 

     ne

a vůbec infekce drobet je zavádějící, asi bude vhodné to slovo si nahradit při vyplňování slovem potíže, jinak by to mohlo vycházet dost často negativně, jako "ne"! 

 

Proto doporučuji si to nejdříve na nečisto projít a pak teprve po strávení jít naostro. Tím nehodlám kritizovat dotazník, sestavit ho není žádná legrace, ale na druhé straně v zájmu vypovídací schopnosti by bylo dobré si některé nejasnosti předem vysvětlit. Další potíž je v tom, že na mnohé otázky by asi každý odpověděl dejme tomu před 5 lety jinak, než třeba dnes, i když se jedná o jednoho a toho samého. Je to dáno celkovou schizofrenní situací, v které se všichni nacházíme, kdy nás nikdo oficiálně neléčí, přesto nám někdo hlídá játra, někdo píše recepty, někdo zajišťuje to či ono vyšetření, ale dle oficiálních zpráv jsme hypochondři. Chci říci, že při vyplňování se asi nebude lze ve většině případů držet toho, co máme napsáno v lékařských zprávách, případně je někdo ani nemá, čili ani netuší, co za diagnózy by v nich našel. 


To jen tak na zamyšlenou, než se do toho dáte! Tak a s chutí do toho! Ať je z čeho počítat! Jde o vás, o vaše děti .... nepromarněte příležitost přiložit ruku k dílu!

březen 2013 ukončení CAPu 

Klidně  i Slováci.

Klidně  i Slováci. Kdokoliv..
Napište  nedostatky- řeším je s informatikem běherm dne- , specifikujte nejasné. Měli bychom  to  dát do pořádku dnes v noci, věřím..
Dále nás zajímají  všechny potíže, kteríé jste měli i máte, které se   okolo Vás  toči  po celou dobu.      díky     d.pol

1. Pridal by som do

1. Pridal by som do dotazníka otázku o veľkosti mesta - veľkomesto, stredne veľké mesto, vidiek, viacnásobná zmena miesta bydliska pred/počas choroby.
2. V otázke lokality by som pridal políčko "Iné" s možnosťou špecifikovať lokalitu mimo zoznamu.
3. Možno by bolo zaujímavé pridať otázku "Dlhodobý kontakt s domácimi zvieratami pred vypuknutím choroby" a možnosť podrobnejšej špecifikácie - hospodárske zvieratá (dobytok, sliepky), domáce zvieratá (mačky, psy, vtáky) atď.

WP 05/2008-03/2009,pauza,pokrač.od 06/2009. Mycopl.Pn,Cpn,reaktivované EBV.CFIDS. Liečba: NAC,doxy,aziroxi,entizoltini,vit.D,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Striedavo dobrý a zlý stav.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

!DOTAZNÍK leden-únor2011

!DOTAZNÍK leden-únor2011    Chlamydie o.s.   stránky  :   dnes večer již skoro máme dodělanou korekci připomínek, zvláště kde  chybělo ano  či  ne a nenašli jste variantu..Pokud narazíte na něco s čím si nevíte rady- ozvěte se, kouknu občas zde  na stránky, mejl  a snažím se na tom pracovat- již vyplnilo 16 lidí .                                                                             Přidáme i kolonku jiné  bez další  specifikace ale.                Prosím zde všechny- vyplňujte, bylo by výborné sesbírat tak 500 a více účastníků, je Vás zde jistě 2 000. To už by byla  i skoro slušná petice vyjádřená.                                        Děláme to nejen pro sebe, ale i pro naše blízké  a  naše děti... d.pol.   dra.pochlamy@seznam.cz

Asi by stálo zato

Asi by stálo zato zakomponovat otázku rodinného výskytu jak v horizontálním, tak vertikálním smyslu, ve smyslu "dědění" potíží, jaké choroby se v rodině vyskytují nejvíce, např. astma, infarkt, ReA, zažívací potíže, bolesti a otoky nohou, ADHD - hyperaktivita s častou poruchou pozornosti nebo LMD - lehká mozková rozlada (dysfunkce) u dětí, dyslexie .... 

Neviděl jsem tam např. HLA-B27, často v literatuře zmiňovaný rizikový faktor u chlamydií indukovaných ReA, seronegativní spondylartritidy atd.

Ti co již vyplnili, budou mít možnost v případě doplnění nové body doplnit? Nebo raději, kdo ještě nevyplnil, počkat až na definitivní stav? 

Taky by asi nebylo bez zajímavosti zejména u měšťáků, zda netrávili prázdniny na statku nebo jejich rodiče, zejména starší postižení byť třeba Pražáci či Brňáci jezdívali na ke strejcům na venkov pást dobytek, mladší pak už jen koukali přes plot na družstevní jalovice, ale do chlíva určitě chodili, ke koním a tak. Ve smyslu článku pana Ing. Bazaly původ rodinné zátěže může být v dědečkovi, co rád rajtoval, nebo naopak dnes při všech zdravých příbuzných to chytil jeden v metru, v práci kde je ústřední klimatizace a dvacet lidí v jedné místnosti, zatímco v rodině jsou a byli jen samí zdraví ... 

A úplně nejlepší by byl ještě takový testík pro lidi bez jakýchkoliv potíží, rodin, kde neznají astma, klouby, záda, únavu  a jejich stravovací zvyky, zda bývávaly ve styky s venkovem a hospodářským zvířectvem, velkokapacitními kancelářemi atd., takový opačný dotazník pro ty, co jim nic není! Ale to už jen tak blbnu, ale nebylo by to bez zajímavosti!březen 2013 ukončení CAPu 

no nejen kravíny a

no nejen kravíny a kanceláře... v dnešní době si všichni procházíme školkou a školou... a celkově natlačením lidí na sebe... nikdo na to nemyslí, běžně např. nacházím v nákupních košících v sámošce odložené posmrkané kapesníčky.... et cetera. podle mě už za chvíli otázky zemědělství nezemědělství, práce v davu nepráce v davu při šíření těch  sajrajtů  ztratí význam.

 No, tam to asi dnes

 No, tam to asi dnes začíná, říká se tomu komunitní pneumonie.

Jeden věčně usmrkaný, zimomřivý jedinec, hrdina a úderník, zamoří všechny. V jednom případě to např. byla ředitelka školky, sama zabambušená v 5 svetrech, usmrkaná, pouštěla na děti po osprchování před poledním spánkem průvan. Rodiče postupně následně věčně nemocné děti dávali raději do jiných školek ... jejich osudy mi známé nejsou, ale jedno muselo po létech problémů s astma atd. podstoupit WP, během studií na vysoké škole, málem jí nedodělalo, do doby než to dítě dostalo v té prokleté školce onu komunitní pneumonii, bylo naprosto zdravé a bez problémů!

březen 2013 ukončení CAPu 

! Dotazník- prosím Vás,

! Dotazník- prosím Vás, kdo chcete, ještě se zapojte!!. Bude se  pomalu uzavirat, předpokládám  do 14 ( 21) dnů v této  formě, jak je uveden . Těm několika, kteří mi jej poslali k vyplnění  poštou, protože nemají PC-  učinila jsem za Vás.  Všem moc děkuji za zapojejní, připomínky, i majitelům webových stránek  info za spolupráci..                                    Jinak-  pokud občasně přednáším a mám informace od lékařů-  mají chlamydie za problém, a to velký. Nebudu více rozebírat, ale je to tak, byť  máte jiné praktické pocity  a zkušenosti, včetně mne. Doufám, že se posuneme letos kupředu- téma, následky jsou známé, běží mezinárodní konference atd.. Proto stále nechápu nezájem o zdraví  populace ( nemá  to žádnou logiku, pokud  počítáme vysoké náklady chronické léčby, náklady invalidisace  atd.).  Držte se a bojujte za sebe, stojí to za to..   www.chlamydieos.cz    draha

Jen chci upozornit, že

Jen chci upozornit, že odkaz ve Vašem příspěvku o.s. Chlamydie je nefunkční. Odkaz, co je vpravo na stránkách funguje. Možná je chyba jen u mě, nevím... zkuste to.
Cpn, h.pylori; WP od 20.9.2010; NAC 1200, od 4.10.2010 DOXY 100
Cpn, h.pylori, b.afzelii; WP od 20.9.2010; NAC 1200, od 4.10.2010 DOXY 100, od 24.12.2010 AZI

Mi taky ne,nevím, proč 

Mi taky ne,nevím, proč  to nenajíždí-  najeďte  tedy na
  Chlamydie o.s.   přes vyhledávač
  anebo zde na  Info je odkaz vlevo na stránce a je funkční!
Díky   D.Pol.

Ha! Ano - odkaz je vlevo, ne

Ha! Ano - odkaz je vlevo, ne vpravo jak jsem psala :-)
Cpn, h.pylori; WP od 20.9.2010; NAC 1200, od 4.10.2010 DOXY 100
Cpn, h.pylori, b.afzelii; WP od 20.9.2010; NAC 1200, od 4.10.2010 DOXY 100, od 24.12.2010 AZI

Test jsem sice na prosbu

Test jsem sice na prosbu Jana vyplnila, ale stálo mě to nervy .... Nejen že to je nesrozumitelné, zmatené, ale i nelogické. Pokud vím, jsou zde i "vyléčení" pacienti a od těch by data byla asi taktéž cenná, ne? Takže jsem sice vyplnila test, ale musela jsem se vžít do situace před 5 lety .... dnes je tomu jinak, .... chtělo by to se zaměřit taktéž na léčené nebo "vyléčené" .... mít jen potíže nemocných neléčených a nemít data vyléčených je k ničemu. Tím nic nedokážete, nikdo se tím nebude zabývat, je to pořád dokola. To jste mohli okopírovat celé tyto stránky  a napsat z nich diplomovou práci :) V testu nevidím nic nového, bohužel ... naopak to udělá nechutný zmatek a data jsou k ničemu, žádná statistika, žádný závěr, jen nesmysly a zmatek ..... Takhle si z nás dokotři budou ještě více utahovat, jako z bláznů.....

Na CAP od prosince 2005 do července 2010; Dg.: chronický únavový syndrom sekundární, aktiví EBV bez defektu imunity, anti chlam. neg., cHSP60 +4,8 = diskrepance, doporučení zanechání studií na VŠ, abych se netrápila při mé diagnóze, a připravení se na invalidní důchod ..... dnes plně pracující, dostudovaná a spokojená .... pocitově zdravá :)
Na CAP od prosince 2005. Původní Dg.: chronický únavový syndrom, aktiví EBV bez defektu imunity, anti chlam. neg., cHSP60 +4,8, hromady problémů ...

Zdenko, mohla by jsi prosím

Zdenko, mohla by jsi prosím někde napsat svůj příběh? V Tvém blogu jsem nic nenašla. Pokud se teda cítíš vyléčená, možná by to ledaskomu pomohlo. Dnes a denně sem chodí spousta lidí a spousta nováčků a zrovna oni se často ptají, zda léčba vůbec někomu pomohla, zda se někdo vyléčil,...

Z osobních důvodů zde nic

Z osobních důvodů zde nic není, bylo smazáno v rámci pudu sebezáchovy (staří braši mě znají, noví mají možnost najít na cpnhelp.org a to:
http://cpnhelp.org /a_young_woman_comes_back_
http://cpnhelp.org/list_of_my_previous_diffi 
http://cpnhelp.org/feelings_after_2_years_on

Dokud zde nebudou pouze rozumní lidé, není důvod zde nic psát. Když jsem zde psala v začátích první 2 roky, byla jsem jen terčem útoků, proto jsem smazala kompletně všechny příspěvky.
Na CAP od prosince 2005. Původní Dg.: chronický únavový syndrom, aktiví EBV bez defektu imunity, anti chlam. neg., cHSP60 +4,8, hromady problémů ...

Ahoj, zdravím Tě - jde o

Ahoj, zdravím Tě - jde o mj. získání  vyšetření, léčby- neléčby, dále potíží pacientů- které mají nyní  a měli  i dříve spojené s chlamydiovou infekcí, komplikacemi-  dobře víme, že jsou  společné a chceme na ně poukázat, abychom nebyli házení do pytle ,,  patříš na psychiatrii"  Protože tyto potíže s žádnou nemocí nemohou korespondovat přece !!- jak  se nám tvrdí. Dále výstupy budou zveřejněny.  Dále na přednáškách lékařům, budu mít v ruce  tady tyto statistiky, pro  odborné lék. společnosti.  Dále pokud dorazíme  na MZd ( kde nás v pohodě vymažou ze záznamu a  zcenzurují, jak se stalo)- příště dostanou na stůl statistiku od nás pacientů- jiná totiž  u nás v ČR není- to víme, nemáme s čím  tlačit..Stejné dostanou PSP ZV  a další. Bohužel, nemáme lobby, máme jen sebe. Neustále slyšíme, že protilátky nic neznamenají, že stěry jsou negativní a jsme zdraví, krabička  Sumamedu ev 3 krabičky  že stačí.. atd.. Můžeme jen poukázat, že neléčba, opakovaná vyšetření stojí mnohem více  než léčba, to musí zajímat  i pojištovny..Že laboratoře klasicky negativní opětovně nic neznamenají - i přesto jsme nemocní, máme zdravotní komplikace.atd.. Blíží se doba ještě  větší standardizace ve zdravotnictví, šetření  -  budeme mimo hru ještě více kvůli nákladům,  doporučeným postupům..  Proto Vás  prosím- udělejte si čas pro naši budoucnost. Během př. týdne  snad Vám pak na  naše stránky hodím, co MZd chystá, jaké má plány postupu , pokud jste je neviděli.. Ale- co vím, stále více lékařů se o chlamydie začíná zajímat a někteří zkoušejí  již nesměle i pacienty  léčit, protože zjistili, že se lidem podstatně uleví. Takže ty roky práce nás všech zde  na  IT  se pomalu  zúročují . I přes výhrady, které můžete samozřejmě mít atd.- a já se jim nebráním-  zapojte se prosím- má to smysl.     Díky   d.polcarová  

Tak mi pak dej výsledky,

Tak mi pak dej výsledky, prosím, jsem na to taky zvědavá, co z toho vyleze :)

Možná by se dalo přihodit i něco ze sexuálního života .... otázky typu kolik partnerů sexuálních za život apod. Já si osobně myslím, že tomůže mít i panna / panic :) ale třeba bychom se divili, co by z toho vylezlo ... Já osobně si pamatuji, že ve školce i škole jsme po sobě jako děty pily, jedly si svačiny,..... takže pro bakterie hotový ráj :) Možná tam dát otázky stravování, jestli převažovaly spíš tzv. "fast foody" nebo domácí teplá jídla a dobrá domácí zelenina, ovoce .... jestli v jídelníčku jsou oblíbené coly light aj. slazené nebo "light" limonády apod. ... zda jsem žili ve stresu nebo ne (stačí třeba šikana ve škole, špatné domácí prostředí,.....), protože já osobně si myslím, že když je člověk ve stresu, má slabší imunitu a chytne snadněji cokoli a hůře se s tím tělo popere .... Promysli to, jeslti by to stálo za to do toho zakomponovat. Člověk nikdy neví :) Možná by bylo fajn to teď pozastavit, rychle poupravit, dopsat zajímavá témata a spustit na ostro znovu, aby to mělo opravdu váhu, to co nám z toho vyleze.

Teď jsem byla na rehabilitaci u doktorky a dozvěděla jsem se, že sice pro léčbu antibiotickou jsou, ale tak maximálně rok, pak že jsem už asi blázen, že jsem to brala 5 let, že to by jako lékařka zakázala .... to mě fakt dostalo, .... podráždit a vysadit :) Ale alespoň že už jsou schopni se k léčbě přiklonit, což je pokrok, když to srovnám se situací před 5 a více lety :) Tak mnoho zdaru .....
Na CAP od prosince 2005. Původní Dg.: chronický únavový syndrom, aktiví EBV bez defektu imunity, anti chlam. neg., cHSP60 +4,8, hromady problémů ...

Zapomněla jsi dodat, že

Zapomněla jsi dodat, že sice to má každý, a léčit max. ten rok, ale že v tom samém zařízení si při vlastní rehabilitaci před tebou nasadily roušku, ač jsi de facto vyléčená, neinfekční dávno ...., resp. to má přeci každý .... to jen k doplnění k celé absurditě ohledně informovanosti o problematice chronických infekcí chlamydiemi, na jedné straně to má každý, neškodí to, nemá cenu to léčit a na druhé straně, když se k tomu jeden hlásí, že to měl, že mu to dalo hodně práce, odříkání, stálo hodně peněz atd. se toho zbavit, málem by dopadl jak ve středověku s leprou či dýmějovým morem.  


A to by stačilo,

už raději nereagujte a raději vyplňujte, ať je z čeho těžit.

Případně založte jiné vlákno, máte-li potřebu. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Život není péříčko,

Život není péříčko, ani náhodou! Sestavit pořádný dotazník také není sranda a něco z něho vyloudit pak už vůbec. Berte to všichni jako první pokus, příště to bude třeba lepší. Každopádně vyplňujte, co se z toho vykouzlí je už na autorech dotazníků, mohou z toho získat, když už nic jiného, ponaučení z chyb netušených a vytvořit posléze něco perfektnějšího! Nějak se musí začít.


Nějak se musí začít.

 

Vyplňujte, vyplňujte

 

a pokud víte o někom, koho by se to mohlo týkat nebo sem už nechodí a máte na něj spojení, dejte mu vědět!


Pokusy už tu byly, ale jaksi zůstalo jen u mlácení prázdné slámy

http://www.chlamydie.info/node/2085

http://www.chlamydie.info/node/1365


a další příklady by se našly.

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

 Jen pro pořádek,

 Jen pro pořádek, dotazník je zde


www.chlamydieos.cz/

to barevné pole, ťuknout ručičkou a další uvidíte, vybrat a vyplnit. Doba je omezená, tak neváhejte! Udělejte něco pro sebe, pro druhé, bližní své. Nečekejte, že to udělá někdo jiný za vás nebo chcete do nekonečna se nechat vláčet od ordinace k ordinaci a nechat ze sebe dělat blázny? Někdo se tu za vás snaží bojovat, ale potřebuje argumenty! Tak mu je dejte!
březen 2013 ukončení CAPu 

Mám jen připomínku k

Mám jen připomínku k dotazníku - nevím, jestli se to týká všech  otázek, ale já si toho všimla konkrétně na stránce s otázkami pod bodem 8. (zdrav. zařízení). Zatrhnu všechna pole, která pro mě platí (např. - Neurologie, pole "dva a vícekrát") a poté dám "uložit". Po kliknutí na "uložit" se změní zatržená pole v nezatržená a naopak, nejspíš náhodně (poté Neurologie je zatrženo pole "ne", například).
Zkuste se na to mrknout, jestli není chybka jen u mě, možná záleží na použitém prohlížeči (mám FF).

Cpn, h.pylori; WP od 20.9.2010; NAC 1200, od 4.10.2010 DOXY 100
Cpn, h.pylori, b.afzelii; WP od 20.9.2010; NAC 1200, od 4.10.2010 DOXY 100, od 24.12.2010 AZI

Chlamydie os.- Dotazník

Chlamydie os.- Dotazník 2010 - mám již grafy získané  z Dotazníku, který jsme dělali vloni , začnu pak pomalu  pstupně grafy( je jich hodně)  strkat s vysvětlením jejich na naše stránky  Chlamydie o.s.  -postupně, nicméně nejsem v dobré  zdrav. kondici a budu mít dovolenou. Snad od  půle srpna se tam něco objeví. Chtěli bychom ještě pak rozvést fin. náklady  léčby / neléčby, ztráty  pro pojištovny atd. takže se tam  objeví  nový dotazník  snad srpen, září- pokud byste jej vyplnili, budeme rádi. Bude krátký jednoduchý, průběžný.Dám věfět. Opatrujte se.

Chlamydie o.s.-výzva-

Chlamydie o.s.-výzva- prosím- máme výzvu z Koalice pro zdravi ohledně standardů a nadstandardů-   na  našich stránkách, koukněte na  dokument, popřemýšlejte a pokud chcete :   http://www.chlamydieos.cz/vyzvy.html       na
www.chlamydieos.cz 
 pošlete mi připomínky co nejdříve  na tam uvedený můj mejl , pokud Vás něco napadne, co  chcete,  Vaši představu..- jde  to pak na MZd.   Spěchá to- jako vždy ( no ale také jsem to sušila  pár dnů  u sebe). Takže   se omlouvám. Snad je to minim.  možnost , jak na MZd v celk. plánech  zdravotnictví pro pac. ještě něco upravit..
  Dále jsme připomínkovali  pro MZd prevence a dispensarisace chlamydií  pro MZd  dle  nových  záměrů  MZd  a lék společností, už to tam šlo,  a jsem tedy zvědavá, jestli to s nimi hnulo a upravili  to..
  Byli jsme na kriminálce vypovídat ohledně chlamydií s Ing Bazalou jako svědci...
  Grafy statistiky  z loňska popisuji a snad př. týden, něco již hodíme na naše stránky, budu postupně doplňovat.
Tlačí mne čas nyní.. s přednáškami , Konferencí..
A není mi vůbec OK, stejně jako Vám.  Držte se  tady  všichni.    Draha.

"Byli jsme na kriminálce

"Byli jsme na kriminálce vypovídat ohledně chlamydií s Ing Bazalou jako svědci..."

Co jste tam vypovidali? Respektive jake kauzy se to tykalo??

Tu vyzvu jsem cetla, ale to se asi netyka specificky chlamydiku nebo ano? Je moznost nejak v tomto rizeni upravit i standardy pro lecbu chlamydii? V tom pripade bych totiz neco navrhla. Nebo se to tyka jen rozdeleni standardu/nadstandardu?

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

ahoj- jeden člověk

ahoj- jeden člověk zažaloval MUDr Víta, jako hygienika, takže jsem vysvětlovali  co jsou chlamydie a  jaké mají důsledky atd...
Prosím Tě  jde - 1/ všeobecné standard/ nadstandard, prostě , co si pacienti přejí a nechtěji atd..k čemukoliv ve zdravotnictví . 
Ale pokud  sepíšeme odsud od lidí   i  2/ specificky  k chlamydikům nevadí- pošli  adriano, co budeš mít na papíře-  předám infromace dále. Pokud máš čas, napiš za obé. Je to lepší, než nepodniknout nic, zkusit  aspoň něco ovlivnit.. Pak se  nedá nic už  změnit, jak se nasadí  zákony a  vyhlášky a nařízeni a  zafixuji se ..  Pište i další. bohužel to spěchá..   draha

Zazaloval Vita za co? Ze nic

Zazaloval Vita za co? Ze nic nepodnika proti chlamydiim? A kdo to byl?

No 15 jsem v cudu a zitra nevim, jestli to stihnu sepsat, ale pokusim se. Je to tedy hodne vrazedny termin a kdybych se nekoukla sem na web, nevedela bych nic.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Tak to mají teď asi u

Tak to mají teď asi u Vítů veselo. 

http://www.novinky.cz/krimi/244520-policie-prosetruje-hlavniho-hygienika-vita-hrozi-mu-az-deset-let.html

Standard- nadstandard-

Standard- nadstandard- pokud  ještě chcete sdělit MZd, co by měl být S a NSv péči  v ČR všeobecně, či v odbornsoti kam docházite - prosím pošlete mi mejl   http://www.chlamydieos.cz/vyzvy.html     k přečtení   na   www.chlamydieos.cz      je tam  mejl na  mne, ev přimo zde máte mejlovku:   dra.pochlamy@seznam.cz
Zítra 16.9. v  18hodin posílám. Mám zatím 2 listy popsané spíše od mých známých , zapojte se- máte  zase jiné zkušenosti než oni. . draha

Standard by měl být v

Standard by měl být v souladu Ústavou a Listinou lidských práv a svobod, ale to znamená pacientovi věřit a ne ho zesměšňovat, hledat a najít příčinu a tu léčit!  Standard by také měl být přijmout pacienta, když je mu zle a hned dělat laboratoř a ne ho objednat za tři měsíce a testy dělat, když jsou potíže v remisi ..... všechno ostatní je jen mlácení prázdné slámy!

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

Jedeme na MZd 10/2011- 

Jedeme na MZd 10/2011-  mrkněte se na  Chlamydie o.s. : -> AKTIVITY- ->Výzvy     a napište mi pokud chcete. Díky Draha

Chlamydie o.s.- pokud

Chlamydie o.s.- pokud chcete, koukněte se na záznam v Local TV, odkaz je na naší stránce:
http://www.chlamydieos.cz/akceold.html
   - je to přece jen  informace do populace, byť těžce neuspokojivá nyní mým zpětným pohledem-
pořad byl natáčen na 2x14 minut- je to první díl, natáčen byl před cestou na MZd - je tedy velice slušný, ještě v mém očekávání.  Píšu ted seznam akcí sdružení, hodnocení za rok 2011, napíšu také jak reagovalo MZd, WHO atd.. Prakticky na měsíc po Konferenci v Olomouci jsem doslova fysicky odpadla, takže teď pomalu začínám po práci dělat  na všem uvedeném. 
No, pokud uznáte, že TV záznam stojí za to někomu přeposlat, udělejte to, prosím-  informace mezi lidi, je bohužel jedna z mála věcí, co můžeme dělat jako pacienti.   d.p.
 

drz se draho a diky za to co

drz se draho a diky za to co delas

Děkujeme - jenže- 

Děkujeme - jenže-  zprávy nemáme pro lidi nic moc.. Všichni se držte a bojujte za sebe.   d.p.

Chlamydie o.s.-smutné

Chlamydie o.s.-smutné oznámení- oznamuji Vám, že po těžké nemoci zemřel v sobotu 21. dubna 2012 pan prof. MVDr. Zdeněk Věžník, DrSc., vědecký pracovník Výzkumného ústavu veterinárního lékařství v Brně. Na stránkách  Chlamydie o.s. naleznete další informaci.         Pan profesor celé roky se snažil poukazovat lékařům na CTr, komplikace chronické, je auto-
rem výzkumů, četných prací spolu se svými spolupracovníky i v humánní medicíně,  podporoval nás na Konferencích pořádaných námi atd...Vím, že jste ho mnozí znali, byli s ním dokonce v osobním kontaktu, mnohým pomáhal.  Vzpomeňte si s námi, děkuji.
http://www.vri.cz/
www.chlamydieos.cz   Polcarová

RIP-Lyme disease(borrel,

RIP

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

:(( Byl jeden z mala...snad

:(( Byl jeden z mala...snad uz je mu lip.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

TV BARRANDOV hledá pacienty s

TV BARRANDOV hledá pacienty s chlamydiovými potížemi, i nejlépe ještě pak současně lékaře k blízkému pořadu, kde by promluvili o problematice nemoce, komplikací-měli by zájem si poslechnout pacientskou stranu..Pořad se vysílá v pracovní dny Otázky dne- po  I9,05 hodině- ve studiu v Praze. Pokud má někdo vážný zájem, nahlaste se prosím co nejdříve ev. mi na tf: 732 38 36 43, anebo na mejl dra.pochlamy@seznam.cz, či na níže uvedenou paní redaktorku.. Paní redaktorka má představu co nejdříve vzniklého pořadu. Bohužel já osobně a nikdo ze sdružení z vedení se tak brzy zúčastnit nemůžeme kvůli prac. povinnostem...

Asi ideální by bylo do úterý-středy dát vědět mi- či zde na kontakt přímo  p Kristýna Fantová
reportérkamobil: +420 606 028 790,  e-mai:  fantova@barrandov.tv   

PS:: děkuji Vám, pokud  máte zájem-  jen mne prosím infiormujte, že jste se  s TV spojili- předs, Chlamydie o.s.  MUDr.Polcarová D.

 

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k